Zara

Ár:   2295 Ft és 4595 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, az összetevőket feltöltötte: LathatatlanOzike, Módosítva: 2021. október 14.

Ár:   2295 Ft és 4595 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   Zara üzletek

Megjelenés éve: 2015

Illatcsalád: gyümölcsös-gourmand

Zara Red Vanilla EDT+sok más Zara finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5-10 ml frissen fújva:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy postázás, foxpost/mpl automata utalást követően:)
Zara Red Vanilla EDT+sok más Zara illat:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5-10 ml frissen fújva, üvegesen még átgondolom:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy postázás, foxpost/mpl automata utalást követően:)

little.shana

2017. december 16.

Nekem volt valami kicsit csípős, kaparó a fejillatban, ami lassan visszavonult, de nekem nem lett így kellemes az összhang. Emiatt az illata nekem nem nyerte el a tetszésem, a tartása szerintem rendben van (nagyjából 6 óráig éreztem még a bőrömön) és az első két órában 20 centiről még szerintem érezhető, utána inkább bőrközelivé válik. Az ára amúgy nagyon jó, szóval akinek tetszik ez az illat, annak ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 16.

FanniL

2017. november 17.

Isteni, tipikus őszi illat, kellemesen puha, nem tolakodó, rendszeresen dícsérik. Ez az idei szezon illata számomra:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

dorottya96

2017. november 16.

2016 január -Tipikus őszi illat, nőies és nem túl sok. Szeretem

2017 november- jó ideje nem használtam már ezt a parfümöt, és ma reggel kivételesen őt emeltem le a polcomról. Az a helyzet, hogy túllőttem a célon-mert kb fulladoztam a szobámban áradó parfümillattól. Szerencsére mikor hazaértem már nem éreztem a szobámban. Magamon viszont nagyon is. Meglágyult. Füstös és mennyei lett. Még most is nagyon intenzíven érzem a felsőmön-nem is emlékeztem, hogy ennyire tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

2016 január -Tipikus őszi illat, nőies és nem túl sok. Szeretem

bugeyes

2017. november 3.

Tavaly vettem, és még mindig van benne, persze tény, hogy nem csak egyetlen parfümöt használok. Olcsó, sok van benne, rajtam elég tartós is (kb. 4-5 órát simán kibír), abszolút a sokak számára “trendi”, édeskésebb illatkategória. Mindennapokra használtam/om, szerintem ár-érték arányban telitalálat, főleg azok számára, akik esetleg nem tudnak vagy nem szeretnének sokat költeni a márkásabb parfümökre. Mivel imádok kísérletezni a parfümökkel, illetve rátaláltam már arra a parfümre, ami számomra a nagybetűs, “csak” 4 *.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

anitaanett

2017. október 1.

Valóban egy drága parfümhöz lehet hasonlítani az illatát. Szeretem ha ez van rajtam, igaz a Zara Femme sokkal jobban illik hozzám. Tartóssága közepes, de ár-érték arányban szerintem teljesen oké.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 1.

pilleukor

2017. október 1.

Imádom! Olyan mintha egy drága parfüm lenne rajtam, és tartós is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 1.

Imádom! Olyan mintha egy drága parfüm lenne rajtam, és tartós is.

pomme

2017. július 28.

Megfontolatlan módon magamra fújtam (papír nem volt), aztán azzal a lendülettel, ahogy megszagoltam - fintor - kapott tesóm is egy fújásnyit, hogy: nesze, ez neked való, LVEB csak light verzióban! Ezen persze megsértődött, de ahogy elérte a csuklója az orrát, már vigyorgott, mint a vadalma, hogy tényleg az :D Őszintén szólva jobban örülnék, ha ezzel locsolná magát, mert ez a parfüm képes elpárologni szinte nyomtalanul, a LVEB meg szerintem egy hétig is megmarad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 28.

anna99210

2017. július 23.

Imádom, ennyit elég is ha mondok. Annyira jó illata van,mintha egy több tízezer forintos parfüm lenne rajtam. Amiért csak 4 csillagot adtam, az azért van,mert nem túl tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 23.

Giside

2017. június 15.

Imadom az illatat, annyira vagany meno olyan mintha egy nagy divathaz luxus parfumjet fujnam magamra. Egy a szepseghibaja csak es az a tartossag.
Rajtam kb masfel ora, igy ez nem nyero.. az ara alacsony es viszonylag sokat adnak erte. Ha tovabb tartana akkor ez lenne a best nalam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 15.

gyocsi76

2017. június 11.

Nagyon szeretem!Ajánlani tudom csak

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 11.

Nagyon szeretem!Ajánlani tudom csak

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Coumarin, Citral, Geraniol, Benzyl Alcohol, Eugenol
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol