Zara

Ár:   2295 Ft és 4595 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, az összetevőket feltöltötte: LathatatlanOzike, Módosítva: 2021. október 14.

Ár:   2295 Ft és 4595 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   Zara üzletek

Megjelenés éve: 2015

Illatcsalád: gyümölcsös-gourmand

Zara Red Vanilla EDT+sok más Zara finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5-10 ml frissen fújva:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy postázás, foxpost/mpl automata utalást követően:)
Zara Red Vanilla EDT+sok más Zara illat:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5-10 ml frissen fújva, üvegesen még átgondolom:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy postázás, foxpost/mpl automata utalást követően:)

klau810614

2016. szeptember 30.

Édes,picit fűszeres finomság.Tartós is úgyhogy jó kis őszi-téli illat lesz :) Hasonlít a La Vie Est Bellehez de szerintem ez sokkal finomabb!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 30.

LathatatlanOzike

2016. szeptember 28.

Szeptember 19.
Gyümölcsös, édes, intenzív illat, hidegebb időben jobb lesz, most egy kicsit sok. Picit olyan, mint a Tom Tailor College Sport parfümöm, ami pedig olyasmi, mint a LVEB. Egyiket sem szeretem nagyon, de a Zarás változat egész jóra sikeredett, annyira nem tolakodó, mint a másik kettő.
Nagyon szép üvege van, kellemes színekkel. :)
Eddig marad a Femme, mint kedvenc, de őt sem vetem meg.

Friss.
Túl édesnek bizonyult számomra, ezért el is adtam. A csillagokból nem vonok le semmit, mert pár éve még az ennyire édes illatokért voltam oda. :) Ma már egy kicsit másra vágyom, ami nem az illat hibája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

Szeptember 19.
Nagyon szép üvege van, kellemes színekkel. :)
Eddig marad a Femme, mint kedvenc, de őt sem vetem meg.

Friss.

Vicus

2016. szeptember 25.

Egy az egyben La Vie Est Belle, amit ki nem állhatok, szóval gyorsan tovább is adtam itt a zsibin, remélem a mostani tulajdonosa jobban szereti :) Amúgy nem tudom ebben az illatban hol van a Vanilla.. Az üvege letisztult és szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 25.

HrtvMrtn

2016. szeptember 23.

Az egyik legjobb Zara parfüm illat. Nagyon sokáig érzem még magamon is az illatot. Ajánlom mindenkinek! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 23.

BlindedByLipstick

2016. szeptember 22.

Karácsonyra kaptam tavaly az öcsémtől a 100 ml-es kiszerelést, és egyből beleszerettem. Engem az Oriflame egyik parfümjére, a Possess nevűre emlékeztet, annak a savanyú mellékillata nélkül, amit nem is tudtam magamon elviselni. A Red Vanilla nekem "puha" illat, tökéletes a hideg időkre, alig vártam a nyári kánikula végét és az igazi ősz beálltát, hogy végre újra használni tudjam. A bőröm semmilyen parfümöt nem szeret, így ruhára fújom, ezért egész nap érezhető marad. Gyakran nyúlok érte, mégis több, mint a fele még megvan, szerintem nem is fog egyhamar elfogyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

Dézi

2016. szeptember 20.

A 30 milis duopackot szereztem be, amiben a Zara Femme volt a Red Vanilla mellé csomagolva. Imádom mindkettőt, bár az előbbit anyukámnak ajándékoztam, mert a Dior Hypnotic Poison már megszámlálhatatlan mennyiségű utánzatként áll nálam a polcon, így habár ez a kedvenc illatom, így nem volt szükségem még egyre.
Nagyon tetszik ez a parfüm, a hideg őszi időre szuperül passzol, igazi kuckós meleg, fűszeres illat. Bőrre fújva nem túl tartós, de ruhán és hajon 6 órát simán kibír. 2500 Ft-ba került ez a kis kettes csomag, így szuperül megérte. Kedvem támadt a többi illatot is kipróbálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 20.

Reddiamond

2016. szeptember 12.

Nekem tetszik az illat és az árához képest tartós. Eddig még csak a boltban fújtam magamra, de rövidesen megvásárolom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

gramonaeszter

2016. június 28.

Duo packben vettem a Femme-el, mindegyiknek nagyon jó az illata! Néha az egyikhez van kedvem, néha a másikhoz. Összeillenek, kiegészítik egymást, valamelyik mindig illik a hangulatomhoz :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 28.

dandy

2016. május 9.

Itt vettem egy 30 ml üveggel és szerintem ez majdnem ugyan olyan mint a Zara LVIII The Limited Collection. A Fragrantica-n is csak egy összetevőben tér el, ebben fekete ribizli van, abban pedig cseresznye. :) Szóval tényleg szinte ugyanaz. :D Nekem a Black XS, LVEB sorba áll be, bár lágyabb, kellemesebb. Rajtam gyümölcsös, édes vaníliás illat, szerencsére rajtam semmilyen férfias hatása nincs, ahogy itt többen is írták, inkább ősszel, télen fogom használni vagy hűvösebb időben. Tartóssága elég jó, olyan 6 óra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 9.

Timi8

2016. május 6.

Nagyon minőségire sikeredett ez a kis illat! Olyan "Dioros". Telt, picit füstös, nagyon enyhén fűszeres, aszaltgyümis-vanìliàs. Olyasmit érzek ebben ami a Dior L'Homme-ba a Chanel Egoist-ban és az Armani Code edt-ben is felismerhető. Imàdatos illat, de rajtam olyannyira maszkulin, hogy kapva kaptam a lehetőségen és befùjtam vele a pàrom alkarjàt! Konkrétan fel sem tűnt neki, hogy ez egy női illat, azt hiszi, hogy vmi minike vagy kòstolò vmi férfiillatbòl.
Ahogy làgyul az illat, most azért nőiesedik rajta rendesen, pedig még ìgy is el tudnàm képzelni rajta, de rajtam viszont tovàbbra is férfias maradt sajni. Lehet, bőrt kellene cserélnünk :))) Az illat amùgy simàn megéri az àràt, sztem még 3x ennyit is annak aki szereti ezt a kategòriàt! Mindenképp 5 csillag. Sztem amùgy megkòstoltatom anyòssal, neki ősz-télre a Lancome Magie Noir a kedvence, de rajtam az is férfiillat lesz... ebből kiindulva viszont hàtha neki meg bejön?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 6.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Coumarin, Citral, Geraniol, Benzyl Alcohol, Eugenol
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol