Zara

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pixiee, az összetevőket feltöltötte: Liana88, Módosítva: 2019. december 17.

Lelőhely:   Zara üzletek

Illatjegyek: magnólia, gardénia, ibolya, pézsma, borostyán

kiraelek

2021. augusztus 5.

Fura, mert alapvetően világ életemben az édes parfümök drukkere voltam, de ez valamiért mégis nagyon megfogott. Pedig rengeteg negatív megjegyzést kaptam már rá, de valahogy nem érdekel.. imádom! Arról nem is beszélve, hogy sok márkás parfümömnél is tartósabb, reggel befújom magam, és este fürdés után még érzem a csuklómon!!! Magabiztos, kirívó és vad. Ezeket érzem magamban, amikor ezt viselem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 5.

Linett21

2021. július 4.

Annyi 1 csillagos véleményt írtam mostanság, hogy szinte elment az egésztől a kedvem... de lám, ez az illat! :-)
Imádom, végre egy pozitív élmény! Ez a Zarás parfi szinte teljesen ugyanaz, mint a nagy kedvenc Michael Kors Michael for women volt/van!
Noha a fragi szerint egész más illatjegyei vannak, valahogy mégis hozza e régi nagy kedvencemet. A hasonlóság 90% körüli szerintem.
Aki szereti a fréziát és a tubarózsát (nem rágógumisra véve), annak nagyon be fog jönni.
A Michael helyett boldogan fújogatom magamra gátlástalanul :-) (A Michael meg marad ünnepnapokra.)
Tartóssága zarás (2-3 óra), de kit érdekel ilyen áron?
Nagyon megéri, ráadásul még mindig kapható Zaráéknál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 4.

Tartóssága zarás (2-3 óra), de kit érdekel ilyen áron?
Nagyon megéri, ráadásul még mindig kapható Zaráéknál.

kukunya

2019. január 3.

Ajándékba kaptam, már 4x próbáltam azóta, de sajnos nem tudja elviselni az orrom. :(
Amint magamra fújom, tüsszentenem kell tőle és a könnyem is folyik 5-10 percig.
És sajnos később sem lesz jobb...friss virágillat helyett rajtam édeskés fáradt gyöngyvirág illatúra szárad.
Tartósnak elég tartós, de inkább 50-60 év körüli hölgyeken tudnám elképzelni, mert mi nem lettünk barátok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 3.

Amint magamra fújom, tüsszentenem kell tőle és a könnyem is folyik 5-10 percig.

Judittttt

2018. július 2.

Hát nekem talán a legkevésbé tetszik ebből a családból, amibe tartozik. Nyanya illata van szerintem ... amikor kifújtam a csuklómra és beleszagoltam, undorgó arccal hőköltem hátra. Gejl pacsuli szag és nagyon tömény de mégse tartós :D Mikor kimentem az üzletből, nem éreztem már (hála Isten). Amúgy nem annyira undorítóan borzalmas, de a töménység után egyszerűen csak semmitmondóvá válik .... olyan, mintha a goldot és a bright roset akarták volna ebben összekeverni, de ahelyett, hogy mindegyikből illő illatjegyek keverednének, tényleg szó szerint csak összeöntötték a két üveg tartalmát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

pixiee

2018. február 15.

Istenien finom! A Zara honlapján EDT-ként van feltüntetve, de a parfüm dobozán EDP van :) egy hatalmas nagy virágcsokor brutál jó tartóssággal :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.

Színező anyag. (Piros)