Zara

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: _-Mia-_, Módosítva: 2013. október 1.

Lelőhely:   Zara üzletek

Kiadás éve: 2013

Illatösszetevők: alma, pünkösdi rózsa, brazil narancs, ibolya, szantálfa

dandy

2016. május 12.

10 ml-s fújóst szereztem be belőle, vakon....első illatolásra szerelem lett. Fincsi gyümölcsös édes, rózsaszín nyári tiszta illat. Édes, de nekem mégis olyan friss hatása van. Nyár, meleg, napsütés, forró szél ami eszembe jut róla, és egy másik illat is beugrott, a Juicy Couture Viva La Juicy. Nem hasonlít az illat csak egy picit, a leszáradásnál van valami hasonló, de ugyanolyan érzéseket keltett bennem. Sajnos a tartóssága neki sem erőssége, kb. 4 óra után kell egy kis frissítés. Kapható még ez a Zara üzletekben?
Ha van valakinek eladó, várom a jelentkezését! :)

Vágyom rá, holnap be is ugrok egy Zara üzletbe, hátha...:D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 12.

Ha van valakinek eladó, várom a jelentkezését! :)

Vágyom rá, holnap be is ugrok egy Zara üzletbe, hátha...:D

adrikavarga

2016. február 10.

Nagyon szeretem az illatát! Ami miatt egy csillagot levontam az, hogy nem tart olyan sokáig az illata, mint szeretném.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 10.

rafi

2015. november 9.

Első szimatra beleszerettem, nem hagyhattam ott. Nagyon illik az illata hozzám, iszonyú tartós és gyönyörű az üvege és a kis csillámok benne. Csak elkövettem egy hibát. A 100ml-es fújókás verzióját vettem meg. Eleinte nagyon tetszett, hogy a kis pumpát kellett nyomkodni, és olyan mintha visszarepítene az időben... de rá kellett jönnöm, baromi keveset fúj egyszerre. Ami abból a szempontból jó, hogy sokáig elég, de belezsibbad az ember keze, mire megfelelő mennyiségű permetet kierőszakol a kis szórófejből. És pont ezért már több mint két éve nyúzom az üveget, és még mindig csak a felénél járok, pedig több mint egy évig napi rendszerességgel használtam. De eljutottam arra a pontra, hogy meguntam az illatát, nem akarom magamon érezni, és lusta is vagyok a kis pumpájával nyűglődni, amikor kétszer ennyi permetet tudok magamra fújni egy átlagos szórófejből egy másik parfümön. Így csak áll a polcomon már jó ideje. Néha felrázom, mert még mindig elbűvölnek a csillámok, de használni ha kéthetente egyszer használom, az már nagy szó.
Az én hibám (vagyis az orromé), hogy meguntam, így nem pontozom le, de a finom illata ellenére sem lett azért a kedvencem, és azért mert nem lehet belőle többet fújni egyszerre, 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 9.

dalmusz9

2015. október 5.

Imadom! Nyar-illata van. A Tengerparti porgest, bulikat eleveniti fel szamomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 5.

Imadom! Nyar-illata van. A Tengerparti porgest, bulikat eleveniti fel szamomra.

bellehercegno

2015. március 19.

Borzasztóan szirupos és elképesztően szintetikus műillat.Számomra viselhetetlen.Most még a cuki design-nal sem tudtak levenni a lábamról.2 csillag,de csak azért,mert nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 19.

vanillacaramella.sweet

2014. szeptember 3.

Nagyon finom gyümis illat, olyan rózsaszín. :))))) Az alma, a virágok nagyon jól érvényesülnek benne! Nem bírtam az üzletben hagyni. :))) Nekem a doboza is tetszik, és egy olyan 50ml-sem van belőle, amelynek az üvege szögletes hengeres, kis világos, pici szemcséjű csillámokkal., mégsem fog össze. Nőies, könnyed illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 3.

_-Mia-_

2013. október 9.

Nagyon tipródtam, hogy megvegyem-e ezt az illatot. Kellemes, meleg púderes rózsaszín illat. Gondoltam, hétköznapra fújósnak jó lenne.
Update: megvettem, szeretem :) Rajtam kb 5 órát úgy bír, hogy ahogy mozgok, meg-meg legyint az illat (nem arcon bokszol hála Istennek), utána kezd halványodni. Ugyan nagyon apró csillámszemcsék vannak benne, amik leülepszenek, de ha felrázzuk (márpedig én mindig felrázom, mert nem akarok a végén már csak csillámot magamra fújni), akkor bőrön egyáltalán nem is látszik: nem kell félni, hogy csillogni fog a nyak, a csukló. Szerintem csak "dizájnelemnek" vannak benne, mert nagyon szép ahogy kavarog a parfüm az üvegben!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 9.

bbubi00

2013. szeptember 30.

Igazi könnyű, lányos, virágos illat - pont amilyet szeretek :) Az egyetlen bajom a tartóssága (nagyon hamar elillan) de ennyi pénzért nem is vártam mást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 30.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Narancssárga.