Zendium

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. szeptember 3.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Nátrium-fluoridot (225 ppm F), tojás- és tejfehérjéket tartalmaz.

rekav11

2018. december 27.

Nincs erős íze, egy lightos szájvíz. Nekem tetszik, hogy nem csípi szét a fejem, mint a Listerine, az íze is kellemes, de az Elmexet jobban szeretem, ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 27.

Annabella0

2018. szeptember 4.

kellemes íze van, nem mar, nem csíp ami számomra nagy előnyt jelent.
elsősorban az ínyemen vettem észre változást, sokkal erősebb és feszesebb lett. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

kellemes íze van, nem mar, nem csíp ami számomra nagy előnyt jelent.

szakszil

2017. január 25.

a fogkrémüktől nem vagyok elájulva viszont a szájvizüktől igen, frissít tisztít a fogínyemen is érzem, hogy jót tesz neki erősíti

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 25.

Gyöngy05

2016. december 12.

Ugyanezen márkanevű fogkrém véleményezésekor már érintettem a szájvizet is, egyikről sincs pozitív tapasztalatom. Nekem konkrétan semmit nem ért, mintha cukros vízzel öblögettem volna a számat. Nem volt kellemes, friss a leheletem, nem késleltette a lepedékképződést, sőt a fogaim besárgultak, mikor ezeket a termékeket használtam. Hiába szépek az összetevői, ha nem adja meg a tiszta, ápolt, kellemes illatú száj érzetét, ami elvárható lenne, hisz ezért használjuk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 12.

p.cseresznye

2016. június 26.

A fogkrémet kezdtem el használni, és nagyon bevált, amióta használtam, lényegesen kevesebb lepedék képződött a fogaimon. Ezért megvettem a szájvizet is. Nekem nagyon tetszik, hogy nem erős az íze, és így hosszabb ideig öblögethetek vele, nem csíp, nem kell kiköpnöm ezért idő előtt. A fogkrém is nagyon hatásos, de a szájvízzel együtt meg pláne. Szerintem a Zendium lényege tényleg abban van, hogy sokkal kevesebb lepedék képződik, így tisztábbak, egészségesebbek maradnak a fogak. Nem egészen értem, hogy az alattam hozzászólónak miért az jelenti a hatásosságot, hogy csíp-e vagy sem, nagyon sok terméknél becsapós a külcsín és a belbecs. Ezek a termékek nem olyanok mint a megszokott fogkrémek, csípnek, meg habzanak meg minden látványos dolgot csinálnak, közben pedig nem sokat érnek, mert csak éppen hogy az aktuális koszt leszedik a fogaidról. Ezek szerényen, nem annyira habzóan, nem csípősen, de fényévekkel többet tudnak, sokkal jobb hatásúak mint az eddigi fogkrémek, szájvizek, nemcsak megtisztítják az éppen koszos fogakat, de valóban megelőzik a lepedék képződést, valóban tényleg sokkal tisztábbak maradnak az ember fogai.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 26.

lindana

2016. január 9.

Gyenge és nem könnyezel be amíg a szádban tartod, viszont ezt megkérődjelezi a hatásosságát. Kellemes, édeskés utóízt hagy a szájban, amit imádok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 9.

kagyusz

2016. január 6.

A fogkrémet nagyon szeretem! :) És most őt is kipróbálom már 3 napja használom nekem eddig bevált :) Este sose használtam szájvizet mert utáltam így le feküdni hogy az a tömény mentolos égető érzés van a számba és lenyelem :( de nála ilyen gondom nincs kellemes íz remek hatás! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 6.

senskin

2016. január 3.

Fehérjéket tartalmaz. Nem erős, hanem gyenge, nem mar. Nem lenne rossz, de nem vagyok Zendium rajongó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 3.

laracroft

2015. december 4.

Nekem se jött be.......sőt! Nem elég, hogy ninics érezhető pozitív hatása, éjjelente gyakran ébredek a használata után száraz, és nagyon kellemetlen szagú szájjal.........a Listerine-nel ilyen sose volt.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 4.

CeCeDrake

2015. november 22.

Annyira akciós volt és még annyira új, hogy vettem egyet. Így, hogy nem teljes áron vettem, így annyira nem bosszant, hogy rossz. Konkrétan nincs hatása. El fogom lötyizni a fehér Listerine mellett, de hogy többször ezért pénzt nem adok, az tuti.
A rossmannban kapható Prokudent is jobb ennél!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 22.

A rossmannban kapható Prokudent is jobb ennél!

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Xylitol

Enzim, mely a glükóz glükonsavvá való oxidációját katalizálja. A CosIng szerint stabilizátorként használják a kozmetikai szerekben. Paula Begoun kiváló bőrkondícionáló, sebgyógyító, gyulladáscsökkentő és antibakteriális alkotóként tartja számon, ezért pattanásos bőrre kiváló hatással lehet.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A tejben található enzim, melyet a CosIng szerint stabilizátorként használnak a kozmetikai szerekben. Paula Begoun és a truthinaging kiváló összetevőnek tartja, ugyanis a legújabb kutatások szerint kiváló antibakteriális hatással rendelkezik. Megakadályozza a mikrobák elszaporodását a termékekben illetve segít elpusztítani a pattanásokat okozó baktériumokat, így a pattanásos bőrön nagy hatékonysággal alkalmazható.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.