Zenna

Ár:   1470 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet feltöltötte: Donatella, az összetevőket feltöltötte: Liela, Módosítva: 2019. május 27.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Kémiai hámlasztó, mely megszabadítja a bőrt az elhalt sejtektől, a bőr derűsebb és simább lesz. Segít, ha a bőröd fakó, száraz, húzódó, mitesszeres, pattanásos, tág pórusokkal és egyenetlen bőrfelszínnel.

Ph-értéke kb. 3,5

Donatella

2019. január 8.

Korábban már hónapokig használtam ezt a szuper kis hámlasztót, nem is tudom, miért hagytam abba, de most újrakezdtem.

Kiemelkedően jó a hatása, nekem olyan mértékben eltüntette a mitesszereimet és szebbé tette a bőrképemet, mint azelőtt semmilyen más termék. Ránctalanít is, egyszerűen jó utána tükörbe nézni.
Nálam semmilyen problémát nem okozott, nem irritált vagy hasonló, de persze fényvédőt használok hozzá.

Kevés olyan kozmetikumot ismerek, ami ilyen olcsón ilyen sokat adna.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 8.

Kevés olyan kozmetikumot ismerek, ami ilyen olcsón ilyen sokat adna.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!