Ziaja

Ár:   700 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeronik, Módosítva: 2020. november 17.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Fluorid tartalmú fogkrém a tejfogak, az első örlőfogak és az új állandó fogak tisztításához. Erősíti a fogzománcot. Természetes szilícium-dioxid tartalmának köszönhetően finoman tisztítja a fogakat. A fogkrém apró részecskéinek csillogása, illetve az erdei gyümölcs íz a gyermekeket rendszeres fogmosásra ösztönzi. 0,1 % nátrium-fluoridot tartalmaz.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

szeronik

2020. november 10.

A gyerekeim szeretik, jó az íze (én is ellenőriztem), a csillámok és a cuki süni külön kedvet csinálnak a fogmosáshoz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 10.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, PEG-8

Sorbitol h 1 1