Ziaja

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Malachite, Módosítva: 2013. április 16.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Kókusz lipidekben, omega-3, omega-6 és E vitaminban gazdag. Pótolja a lipideket, revitalizálja a bőr természetes védőrétegét, és láthatóan javítja a rugalmasságát és puhaságát.

Stella1993

2021. március 19.

engem sajnos jobban szárított, mint hidratált, mondjuk ilyen összetevőlistával ez nem is csoda... az illata volt a legnagyobb pozitívuma, ennyi pénzért többet vártam tőle. Hála istennek már elfogyott, biztosan nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 19.

annacska99

2021. március 19.

Csoda illat, sokáig kitart ( én nem használok testápolót minden nap) , szuper hidratálás, gyorsan beszívódik. Aki szereti a kókuszos dolgokat, annak mindenképp érdemes kipróbálni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 19.

D3tti

2019. november 20.

Bolondulok az illatáért. Ajándékba kaptam, miután elfogyott kerestem-kutattam-találtam-vettem. Mikor éppen nem túl száraz, normál állapotban van a bőröm akkor használom, arra nekem tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 20.

Akara

2017. december 21.

Csakúgy, mint a tusfürdőbe, ebbe is beleszerettem. Remek minőségű, kellemes illatú, jó a bőrnek. Jól szívódik, nagyon keveset kell belőle felvinni. Hidratál, tartós az illata (este kenem, általában még másnap délután is érzem magamon a kókuszt). Az egyetlen hátulütője mindkettőnek, hogy ha megszokod a fincsi kókusz illatát, akkor egy idő után már az alap "vegyszeres" illatát érzed erősebben. Pattanást, irritációt nem okoz, nem tömít, jól lélegzik a bőr, ha rajta van.
Az ára elég borsos, viszont mivel nagyon kevés kell belőle, sokáig elég. Illetve ha már ilyen jó, akkor végülis megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 21.

Erina

2016. május 16.

Nagyon jó krém, hamar beszívódik, puha a bőröm és sokáig tart az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 16.

Nagyon jó krém, hamar beszívódik, puha a bőröm és sokáig tart az illata.

Marcipan84

2016. március 10.

Ez egy remek krém, az illata nagyon fincsi! Gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros, vagy ragadós érzést maga után. Korábban még nem használtam testvajat, így először furcsának (de kellemes érintésűnek) találtam az állagát.
Olvasva az előző hozzászólásokat, az is fura, hogy a reggeli kencézés után még délután is érzem az illatát magamon. :) Bejött, újra fogom venni, ha elfogy. Valószínűleg a kecsketejes változatát is kipróbálom, bár annak kissé tartok az illatától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 10.

featherflying5

2015. szeptember 6.

Vastag krém, télire kitűnő, viszont nehezen szívódik be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 6.

Vastag krém, télire kitűnő, viszont nehezen szívódik be.

rebus

2015. június 5.

leértékelve jutottam hozzá, ez az első termékem ettől a márkától. a csomagolása tetszik, masszív. maga a termék sem rossz, puhább lesz a bőröm ha használom, viszont annak ellenére, hogy szeretem a kókuszos termékeket, ennek az illata nem vált a kedvencemmé. az állagával nincs gondom, könnyen be is szívódik. elhasználom, de újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 5.

Ayame

2014. június 3.

Arc és kézkrémnek használom és imádom. Az arcbőröm puha a pórusaim kisebbek. Lassan fogy, de biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 3.

Ency

2013. szeptember 21.

Szerintem elég híg egy testvajhoz képest, az illata meg nagyon enyhe!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 21.

Szerintem elég híg egy testvajhoz képest, az illata meg nagyon enyhe!!!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.