Ziaja

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: 6vilag, Módosítva: 2023. április 11.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

• Gyengéd hatású, gyógynövényes mosakodó gél intim testrészekre, amely kifejezetten a nyálkahártya-irritációra érzékenyek számára, valamint várandós nőknek is ajánlott.
  • Gyengéden tisztít és felfrissít. Segít az irritációk enyhítésében. Nyugtató hatással van a kisebb bőrpírra szőrtelenítés után is. Kamillakivonatot, tejsavat, B5 provitamint (D-pantenol) tartalmaz. Nem tartalmaz szappant.
  • Kamilla kivonata csillapítólag hat a nyálkahártyára. A B5 provitamin hidratálja és védi a nyálkahártyát. A tejsav segít javítani a természetes baktériumflórát és fenntartani a fiziológiai pH-értéket, mely csökkenti a fertőzés kockázatát.
  • Fő összetevők: lakcinsav/tejsav, kamilla kivonat és B5 provitamin (D-pantenol)
  • Szilikon, glutén-, mikroműanyag-, ásványi olaj-, és parabén mentes
  • Vegán termék

Ad-Namah

2024. április 9.

Régebben használtam, nem irritált, mint a másik márka mosakodója, az illata finom, kíméletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 9.

6vilag

Korcsoport: >54
2023. június 30.

Teljesen átlagos azonban, szuper jó termék. Nem irritál soha és sehol, és nagyjából illatmentes is, nagyon enyhe, minimál illata van csak. Jó az adagolója, kevés kell belőle, sokáig elég. Nem gondolom, hogy csodaszer, de gyakorlatilag bárhová és akárhová is jó, érzékeny bőrre is, mivel nincs benne szappan.
Szívesen újra venném, de a drogériában mostanában nem látom a polcokon már. Kár lenne érte, sajnálnám, ha kivonnák. Csak jó tudok róla mondani, nagyon megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2023. június 30.