Ziaja

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kitsune85, Módosítva: 2021. január 5.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

"Biológiailag lebomló hámlasztó anyagokat tartalmazó, sűrű, fehér arcpaszta, a fiatal, problémás bőr speciális igényeihez kifejlesztve. Bőrsemleges pH-értékű, gyengéd tisztító összetevőkkel. Gyengéden mégis hatékonyan hámlasztja az elhalt hámsejteket, eltávolítja a felesleges faggyút és a szennyeződéseket. Revitalizálja, lágyítja és frissíti az arcbőrt. Nyugtatja az irritált, kipirosodott bőrt. Segít megküzdeni a fiatal bőrre jellemző bőrhibákkal (mitesszerek, pattanások). Biztosítja a sima, kellemes tapintású, irritációtól mentes arcbőrt. A menta, gránátalma és fekete ribizli gyümölcsös illatkombinációja friss, üde érzést nyújt."

Vegán termék

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Sz.flora

2021. július 12.

Legjobb arcradír. Főleg érzékeny bőrre ajanlánám vagy azoknak, akik nagyon szeretik a finom arcradírókat. Illata elmegy, de hatékony.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 12.

Angiebae82

2021. április 30.

Nagyon szeretem az illatát, gyengéden radíroz, nem hagy zsíros, nehéz érzetet maga után. Másodszor vettem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 30.

glittergirl

2021. március 17.

Kémiai hámlasztásról tértem vissza a fizikaihoz, mert úgy tudom nem egészséges állandóan ilyen szinten beleavatkozni a bőr működésébe. Tökéletesen teszi a dolgát, egyáltalán nem durva szemcsés, kifejezettem finom. Az illata nekem nagyon tetszik, habár nem szempont, de ha már illatosított, akkor az legyen jó. Nagyon sokáig elég lesz, de ha egyszer elfogy, újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 17.

Aanita08

2021. március 13.

csatlakozom az előttem szólóhoz, szuper érzékeny a bőröm, de ez nagyon kíméletesen radíroz viszont annál hatékonyabban, ezidág a legjobb arcradír, amit használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 13.

kittina89

2021. február 8.

Talán az egyik legjobb arcradír amit valaha használtam! Nagyon finoman hámlaszt de hatékony! Ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 8.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Betaine
Vitaminok: Panthenol