Ziaja

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Kataakremguru, Módosítva: 2018. november 29.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Krém-gél állagának köszönhetően azonnal beszívódik. Kollagén szintézist aktiváló összetevőt tartalmaz. Láthatóan simítja és aktívan hidratálja az epidermiszt. Visszaállítja a bőr rugalmasságát, korrigálja az egyenetlenségeket, csökkenti a bőrön a fáradtság jeleit. Egészséges és sugárzó kinézetet biztosít. Használata sminkalapként is ajánlott.

macooka

2019. március 23.

Két hétig használtam és sajnos nálam apró kis mitesszereket okozott az arcom egy részén. Kár, pedig előtte nagyon szerettem, 3 pumpálásnyi pont elég volt az arcomra, gyönyörűen beszívta a bőröm is, és tényleg éreztem, hogy egészséges kisugárzást ad, az illatát is kedveltem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 23.

Argold

2019. március 2.

Tesztelésre kaptam, az én zsírosabb bőröm nagyon szereti, puhitja a bort, nem okozott pattanásokat, sem irritaciot. Viszont az illata nagyon zavaró, illatmentes termékeket használok, így már elszoktam az illatos krémektől. Mostanában inkább a dekoltázsomra használom, de ott sem okozott gondot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 2.

szása

2019. január 8.

tesztelésre kaptam. nagyon jó puhává teszi a bőrt, én főleg szem alatt vettem észre különbséget, tényleg mintha kicsit kisimította volna az arcomat reggelenként. de egyrészről így száraz bőrre télen elég kevés (napvédő alá mondjuk ez kevésbé volt probléma) és 3 hét használat után egy csomó fehér mitesszert okozott az arcomon, sajnos ez volt az egyetlen új dolog a rutinomban.
a húgom is használta út közben, és neki nem volt ilyen problémája vele, úgyhogy egy kevésbé pattanásra hajlamos bőrön, mint az enyém működőképes krém, főleg tavasztól szerintem egy zsíros bőrön megváltás lehet, mert amúgy nagyon szép bőrképet adott, lehetett rá sminkelni is.
így ezzel együtt csak 3 csillagot tudok adni neki :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 8.

így ezzel együtt csak 3 csillagot tudok adni neki :(

Feketebarbi

2019. január 5.

Teszteltem 3 hétig.
Jó az állaga, szépen hidratál, nem hagy olajos érzetet, sminkalapnak is szuper. Szeretem a pumpás kiszerelést, sokkal higénikusabb mint a tégelyesek. Sajnos az illata nagyon nem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 5.

Teszteltem 3 hétig.

Gina19

2018. december 28.

Update: kap még egy pontot, mert hosszú távon úgy vettem észre, hogy baromi szépen "tartja" a sminket, nem olyan látványosak a pórusok, és alapvetően jobban néz ki az arcom, és kevésbé zsírosodik, ha ezt kenem a smink alá.

Tesztelésre kaptam, sminkalapként kezdtem el használni. A pumpás kiszerelés praktikus, az összetevőlistától nem dobtam hátast, legalábbis nem pozitív értelemben :D mivel egyre inkább igyekszem kerülni a szilikonokat és a mesterséges anyagokat. Az illata viszont számomra nem zavaró. A hatásáról: a hidratáló erejét eddig nem igazán mutatta meg, sminkalapként viszont talán működik, bár nem túl látványosan. Azt vettem észre, hogy ha ezt használom, akkor sminkelés után kicsit egységesebb a bőrképem, a pórusok nem látszanak annyira, és mintha kevésbé zsírosodna át a smink (de ez valószínű inkább a hűvösebb idő számlájára írható, ami miatt eleve szárazabb a bőröm). Az állaga kellemes, hamar beszívódik. Összességében semmi extra, nem hiszem, hogy megvenném (főleg az összetevők miatt), de el fogom azért használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

szzh01

2018. december 20.

Tesztelésre kaptam, kb. 2 hét után írom a véleményemet róla.
Sajnos nem tudok jó érzéssel gondolni erre a szérumra.
Ennek oka egyrészt az INCI, amit nem ismertem még, amikor jelentkeztem tesztelőnek. Ide még nem volt feltöltve, a ziajashop-on pedig egyáltalán nincs fent (mielőtt jelentkeztem, utánanéztem). Ha tudtam volna, hogy ilyen csúnyácska, szerintem nem jelentkeztem volna, már túl vagyok azon, hogy ilyen INCI-színvonalú krémeket magamra kenjek.
Másrészt az illat, ami borzalom. Nagyon erős, irritáló, ráadásul nem természetes eredetű. Engem régi Nivea krémekre emlékezet, amit ki nem állhatok. Ha felkenem az arcomra, belepárolog a szemembe az illat és irritálja a szememet is, nemcsak az orromat. Próbáltam megszokni, hősiesen használgattam, de nem ment, utálom!
Máskülönben egy gyorsan és nyomtalanul felszívódó könnyed gél-krém állagú cucc higiénikus pumpás flakonban. Hatása a felkenés után kellemes, kicsit talán feszesebb, teltebb is lesz tőle a bőr, hosszabb távon viszont nem éreztem változást
Jobb híján, hogy ne vesszen teljesen kárba, a kézfejemen fogom elhasználgatni (bár még ott is zavaró a tartós, tolakodó illata), de mégis csak távolabb van az arcomtól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 20.

Tesztelésre kaptam, kb. 2 hét után írom a véleményemet róla.
Sajnos nem tudok jó érzéssel gondolni erre a szérumra.

PETRA820718

2018. december 15.

Tesztelésre kaptam, ezúton is köszönöm szépen 😊 !
Egy hét használat után a véleményem nagyon pozitív erről a termékről, olyannyira, hogy a kecsketejes arckrémekből is jól betáraztam.
Könnyű állagú szérum, gyorsan beszìvódik, nem hagy zsíros érzetet, csillogást- (ami nekem egyáltalán nem hiányzik plusszban)
Kellemes illata van, nekem tipikus tisztaság illat, picit szappanos beütéssel, kevés is elég belőle, jól adagolható szérum.
Bőrirritációt nem okozott, használat után a bőröm hidratált puha, nem igényel további krémet.
Újravevős gyanús.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 15.

Tesztelésre kaptam, ezúton is köszönöm szépen 😊 !
Újravevős gyanús.

Nuvola

2018. december 13.

( Tesztelésre kaptam: pár alkalom után.)

Praktikus a pumpás kiszerelés. Maga a szérum lágy, fehér emulzió, ami azonnal felszívódik minden nyom nélkül. Szemmel látható a bőrlágyító hatása, de persze elkel fölé egy további réteg krém, pláne télen. Az egyetlen, ami zavar, az az illata. Nem csupán sok, hanem avítt is ez a burjánzó virágözön. Valahogy a "Fabulon a bőre őre" korszakot idézi bennem, meg azt, hogy a serdülő Hajós András a Bíró Icás falinaptárra, sőt idővel már magára az "augusztus" szóra gerjed be.

Egy hét után:
Egész kellemes meglepetés, mert eddig a Ziaja-t legfeljebb tusfürdő/testápoló kategóriában bírtam értelmezni.
Ne várjunk tőle csodát, de jutányos áron kapunk egy hialuronsavas hidratálót, amit nem sajnálunk majd nagyobb felületekre (nyak, dekoltázs) sem kenegetni. Ami ellene szól, az a sok a sárga pötty az összetevőlistán.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 13.

( Tesztelésre kaptam: pár alkalom után.)

Egy hét után:

Kriszta180222

2018. december 12.

Tesztelésre kaptam, pár napja használom, eddig meg vagyok vele elégedve. A csomagolása nagyon szuper, pont annyit adagol a pumpa amennyire 1-1 "arcfélhez" szükség van. Az illata nekem tetszik, szerintem nem tolakodó, bár egy ilyen szérumnál ha teljesen illatmentes lenne sem lenne baj. Felkenés után egy picit mintha csípné az arcom, de ez kb. 1 perc után elmúlik, lehet ebben rejlik az energizáló hatása :). Valóban könnyen beszívódik, sminkelés előtt is kipróbáltam már és nagyon jól működött. A bőröm szuperpuha lesz tőle, és jó érzés használni. Összességében jóban leszünk szerintem, bár tény, hogy ebben az időszakban szükséges mellé a plusz hidratálás, önmagában kevés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bár Paula Begoun csak annyit mond az összetevőről, hogy szilikon, a TruthInAging szerint a methylsilanol mannuronate egy tengeri algából előállított összetevő, mely egyrészt hidratálja a bőrt, másrészt pedig feszesíti és erősíti is. Ezenkívül állítólag még antioxidáns hatása is van. Ezen állítások hitelességét azonban némileg megkérdőjelezi, hogy azok egy az összetevőt tartalmazó kezeléseket áruló spa honlapjáról származnak.