Ziaja

Ár:   649 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szilardz, az összetevőket feltöltötte: StrawberryCheescake, Módosítva: 2013. november 7.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Kézkrémek

• Erőteljesen hidratálja és rugalmassá teszi a kéz bőrét.
  • Revitalizáló hatású és puhává teszi az érdes bőrt.
  • Erősíti a körmöket, megelőzi azok beszakadását és letöredezését.

Ziaja Kecsketejes Kézkrém - Féláron!
Ár: 320 , Eladó: Dorma
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Yeliz

2020. február 3.

Nagyon szeretem az illatát és az állagával sincs problémám, gyorsan beszívódik. Egyedül a hidratálóképességét tudom kritizálni, mert ha nagyon száraz a kezem, akkor nem sok mindent csinál. Ősszel és tavasszal viszont tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 3.

szodadora

2020. január 21.

Kényelmetlen bevonatot képez a bőrön a használat után és hidratáló hatását sem éreztem. Nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 21.

hajnalkahudak

2020. január 13.

Átlagos kézkrém, kellemes illattal. Téli kézszárassággal nem bír el, de az év többi szakaszában remekül működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 13.

LilyS

2019. december 23.

Nem a legjobb kézkrém amit valaha vettem, de az ára baráti és az illata kellemes, tiszta lepedőre emlékeztet,. Selymes tapintású a kezem miután használom, de súlyosabb szárazsággal nem bír el. Napi többször használni kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 23.

Cicuka22

2019. december 13.

Az egyetlen pozitívuma, hogy kellemes illatú. Azonban nem hidratál eléggé. Bevonatot képez a bőrön, ami egy kézmosás után eltűnik és ugyanolyan ,vagy még rosszabb a kezem állapota. Amikor nem száraz a bőröm, arra elég. Amint kiszárad és a tapintása is rossz, arra már sajnos kevés. Csúszós sikamlós az érzet használat után. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 13.

Lorena

2019. október 27.

Remek kis krém. Nagyon gyorsan beszívódik. Legutóbb elfelejtettem testápolót vinni egy hétvégi utazásra, és kiválóan működött.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 27.

Agi7777777

2019. augusztus 28.

Gyorsan beszívódik. Olcsó, finom illatú, hatékony, nagyon szép a csomagolása is. Maximálisan elégedett vagyok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

petszilva

2019. augusztus 21.

Legjobb kézkrém, amit valaha használtam. Beszívódik, jó illatú és hidratáló.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Legjobb kézkrém, amit valaha használtam. Beszívódik, jó illatú és hidratáló.

Lilla91

2019. július 22.

Nagyon szeretem, egyik kedvenc kézkrémem. Könnyen felszívódik, miközben tényleg ápol és az illata is nagyon kellemes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 22.

csillsze

2019. július 2.

Én nagyon elégedett vagyok a kézkrémmel, szépen hidratálja a bőröm és nem hagy zsíros érzetet, miközben az illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Cyclomethicone, PEG-20 Stearate, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.