Ziaja

Ár:   649 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szilardz, az összetevőket feltöltötte: StrawberryCheescake, Módosítva: 2013. november 7.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Kézkrémek

• Erőteljesen hidratálja és rugalmassá teszi a kéz bőrét.
  • Revitalizáló hatású és puhává teszi az érdes bőrt.
  • Erősíti a körmöket, megelőzi azok beszakadását és letöredezését.

♡ Ziaja kecsketejes kézkrém ♡
Ár: 500Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, XI., fizetés: átutalás / készpénz

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

lupelupe

2022. április 23.

Nappali kézkrémnek tökéletes, mert rendkívül gyorsan felszívódik. Állaga könnyed, illata kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. április 23.

mlexa

2022. április 7.

KM boxban jutottam hozzá. Nagyon kellemes, retro illata van, legalábbis nekem 😃 Az állaga fantasztikus, pillanatok alatt beszívódik és nem hagy ragacsos érzetet. Puha és bársonyos a kezem a használata után. A kezemet egyáltalán nem csípte, nem irritálta. Azonban akkora hidratáló ereje nincs neki, teljesen sebes kezekre nem ezt ajánlom. Azonban szinten tartásra kiváló.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 7.

TamaraS

2022. április 3.

Km boxos szerzemény volt, nagyon szerettem, most fogyott el. Nagyon hamar beszívódott, nem ragadt és kellemesen hidratált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 3.

Gevelin

2022. március 25.

Nekem eleg gyenge volt..10 perc múlva ugyanolyan száraz volt a kezem mint használat előtt. Állaga jó, gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 25.

Yummy

2022. március 11.

Kellemes illata van, ultra gyorsan beszívódik. Selymes, vizes érzete van, nagyon tetszik. Tipic irodába való kézkrém, mert ápol, de utána lehet pötyögni, papírozni stb. Irodába újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 11.

Letticsek

2022. március 9.

Nekem kicsit kevés volt a hatás, pedig nagyon sokszor kenem a kezem, de ebben a fertőtlenítős hideg isőszakban kevés volt. Pedig nem rossz kis kézkrém, lehet h később újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 9.

ZsofiKrem

2022. február 17.

Hetekig használtam mire rájöttem, hogy allergiás vagyok valamelyik összetevőjére. Sajnos csak szteroiddal lehetett helyrehozni a kárt. Nem ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 17.

NovakneViki

2022. január 25.

Az illata nagyon kellemes, tavasztól őszig nagyon jól ápolja a kezeket, viszont, ahogy beütnek a mínuszok ez, mintha elvesztené az ápoló hatását.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 25.

sildi

2022. január 21.

Az előző hozzászólóhoz hasonlóan nekem sem segít a már kirepedezett bőrömre, de átmeneti időszakokban elhasználom, mert imádom az illatát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 21.

idonthaveaname

2022. január 14.

Ajándékba kaptam két arckrémmel együtt, és pont csipős hideg időbek tudtam tesztelni. Kellemes, könnyen beszívódó állaga van, nagyon diszkrét illata, azonban pont a hidegben mondott csődöt, ugyanis a kipirosodott, kirepedt fájó bőrre nem gyógyír, tehát számomra csak a problémamentes időszakban használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Cyclomethicone, PEG-20 Stearate, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.