Best of Beauty 2019

Ziaja

Ár:   649 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szilardz, az összetevőket feltöltötte: StrawberryCheescake, Módosítva: 2013. november 7.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Kézkrémek

• Erőteljesen hidratálja és rugalmassá teszi a kéz bőrét.
  • Revitalizáló hatású és puhává teszi az érdes bőrt.
  • Erősíti a körmöket, megelőzi azok beszakadását és letöredezését.

Ziaja Kecsketejes Kézkrém 80 ml
Ár: 450 Ft , Eladó: Dorm
Állapot: Új, egyszer sem próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Lilla91

2019. július 22.

Nagyon szeretem, egyik kedvenc kézkrémem. Könnyen felszívódik, miközben tényleg ápol és az illata is nagyon kellemes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 22.

csillsze

2019. július 2.

Én nagyon elégedett vagyok a kézkrémmel, szépen hidratálja a bőröm és nem hagy zsíros érzetet, miközben az illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 2.

Henriette04

2019. március 21.

A lányommal együtt nagyon szeretjük ezt a kecskekrémet - ő így nevezi. Finom illatú, nekünk könnyen felszívódó, jól hidratáló krém. Nagyon száraz, ekcémára hajlamos bőre van, viszi magával a suliba, naponta többször bekeni, és így ritkábban jön elő a problémája

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 21.

vadri1

2019. március 8.

Hosszas gondolkodás után a finom illata miatt választottam ezt a krémet, azonban sajnos a hatása borzalmas. Nem szívódik be, (csak látszólag) pár óra múlva, ha kezet mosok a vékony réteg lejön és még rosszabbá vált a kiszáradt bőr rész. Pontosabban néhol sebes lett és végül vérzett... Nem ajánlom és nem is fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

Bogci0814

2019. február 21.

Kellemes púderes, tiszta illata van. Könnyen beszívódik. Ha többször bekenem vele egy nap a kezem, akkor valamennyire hatásos, bár az én kezem télen extra száraz, nem nagyon használ rá 100%-osan semmi. Összességében meg vagyok vele elégedve, ugyan nem hidratál annyira mint amennyire nekem szükséges lenne, de nem csalódtam benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 21.

catpeach

2019. január 29.

Nagyon szeretem, kompakt, könnyen elfér kisebb táskában is. Jól hidratál, de nem lesz ragacsos a kezem tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

Bodzs

2018. november 10.

Többször újravettem, viszont egyre kevesebbet használom. Amikor csak megelőzni szeretném, hogy kiszáradjon a bőröm, arra még elég, de ha már száraz és bekenem majd megmosom a kezem, újra száraz. Viszont legalább gyorsan beszívódik, SOS megoldásnak elmegy. Igazából azért is szerettem meg anno. Az illata nagyon finom, a Dove eredeti illatához tudnám hasonlítani. Púderes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

fayless

2018. október 25.

Csinál egy ideiglenes látszatot egy védőréteggel, majd amikor megmosom a kezemet, akkor ugyanolyan száraz lesz, mint azelőtt. Hatása kb olyan, mint a halottnak a csók.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

Dezi1969

2018. augusztus 15.

Nagyon meglepődve olvastam ,hogy az értékelések nagy része szinte negatív. Nekem ez egy csodaszer !!!- Imádom az illatát, nagyon kellemes lesz tőle a bőröm és ami a legnagyobb plusz, a körmöm még életembe nem nőtt ilyen gyorsan és soha nem volt még ennyire erős.+++++

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

NikolettaP

2018. július 5.

Karácsonyra kaptam, és nagyon szeretem. Jó az illata, rögtön beszívódik és puha lesz tőle a kezem. Viszont nekem alapvetően normál/zsíros bőröm van, így erős hidratálásra nincs szükségem, a kezem csak a sok mosogatástól szárad ki picit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Cyclomethicone, PEG-20 Stearate, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.