Ziaja

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: orchidea8627, Módosítva: 2012. február 4.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Kiszerelés: 15 ml

Ár: 500 Ft , Eladó: Dhewilgirl
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel XI. kerület, Boráros; előreutalás után postán/Foxposttal küldöm
Lánghajú

2019. január 12.

Ajándékba kaptam a R-ban egy kecsketejes Ziaja arckrém mellé.Az arckrém ritka pocsék, ez a kis szemránccucc nem rossz. Sőt egész jó:-).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 12.

cintijjja

2019. január 2.

Nem pirosodott ki tőle a szemem alatt a bőr, ellenben eléggé égett, viszketett. Többszöri próbálkozás után is ugyanezt tapasztaltam, így nálam sajnos kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 2.

FPiro

2018. január 2.

Az érzékeny bőrű 16 éves lányomnak kellett találnunk valamit, mert a szeme alatti bőr ápolásához. Olvastam néhány bloggernél erről a márkáról, és elégedettek voltak vele, gondoltan ilyen jó kis natúr,kecsketejes dolog jó lehet a lányomnak. Mindketten kipróbáltuk.

A lányom szeme körül a bőr kipirosodott, hámlani kezdett, a szeme viszketett, úgyhogy vettünk neki egy másikat, ami bevált.

Nekem nagyon jó volt, szeretem a frissítő érzést, amit okoz, viszont sminkelés előtt le kell szedni, mert különben "lemászik" tőle a vízálló szempillafesték is, elhasználom a maradékot, de ennyi elég is lesz, az összetevők miatt inkább nem mérgezném magam sem vele tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 2.

egetoerika

2017. április 9.

Ebbe én is belefutottam! Akciós volt, kecsketejes, gondoltam (én ostoba!), hogy biztos valami jó kis natúr cucc. Hát nem az. Összetevőket nem néztem meg, az első gondolatom és benyomásom miatt. Nálam megtalálta méltó helyét. Kuka. Sajnálom, de ilyet nem kenek magamra. Nagyon csalódott vagyok

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 9.

Gwen

2017. március 18.

Ha lehetne mínuszt adnék neki! Egy: mi az, hogy egy bőrre kenhető krémben olyan összetevő van, mint " Diazolidinyl Urea" ? Elolvastátok, hogy itt a Krémmánia szerint mi a magyarázata ennek az anyagnak? Formaldehidet bocsájt ki magából! Formaldehid: bőrrel érintkezve mérgező. http://kockazatos.hu/anyag/formaldehid
Egyszerűen meghaladja az "agyi kapacitásomat" finoman szólva, hogy ezt miért kell bele tenni, illetve, hogy valóban ennyire durva dolog??
Kettő: felkenés után semmi rossz érzetem nem volt, ám kis idő múlva egyre inkább éreztem, hogy kissé ég a szem alatti bőröm, ahová kentem. Nem érzékeny különben a bőröm, semmi nem irritálta még. Ez igen.
Miután felnyitottam, így már biztos, hogy nem is veszik vissza a Rossmannban :( Hiába ma vettem és holnap már vinném is vissza, hogy soha ne lássam többé!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 18.

nusmanna

2016. november 9.

Nagyon megtetszett, hogy kecsketejes és akciós is volt igy gondoltam, hogy miért ne? A kiszerelés nekem bejön esténként szoktam lefekvés előtt bekenni a szemem. Kb másfél-egy hónapja használom és még mindig sok van benne. Nekem ez az első szemkrémem így véleményt nem nagyon tudok írni, nincsen viszonyítási alapom, de semmilyen változást nem látok. Könnyed krém frissít, de annyira elkezdett zavarni az összetétele, hogy nem szívesen kenem már a szememre, ha testálpoló lenne vagy lábkrém még oké, na de a szemre...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 9.

Manna98

2016. október 17.

Véletlenül találtam meg itthon, még bontatlan volt, gondoltam kipróbálom. Nincsenek ráncaim, csak megelőzésre illetve a szem alatti karikáimra szoktam szemkrémet használni éjszakánként. Kellemes az illata, jó áron van, reggelre frissnek érzem tőle a bőröm mindig, de a karikáim maradnak (mondjuk elég makacsok mindennel szemben). Szerintem az állaga is kellemes, kenhető, nálam hamar szívódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 17.

monique001

2016. február 20.

Én a kínai bazárboltban vettem egy ilyet, de annak semmi illata nincs :) . Nem tetszik a sok parabén és egyéb káros anyag az összetevők közt, de hát nem olvastam el, csak a kecsketejre figyeltem fel, és megvettem. Sajnos.
Felkenés után nem igazán bír beszívódni, sokáig ott csillog. Hidratál, az biztos- ezért kap két csillagot, mert más hatását nem vettem észre. Nekem sötét karika is van, ránc is van, egyikkel se csinált semmit.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 20.

bbogesz

2016. január 3.

Pár hónapja használom inkább megelőzésre, arra tökéletes, kellemes az állaga, illata. Ez az első szemkörnyékápoló krémem, így nincs összehasonlítási alapom, viszont szeretem használni és elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 3.

Anitamakeup

2015. október 19.

Semmi extrát nem tud, egy minimális hidratásás, jó illat és ennyi. Akinek nincs, ránca, sötét karikái vagy problémája ezen a területen , annak jó lehet, egyébként nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.