Ziaja

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: orchidea8627, Módosítva: 2012. február 4.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Kiszerelés: 15 ml

bbogesz

2016. január 3.

Pár hónapja használom inkább megelőzésre, arra tökéletes, kellemes az állaga, illata. Ez az első szemkörnyékápoló krémem, így nincs összehasonlítási alapom, viszont szeretem használni és elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 3.

Anitamakeup

2015. október 19.

Semmi extrát nem tud, egy minimális hidratásás, jó illat és ennyi. Akinek nincs, ránca, sötét karikái vagy problémája ezen a területen , annak jó lehet, egyébként nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 19.

ennni

2015. július 30.

Nekem nagyon jól eltüntette a szem alatti karikákat, ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 30.

Nekem nagyon jól eltüntette a szem alatti karikákat, ajánlom!

Frézia

2015. február 4.

Semmi különös, hidratál, de nem tesz csodát. A márka nappali és éjszakai kréme után többet vártam, mert azok nagyon jók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 4.

moonstar

2015. január 21.

Én azt vettem észre, hogy a kialvatlan szemem nem puffadt már mióta használom. Még nincsenek ráncaim, de megelőzésnek, illetve késleltetésnek szerintem megfelelő ez a krém. Azt hozzátenném, hogy az egyik szemem begyulladt, remélem nem emiatt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 21.

Nuvi

2014. december 28.

Őszintén szólva, az éjszakai krémje után ez nagy csalódás volt. Vizes, híg, semmilyen krémecske. Biztosan nem vásárolom meg újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. december 28.

Adri_87

2014. november 9.

Én sem tapasztaltam semmilyen ránctalanító hatást. Az illata tényleg jó, és hidratálónak tökéletes, de én inkább szemkörnyék ápolónak hívnám, mint szemránckrémnek, mert egy árva szakraláb sem lett tőle halványabb, nem hogy a mélyebb ráncok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 9.

Noemie

2014. október 27.

Én olyan krémmel még nem találkoztam, ami valóban, akár picit is ránctalanítana vagy legalább 1 napra kicsit feltöltene, így már el sem várom, de szomorú, hogy mindenre ráírják. Hidratál, nagyon kevés kell belőle. Jó az illata és olcsó is. ( eddig Dior volt egy vagyonért, hát szerintem ez is van olyan jó, mint az)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 27.

kenceficés

2014. június 16.

Különösebb észrevételem nincs azonkívül, hogy élénkíti és hűsíti a szem környékét. Használtam kb. 1 hónapig minden este lefekvés előtt, de ez sem csodaszer, mint ahogy a többi szemkrém sem. :) Ugyanakkor kellemes az illata, könnyen felszívódik, a fáradt szemekre tökéletes. Végeredményben nem sajnálom azt a kb. 900 Ft-ot, amit kiadtam rá, hiszem simán tud annyit, mint egy 2500 Ft-os kence, sőt... Bár egyelőre azt hiszem maradok a sima hidratáló arckrémnél. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 16.

Oraculum

2014. március 14.

Nem ránctalanít, de tökéletesen hidratál, hamar beszívódik és finom illatú:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 14.

Nem ránctalanít, de tökéletesen hidratál, hamar beszívódik és finom illatú:)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.