Ziaja

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: orchidea8627, Módosítva: 2012. február 4.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Kiszerelés: 15 ml

fruzsicaaa

2013. október 18.

Nagyon jo az allaga, jol felszivodik, nem lesz darabos stb., DE irritalja a szemem. Pedig nagyon akartam szeretni es a boromnek is jot tesz. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 18.

nat_getzeny

2013. május 6.

Hónapok óta használom, és ebben az árkategóriában az egyik legjobb. Nem bántja a szemem, finoman hidratál, igaz, szerintem sem ránctalanít (egyébként a kozmetikusom szerint semmi sem ránctalanít, legfeljebb néhány órára feszesít).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 6.

Bucanka

2013. március 11.

Hát használom, de nagy változást én sem vettem észre..hidratálása közepes, azt nem szeretem benne, hogy nehezen szárad és amikor korrektorozom csúszkál rajta...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 11.

ancsablogja8

2013. március 11.

Szerintem szuper krém. Bár a sötét karikákat nem halványítja és az apró ráncaimon még nem tapasztaltam változást, viszont a száraz részeket szuperül hidratálja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 11.

orchidea8627

2012. május 17.

Még csak kétszer használtam, de eddig maximálisan elégedett vagyok vele. Ez az az állagú krém, amit rég óta kerestem, géles-krémes, de nem túl híg, szinte beszippantja a bőröm, de azért tartalmas. Estére továbbra is használni fogom (a jól bevált Bioderma Sensibio mellé, amit reggel használok.)
Pár hét múlva frissítek... addig négy csillag. Azért azt hozzátenném, hogy ez a rengeteg parabén nem túl bizalomgerjesztő, pótolhatták volna valami mással. :(

SZERKESZTVE: Már nem használom, mert nagyon zavar az a rengeteg parabén az összetevők között.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 17.

petrevici

2012. február 18.

Használom, de semmi hatást nem vettem észre.Semmit.Éjszakára kenem fel, könnyen beszívódik, de ez nálam nem gond (a nívea is beszívódik, pedig az zsíros ám).Én semmi pozitív változást nem láttam a kicsiny kis ráncocskáimon (tényleg alig látszanak még.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.