Ziaja

Ár:   1495 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: briu, Módosítva: 2015. március 27.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

25+

Kmetyek

2019. január 27.

Az állaga jó, az illata finom. A pumpás adagolóval nincs bajom. A bőröm puha lesz tőle, viszont pont a problémás száraz területeket nem hidratálja. Használat után zsíros és ragacsos a bőröm. Kb halottnak a csók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 27.

SzL

2018. november 15.

Hát számomra borzasztó sajnos ez a testápoló. Egyáltalán nem szívódik be a bőrömbe (pedig a lábszáram nagyon száraz), hanem egy zsíros, vízlepergető réteget képez a bőrön, ami számomra elviselhetetlen.
Az illata fura, de ez a legkisebb problémám vele. Sajnos nagyon nagy csalódás. Még nem tudom mire fogom elhasználni, de kidobni jár lenne :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 15.

anitazs

2018. szeptember 25.

Szeretem az ilyen szappanos illatokat, örültem, amikor rátaláltam erre a testápolóra. A pumpás kiszerelés szuper, az állagával sincs problémám. De sajnos szerintem sem hidratál eléggé, főleg, hogy jön a hideg, ez már nem lesz elég. Maximum nyáron, de mostanában nem fogom újravenni. Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

Mariann1987

2018. március 18.

Nagyon szeretem, mert praktikus az adagolója, és az illata is nagyon finom. :) Olyat kerestem, amit natúr illat, és nem érzem túl sokáig magamon. Jól ápolja a bőrömet, viszont az igaz, hogy ugyanúgy száraz mellette is. (bár nem használom napi szinten)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

Maxy

2017. október 11.

Nemrég vettem, valami mást szerettem volna mert régóta egyfajtát használok. A réginél kellett volna maradnom. Habár az illata nagyon kellemes, hamar beszívódik és még puha is tőle a bőröm (kb 5 percig), egyáltalán nem hidratál. Pár perc után teljesen száraz érzése van és így egy hét használat után nagyon szárítja a kezemet, szinte hámlik. Nem érte meg nekem 1600-ért sajnos. Az illata miatt kap 2 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

HAnita91

2017. április 4.

Ajándékba kaptam karácsonyra. Bár ne néztem volna meg az INCI-jét.. Egyébként kellemes illata van. De sajnos nem tart sokáig a hidratálása. Este bekenem magam, és reggelre olyan, mintha nem is használtam volna semmit sem. Csak az illata marad meg. Bárcsak a termékbe is annyi energiát fektettek volna, mint az illatába.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 4.

Barbi88

2016. augusztus 28.

Ez a pumpás kiszerelés remek! Jó az illata, gyorsan beszívódik, de nem hidratált eléggé. Nem rossz de én többet vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

fungiiiii

2016. május 18.

Nagyon örültem a pumpás kiszerelésnek, de egy nehezen kezelhető, tömény krém, nehezen szívódik fel, mégsem hidratál eléggé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 18.

Veronix

2016. május 12.

A legjobb testápoló, amit eddig próbáltam. Pikk-pakk felszívódik, de nagyon jól hidratál. Sima, puha lesz tőle a bőröm. Most az avokádós testvérét próbálom, hasonlóan szuper az is. Mindkettőnek isteni illata van. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 12.

Alicee4

2016. április 20.

Imádom! Az állaga-, az illata szuper és nagyon jól hidratálja a bőrömet. Jár neki az 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol