Ziaja

Ár:   800 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eper.288, Módosítva: 2012. július 9.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Tusfürdők

Tusfürdő cola illattal

SugarB

2019. október 17.

Szeretem a Ziaja termékeket, erre viszont a kisfiam "esküszik" :) Jó kis tusfürdő, mi is használjuk habfürdőnek is, az illata nagyon klassz, nem szárít nekünk nem okoz irritációt, és kiadós. Lehetne szebb az INCI...sokkal. Ezért 4 csillagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

norcsoo

2018. december 10.

Az illata tényleg egy az egyben cola! Szuper habot csinál, amit én imádok és hatalmas előnye, hogy egyáltalán nem viszket tőle a bőröm. Cola imádóknak kötelező legalább egyszer kipróbálni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

yukari99

2018. november 23.

Iszonyat erős illata, egy idő után rosszul voltam tőle, de amúgy egész jó tusi. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

kalmaniki

2018. június 7.

Igazi cola illatú tusfürdő, imádják a gyerekeim és én is. Habfürdőnek is használjuk néha, de nem habzik nagyon. Az illata egész sokáig érezhető marad fürdés után. Nem szárítja a bőrt. Mindenképpen újraveszem, mindannyian megszerettük.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

enszlaj

2018. március 17.

Imádok gyerek tusfürdőket használni, mert annyira felvidítanak ezek a finom illatok. Nagyon kólás, nagyon kellemes. Szeretem, és bármikor újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

Beebeee

2018. március 8.

Semmittevős, unalmas ,fürdés után pizsibe bújós estéken használom, egyszerűen jó kedvre derít. Nagyon kólás. Olyan igazán kólás. Sok habfürdőre ráírják, hogy épp ilyen vagy olyan illat aztán semmi köze hozzá, meg még az is elillan. De ettől kóla illatú kb. minden ahova a pára elér :D Szuper :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 8.

florcsiii

2017. december 19.

Kb. 1 hete használom, a száraz bőrömet nem szárítja tovább, törülközés után nem viszketek tőle. Az illatát imádom és teljesen hiteles, az állaga is tök jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 19.

stefi90

2017. április 9.

Egy bloggertől hallottam erről a tusfürdőről, gondoltam kipróbálom. Nagyin finom kóla illata van a csomagolásban. Amikor már kinyomtam és magamra kentem akkor már fura szaga volt. A másik, hogy iszonyatosan kiszárította a bőröm. Elvileg jól habzik is... Elvileg
Tudom, hogy ez egy gyerekeknek való termék, de ezek után még egy gyerekre se kenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

Romanadvoratrelundar

2017. január 9.

Kicsit folyós, de jól habzik, sokáig elég, az illata és a csomagolása pedig zseniális. Hosszú távon sajnos nagyon szárítja a bőrömet, de a pocsék reggeleken egyszer-egyszer belefér, hogy ebben lubickoljak. Ha kicsit több természetes összetevője lenne, azt mondanám, tuti befutó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

queenofhearts

2017. január 3.

A kólamániám teret kapott 😃 Sosem voltam oda a kóláért, de az elmúlt 2 hónapban iszonyatosan rákaptam, folyton ittam volna, így nem is volt kérdés, hogy a Nivea-s gyöngyös vizililiom tusfürdő visszamegy a polcra, amikor ezt megláttam. Nekem nem habzik annyira, ez mondjuk elég rossz pont, de az illatát nagyon szeretem, napközben is gyengén, de lehet érezni a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 3.

Színezék. Barnás sárga.