Ziaja

Ár:   699 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   10 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: vanessa_19, Módosítva: 2021. február 1.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz

kittina89

2021. február 8.

Elsőre azt hittem lejárt. De nem! Konkrétan mintha testápolót kennék a számra! Fehér és ragad! Különös hatást sem éreztem. Nem fogom használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 8.

GabriellaCsobolyo

2020. április 10.

Egy jól hidratáló, zsírosabb állagú mennyei kókusz illatú ajakáplóra számítottam, ehelyett ez egy szinte vizes állagú fehér krém.
Egyáltalán nem tartós, nem hidratál, a kiszerelése szörnyű és fehérek maradnak tőle az ajkak.
Hatalmas csalódás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 10.

Hatalmas csalódás.

MinnieBaba

2019. április 3.

Cssk nálam nem vált be a termék!?
Megjegyzem, hogy Ziaja imádó vagyok, így persze, hogy ezt a terméket is be kellett szereznem (főleg,hogy a téli/tavaszi/őszi időben az ajakápoló alap darab a táskámban)...
Nekem csalódást okozott.... :(
Sajna olyan érzés volt amikor rákentem az ajkamra, mintha a legolcsóbb,leggagyibb szájfényt kentem vna rá, ami csak ragad, ragad és ragad, már csak akkor lett volna egy az egyben ugyanaz az összhatása ha csállámot is tartalmazna😄
Szóval ezt egy design terméknek tekintem, mert az ápoló hatása abszolút nincsen a számomra!
Ugyhogy maradok a megszokott,bevállt Alterra ajakápolómnál! 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 3.

Cssk nálam nem vált be a termék!?
Nekem csalódást okozott.... :(
Ugyhogy maradok a megszokott,bevállt Alterra ajakápolómnál! 🙂

nkatika

2017. április 28.

Meglepett. Labelloról Carmexre váltó felhasználó vagyok. A kókusz most az új mániám, rá esett a választás.
Elsőre ijesztő volt az állaga, a kacsacsőrű tubusból kifolyó fehér folyadék, nem túl sűrű, egyáltalán nem hajaz balzsamra.
Az ajkaimon maximálisan teljesít, nagyon kevés elegendő belőle, szépen eloszlik. Enyhe fénye van csak, nem csillámos, szerencsére. Szépen hidratál. Nem túl tartós, de esetemben ezt még a Carmexre sem mondhatom el - ez nem a termék hiányossága.
Az illata és az íze is nagyon diszkrét. Ha meglátom boltban, újraveszem (online találtam csak).

Update: le kell vonjak csillagokat - apró hólyogocskák jelentek meg egy helyen az ajkamon - nem fájt, csak csúnyák voltak, nem tudtam eltüntetni őket, ahogy száradt pedig, kisebesedett. A vége előtt kuka lett :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 28.

Keellyykke

2017. január 11.

Nagyon meglepett!!! Ár-érték arányban a legjobb szerintem a piacon. Az illata nagyon jó kókuszos. Először mikor felvittem éreztem, hogy kerül egy réteg a számra majd 5 perc után beszívódott és csodás hidratált ajkakat hagyott maga után. Nem ragacsos és nem kellemetlen viselet. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Bb.Sophie

2016. július 29.

Ajándékba kaptam, egyébként nem valószínű, hogy ezt választottam volna. Folyékony, sűrű ajakápoló, az adagolással vigyázni kell, mert könnyen cseppen. Nagyon erős (nekem kicsit mű) kókusz illata van, amit a felkenés után percekkel is lehet még érezni. Remekül és nagyon gyorsan hidratál, emiatt szívesen használom, de nem lesz újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 29.

Erina

2016. május 18.

Nagyon krémes, tartósabb mint a Labello, és nem is kell sok belőle. Kókusz imádatom tetőfoka :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 18.

lauraaaa

2016. január 16.

Nekem nagyon nagyon bevált, sokkal jobban, mint például egy Labello vagy BabyLips, amik 1 óra után lejöttek. Ráadásul nagyon nagyon krémes és mindennél jobban hidratál. Én is egy olyan csomagban kaptam, nekem a tusfurdo is tetszett, a kézkrém annyira nem. Egyszóval életem ajakbalzsama és ameddig csak lehet, újra fogom vásárolni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 16.

etoc

2015. május 8.

Borzalmas ajakápoló, az adagolója használhatatlan, estére vagy rúzs alá lehet használni csak, mert befehéríti az ajkakat, nekem ízre, szagra nem mond semmit, ami nem feltétlen rossz, sőt, nekem ez pozitív, az állaga elég krémes, de túl hamar beszívódik és a bőr kiszárad. Lehet, hogy azoknál lesz hatása, akiknek nem hajlamos cserepedésre az ajkuk, de mindenképpen megfontolásra inteném azt, aki ezzel az ajakápolóval szemezget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 8.

fausztdori

2015. március 14.

Nyáron használtam, akkor egész jól hidratált, illata-íze jó volt, de nem voltam elájulva tőle. Ennél olcsóbb ajakbalzsamok jobban teljesítenek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Lanolin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.