Ziaja

Ár:   649 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   80 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Milli006, az összetevőket feltöltötte: Bany24, Módosítva: 2014. január 4.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Regi1

2022. január 2.

Imádom a kókuszt, mindenbe. Ezt a krémet ajándékba kaptam. Méghozzá egyszerre 2 tubussal is. Nagy örömmel használtam. A krém lágy, kellemes, nem ragad, hamar beszívódik. De az illata az nem semmi. Kimondottan erős és sokáig megmarad a kezeken. Én azt mondom az illat tartóssága vetekszik parfümökével. A húgom a terhessége óta nem tudja elviselni az illatát. Vásárlás elött mindenképp meg kell szagolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 2.

Lufipufi1992777

2021. december 8.

Ajjjajajajajja! Hat ez nem a legjobban sikerult kezkrem….😐
Hamar beszivodik,de kb az egesz tubussal rakenhetnem a kezemre,akkor sem csinalna semmit azon kivul,hogy becuppantja a bor viszont hagy egy puderes erzetet a kezemen ami borzasztoan zavaro,raadasul semmit nem hidratal… nyari kezkremnek lehet jo,de komolyabb szarazsagra halottnak a csok. 3* az illata es a kiszerelese miatt. 😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 8.

Ajjjajajajajja! Hat ez nem a legjobban sikerult kezkrem….😐

Budabestia

2021. június 10.

A kecsketejes termékcsalád pozitív tapasztalatai miatt próbáltam ki ezt a terméket, nem csalódtam. Jó állagú, táska kis zsebbe/asztalon laptop mellé elfér, könnyű szállítani/tárolni. Az illata nagyon-nagyon finom, de csak étkezés után ajánlanám a használatát, mert egyből desszertre való vágyakozást kelt a használóban.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 10.

Evelin123

2020. április 24.

Ez a kézkrém a legrosszabb, amit valaha használtam.
Semmit nem hidratál, beszívódik teljesen kb.5 perc alatt és a kezem újból száraz érzetű.
Ha alapjáraton nem is száraz a kezem, akkor sem hidratál semmit. De tényleg semmit és még parabén is van benne.
Nem tudom, ez hogy tud valakinek beválni, nálam 0 csillag lenne. Max az illata jó és tetszik a csomagolása
de ez nálam nem jelenti azt, hogy nem ér többet nullánál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 24.

Ez a kézkrém a legrosszabb, amit valaha használtam.
de ez nálam nem jelenti azt, hogy nem ér többet nullánál.

mercixoxo

2020. január 18.

Szerintem az illata nagyon finom kókuszos. Akartam egy olyan kézkrémet, ami elfér a kicsi táskáimban is, ez abszolút helytakarékos, szóval már ezért is megérte. Hamar beszívódik, sokáig megmarad a finom illata a kezemen. Én meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 18.

Babika20

2019. november 6.

Jó kis illata van, nekem lehetne frissebb kókusz. Jól hidratál, hamar beszívódik, munka közben használom, ezért nagyon fontos, hogy ne legyen ragacsos érzet. A keskeny kialakítása miatt táskabarát. Plusz pont, hogy nem tesztelnek állatokon! A krém nem ragad meg a kupakban, nem gyűlik össze szerencsére. Ajánlom, ami szereti a kókuszos cuccokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 6.

bubilany

2018. október 24.

Könnyen beszívódik, jól hidratál és isteni kókusz illata van :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

Könnyen beszívódik, jól hidratál és isteni kókusz illata van :)

PinkMcFreeze

2018. szeptember 22.

Nagyon imádom a kókusz illatát, mert számomra ez az igazi kókusz illat *.* Nagyon fincsi illata van és gyorsan beszívódik a bőrömbe :) Nekem nem szárítja a kezemet, pedig nagyon érzékeny típusú. Ha elfogy biztos újra beszerzem <3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

AnnamariaGalik

2018. június 17.

Annak ellenére sem egy rossz termék, hogy az összetevői kicsit riasztóak. A tapasztalatom vele az, hogy gyorsan hidratál, de rövid időn belül újra kell használni (sőt, mintha maga a termék szárítana is egy keveset). Nagyon könnyű a textúrája és gyorsan felszívódik, ezért kényelmes és praktikus használni. Az illata elvileg kókuszos, de számomra valahogy mű volt, és nagyon intenzív, ami a környezetemet zavarta.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 17.

ttttt

2017. október 25.

Szeretem, könnyen beszívódik, kellemes illat, átlagos hidratálás. Következő kézmosásnál már kenhetem is újra, ha rosszabb állapotban van a kezem.
Nem fogom külön keresni, de akciósan lehet ismét újraveszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 25.

Nem fogom külön keresni, de akciósan lehet ismét újraveszem.

Hidratálók: Propylene Glycol

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.