Ziaja

Ár:   649 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   80 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Milli006, az összetevőket feltöltötte: Bany24, Módosítva: 2014. január 4.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Babika20

2019. november 6.

Jó kis illata van, nekem lehetne frissebb kókusz. Jól hidratál, hamar beszívódik, munka közben használom, ezért nagyon fontos, hogy ne legyen ragacsos érzet. A keskeny kialakítása miatt táskabarát. Plusz pont, hogy nem tesztelnek állatokon! A krém nem ragad meg a kupakban, nem gyűlik össze szerencsére. Ajánlom, ami szereti a kókuszos cuccokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 6.

bubilany

2018. október 24.

Könnyen beszívódik, jól hidratál és isteni kókusz illata van :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

Könnyen beszívódik, jól hidratál és isteni kókusz illata van :)

PinkMcFreeze

2018. szeptember 22.

Nagyon imádom a kókusz illatát, mert számomra ez az igazi kókusz illat *.* Nagyon fincsi illata van és gyorsan beszívódik a bőrömbe :) Nekem nem szárítja a kezemet, pedig nagyon érzékeny típusú. Ha elfogy biztos újra beszerzem <3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

AnnamariaGalik

2018. június 17.

Annak ellenére sem egy rossz termék, hogy az összetevői kicsit riasztóak. A tapasztalatom vele az, hogy gyorsan hidratál, de rövid időn belül újra kell használni (sőt, mintha maga a termék szárítana is egy keveset). Nagyon könnyű a textúrája és gyorsan felszívódik, ezért kényelmes és praktikus használni. Az illata elvileg kókuszos, de számomra valahogy mű volt, és nagyon intenzív, ami a környezetemet zavarta.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 17.

ttttt

2017. október 25.

Szeretem, könnyen beszívódik, kellemes illat, átlagos hidratálás. Következő kézmosásnál már kenhetem is újra, ha rosszabb állapotban van a kezem.
Nem fogom külön keresni, de akciósan lehet ismét újraveszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 25.

Nem fogom külön keresni, de akciósan lehet ismét újraveszem.

petrakauth

2017. április 23.

Nekem ez a kézkrém szerelem volt első szaglásra! Isteni illata van, a kisgyerekkoromra emlékeztet. A méretete pont jó, gyorsan beszívódik és nekem egész jól bevált, habár így az összetevőket elnézve nem hiszem, hogy újra veszem, de lehet, hogy az illat győzni fog :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 23.

kisritus

2017. január 17.

Imádom ezt a krémet.
Valóban nem csodaszer, nem a leghatékonyabb kézkrém, de minden más az szuper benne. Imádom az illatát, nekem ez A kókuszillat, órákig tudnám szagolgatni. Iszonyú hamar beszívódik, nekem ez kicsit hatékonyabbnak tűnik, mint a kecsketejes verzió, és nagyon nagyon sokáig érzem az illatát.
A csomagolás zseniális, én imádom az egyszerűségét, letisztultságát, abszolút meg lehet venni ilyesmivel.
Bár tényleg nem a leghatékonyabb, de mégis 5 csillag, mert ha csak rágondolok, imádom :)
Sajnos én drogériákban nem látom ezt a verziót, régebben tescoban lehetett kapni, de már ott sincs, ha elfogy (eléggé spórolok vele), a ziaja webshopból kell rendelni (sajnos, mert úgy szállítási költsége is lesz). Szóval ha valaki tudja, hol lehet venni, szóljon :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 17.

Imádom ezt a krémet.

Erina

2016. május 21.

Update: Sajnos egyáltalán nem hidratál. Két hete használom, de a flakon már félig üres, töménytelen mennyiséget beszív a kezem. nem veszem újra :(

Hamar beszívódik, szuper az illata, beszívódás után púderes érzetet hagy a kezemen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 21.

lilla002

2015. december 29.

Az egyik kedvenc kézkrémem nagyon finom kókuszos illata van, hamar beszívódik és jól hidratál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 29.

moniq0213

2015. november 26.

UPDATE:
Sajnos hosszabb használat után rá kellett döbbennem, hogy mégsem fenékig tejfel ez a kézkrém. :( Huzamosabb használat után azt tudom mondani róla, hogy míg használtam, szinte ekcémásra kiszárította a kezem. Mihelyst abbahagytam, és átváltottam másik krémre, helyreállt a hidratáltság, újra puha lett a bőröm. Becsapós a dolog, mert amikor felkenem, hagy egy bevonatot a kezemen, ami finom puha, egészen az első kézmosásig. Semmi nem szívódik fel a krémből, egyáltalán nem mondható el róla, hogy hidratál. Nagyon nagyon sajnálom, hogy csalódnom kellett, mert az illata fenséges, de most muszáj lepontoznom mégis. :(

Nagyon imádnivaló krém, a téli szezonban mindig ezt használom. Elképesztő gyorsan beivódik, az illata kellemes, nem erőszakos egyáltalán. A kiszerelése is tuti, jól elfér a táskában, úgyhogy ő számomra a tökéletes krém :) Mindenképpen újravásárlós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

UPDATE:

Hidratálók: Propylene Glycol

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.