Ziaja

Ár:   890 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. április 10.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Tusfürdők

Enyhén visszazsírozó és bőrpuhító hatású.

viewxy

2019. május 28.

Szerettem az illatát, olyan igazi narancs illat, nem műnek érzem. De a bőrömet kiszárította nagyon, az SLS az már csak szokott. Állagra picit zselés, sok habot csinál. Egyszer jó volt, néha ha látom a boltban megszagolgatom, hogy jé tényleg milyen élethű narancs illata van, de nem vágyom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Naspoja

2019. május 27.

Nagyon intenzív illata van, reggel szuperül feldob. Jó sokáig elég, mert kevés is elég belőle és ez egy nagy flakon. Kár hogy a termékvonal más elemeit úgy kell levadászni.
Jól habzik és jól tisztít is, talán egy picit szárít is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Jól habzik és jól tisztít is, talán egy picit szárít is.

PinkMcFreeze

2019. május 3.

Szerintem nem lehet azt mondani, hogy nem adtam ennek a márkának esélyt, de nem érte meg. Az illata valóban mesés mikor kinyomom, de szinte utana atvalt egy kesernyes vagy savanykas mu illatba, ami nagyon nem tetszik 😐 Elhasználom, de nagy duzzogva befejeztem ezen marka termekeinek probalgatasait, mert tularazott es nem tud tobbet, mint egy atlagos tusfurdo 😕

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

Bettiiyy

2019. április 17.

Vettem egyet, de nehezen fogy. Nem nyújt különösebb élményt, de egyáltalán nem rossz. Az illata nem túl intenzív és nem marad meg sokáig. Nem szárítja a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

herczeghedi

2019. március 27.

Pár éve még imádtam ezt a tusfürdőt , mennyei az illata és nagyon szerettem, hogy tusolás után ez megmaradt a bőrömön. Mikor legutóbb újravásároltam sajnos már pár használat után kipattogott tőle a börőm. Nem tudom, hogy esetleg változtattak-e a formulán vagy az én bőröm lett érzékenyebb, de így sajnos el kellett köszönnöm tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

macooka

2019. március 27.

Eszméletlen finom, igazi narancs illata van ennek a tusfürdőnek, amely szépen habzik és egyáltalán nem szárítja a bőrömet. Az egyetlen szépséghibája csak az, hogy egyáltalán nem marad meg a bőrömön az illata. :( A csomagolás viszont gazdaságos, ár-érték arányban teljesen jó, és elvileg tovább jó, mint 12 hónap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

bendi13

Korcsoport: < 18
2019. március 27.

Imádom a narancsot minden formában, így nem volt kérdés, hogy veszek egy ilyet is. Nagyon intenzív illata van, ami egy picit inkább mandarin, de ez egyáltalán nem zavaró. Az illata nagyon enyhén marad meg zuhanyozás után. A bőrömet nem szárította.
A flakon is nagyon tetszik, könnyen lehet adagolni.
Az összetevői valóban nem túl jók, de a narancs miatt ettől kivételesen eltekintek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. március 27.

A flakon is nagyon tetszik, könnyen lehet adagolni.

GoldTree

2019. február 19.

Jól habzik, lágy, krémes. Jó érzés ezzel fürödni, és kellemes érzést hagy maga után. Az illatát sokáig érzem a fürdőszobában, a bőrömön kevésbé, amely eszméletlen friss, élethű narancsos. Sajnos kissé szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

nyiffi

2019. január 27.

Erős illata van, amit én nagyon szeretek (az én orromnak abszolút mandarin, nem narancs), de a bőrömön nem érezni sokáig, így bátran használhatok mellé parfümöt, nem zavaró. Remek élmény ezzel mosakodni :) Több tusfürdőm is van, így nem vettem észre, hogy szárítana, de éppen emiatt ez nem jelent semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

boree

2019. január 7.

Tényleg erős illata van, szerintem nagyon kellemes. Viszont rengeteg rossz anyag van benne, kezdve az SLS-el, glicerin, sok a sárga pöttyös és még piros pöttyös is van. Ajándékba kaptam, ezért elhasználtam, de nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

Vitaminok: Panthenol

Narancshéjból származó, természetes, félszilárd viasz. Az illata és a színe jellegzetesen narancsos. Fizikai eljárással nyerik ki, nem kémiai reakciókkal. Elsősorban bőrlágyító és -kondícionáló hatású anyag, de egy minimális antimikrobális és gyulladáscsökkentő hatással is rendelkezik. Megtalálható krémekben, testápolókban, naptejekben, hajkondícionálókban, samponokban, és sminktermékekben.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!