Ziaja

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2021. március 16.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Tusfürdők

Enyhén visszazsírozó és bőrpuhító hatású.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Misa

2023. december 26.

Nagyon szeretem használni, elképesztő finom, realisztikus narancsillata van. Nem habzik túl erősen, és viszonylag sok kell belőle, de olcsó és nagy a kiszerelés. Nekem kevésbé szárítja a bőröm, mint az olcsó tusfürdőknél megszokott. Irritációt és egyéb problémát sem tapasztaltam. Főleg az illata miatt szeretem, de a többi tulajdonsága is abszolút pozitív.
Update: egy csillagot le kell vonnom, mert a tusfürdőből az utolsó 1 dl megromlott (?) vagy valami történt vele, amitől elvesztette a finom narancsillatát, és fura, kellemetlen vegyszerszaga lett (2026ig tart a szavatossága elvileg). Ilyet még nem tapasztaltam tusfürdővel, lehet, hogy csak rossz flakont fogtam ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. december 26.

silver

2023. október 21.

Bevált, rosszat nem tudok róla mondani. Nyálcsorgatóan finom illata van. Nem tartós, de ezt nem is bánom, mert annak ellenére hogy iszonyúan tetszik, nem feltétlenül szeretnék narancsos keménycukorka illatfelhőt hagyni magam után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 21.

KJ32

2023. szeptember 12.

Ajándékba kaptam. Csodás narancsos illata van, nem tűnik szintetikus illatnak. Az epres verzió sokkal szintetikusabb. Friss illat kifejezetten frissítő nyárra. Ár érték arányban is kiváló, talán kicsit habozhatna jobban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. szeptember 12.

enikoo97

2023. szeptember 4.

Egyik kedvenc tusfürdőm, annyira finom az illata és én szoktam picit érezni a bőrömön fürdés után.
Ár-érték arányban is szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. szeptember 4.

Ár-érték arányban is szuper!

Bettu

2023. március 18.

Barátom választotta nekem. Kicsit féltem a márkától, de elsőre jónak tűnik, az illata tényleg teljesen olyan, mint egy zselés szaloncukor, bár fürdés után nem nagyon érezni. Kicsit folyós az állaga, de a lényeg, hogy nem szárítja a bőröm. Azért is ezt vettük, mert 95% vegán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 18.

zdoreebaba

2023. február 23.

A lehető legtermészetesebb tusfürdő amit valaha használtam. Olyan érzés, mint amikor a narancs héját reszelem a túrós sütibe. Egy az egyben naturális, könnyű zselés állagú termék. Egy kivetnivalóm van vele, hogy rajtam egyáltalán nem tartós az illata. A zuhanyból kiszállva törölközés után mintha elvágták volna, semmit nem érzek. Emiatt szomorú vagyok. Egyébként frissítő, reggeli gyors zuhanyzáshoz megteszi. Gyengéd a bőrhöz. Akciósan Notinóról vagy Rossmannból rendelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 23.

Cleric33

2022. december 18.

Nagyon finom narancsos illata van. Nem szárítja a bőröm. Többször újravettem már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 18.

birdy70

2022. szeptember 1.

Nagyon finom illat,nem szárít

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. szeptember 1.

Nagyon finom illat,nem szárít

szeliger

2022. július 17.

MIntát kaptam belőle, úgyhogy kipróbáltam. Nekem nem igazi narancsillat, hanem a régi, tömény Jaffa szörpre emlékeztet. A tusfürdőgél maga is kapott egy kis narancsos színt, használat közben mérsékelt fehér habja lesz. A bőrömet nem bántotta, nem éreztem húzódó vagy szárító hatást.
El lehet használni, de semmi extra, megvagyok nélküle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. július 17.

El lehet használni, de semmi extra, megvagyok nélküle.

munoom

2022. március 15.

jézus isten, imádjuk! nagyon finom, zselés szaloncukorra emlékeztető illata van. nem szárít, jól habzik, jól hidratál. nagy kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 15.

Vitaminok: Panthenol

Vízben és alkoholban egyaránt oldódó, glicerinből és kókuszolajból előállított PEG vegyület. Elsősorban emulgeálószerként és felületaktív anyagként használt (surfactant) gyengéd tisztízó hatású összetevő, de némi hidratáló, bőrpuhító tulajdonsága is van. Elsősorban lemosókban használt összetevő.

Narancshéjból származó, természetes, félszilárd viasz. Az illata és a színe jellegzetesen narancsos. Fizikai eljárással nyerik ki, nem kémiai reakciókkal. Elsősorban bőrlágyító és -kondícionáló hatású anyag, de egy minimális antimikrobális és gyulladáscsökkentő hatással is rendelkezik. Megtalálható krémekben, testápolókban, naptejekben, hajkondícionálókban, samponokban, és sminktermékekben.

Szintetikus polimer. Gél- és filmképző összetevő, melyet gyakran használnak vízálló fényvédő formulák létrehozásához, ezenkívül javítja a fényvédő formulák SPF értékét.

Sárgásnarancs színű szintetikus színezék.