Ziaja

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2021. március 16.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Tusfürdők

Enyhén visszazsírozó és bőrpuhító hatású.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

munoom

2022. március 15.

jézus isten, imádjuk! nagyon finom, zselés szaloncukorra emlékeztető illata van. nem szárít, jól habzik, jól hidratál. nagy kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 15.

k001

2022. március 1.

Termékmintát kaptam belőle, és ami meglepett, hogy tényleg IGAZI narancs illata van, pedig valami műre számítottam volna kapásból. Ennyi használat után csak annyit tudtam megállapítani, hogy nem irritál, és jól habzik. Egyszer mindenképpen sorra fog kerülni egy teljes kiszerelés belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 1.

Lina14

2021. augusztus 28.

Nem is igazán narancs, hanem inkább narancshéj illata van, de ez is fincsi, kifejezetten üdítő. Sajnos nem marad meg az illata. Krémes, könnyen habzik és nem szárít. Kicsit borsos az ára, és szerintem nem tud többet az olcsóbbaknál, szóval: nem rossz termék, de nem veszem újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 28.

Gigi95

2021. március 11.

KB 1 éve kaptam ajándékba. Nagyon kellemes illata van, intenzív de nem túl tolakodó. Kismamaként használtam és így sem zavart az illata. Picit viszont szárított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 11.

TamaraS

2021. február 27.

Minden alkalommal amikor használom szerelmes leszek az illatába. Engem nem zavar a kevesebb habzás, nekem nagyon bejön ez az állag is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 27.

Rumcajsz

2021. január 20.

igazi narancs illat, nem túl édes, inkább kesernyés, nagyon eltalálták. sokan írják, hogy folyós és gyorsan fogy... hát öhm, nyomjatok belőle kevesebbet?

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 20.

Boudica

2020. október 21.

Rendeléshez dobtam be ezt a tusfürdőt, imádok a narancsos, narancs illatú dolgokat, és ilyen téren nem is csalódtam. Isteni narancs illata van, kicsit édeskés, kicsit kesernyés, számomra egyáltalán nem mű, ezt nagyon szeretem benne. Viszont... Az állaga elég folyós, éppen ezért nagyon gyorsan fogy, nem is habzik úgy, mint ahogy szeretem. A legnagyobb baj viszont az, hogy borzalmasan szárítja a bőrömet. De olyan húzódó, viszketősre. Nagyon kellemetlen, hogy minden tusolás után testápolóznom kell, mert egy tusolás alatt teljesen kiszárított. Egy próbának jó volt, szebb összetevőkkel újra venném, de így felejtős termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 21.

Daisyyy

2020. október 15.

Nekem bejött az illata, csak nem habzik úgy, ahogy azt szeretni szoktam, kicsit híg is az állaga, lehetne zselésebb. Ettől függetlenül szerettem vele fürdeni, bár újra szerintem nem veszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 15.

barbibebi

2020. szeptember 7.

Az illata mesés, de sajnos nem érződik zuhanyzás után, nem habzik... ez még nem is lenne baj, tartaléknak megfelelne, de 3. használat után apró kiütéseim lettek tőle, a bőröm viszket, húzódik.
TESCO-ban vettem kb 1200 forintért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 7.

TESCO-ban vettem kb 1200 forintért.

nanderi

2020. szeptember 5.

Amennyire szeretem a kókuszos változatát, annyira ez nem jött be. Az illata nekem nem narancs, hanem valami. Nerm az a friss narancs, amit vártam, hanem egy keserűbb illat. Engem a narancsnak minden formájával le lehet venni a lábamról, de sajnos ez nem váltotta be az igéreteket. Sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 5.

Vitaminok: Panthenol

Narancshéjból származó, természetes, félszilárd viasz. Az illata és a színe jellegzetesen narancsos. Fizikai eljárással nyerik ki, nem kémiai reakciókkal. Elsősorban bőrlágyító és -kondícionáló hatású anyag, de egy minimális antimikrobális és gyulladáscsökkentő hatással is rendelkezik. Megtalálható krémekben, testápolókban, naptejekben, hajkondícionálókban, samponokban, és sminktermékekben.