Ziaja

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2021. március 16.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Tusfürdők

Enyhén visszazsírozó és bőrpuhító hatású.

Gigi95

2021. március 11.

KB 1 éve kaptam ajándékba. Nagyon kellemes illata van, intenzív de nem túl tolakodó. Kismamaként használtam és így sem zavart az illata. Picit viszont szárított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 11.

TamaraS

2021. február 27.

Minden alkalommal amikor használom szerelmes leszek az illatába. Engem nem zavar a kevesebb habzás, nekem nagyon bejön ez az állag is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 27.

Rumcajsz

2021. január 20.

igazi narancs illat, nem túl édes, inkább kesernyés, nagyon eltalálták. sokan írják, hogy folyós és gyorsan fogy... hát öhm, nyomjatok belőle kevesebbet?

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 20.

Boudica

2020. október 21.

Rendeléshez dobtam be ezt a tusfürdőt, imádok a narancsos, narancs illatú dolgokat, és ilyen téren nem is csalódtam. Isteni narancs illata van, kicsit édeskés, kicsit kesernyés, számomra egyáltalán nem mű, ezt nagyon szeretem benne. Viszont... Az állaga elég folyós, éppen ezért nagyon gyorsan fogy, nem is habzik úgy, mint ahogy szeretem. A legnagyobb baj viszont az, hogy borzalmasan szárítja a bőrömet. De olyan húzódó, viszketősre. Nagyon kellemetlen, hogy minden tusolás után testápolóznom kell, mert egy tusolás alatt teljesen kiszárított. Egy próbának jó volt, szebb összetevőkkel újra venném, de így felejtős termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 21.

Daisyyy

2020. október 15.

Nekem bejött az illata, csak nem habzik úgy, ahogy azt szeretni szoktam, kicsit híg is az állaga, lehetne zselésebb. Ettől függetlenül szerettem vele fürdeni, bár újra szerintem nem veszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 15.

barbibebi

2020. szeptember 7.

Az illata mesés, de sajnos nem érződik zuhanyzás után, nem habzik... ez még nem is lenne baj, tartaléknak megfelelne, de 3. használat után apró kiütéseim lettek tőle, a bőröm viszket, húzódik.
TESCO-ban vettem kb 1200 forintért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 7.

TESCO-ban vettem kb 1200 forintért.

nanderi

2020. szeptember 5.

Amennyire szeretem a kókuszos változatát, annyira ez nem jött be. Az illata nekem nem narancs, hanem valami. Nerm az a friss narancs, amit vártam, hanem egy keserűbb illat. Engem a narancsnak minden formájával le lehet venni a lábamról, de sajnos ez nem váltotta be az igéreteket. Sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 5.

anreni9

2020. szeptember 3.

Az illatuknál jobban csak a tartósságukat szeretem a ZIAJA tusfürdőknek. Eddig nálam az összes tusfürdő teli találat volt, bár őszintén bevallom a kecsketejesnek azért örültem, hogy elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

Panu

2020. május 22.

A telek kötelező hozzávalója nálam. Nagyon kellemes narancsos illata van, ami egyáltalán nem mű, tényleg olyan, mintha az orrom alá nyomnának egy friss narancsot. Tusfürdőként nekem átlagosan funkcionál, viszont az illata miatt pótolhatatlan!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 22.

Zsozsi20000118

2020. május 10.

Olyan illata van, mint a narancsos puha cukornak🍊 Nagyon szereti a bőröm, krémes állaga van, és az illata, na az valami mennyeien jó😍 Aki teheti, adjon neki egy próbát😍

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 10.

Vitaminok: Panthenol

Narancshéjból származó, természetes, félszilárd viasz. Az illata és a színe jellegzetesen narancsos. Fizikai eljárással nyerik ki, nem kémiai reakciókkal. Elsősorban bőrlágyító és -kondícionáló hatású anyag, de egy minimális antimikrobális és gyulladáscsökkentő hatással is rendelkezik. Megtalálható krémekben, testápolókban, naptejekben, hajkondícionálókban, samponokban, és sminktermékekben.