Ziaja

Ár:   649 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   80 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: saphiramy, Módosítva: 2013. december 11.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

• Intenzíven táplálja, kisimítja és erősíti a bőrt.
  • Revitalizálja és puhává teszi az érdes bőrt.
  • Erősíti a körmöket, megelőzi azok beszakadását és letörését.

hjuditcrema

2021. november 12.

Legjobb kézkrém! Baromi gyorsan beszívódik, finom visszafogott az illata. Kár, hogy mostanában kevés helyen kapható:(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. november 12.

Dorcsi1113

2021. július 1.

Nekem nem vált be, este ha bekentem vele a kezem, mindig húzódó kézfejjel ébredtem :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 1.

Moncsii04

2020. szeptember 24.

Egy Ziajás ajándékcsomagban kaptam ezt a krémet. Volt még hozzá tusfürdő és testápoló, ugyanez az olívás. Sajnos az én bőrömmel nem tud mit kezdeni ez a krém és a testápoló sem, úgyhogy én továbbajándékoztam őket :) Aki kapta, annak bevált, szóval nem gondolom, hogy a termékkel van a baj. A tusfürdőt elhasználtam, szeretem a Ziaja tusfürdőit nagyon!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

LindaErnszt

2020. január 20.

Nekem nagyon bevált, hamar beszívódik, puha lesz tőle a kezem és nem hagy ragacsos érzetet maga után, sokáig neutrogénát használtam, de ez a második tubus, ami egyszerűen kudarcot vallott.
Úgyhogy örülök, hogy rátaláltam erre a kézkrémre!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 20.

Úgyhogy örülök, hogy rátaláltam erre a kézkrémre!

vajvajszabo

2019. november 20.

Nagyon hamar beszívódik, utána nem lesz zsíros érzete a bőrnek. Nagyon jó termék. Illata annyira nem kiemelkedő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 20.

Dhewilgirl

2018. augusztus 10.

Termékmintát kaptam belőle, ami legalább 3-4 használtra elég volt - mivel nagyon kevés is elég belőle. Villámgyorsan beszívódik, szuperül puhítja a kezeket, és finom, fanyar olívás illata van, ami sokáig érződik. Nagyon tetszik, biztos beszerzem nagy kiszerelésben is (a kecsketejeshez hasonlóan).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Cormia

2018. június 14.

Nem nagyon szoktam kézkrémezni, de a kolléganőm meglepett ezzel a krémmel, és azóta az irodában használgatom. Kellemes illata van, hamar beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

Vivien90

2018. március 18.

Ez az egyik kedvenc kézkrémem (az Avon kék glicerinese mellett), gyorsan beszívódik, nagyon jól hidratál és diszkrét, meglepően kellemes illata van. Kicsit drágának találom, így mindig akciósan veszem, de jobban meggondolva megér minden pénzt. Csillagos ötös!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

Manhattanlove

2018. január 13.

Nagyon gyorsan beszivodik, konnyu allaga van. Puha lesz tole a kezem, bar amugy is az. Nekem inkabb rozsas illata van, mint olivas. 300 forintert jutottam hozza, annyit boven megert. Az irodaban kenegetem vele magam, ha epp nincs dolgom, de csak foleg a finom illata miatt:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

sophiaa

2017. szeptember 28.

Végre egy olyan kézkrém, ami nem nehezíti el a bőrt, nem hagy ragacsos érzetet maga után és az illata is tökéletes. Nincs agyonnyomva parfümmel, de kellemes luxusérzetet kelt. Selymes, bársonyos lesz használat után a bőröm és a kiszerelése is utazás kompatibilis. Jelenleg ez a kedvenc kézkrémem, ami segít a gyakori kézmosás és hideg okozta száraz foltokat kordában tartani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: PEG-20 Stearate, Cyclomethicone, Dimethiconol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology