Ziaja

Ár:   995 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nope, Módosítva: 2016. január 13.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Hajápolók

Regeneráló krémes maszk minden hajtípusra, különösen száraz, töredezett, erős regenerálást igénylő hajra. Oliva olajat és B5 provitamint tartalmaz.

vattacukor

2019. január 10.

Nagyon szuperül hidratálja a hajat, viszont nekem egy kicsit el is nehezítette, valószínűleg el kell találnom a felvitt mennyiséget vagy sokkal tovább kell utána öblíteni a hajam. Viszont hajvégápolóként is használom, arra tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 10.

norcsoo

2018. november 15.

Nem régiben kezdtem el használni a samponnal együtt és azonnal beleszerettem. Csodásan hidratálja a hajam, fizikálisan, érezhetően puhább és rugalmasabb és nem is érzem száraznak a szőkítés ellenére sem. Hetente 1 alkalommal használom, egyáltalán nem is nehezíti el a hajamat. Az ára szerintem remek, 200 ml valóban hatásos pakolásért ennyi pénz nem nagy ár. Ajánlom-e? Igen!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

nutellaura21

2018. október 19.

Elég hosszú, száraz és töredező hajam van ami igényli néha a regenerálást. Nem használtam még ez előtt semmi ilyen típusú terméket, de ez a Ziaja pakolás megfogott. Könnyebb kifésülni a hajam, fényes és puha lesz tőle, az illata is megmarad egészen sokáig. Az egész termékcsaládot ajánlom, nekem bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 19.

kay37

2018. október 16.

Brutál erős hidratáló száraz, töredezett hajra, maximum heti egyszer ajánlom, de akkor nagyon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 16.

iofmanuela

2018. október 7.

Hetente egyszer szoktam használni. Picit tovább hagyom a hajamon és
az eredmény bársonyos, puha tapintás. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 7.

Hetente egyszer szoktam használni. Picit tovább hagyom a hajamon és
az eredmény bársonyos, puha tapintás. :)

redakkrisztinaa

2018. október 3.

Nagyon hasonló állaga van, mint a balzsamnak, azonban mégis kicsit sűrűbb, testesebb, a balzsamhoz . Dús, göndör, száraz hajnak megváltás. Hetente 1x, vagy kéthetente 1x alkalmazom, és általában 10-15 percig hagyom a hajamon. Abszolút hozza azt, amit ígér. A sampon, és balzsam társaként ő sem okozott csalódást, nem nehezítette el a hajamat, nem zsírosodott tőle, szépen kifésülhetővé vált, nem gubancolódott, nagyon puha, bársonyos, selymes lett tőle a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 3.

sophiaa

2018. október 2.

Talán már az én zsírosodásra hajlamos, vékony szálú hajamnak kicsit sok volt és bár az illata szuper és a funkcióját is ellátta, a balzsamot mégsem tudta lepipálni és a hajmosást is megsürgette már a harmadik napon. De szuper illata van és selymes lesz tőle a hajam, úgyhogy biztosan elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

nope

2016. január 5.

Nagyon-nagyon tetszik, jó érzés belenyúlni, kellemes az állaga és az illata is :) Élmény vele még a 3 napos gubancokat is kifésülni (az ítélhet el, aki próbált már 2c/3a hajat minden nap szárazon fésülni és még szép natural haja van. az is elég ha maradt még egyáltalán 1-1 kósza szál.... és ha még nem tört bele a hajába a fésű, mert úgy is jártam már) is kiszedi, minimális mennyiség hullott csak ki. Eddig csinálja amit ígér, szóval úgy tűnik jól megleszünk egymással :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 5.

Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Színezék. Barnás sárga.