Ziaja

Ár:   995 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: nope, Módosítva: 2018. szeptember 26.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Samponok

Gyengéden tisztítja a hajat és a fejbőrt. Segíti a haj regenerálódását. Helyreállítja a haj természetes volumenét, és egészséges kinézetét. Lágy és rugalmas tapintást kölcsönöz a hajnak, és hosszan tartó kellemes illatot biztosít.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

b5bea

2021. január 24.

Nekem is KM boxos szerzemény volt. Az első pár használatnál hamarabb zsírosodott a hajam, emlékszem, csalódott voltam, h jól nézek ki ezzel a maxi 400ml kiszereléssel, sosem fog elfogyni. Aztán szépen beállt a hajam, és onnantól kezdve egészen jól kitolódott a hajmosásom általa. Max heti 1x mosok hajat, de még azt is ki tudtam tolni pár nappal. Így, ez a mennyiség jó sokáig elegendő volt! Nagyon szerettem, szerintem természetes illata van és a kifésüléssel sem volt gondom. A folyton zsírosodásra hajlamos hajam sokkal jobb állapotba került.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 24.

wildrose

2020. szeptember 6.

Nagyon kellemes illatú, géles állagú hajsampon, jól habzik és jól tisztít, de csikorgósra szárítja a szőkített hajamat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 6.

bettina28

2020. július 4.

KM boxos szerzemény volt, végülis örülök hogy kipróbálhattam általa, így már tudom hogy teljes áron nem venném meg. :D Az összetevői sem tetszenek annyira, de a hatása sem tetszett. Nagyon hamar zsíros lett a hajam tőle, alig vártam hogy elfogyjon. A kupakját ráadásul mikor első alkalommal megszagoltam sikerült túltekerni és az egész teteje letört, hogy kevésbé romoljon meg amíg az épp frissen bontott samponom elhasználtam, egy cellux segített rögzíteni az egész tetejét. Annyira nem győzött meg..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 4.

Rozsaszinponilo

2019. szeptember 25.

Nagyon nem. :(
Könnyen zsírosodó hajam van, ezzel a samponnal 2-3 napig egészen tűrhető a hajtő tisztasága, de borzalmasan és megbocsáthatatlanul kiszárította a hajvégeimet. Ráadásul elképesztően gubancos lesz a hajam a használata után, így hiába az olivaolajos regeneráló hatás, ha fésűvel utána szét kell tépnem az egészet frizkómat.
Úgy érzem, hogy nincs az a balzsam, ami helyretenné ezt a szárító hatást. :(
Kukába vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Nagyon nem. :(
Úgy érzem, hogy nincs az a balzsam, ami helyretenné ezt a szárító hatást. :(
Kukába vele!

Kokapu

2019. augusztus 8.

Ha lehetne, mínusz 1 csillagot adnék neki, mert a szép, egészséges hajam törni kezdett, és száraz, gubancos lett ettől a sampontól. Hónapok kellettek neki, és némi vágás, hogy rendbe jöjjön. Egyelőre még a márkát is messziről kerülöm azóta...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

b69a7n

2019. május 6.

KM dobozból jött, nagyon csalódott vagyok miatta. A hajam alapvetően száraz, de gyorsan zsírosodik, ez a sampon inkább csak rontott a helyzeten. Olyan érzésem volt tőle hajmosás után mintha szárított volna, de hamarabb kellett mosnom tőle. Ráadásul ma voltam fodrásznál, aki azt mondta sose volt ilyen rossz állapotú a hajam, mint most, pedig évek óta semmit nem változtattam a rutinomon, csak ezt a sampont az utóbbi hónapokban :( Valamire elhasználom a maradékot, de a hajam közelébe nem engedem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 6.

Fridus0807

2019. május 4.

Nekem nagyon nem jött be. Pedig sok reményt fűztem hozzá. Teljesen kiszárította és összegubancolta a hajam. Pedig egy olajos regeneráló sampontól pont az ellenkezőjét várom. Nem tudom, hogy a szőkített hajammal veszett össze vagy mi volt a gond, de sajnos nem volt jó nekem. Folyékony szappannak használtuk el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

Tymy181

2019. április 14.

KM boxos szerzemény. Zsírosodásra hajlamos hajam van, és mindig alapvető probléma a samponoknál, hogy jobban zsírosodik tőlük a hajam. Azonban ennél a samponnál ez nem igaz, heti kétszer mosok hajat, és abszolút nem lesz zsíros, lelapult a hajam. Fényes és élettel teli, puha lesz tőle a hajam. Állaga megfelelő, jól habzik és kellemes az illata. Ha elfogy, újraveszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

heurekuci

2019. március 27.

Sokkal gyakrabban kellett mosnom ezzel a samoonnal a hajam. Zsíros és lapos lett tőle a hajam. Nem hittem volna, hogy egy rosszul megválasztott sampon pár hajmosás alatt ilyen radikális változást tud elérni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

kunsagikira

2019. február 27.

A Krémmánia Beauty boxból jutottam hozzá és azóta imádom!
Az elején kicsit féltem tőle, hogy zsírosítani fogja a hajamat, de nem!
Kellemesen puha ,fényes és erősebb lesz a hajam tőle hajpakolás és hajbalzsam nélkül is!
A fejem tetejére én másik sampont használok ( koffeineset hogy erősebb legyen a hajam) és nekem így nagyon bevált!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 27.

A Krémmánia Beauty boxból jutottam hozzá és azóta imádom!
Az elején kicsit féltem tőle, hogy zsírosítani fogja a hajamat, de nem!

Hidratálók: Urea, PEG-8
Vitaminok: Panthenol