Ziaja

Ár:   390 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   7 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: clara12, Módosítva: 2017. május 23.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hypoallergén arcmaszk száraz, érzékeny, irritált bőrre. Azonnal enyhíti a bőr pirosságát, hidratálja és rugalmassá teszi a bőrt.

im

2017. október 8.

Az esti arctisztítás után vittem föl, 15 perc után mostam le. Utána nem használtam mást.

Élmények: az illat engem a meggybefőttre emlékeztetett, nagyon enyhe, növényi, de gondolom, ez csak az összetevők illata. Könnyen kenhető, de nem szívódott be azonnal, vagyis megvolt a “maszkjelleg”, hogy kicsit ült az arcomon. (De 15 perc alatt aztán a legnagyobb része be is szívódott.) Meglepődve konstatáltam, hogy könnyezni kezdett tőle a szemem. Lemosás után selymes volt a bőröm, de nem éreztem kiemelkedően hidratáltnak, mint egy jó fátyolmaszk után. Elviselt volna még valamit a bőröm.

Végszó: ha otthoni spa-élményhez keresel lemosandó, nem rossz INCI-jű maszkot, és nem bánod, hogy rendelni kell, akkor a “rituáléhoz” (míg a maszk az arcomon volt, szépen bekentem hámlasztóval a talpam és a lábfejem, főztem egy finom teát és olvastam – a puha köntös meg a hajmosás után turbánba csavart haj csak ráerősített az élményre) teljesen jó, de a hidratálás tekintetében önmagában túl sokat nem érdemes várni tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 8.

Amadea

2017. szeptember 12.

Jó kis maszk, bár nem wow-élmény szintű. Nem csíp, nem irritál, puha és kicsit egységesebb lesz utána az arcbőröm. Plusz kis hidratáló lépésnek volt jó.
Akár két alkalomra is elegendő mennyiség van a tasakban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

Akár két alkalomra is elegendő mennyiség van a tasakban.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizinate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az édesgyökér kivonatának egy fajtája, amit a kozmetikumokban gyulladáscsökkentő, és pigmentfolt halványító tulajdonsága miatt használnak.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer és felületaktív anyag.