Ziaja

Ár:   999 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: noxibaba, az összetevőket feltöltötte: ziccaa, Módosítva: 2013. június 28.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Vízhiány

Védi a bőrt a szárazságtól. Nem okoz bőrirritációt.

pannisimko

2019. április 5.

Nagyon szeretem a márkát - tőlük van a kedvenc tusim is, de ennek az illata már túl sok volt. A sokadik használat után ez is, és a kókuszos is megfájdította a fejemet. Valóban kellemesen érződik utána a bőrömön, de nekem nagyon elrontotta így a zuhanyzási kellemes időmet. Inkább maradok a kescketejesnél, vagy az olivásnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 5.

persephone

2019. március 5.

Nekem nagyon mű az illata, de napi használatra tökéletes, ár-érték arányban megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

pulikaa

2018. december 25.

Zseniális az illata! Én is tapasztaltam, hogy zuhanyzas után bejárja az illata a fürdőt! Nekem kicsit túl folyós az állaga, felváltva használom más tusfürdővel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 25.

Csanadivivi

2018. szeptember 11.

Mint nagyjából mindenki, én is az illata miatt vettem meg :) Szárítani nem szárít, ugyanakkor hidratálást sem veszek észre. Kellemes kis termék, utána sokáig érződik még rajtam az eper illat, de télre valószínűleg kevés lesz a száraz bőrömnek. A kiszereléséhez képest, én az árát sem tartom soknak, hiszen a legtöbb márka csak 250 ml-t kínál 6-700 Forintért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

PiciBaba

2017. szeptember 12.

Én már elér régóta csak Ziaja tusfürdőket használok felváltva. Eddig a legjobban ennek és fekete áfonya - ribizlisnek tetszett az illata. Szerintem annyira habzik amennyire kell, nekem a bőrömet nem irritálja. Az illat tartóssága számomra nem annyira fontos, nem is szeretném, hogy a parfümömet elnyomja. Én szeretem! A kiszereléssel meg vagyok elégedve, egy csillagot levonok az ára miatt, lehetne olcsóbb!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

nanana

2017. július 12.

Az illata valami eszméletlen. Órákig érzem a bőrömön. Ráadásul jól tisztít, és árban is egész jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 12.

RiaSz

2017. április 24.

Kiárusítva vettem meg először a Rossmannban, kb. 500 forintért, és nagyon megszerettem! Remekül tisztít, nem irritálja, nem szárítja az érzékeny bőrömet. Az illata szuper finom, órákkal fürdés után is lehet érezni. A többi Ziaja tusfürdő nem nyűgözött le, de ezt a terméket nagyon szeretem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 24.

BettinaPinter

2017. április 22.

Az illata egy csoda. Mindig visszatértem hozzá, órákig érzem a bőrömön fürdés után, jól habzik, a fürdőszoba mindig illatozik tőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

Closet

2017. január 18.

Nagyon gyümölcsös, nem tolakodó, hanem kellemes illatú tusfürdő. Zuhanyzás után a fürdőszoba ajtót nyitva hagyva belengi a lakást ez a csoda. Magamon akár reggel érzem az aromáját, és szerencsére az én bőrömet nem szárította, mint ahogy írták mások, bár tény, hogy nem igazán hidratál. Szerintem az ár-érték aránya is megfelelő, és ha kifogy, mindenképp újraveszem. Most ez az aktuális nagy kedvencem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 18.

nikolettazsofia

2017. január 17.

Nagyon jó illata van, engem egyáltalán nem szárít, jól habzik és nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 17.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Lilás piros.