Ziaja

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: noxibaba, az összetevőket feltöltötte: ziccaa, Módosítva: 2024. március 18.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Vízhiány

Védi a bőrt a szárazságtól. Nem okoz bőrirritációt.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

s.angi94

2023. június 4.

Imádom az illatát. :) Szeretem nagyon a tusfürdőiket, mert soha nem szárítják a bőröm.
Csak sajnos egyre drágább :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 4.

Csak sajnos egyre drágább :(

rekav11

2022. augusztus 3.

Mintha eperszörpben fürdenél, teljesen olyan az illata. Ami fürdés után azonnal elszáll, nagyon híg, így egyáltalán nem gazdaságos, ráadásul nem habzik jól, úgyhogy pillanatok alatt elfogy. Lehet, az eperszörp olcsóbb és hatékonyabb lenne. :) Semmi extrát nem tud, azon kívül, hogy a piros színe miatt nagyon klasszul mutat, jó a csomagolás, de ez nem hat meg. Amúgy természetesen el lehet használni minden gond nélkül, de egy sajátmárkás aldis vagy DM-es tusfürdő is többet tud. Vagy ok, ha többet nem is, kb ennyit. Én biztosan nem veszem újra, de a csomagolása, színe miatt szerintem sokan kipróbálják (mint én is), ill. ha vkinek nagyon bejön, hogy amíg fürdik (de csak addig) eperszörp illata érződik nagyon erősen, az talán dicsérni fogja. Adhatnék rá 3 csillagot, mert nem kifejezetten rossz termék, de ár-érték arány miatt most szigorú leszek,

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. augusztus 3.

Vanille23

2020. december 26.

Nagyon jó tusfürdő! Szép a csomagolása, a színe, az illata szerintem szuper, és ami különösen tetszik, hogy még fürdés után is érezhető a bőrön az illat, más tusfürdőknél általában hamar elillan, ami nekem nagy szívfájdalmam, de szerencsére ezzel nem ez a helyzet :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 26.

itsmealexaa

2020. október 2.

Nagyon tetszik az illata, az állaga és a kiszerelése és tökéletes és nem szárítja a bőrt, ami külön plusz pont. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 2.

pannisimko

2019. április 5.

Nagyon szeretem a márkát - tőlük van a kedvenc tusim is, de ennek az illata már túl sok volt. A sokadik használat után ez is, és a kókuszos is megfájdította a fejemet. Valóban kellemesen érződik utána a bőrömön, de nekem nagyon elrontotta így a zuhanyzási kellemes időmet. Inkább maradok a kescketejesnél, vagy az olivásnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 5.

persephone

2019. március 5.

Nekem nagyon mű az illata, de napi használatra tökéletes, ár-érték arányban megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

pulikaa

2018. december 25.

Zseniális az illata! Én is tapasztaltam, hogy zuhanyzas után bejárja az illata a fürdőt! Nekem kicsit túl folyós az állaga, felváltva használom más tusfürdővel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 25.

Csanadivivi

2018. szeptember 11.

Mint nagyjából mindenki, én is az illata miatt vettem meg :) Szárítani nem szárít, ugyanakkor hidratálást sem veszek észre. Kellemes kis termék, utána sokáig érződik még rajtam az eper illat, de télre valószínűleg kevés lesz a száraz bőrömnek. A kiszereléséhez képest, én az árát sem tartom soknak, hiszen a legtöbb márka csak 250 ml-t kínál 6-700 Forintért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

PiciBaba

2017. szeptember 12.

Én már elér régóta csak Ziaja tusfürdőket használok felváltva. Eddig a legjobban ennek és fekete áfonya - ribizlisnek tetszett az illata. Szerintem annyira habzik amennyire kell, nekem a bőrömet nem irritálja. Az illat tartóssága számomra nem annyira fontos, nem is szeretném, hogy a parfümömet elnyomja. Én szeretem! A kiszereléssel meg vagyok elégedve, egy csillagot levonok az ára miatt, lehetne olcsóbb!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

nanana

2017. július 12.

Az illata valami eszméletlen. Órákig érzem a bőrömön. Ráadásul jól tisztít, és árban is egész jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 12.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Cellulózból származó polimer, amelyet elsősorban hajápoló termékekben használnak. Elősegíti a termékek sűrítését, szép filmréteget képez a bőrön és a hajon, és kiváló hajkondicionáló hatással bír. Segít megakadályozni az elektromos töltődést. Az összetevővel olyan bőrápoló formulákban is találkozhatunk, mint például a tisztítók, hámlasztók és hidratálók, ahol bőrpuhító (emolliens) tulajdonságokkal rendelkezik, és szabályozza a formula viszkozitását is, ezáltal javítva a textúrát.

Vízben és alkoholban egyaránt oldódó, glicerinből és kókuszolajból előállított PEG vegyület. Elsősorban emulgeálószerként és felületaktív anyagként használt (surfactant) gyengéd tisztízó hatású összetevő, de némi hidratáló, bőrpuhító tulajdonsága is van. Elsősorban lemosókban használt összetevő.

A kozmetikumokban gyakran használt segédanyag, melyet emulgeálószerként (segíti a vizes és az olajos fázis összekeveredését) valamit felületaktív anyagként használnak.