ZO Skin Health

Ár:   65 000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   partner orvosok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: knoemi, Módosítva: 2016. december 16.

Ár:   65 000 Ft
Lelőhely:   partner orvosok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Komplex összetételű nappali krém. A benne lévő  nagy stabilitású retinol, az antioxidánsok, és a speciális DNS-javító enzimek minimalizálják az UV fény oxidáló és DNS károsító hatását, miközben visszaállítják a bőr eredeti funkcióját és rugalmasságát.

dkiss2711

2020. január 5.

Mióta ezt a krémet használom a bőröm egyáltalán nem zsírosodik, korábban tele voltam gyulladt pattanásokkal, de a ZO termékcsalád használata óta teljesen normális lett ismét a bőröm. Nagyon jó az ár/érték aránya is, hiszen korábban sokkal többet költöttem más termékekre, és azok nem érték el ezt az eredményt. Számomra nagy biztonságot ad, hogy ezeket a termékeket csak orvosi felügyelet mellett lehet használni, hiszen bármikor fordulhatok hozzá segítségért a terápia alatt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 5.

pentekedina8

2019. december 30.

Nekem nagyon bejött ez a DPD krém és az egész termékcsalád. A ZO működik, és sokkal jobb, mint bármely más termékek. Körülbelül 2-4 hónapig mindenképpen használni kell, hogy látható javulás legyen, nagyon szakszerű konzultációt kaptam és így teljesen megértettem, hogy mi és miért történik a bőrömmel. Rengeteg terméket kipróbáltam már mielőtt megtaláltam a ZO-t és soha nem használnék már mást. Megéri a pénzt és megéri a költségeket, sokkal jobb, mint bármi, amit valaha próbáltam és ha az eddigi próbálkozásaimat összeadnám, sokkal többre jönne ki összegben, mint ezek a termékek. Bár az első hónapban szárazabbnak éreztem a bőröm, voltak pici pattanások, de kitartóan használtam és így elértem, hogy teljesen kicserélődött a bőröm, tiszta, egészséges! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 30.

laracroft

2019. július 27.

Bőrgyógyász állította nekem is össze a brutál összegekért vásárolt csomagot, aminek az egyik része nagyon bejött, másik része sajnos kis túlzással élve a kukában landolt.
Sajnos ahhoz nagyon drágák a termékek, hogy mindenki nyugodtan kikísérletezze, hogy neki, az ő arcbőrének mely termékek használnak ténylegesen, és melyek nem.
A teljes csomag használata számomra is katasztrófa volt, de csak az olaj kontroll lapocskákat (szétszárította a fejem amitől a bőröm még zsírosabb lett) és a primert (tömény szilikon) kellett száműznöm a rutinból, és így már teljesen meg vagyok elégedve. Hónapok óta használom a lemosó-radír-éjszakai illetve nappali krémeket, hozzá vásároltam még egy kénes maszkot, és csak így hónapokkal később látom, hogy valóban kevesebb a gyulladás a bőrömön.
Ezt a DPD krémet szeretem, igazából csupán egy könnyű hidratáló krém, semmiféle csodát nem tesz,de érződik rajta a minőség. Beszívódik, hidratál, nem zsírosít, nekem tökéletesen megfelel. Kevés is elég belőle, így egy flakon sokáig (nekem már 4 hónapja tart napi használat mellett) kitart.
2 hónapig használtam a bőrgyógyász által összeállított csomagot - nem vált be.
2 hónap után volt merszem a bőrömre hallgatni, és két terméket leseejtezni, így viszont már én is látom a pozitív változást és a megmaradt termékeket, köztük ezt a DPD krémet is, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 27.

2 hónapig használtam a bőrgyógyász által összeállított csomagot - nem vált be.

dpetra66

2019. június 20.

Nekem nem vált be. Anti-aging otthoni szettet ajánlott a doktornő a már alig pattanásos/ heges bőrömre.
Amint elkezdtem használni kb. 2 napon belül begyulladt a bőröm és kijöttek olyan brutális mély pattanások, hogy azt hittem megőrülök.
Persze utána abbahagytam, mert egyértelmű volt mitől jött, ezután látványosan kezdett gyógyulni az összes pattanásom és a gyulladás.
Egy hétre rá újra elővettem mondván, hogy egy kisebb vagyon volt és lehet csak "kipucolja" a bőrömet... Hát nem. még kb. 4 hétig használtam innentől fogva, az eredmény ugyan az lett.. folyamatos gyulladás és szaporodó pattanások. Csináltam előtte-utána képet, vicces hogy az előtte fotón nincs egy pattanás se a bőrömön, az utána fotón pedig tele van pattanással és piros foltokkal.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 20.

Akokszisz85

2018. október 27.

Sajnos csatlakoznom kell az előttem szólóhoz... egy éven át kitartóan használtam a termékeket, különösebb eredmény nélkül... több százezer forintos kiadásról van szó ennél a termékcsaládnál, szóval hatalmas csalódás....nálam sajnos semmilyen változás nem következett be... amikor erre rákérdeztem újabb termékek garmadáját kellett volna megvennem... egy alapcsomag kb 350 forint... egy éven keresztül haszánáltam... (kb 1 millionál tartok kiadásban) ujabb 150 ezerert vegyek kremeket... meg masik 150ert felévente lecsiszolják az arcomat... szóval aki ebben töri a fejét az legalább havi 100ezres kiadással számoljon, az eredmény pedig nem feltétlenül jön... kell a genetika is...vagy nem tudom mi...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 27.

TolgyesV

2018. január 14.

Miután nincsenek fent azok a pattanásra használható krémek, arcradírok amiket én használtam ezért ehhez írom a véleményem az egész termékcsaládról. A bőrgyógyász ajánlotta a pattanásos bőrömre, miután az Inerta nevű nagyon erős gyógyszert nem tudtam tovább szedni. Először nem is szerettük volna megrendelni az ára miatt, de mondta a doki hogy csodaszer (mármint pár embernél) szóval adtunk a termékeknek egy esélyt. Szeptembertől használtam mostanáig, és vártam a hatást... azt hiszem túl sokáig, ugyanis nem lett semmi jó hatása a bőrömön. Csak rosszabb lett és minden reggelre teli lett az arcom ilyen kicsike fehér pattanásokkal/mitteszerekkel. Nagyon nagyon csúnya volt a bőröm. Senkinek sem ajánlanám, mondjuk lehet hogy másnak használ miután mindenki más, épp ahogy az arcbőrünk is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 14.

Antioxidánsok: Retinol, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Beta-Glucan, Arabidopsis Thaliana Extract
Gyulladáscsökkentők: Beta-Glucan
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Lactose, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tetrapeptide-7
Vitaminok: Retinol, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Steareth-20 ti I eu 2 1

Retinol a I v

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

A lúdfű kivonata, ami egy Európában és Ázsiában őshonos, kistermetű, virágos növény, melynek igen rövid az élettartama (kb. 6 hét). A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatású összetevő. Paula Begoun úgy tudja, hogy in-vitro kísérletekkel kimutatták, hogy az összetevő képes fokozni a bőr azon képességét, hogy megvédje magát az UVB károkkal szemben és lehetséges, hogy sejtkommunkáló funkciója is van. A truthinaging információi szerint a bőrt természetes módon liposzómák szállítására ösztönzi, mely azonosítja a bőr DNS károsodását és beindítja a bőr természetes önjavító képességét, valamint erőteljes enzimeket és antioxidándokat is szállít a bőrnek.

A micrococcus luteus nevű baktérium által termelt enzimek kivonata, mely állítólag segíti a bőrt megvédeni az UV sugárzás okozta károktól.

Növényi eredetű emulgeálószer. Szintetikus zsíralkoholok keveréke, mely lággyá és könnyűvé teszi az emulziók textúráját. A C12-20 Alkyl Glucoside nevű összetevővel együtt MontanovL néven hatékony O/V emulgeálószert alkotnak.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Lila színű.