Zoeva

Ár:   7500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Myselfie, az összetevőket feltöltötte: Nyimuska, Módosítva: 2020. január 27.

Ár: 5500+pk. , Eladó: Kitti04
Állapot: Keveset használt., Helyszín: Kiskunmajsa, fizetés: Előre utalás után foxposttal vagy postán maradókènt küldöm, vagy szemèlyes átvètel Kiskunmajsán vagy Szegeden

11Stella11

2022. április 11.

A mini utazós verziója van meg nekem évek óta és még mindig rengeteg van benne, pedig sokat használom. A színek pigmentáltak, nem kell belőlük sok. Praktikus, mert bárhova utazik az ember, azzal a 6 színnel bőven lehet nappali/esti sminket is készíteni, így nem kell magaddal cipelned az Ikeás Alexedet. :D Ár-érték arányban szerintem rendben van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 11.

Bildiy

2019. szeptember 16.

Gyönyörű színei vannak, de számomra sötétek. Hétköznapokra nehezebb jól használnom, bár azért sikerül :) . A tartóssága primerrel viszont remek, és jól pigmentált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

Vicus

2019. augusztus 5.

Gyönyörű maga a paletta és a színek is különlegesek benne. Mondjuk nekem egy matt nude kicsit hiányzik satírozáshoz, de túl lehet nélküle élni. Pigmentáltsága nagyon jó, de van olyan palettám, ami lepipálja és azzal élénkebb sminket tudok készíteni, ezért pl. utazáshoz nem biztos, hogy ezt a palettát vinném magammal. Ettől függetlenül nagyon-nagyon szeretem és bátran merem ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

szaboandii97

2019. május 2.

Fantasztikus minőség elérhető áron :) imádom ezt a palettát, nagyon jól pigmentalt színek és gyönyörűen eldolgozhato. Én karácsony előtt egy szettben jutottam hozza, volt melle egy duó highlighter paletta és egy matt ruzs, azok is hibátlanok :) A rendelés is nagyon egyszerű hiába németből jön, gyorsak és megbízhatóak. Rendeljetek bátran :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 2.

tsolya

2019. április 19.

Ez a negyedik Zoeva palettám, ami azt hiszem már önmagában árulkodó. Nagyon megszerettem a márkát, és az utóbbi időben, igyekszek a minőségre menni, a mennyiség helyett. A színek valóban csodálatosak, és remekül passzolnak egymáshoz, mégis sokféle sminket lehet vele készíteni. Eddig csak szemhéjalappal használtam, és így gond nélkül túlél egy napot. Nagyon egyszerű a színekkel dolgozni, szinte önmagukat satírozzák el. Ár-érték arányban szerintem nagyon ott van a márka, és ez a palettájuk is. Azt én is sajnálom, hogy nem egyszerű itthon beszerezni, de mindenképp megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 19.

selmeczireka

2019. március 16.

Nagyon szeretem, csodás színek, fantasztikus pigmentáció, tartós (én szemhéjalappal használom), ecsettel jól fel lehet vinni, könnyen satírozható és az ára több, mint baráti. Extra magas minőséget képvisel szerintem a márka, pedig van egy pár highend palettám, de simán egy szinten van velük. Beszerzése kicsit körülményes, de tervezem más paletták megvásárlását is. 5 csillagos, nem kérdés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 16.

EnciVarga

2019. február 1.

Ez az elso dragabb, nem drogerias palettam, egyik nagy almom volt. Nagyon szeretem, iszonyat pigmentaltak a szinek, tartosak es nem potyognak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 1.

mara18

2019. január 23.

Szeretem ezt a palettát mert intenzívek a színek, sokáig tartanak és egyáltalán nem porolnak a színek. Ez az első komolyabb palettám, szerintem egy álom :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

Erina

2019. január 13.

Ezek a paletták fantasztikusak! Csodaszép színek találhatóak benne. Egész nap a helyén marad, szépen satírozható. Nagyon pigmentáltak, ezáltal alig kell belőle felvinni, mégis eszméletlenül látszik. Az állaga pedig nagyon könnyű, egyáltalán nem érezni, hogy fent van. Külön tetszik, hogy nincs egyikben sem ecset, mert eddig akármelyik palettához volt, számomra használhatatlan volt. Így szép, ahogy van, kár lett volna egy plusz de felesleges ecsettel elrontani. (Viszont a márka ecsetei is megérnek egy misét, mert azok is kiválóak. 😉) Csak ajánlani tudom! Hibátlan 💗😍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 13.

Yudit

2018. október 9.

Nagyon tartós primerrel és anélkül is. A színek szépek és intenzívek. Nem csíp nem viszket a szemhéjam és nem is szárítja. Egyszóval szuper !

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng hivatalos besorolása szerint csomósodást megakadályozó, színező és sűrűség szabályozó összetevő. Leggyakrabban por állagú sminktermékekben találkozhatunk vele, melyeknek nagyon jó tapadást biztosít.

Hosszú láncú zsíralkohol. Emulgeálószerként, bőrpuhító (emolliens), sűrítő anyagként használatos. Sima, csúszós érzetet hagy maga után a bőrön.

Kókuszolajból készülő aminosav származék, melyet a kozmetikumokban elsősorban bőr- és a hajkondicionáló tulajdonsága miatt használnak. Előnye, hogy magas hőmérsékleten is stabil maradt. Néhány tanulmány azt is kimutatta, hogy az összetevő gátolja a reprodukcióját a herpeszvírusnak. Az összetevővel leggyakrabban por állagú sminktermékekben (púderekben, bronzosítókban, szemhéjfestékekben) találkozhatunk.

Gomba és baktérium ellenes hatású tartósítószer, melyet 0.6%-os vagy az alatti koncentrációban használnak. Ecocert és Cosmos jóváhagyással rendelkezik, ezért népszerű tartósító összetevő natúrkozmetikumokban.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Keményítőféle, melyet csomósodás elleni (anticaking) és sűrűség szabályozó anyagként használnak a kozmetikumokban. A truthinageing szerint az összetevő képes növelini a fényvédők faktorszámáti (mindössze 5% Aluminum Starch Octenylsuccinate 40%-al növelheti a Titanium Dioxide fényvédő képességét.) A CIR (Cosmetic Ingredient Review) szerint az összetevő használata bizonyos mennyiségi és minőségi előírásokat betartva biztonságos a kozmetikumokban.

A Cosing szerint rengetegféle célra használhatják ezt a szappanszerű fehér port a kozmetikában. Csomósodásgátló, megfelelő állag előállítását segítő, szinező, és bőr hidratációját elősegítő komponens a kencékben. A legtöbb hintőpor alapanyagai között ott találjuk, de sminkkészítményekben, alapozó krémekben is fontos alapanyag lehet.

Méhviasz. A kozmetikumokban sűrítő, bőrpuhító (emollients) anyagként használatos.

Bőrpuhító (emolliens) és sűrítő anyag. Antimikrobiális hatása is van, így tartósítszerként is használt. Gyakran használják UV szűrőt tartalmazó termékekben oldószerként. Selymes érzetet hagy maga után a bőrön.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag, mely elegáns, selymes textúrát és jobb csúszást ad a termékeknek.

Kukoricából előállított keményítő. Sűrűség szabályozó, csomósodást megakadályozó (anticaking agent) segédanyag, mely segíti a formula könnyű eloszlását anélkül, hogy kifehéredést okozna. Általánosságban kellemes bőrérzetet ad és van némi mattító hatása is.