Best of Beauty 2019

Zoeva

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Myselfie, az összetevőket feltöltötte: Nyimuska, Módosítva: 2015. december 11.

Lelőhely:   online külföldről

*Keresek Zoeva palettákat*
Ár: Megegyezés alapján , Eladó: tsolya
Állapot: Új/Újszerű, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel/posta
Ár: 6000 Ft + postaköltség , Eladó: zalla
Állapot: új, csak a fotózás kedvéért bontottam ki, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után posta
szaboandii97

2019. május 2.

Fantasztikus minőség elérhető áron :) imádom ezt a palettát, nagyon jól pigmentalt színek és gyönyörűen eldolgozhato. Én karácsony előtt egy szettben jutottam hozza, volt melle egy duó highlighter paletta és egy matt ruzs, azok is hibátlanok :) A rendelés is nagyon egyszerű hiába németből jön, gyorsak és megbízhatóak. Rendeljetek bátran :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 2.

tsolya

2019. április 19.

Ez a negyedik Zoeva palettám, ami azt hiszem már önmagában árulkodó. Nagyon megszerettem a márkát, és az utóbbi időben, igyekszek a minőségre menni, a mennyiség helyett. A színek valóban csodálatosak, és remekül passzolnak egymáshoz, mégis sokféle sminket lehet vele készíteni. Eddig csak szemhéjalappal használtam, és így gond nélkül túlél egy napot. Nagyon egyszerű a színekkel dolgozni, szinte önmagukat satírozzák el. Ár-érték arányban szerintem nagyon ott van a márka, és ez a palettájuk is. Azt én is sajnálom, hogy nem egyszerű itthon beszerezni, de mindenképp megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 19.

selmeczireka

2019. március 16.

Nagyon szeretem, csodás színek, fantasztikus pigmentáció, tartós (én szemhéjalappal használom), ecsettel jól fel lehet vinni, könnyen satírozható és az ára több, mint baráti. Extra magas minőséget képvisel szerintem a márka, pedig van egy pár highend palettám, de simán egy szinten van velük. Beszerzése kicsit körülményes, de tervezem más paletták megvásárlását is. 5 csillagos, nem kérdés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 16.

EnciVarga

2019. február 1.

Ez az elso dragabb, nem drogerias palettam, egyik nagy almom volt. Nagyon szeretem, iszonyat pigmentaltak a szinek, tartosak es nem potyognak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

mara18

2019. január 23.

Szeretem ezt a palettát mert intenzívek a színek, sokáig tartanak és egyáltalán nem porolnak a színek. Ez az első komolyabb palettám, szerintem egy álom :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 23.

Erina

2019. január 13.

Ezek a paletták fantasztikusak! Csodaszép színek találhatóak benne. Egész nap a helyén marad, szépen satírozható. Nagyon pigmentáltak, ezáltal alig kell belőle felvinni, mégis eszméletlenül látszik. Az állaga pedig nagyon könnyű, egyáltalán nem érezni, hogy fent van. Külön tetszik, hogy nincs egyikben sem ecset, mert eddig akármelyik palettához volt, számomra használhatatlan volt. Így szép, ahogy van, kár lett volna egy plusz de felesleges ecsettel elrontani. (Viszont a márka ecsetei is megérnek egy misét, mert azok is kiválóak. 😉) Csak ajánlani tudom! Hibátlan 💗😍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

Yudit

2018. október 9.

Nagyon tartós primerrel és anélkül is. A színek szépek és intenzívek. Nem csíp nem viszket a szemhéjam és nem is szárítja. Egyszóval szuper !

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 9.

hambi

2018. szeptember 13.

Elsö komolyabb palettám volt, En taupe-pal együtt rendeltem BeautyBayröl. Szépek a színek, de nem lehet vele sokféle sminket készíteni, max 3-4 look-ot.
De azok tényleg szépek - Zoeva ecsetekkel elkészítve meg duplán. Csak a lilás színt nem tudom hova tenni - se nem lila, se nem szürke, se nem annyira pigmentált a szemhéjon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

Anheszenamon

2018. augusztus 22.

Meseszép paletta, nagyon sokáig vágyakoztam utána, mire megvettem. Aztán valamiért mégsem sikerült annyira megszeretnem, mint ahogy azt vártam volna. Pár sminket készítettem vele, aztán eladtam itt KM zsibin. Ennek ellenére nem vonok le csillagot, mert nagyon jó minőségű termék. Szépségesek a színek is, főleg aki szereti a meleg tónusokat. Talán épp ez volt a bajom vele. Számomra a meleg színek nem annyira kihasználhatóak, nem állnak olyan jól, valahogy nem komfortosak. Beteg kinézetet kölcsönöznek, emiatt is hanyagoltam a palettát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

nusska

2018. július 23.

Első profibb palettám, és úgy érzem, egy új világ tárult fel előttem. Eddig azt hittem nem tudok szépen sminkelni...de most rájöttem, hogy az alapanyaggal volt a gond. Imádom!!! Nagyon jól pigmentált, főleg az aranyok, de hétköznapi sminket is tudok vele készíteni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.