Zoeva

Ár:   €10.5   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   4,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dendi, Módosítva: 2017. június 22.

Ár:   €10.5
Kiszerelés:   4,5 ml
Lelőhely:   online külföldről

Ez a termék 100%-ban parabénmentes, illatanyagmentes és alkoholmentes.

3 árnyalatban kapható

Csillampor26

2019. március 21.

Sajnos nem vált be. Nekem a legvilágosabb szín van meg a szőke hajamhoz, ami felkenve száradás után vöröses árnyalatúvá változik ami nem éppen a kedvencem. Én nem is tudok vele rendesen dolgozni. Egy ideje megvan már de még mindig óriási festékcsomót vesz fel a spirál vége amivel egyszerűen lehetetlen nem összefesteni a bőrömet. Fixálni éppen fixál, de nekem valahogy túlzottan összetapasztja a szálakat ami elég természetellenes kinézetet kölcsönöz, valamint semennyire nem dúsít. Használgatom ha éppen nincs más, de újravenni egészen biztosan nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 21.

hvera

2017. november 29.

Remek szemöldök fixáló. Az Arsenic (középső, a háromból) árnyalatot választottam. Nagyon jó minőségű, könnyen lehet vele dolgozni, tartós és árban is verhetetlen. Biztos újra vásárlom, ha kifogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 29.

dendi

2017. június 13.

Anastasia Beverly Hills Clear Brow Gel miután elfogyott (ami egy nagyon jó szemöldök fixáló gél) hasonló minőségű, de olcsóbb alternatívát kerestem, ezért a ZOEVA Graphic Brow Fix mellett döntöttem. Merem állítani, hogy sokkal jobb mint az ABH gél. Arsenic árnyalatban van meg, ami egy közepes szürkés barna árnyalat. Egész nap tart, a szín miatt pedig dúsabbak a szemöldökeim. Ha elfogy már biztos, hogy csak ezt fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol