Zoeva

Ár:   €16   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   3 x 3,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rea3, Módosítva: 2016. március 29.

Ár:   €16
Kiszerelés:   3 x 3,5 g

A harmonikusan kialakított paletta (szatén)pirosítót, highlightert és (matt)bronzosítót tartalmaz. E vitaminnal dúsított, parabén-, ásványi olaj-, parfüm-, nano- és ftalátmentes.

tsolya

2019. április 8.

Itt sikerült hozzájutnom és nagyon hamar megszerettem. A színek nagyon kellemesek a mindennapos használathoz. A pirosítónak csodálatos színe van, és van egy diszkrét fénye is. A highlightertől féltem picit, mert a panben nagyon fehér volt a színe, de a bőrömön már szép, pezsgős fénye volt és nincs tele csillámokkal sem. A trióból az én személyes kedvencem a bronzosító. Nagyon örülök, hogy nincs narancsos színe ezért kontúrnak is tökéletes. Nagyon könnyen lehet a termékekkel dolgozni és tartósnak is mondhatóak. A karton ellenére is masszív a csomagolás és a mágnes is remekül zár. Egy tükör valóban elférne benne, de így is maximálisan meg vagyok benne elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 8.

umpalumpa

2017. augusztus 26.

Jöttem belerondítani a 4 db 5-csillagosba:
Nekem pont a rosegold nem tetszik annyira mint szerettem volna. Lehet, hogy én csinálok valamit rosszul, de sehogy nem akar szépen elhelyezkedni a fejemen :( Emiatt csalódott is vagyok rendesen, mert ezt a színt nagyon akartam. Másra bevált, a mozgó szemhéjamon használom és így nagyon szép.
A bronzosító-kontúrozó jól működik, csak arra kell figyelni, hogy ne a legpuhább ecsettel menjek neki, hanem valami kevert vagy természetes szálúval. A highlighter megint csak furcsa, mert nagyon sárga-arany a végeredmény. Nem is nagyon használom.
Ezen kívül nem gondoltam volna, hogy valaha is hiányozni fog nekem egy palettából a tükör, de igen, innen hiányzik. A külalakja szép (hogy valami jót is írjak) és a karton csomagolás ellenére elég masszív, külön tok védi, a mágnesen záródás jó.
Igazából 3-ast kéne adnom, de nincs szívem itt nagyon lehúzni, nem leszek szőrős szívű, 4-est kaphat és a legközelebbi Zoevás terméktől elvárom a tökéletes kompenzációt! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Jöttem belerondítani a 4 db 5-csillagosba:

pgyongyi

2017. augusztus 3.

Minőségi termék, elfogadható áron. Szerelmes lettem a Zoeva termékekbe ♥

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Minőségi termék, elfogadható áron. Szerelmes lettem a Zoeva termékekbe ♥

viviennealiz

2017. június 12.

Valami álomszerű. Az első külföldről rendelt termékem. A highlighter fehér, de ahogy felkenem az arcomra gyönyörű arany fénye (!) van. A pirosítója rose-golde-os, de óvatosan vele, nagyon pigemtált. A bronzosító világos bőrre szép kontúrszín, ezért is választottam ezt a palettát. Pigmentált, könnyű eldolgozni, imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 12.

juditviktoria

2017. február 16.

A mai sminkem koronája ez volt és hát hol is kezdjem az áradozást?! :) Olyan gyönyörű ez a paletta!A színek szépek,könnyű eldolgozni és tartós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

ercsike76

2016. június 7.

Szuper skinny a csomagolása, papírból van (nekem ez újdonság volt, azt hittem valami műanyag vagy fém). Szuper pigmentáltak benne a festékek, elég egy pöttyintés az ecsettel és elég is a mennyiség! Egyik szín sem foltosodik, jól építhető, nem porol.
A bronzosító: szerintem kicsit hideg tónus, nem narancsos, ezért kontúrozni is jól lehet vele (ha valaki hófehérke).
A pír: picit selymes-fényes a finishe, szép bőrfényt adva az arcnak, korallos-rose goldos.
A highlighter: ez nagyon fura, a dobozban fehér!!! Ecsetet belemártva fehér!!!! Az arcra applikálva csodaszép ARANY-pezsgő színű! Nincsenek benne olcsó glitterek, nem hivalkodóan fényes, én nagyon szeretem bár igen könnyű túlzásba esni vele.
Nem okozott kiütéseket, tartós, estig fent is maradt. Nem hiszem, hogy újra kell vennem, szerintem életem végéig kitart :-) De összességében 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.