Zoeva

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   10 x 1,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Myselfie, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. december 12.

Kiszerelés:   10 x 1,5 g

Ár: 3500 , Eladó: RuzsnyomNiki
Állapot: 2-3x használt, Helyszín: Komarom, fizetés: Fizetés előre utalással, postázással
Ár: Csere , Eladó: Dia11
Állapot: Képen látható, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

movedtoaustria

2020. szeptember 8.

Kedvenc Zoeva palettám volt, eladtam mert vettem közben másik palettákat és úgyse tudnék ennyi palettát használni.
Az also sorban az első két szín után azóta is sírok. De szerintem megveszem egyszer a Dose of Colors Marvellour Mauves nevű palettáját. Bár mire eldöntöm kikerül a forgalomból:D két éve nézegetem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 8.

dunaimano

2020. május 25.

@whitemerci kolleginától vásároltam ezt a palettát. Nagyon kíváncsi voltam a Zoeva minőségére, hallottam róla már mindent, nem hagyta nyugodni a fantáziámat. Ugyan a márka talán legnevesebb palettája a Cocoa Blend, de annyi barnám van már... ebben pedig olyan színek foglalnak a helyet, amit az én készletem más palettái nem rejtegetnek. Ezek alapján került a kívánságlistámra, majd a gyűjteményembe ez a paletta, és azt kell mondjam, nagyon jó döntés volt. Nem a legpigmentáltabb paletta, nem is a legjobb formula, de sok-sok más, akár hasonló árfekvésű palettához képest nagyon megéri. Kísérletezgetek vele pár hónapja, nagyon szeretem a vele készített sminkeket. Először mindig csak csodálkozva nézem magam, hogy hogyan is sikerült, majd kicsit később meglátva magam a tükörben jön a nagy vááá, hogy te jó ég, már megint milyen szexi és dögös sminket sikerült összehoznom. Egyedülálló paletta a gyűjteményemben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

Melcsibabyke

2018. március 30.

Nem vagyok elájulva, de szeretem ezt a palettát. Az apró ráncokban összeáll a termék. (Ennek ellenére, biztosan vásárolok még ilyen márkájú palettát.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 30.

erika0325

2016. január 14.

Itt vettem a zsibin. Hááát az hogy erősen pigmentált, lehet nem is jó kifejezés rá:-) Tanulnom kell a használatát, mivel épp csak hozzáérintem az ecsetet, és intenzíven ott a szín, viszont szépen el lehet dolgozni. Tartós, jól eldolgozható, szépek a színek. Kell az összes palettájuk:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 14.

Antioxidánsok: Zinc, Tocopheryl Acetate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopheryl Acetate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.