Zuccari

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ancsapancs, Módosítva: 2011. december 6.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Egyedülálló fogkrém, amely nem vizet, hanem 100%-os tisztaságú, nem szénszűrt és hőkezelt aloét tartalmaz.

Kiszerelés: 100 ml

Macsek23

2015. február 25.

Én is nagyon szeretem, kedvenc fogkrém, viszont a tubus besült vagy nem tudom mi lett vel, nem jön ki belőle :-( Ötletek?
update: még mindig ötös, nagyon szeretem, sokáig elég, nagy kiszerelés. A tubusa olyan amilyen, de megoldható, köszi az ötletet. Újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 25.

xixi

2013. március 22.

Szerintem is szuper fogrém. Finom íz, nem mentolos, kellemes állag, nem ragad bele a fogkefébe.Minden szupi benne a tubusát kivéve, azt utálom. A hagyományos nyomós tubus sokkal gusztusosabb és kezelhetőbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 22.

werderitsedina

2013. március 22.

Már régóta használom. Kellemes íz, szép fehér fogak. Ami fontos, hogy homeopátia mellett is használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 22.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Ascorbic Acid, Hesperidin
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Hidratálók: Sorbitol, Echinacea Angustifolia (Coneflower) Extract, Propylene Glycol
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Ascorbic Acid

Sorbitol h 1 1

A neem fa magjának kivonata, ami a CosIng besorolása szerint bőrkondítionáló összetevő. Nem igazán találni információt arról, hogy mi a valódi funkciója a kozmetikumokban.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

A heszperidin a legtöbb citrusféle gyümölcsében megtalálható bioflavonoid. A heszperidin, a rutin és más bioflavonidok gyűjtőnéven P-vitaminnak nevezik őket. A bioflavonidok olyan természetes növényi eredetű anyagok, amelyek vitamin jellegű tulajdonságokkal rendelkeznek, és bizonyítottan segítik a C-vitamin felszívódását, ezenkívül maguk is antioxidánsként viselkednek.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

Klorofill. Természetes eredetű zöld színezék, melyet zöld növényekből, algákból nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint dezodoráló tulajdonsága is van.