Zuii

Ár:   11 995 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Wellbe-n 11990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erzsi73, Módosítva: 2012. április 17.

Ár:   11 995 Ft

Ár: 11990 Ft , Eladó: Wellbe
Ár: 11995 , Eladó: ZuiiOrganic
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Ár: 5500 , Eladó: bebecske22
Állapot: Kb. 2x használt, Helyszín: Budapest , fizetés: fizetés banki utalással, vagy személyes átvétel
Pumpulina

2018. szeptember 13.

Az összetevők miatt választottam ezt az alapozót, jól fed, nincs maszk hatása. Személyesen, a boltjukban vásároltam meg, ahol a szín kiválasztásához is kaptam segítséget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

Telihold

Korcsoport: >54
2018. július 11.

Mindig is szerettem a folyékony alapozókat, de mióta az összetevőkre is igyekszem odafigyelni, már nem olyan könnyű a választás. Úgy gondolom, végre megtaláltam azt, amit kerestem: nem okoz pattanásokat, melegben is viselhető, könnyen el tudom dolgozni, nem virít messziről, hogy alapozó van rajtam. A színt kicsit nehézkesen tudtam kiválasztani, de a táblázatuk (színes képekkel) segítségemre volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. július 11.

saraba

2018. április 5.

Sokáig kerestem egy összetevőkben teljesen természetes alapozót, mire megtaláltam a Zuiit. Én úgy tapasztaltam, hogy kabuki ecsettel a felvitele számomra szebb végeredményt biztosít, míg más alapozóknál általában csak kézzel szoktam eloszlatni a bőrömön. A színválaszték szuper széles, a formula igazán hidratáló, a kombinált bőröm is szereti. Nyáron talán picit soknak érzem, mert jobban zsírosodik a bőröm, ekkor általában por alapozóra váltok, de ősztől kora tavaszig tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

kingakiss

2018. március 27.

Könnyed alapozó! Tökéletes! Online választottam a színt és meglepően gyönyőrűen beleolvad a bőrömbe, abszolút láthatatlan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

bingus86

2018. március 25.

Nálam a legfontosabb szempont, hogy egy termék jó összetevőkkel rendelkezzen, legyen CF (ez a kettő, véleményem szerint, szorosan összefügg), de nem óhajtok lemondani a prémium minőségről sem! A Zuii és az Inika az,ami mindig hozza ezeket, sosem okoznak csalódást. Ez az alapozó fantasztikus: az árnyalat tökéletesen passzol(Light beige), nagyon könnyen eldolgozható, nem szárít, a bőröm beissza, nem lesz mesterkélt. Egységesít és finoman fed, nincs oxidálódás, nincsenek szilikonos kukacok, gyulladások, száraz foltok.IMMMMÁDOM!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 25.

sweetprettiness

2017. július 12.

Nekem abszolút nem vált be ez az alapozó. A light beige árnyalatot választottam, ami szépen passzolt is volna a bőrömhöz, viszont amikor próbáltam eldolgozni, akkor ilyen fekete csíkok jelentek meg az arcomon, arról nem is beszélve, hogy kiütéseket is okozott.
Sajnálom, mert az összetevői tényleg szépek és a csomagolása/adagolása is kiváló.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

Strombolana

2016. május 24.

Nagyon szeretem.A Light beige-t használom.Közepes fedése van,könnyen használható és természetes hatása van.Biztos hogy venni fogok még,szerencsére lehet mintát is rendelni belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 24.

hopihe11

2015. november 27.

Végre egy natúr alapozó, amiben nincs alkohol! Nemrég kibővítették a színpalettát is. Nincs maszkhatás, vízhiányos és száraz bőrre jó választás. Eddig szerintem kategóriájának a legjobbja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 27.

hajasbaba

2015. március 28.

Sűrűbb állagú, mint amiket használtam eddig, de jól eldolgozható. Kb. gyenge-közepes fedése van, így inkább azoknak ajánlanám, akiknek nincsenek bőrhibái. Nekem nem fényesedik ki, és pattanásokat, mitesszereket sem okozott. Az összetevői pedig gyönyörűek, pont ezért választottam őt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 28.

csoki

2015. február 12.

Az alapozónak szép összetevői vannak, nem irritálja még az érzékeny bőrt sem, enyhén hidratáló hatást is észrevettem.

Kevés a színárnyalat, még élőben is nehéz kiválasztani a neked megfelelőt, webshopon keresztül szerintem lehetetlen próbálkozás! Felvitel után egyébként kicsit igazodik a bőr színéhez.

A fedő hatása nem túl nagy szám, csak közepes. Pattanásokat, bőrhibákat nem tűntet el, inkább csak tompít. Ha keveset viszek fel, akkor inkább csak BB krém hatása van. Ha azt akarom, hogy jobban fedjen és többet viszek fel, akkor pedig látszik, hogy alapozó van rajtam, és úgy megül a ráncokban, kiemeli őket.

Több ismerősömnek is van, és akinek nincsenek nagyobb bőrhibái, pattanásai, annak elég csak kis mennyiségben felvinni és úgy szép, üde, egyenletes hatást biztosít, ők tökéletesen elégedettek vele. Az arcát senkinek sem irritálja és senkinek sem jönnek ki pattanások tőle, még a hiperérzékeny bőrűeknek sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 12.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Panthenol, Ascorbyl Palmitate

Körömvirág olaj. A kozmetikumokban a körömvirág magjának és virágának az olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint az előbbi bőrkondícionáló, az utóbbi pedig maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), illatanyag és bőrkondícionáló. Lásd körömvirág kivonat.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.