Zymogen

Ár:   5800 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: palandika, Módosítva: 2018. február 26.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ránctalanító szemkrém parabén, állati eredetű összetevők, mesterséges színezék, szintetikus illatanyag és ásványi olaj nélkül.

wasp

2019. november 4.

Kicsit felemás érzésem van ezzel a szemránckrémmel kapcsolatban. Szeretném leszögezni, hogy inkább az erősebb hidratálás, semmint a ránctalanítás kedvéért vettem meg, meglehetősen sűrű textúrájú, lágy krém és szerintem életem végéig nem használnám el, annyira kiadós mennyiség. Az illata kellemes, enyhén citromos, nekem tetszik. Hamar beszívódik, viszont azt vettem észre, hogy szérumokkal kombinálva vagy egy enyhe irritációs érzés, aminek nincs látható nyoma, csak én érzem, hogy enyhén ég a bőröm. (NIOD, Ordinary és G&G 101 szérumokat használok.) Össze szoktam időnként keverni az éjszakai hidratálómmal, illetve a nyakamra és a dekoltázsomra is kenek belőle időnként, ha eszembe jut. Ez egy jó kis hidratáló, de ilyet lehet találni itthon is, szerintem fölösleges ebbe a krémbe befektetni, mert semmi extrát nem nyújt. Elvileg koreai a márka, én onnan rendeltem, többször viszont nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 4.

Antioxidánsok: Arbutin, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Sodium Metabisulfite
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol, Acetyl Hexapeptide-8
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8, Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tripeptide-1
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Panthenol

Squalane eo 1 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Hidrolizált okra kivonat. Az okra trópusi, szubtrópusi növény. A kivonatban lévő fehérjéket részlegesen hidrolizálják (darabokra tördelik). Az így keletkezett kissebb molekuláknak sok előnyös tulajdonságot tulajdonítanak. Erős ránctalanítónak, izomlazítónak tartják. Antioxidáns tulajdonságait is kimutatták.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.