KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2012. március 27.

A sima textúra szépen lefedi a foltokat és a bőrpírt. Tökéletes a fáradt tekintet és az arcszín frissítésére. szerves teafa olaj és a biokamilla olaj kombináció segíti a gyógyulási folyamatot. 01 Naturelle árnyalatban érhető el.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

siamensis

2017. augusztus 30.

Én ezt táskábadobós korrektornak szereztem be az Alverde tégelyes korrektora mellé, abba nem szívesen nyúlkálnék bele napközben, ha javítani kell valamin.
Erre nekem tökéletesen bevált, mindennapos használat mellett nem tudom, mennyire lenne kiadós, mert elég picikének tűnik. Jó kis krémes állaga van, és tartós is. Nekem bejön az is, hogy teafás, a pattanásoknak jót szokott tenni.

siamensis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

GD13

2017. július 9.

Már régóta ezt használom jól fed és sokáig elég.

GD13
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 9.

Már régóta ezt használom jól fed és sokáig elég.

Lina1105

2017. június 27.

A pattanásaimra vettem anno, és remekül leszárítja őket 1-2 nap alatt. A gyulladást is láthatóan csökkenti. A teafás illatát én különösen szeretem, de ez az én perverzióm :)

Lina1105
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 27.

juditvirag

2017. február 24.

Már háromszor újravettem. Nekem félévekre elég. Remek a fedése, bár néha igazítani kell rajta, az hogy szárít az jó pont meg nem is. Már nincs annyi pattanásom max bőrhibám, és azt nem örülök ha még tovább szárítja.. Kár mert a színe pont tökéletes. Igazából ha valaki a pattanásaira akarja csak kenni akkor tökéletes választás. Ha csak egy korrektort akar bőrhibákra ami nem pattanás akkor nem ezt kell vennie. 4 *

juditvirag
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 24.

doradora8998

2017. január 31.

Szeretem az Alverdét a csodás összetevők és a megfizethetősége miatt. Kisebb bőrhibákra, bőrpír elfedésére vettem, de szárított. Nagyon. A fedésével nem volt gond, de a nap közepére a bőröm hámlással sztrájkolt ellene. A bőrtipusomnak nem megfelelő terméket választottam a száraz, ekcémára hajlamos bőrömmel ez nem volt kompatibilis. Nem kap sajnos többet, mint 2 csillagocska. :-(

doradora8998
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 31.

boglarka88849

2016. augusztus 26.

Nagyon szeretem, mert szépen fed, és az összetevői szuperek. Elégedett vagyok vele.

boglarka88849
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

lovecreams

2016. július 31.

Emlékszem, még vészhelyzetben kaptam kölcsön, amikor sürgősen szükségem volt egy korrektorra a suliban. Ennél jobb korrektor még nem nagyon volt a kezemben. A tekerős megoldás nagyon jó, a fedése tökéletes. Sokáig tartós maradt, szóval rohantam is venni egyet:) Ötösss

lovecreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 31.

mvikii1995

2016. február 1.

Időbe telt megtanulnom használni, kicsit nehezen eldolgozható, de jól fed és ami a lényeg, nem bántja a bőröm. Nap végére is nagyjából megmarad, bár nem árt azért nap közben kicsit megigazítani!

mvikii1995
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 1.

ForestNymph

2016. január 16.

Sokáig keresgéltem és ez lett a befutó, többször vettem már. Végre egy korrektor aminek tökéletesen illeszkedik a színe (világos-rózsaszínes a bőröm) és gyönyörűen eldolgozható, jól fed. Apró pattik szoktak néha lenni rajtam, szépen elfedi a bőrpírt úgy, hogy nem kell belőle vakolat, a napvégéig minimálisan kopik. Mindemellett gyorsítja a gyógyulást, leszárítja a pattanást. Sajnos picike és 1200Ft körül van, de akinek hébe-hóba van pattija annak sokáig elég lesz. Kb 3-4 hónapig tart ki nekem. Nagyon ajánlom, mert azt nyújtja amit ígér! ^^

ForestNymph
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 16.

Antika

2016. január 16.

Bírom ezt a korrektort. Jól össze tudom dolgozni az alapozómmal, amikor felviszem. Viszonylag jól fed és az illata is kellemes. Észrevettem, hogy leszárítja a pattikat, amiket elkendőzök vele. Az összetevői szépek.

Antika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 16.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Bisabolol, Dipotassium Glycyrrhizate, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.