KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4,7 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Heloise, Módosítva: 2015. január 14.

Kiszerelés:   4,7 g

Az arcbőrnek friss, egészséges ragyogást ad. A finom por puha textúrája szép tónussal hangsúlyozza ki az arccsontot.

Ár: 800 , Eladó: Gina01
Állapot: Alig használt, Helyszín: Győr, fizetés: megegyezés szerint
Alverde Puderrouge Arcpirosító 07 Flamingo
Ár: 1200 , Eladó: elitty
Állapot: 2-3-szor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: banki átutalás, esetleg személyes átvétel Dél-Pesten

Ascyra

2017. július 6.

Mea culpa, de én nem fogok tudni jókat írni :( Az árához képest sem jó ez a pirosító szerintem. A tartóssága max 1-2 óra. Melegben meg akár ne is használnám. Nekem a színével is van gondom, valahogy sosem találok olyan árnyalatot, ami ne lenne túl sötét vagy túl világos, és nem is elég pigmentált. Jójó, hogy van, és jó, hogy tényleg natural... de. Számomra semmilyen, semmitmondó. Másikat fogok keresni. Két csillag: ára és összetétele miatt. A többiben nem produkál valami jól :(

Ascyra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 6.

Lina1105

2017. június 27.

Klassz kis pirosító. Nem túl tartós, de szép, visszafogott színű, nehéz "túladagolni". Az összetevői is szuperek, és viszonylag nagy kiszerelés, nekem már évek óta megvan, és egyszerűen képtelen elfogyni :)

Lina1105
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 27.

tamiiece

2017. június 4.

Olcsó, jó! Természetes hatású, tartós a fedése. Az összetevői miatt külön hálás vagyok és azért is, mert nincs benne semmi csillámló, mert a hétköznapokon szerintem nincs rá szükség. Mindig újra veszem! ☺️

tamiiece
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 4.

Percsike

2017. június 1.

Természetes hatást kölcsönöz. Újra veszem.

Percsike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 1.

Természetes hatást kölcsönöz. Újra veszem.

Limmi

2017. május 22.

Pretty terra árnyalat van meg, ez az egyik kedvenc pirosítóm. Nagyon természetes, szép színt ad.

Limmi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 22.

piroslili

2017. május 13.

Volt már jobb pirosítóm is, de ez ár-érték arányban csillagos ötös. Ha választanom kéne ez és a Chanel között, ezt venném, egyrészt az ára barátibb, másrészt ez természetesebb.
Jó lenne, ha csillogósabb lenne, de télre ez a tökéletes, matt hatású. Nyárra kell rá csillogó púder, vagy valamilyen highlighter.

piroslili
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 13.

babyface

2017. április 8.

évek óta újra veszem glamour napokon :) nekem a barackos árnyalat lett a befutó. elsőre talán világosnak tűnik, de szépen építhető, a hatás nem lesz mesterkélt, hanem nagyon természetes! :) nem túl pigmentált, de nekem így is fennmarad a nap végéig. plusz pont, hogy nem fénylik mint pl a nars orgasm-om, hanem szép matt a végeredmény. idén is újra vettem!

babyface
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 8.

aaFruska

2017. április 8.

Elég pigmentált alig mártom bele az ecsetet de nagyon sok még így is. Tartósnak nem igazán tartós ezt csak erősíteni tudom , viszont annyira szerintem nem is rossz hogy egyből eltűnik. Külön jó pont mert természetes és az érzékeny bőrömnek nem tesz jót ha valami agyon van vegyszerezve. Szerintem ez elég sokáig ki fog tartani mert tényleg alig kell belőle és természetesnek tűnik ha keveset viszünk fel.

aaFruska
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 8.

alexandraporcelain

2017. április 7.

Sose szoktam random vásárolni, de ez pont egy ilyen termék volt. Megtetszett, és megvettem. Hát számomra erősen pigmentált, épp hogy beleraktam az ecsetet, de olyan erős lett, hogy kénytelen voltam lemosni. :D Óvatosan használom, mert nagyon erős színe van. Egyáltalán nem porzik, jól eldolgozható. A tartóssága tényleg nem a legjobb, de ettől még számomra nagyon jó. :)

alexandraporcelain
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 7.

SZJUTI

2017. március 31.

Szép, természetes színe van ( pretty terra), matt. Néha úgy használom mint a bronzosítót. Valóban nem túl tartós. ( mondjuk az én bőröm eszi a pirosítót és a parfümöt... )

SZJUTI
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 31.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Bisabolol
Hidratálók: Magnesium Stearate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Nem szabályos INCI név. Jelentése illóolajok.

Bonyolult összetételű szilikát, mely a szilícium mellett bórt és alumíniumot, és változó mennyiségben vasat, magnéziumot, mangánt, kálciumot, káliumot, nátriumot, lítiumot és fluort is tartalmazhat. A CosIng hivatalos besorolása szerint sűrűség szabályozó anyagként használt a kozmetikumokban. E szerint a szabadalom szerint a tourmaline használható bőr- és hajtisztító termékekben arra, hogy csökkenteni lehessen a tisztítóban lévő felület aktív anyagok mennyiségét. Paula Begoun szerint nincs semmilyen hatása sem a bőrre.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.