KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4,7 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Heloise, Módosítva: 2015. január 14.

Kiszerelés:   4,7 g

Az arcbőrnek friss, egészséges ragyogást ad. A finom por puha textúrája szép tónussal hangsúlyozza ki az arccsontot.

Ár: 800 , Eladó: Gina01
Állapot: Alig használt, Helyszín: Győr, fizetés: megegyezés szerint
Alverde Puderrouge Arcpirosító 07 Flamingo
Ár: 1200 , Eladó: elitty
Állapot: 2-3-szor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: banki átutalás, esetleg személyes átvétel Dél-Pesten

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

ilorincz

2017. november 15.

jól pigmentált, kevés kell belőle, ha smink fixálót is használok 6-8 óra után is látható
ár-érték arányban megfelelő

ilorincz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 15.

ár-érték arányban megfelelő

pizsiafalon

2017. november 7.

Az apricot árnyalat van meg. Természetes a színe, a tartóssága viszont 6 óránál nem több. Az INCI-je szép viszont.

pizsiafalon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 7.

ancsi2126

2017. november 6.

Nagyon pigmentált! Tartós, szép színek. Nagyon szeretem.

ancsi2126
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

Nagyon pigmentált! Tartós, szép színek. Nagyon szeretem.

Dmanocska

2017. november 6.

Az egyik kedvenc pirosítóm. Nagyon hosszú ideig tudom mindig használni és nem irritálja a bőröm.

Dmanocska
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 6.

Magdolna

Korcsoport: >54
2017. november 1.

Nagyon szeretem, szép, nem hivalkodó színei könnyen felvihetőek, természetes hatást biztosítanak.

Magdolna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. november 1.

ShadeAnnie

2017. október 21.

01-es Apricot árnyalat van meg nekem is . Tartós , szépen építhető szín . Már talán egy éve is megvan de mindennapi használat mellett is alig fogy : ) Ha egyszer elfogy mindenképp újraveszem

ShadeAnnie
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 21.

natasa

2017. október 15.

Nem rossz, de nekem nem tartott egész nap. A színek szolidak, ezáltal viszonylag természetesek. (2012.02.02.) - Négy csillagot adtam rá.

Most viszont felülírom ezt a véleményemet. Ez a pirosító nagyon jó. Az Apricot árnyalat tökéletes a bőrömhöz. Nem hivalkodó, de feldobja az arcot. Szépen eldolgozható. Lehet, hogy nem tart egész nap, de ez egy natur termék, már nem is várok tőle ilyesmit.

natasa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 15.

malnahal

2017. október 14.

700 forintért tudtam megvenni, ennyiért ajándék. Utálom, ha egy pirosító túl pigmentált, mert nagyon könnyen bohócos lesz a végeredmény. Na itt nem kell ettől tartani, van, aki szerint ez hátrány, számomra inkább előny, hogy lehet építeni a színt. Könnyű eldolgozni, természetes a végeredmény, nekem ennyiről szól egy pirosító.

malnahal
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 14.

KekHajuLany13

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 23.

Em túl rosz de gyorsan kopik. Mondjuk ez a közepes kategória jellemző az alverdére.

KekHajuLany13
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

FB0111

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 21.

Megvettem mivel olcsó, sokan dicsérték ráadásul naturkozmetikum. Nálam csalódást okozott, egyáltalán nincs olyan szép mint a nem natúr pirosítók. Még mindig a Bourjois a kedvenc.

FB0111
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Bisabolol
Hidratálók: Magnesium Stearate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Nem szabályos INCI név. Jelentése illóolajok.

Bonyolult összetételű szilikát, mely a szilícium mellett bórt és alumíniumot, és változó mennyiségben vasat, magnéziumot, mangánt, kálciumot, káliumot, nátriumot, lítiumot és fluort is tartalmazhat. A CosIng hivatalos besorolása szerint sűrűség szabályozó anyagként használt a kozmetikumokban. E szerint a szabadalom szerint a tourmaline használható bőr- és hajtisztító termékekben arra, hogy csökkenteni lehessen a tisztítóban lévő felület aktív anyagok mennyiségét. Paula Begoun szerint nincs semmilyen hatása sem a bőrre.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.