KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4,7 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Heloise, Módosítva: 2015. január 14.

Kiszerelés:   4,7 g

Az arcbőrnek friss, egészséges ragyogást ad. A finom por puha textúrája szép tónussal hangsúlyozza ki az arccsontot.

Ár: 800 , Eladó: Gina01
Állapot: Alig használt, Helyszín: Győr, fizetés: megegyezés szerint
Alverde Puderrouge Arcpirosító 07 Flamingo
Ár: 1200 , Eladó: elitty
Állapot: 2-3-szor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: banki átutalás, esetleg személyes átvétel Dél-Pesten

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

FB0111

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 21.

Megvettem mivel olcsó, sokan dicsérték ráadásul naturkozmetikum. Nálam csalódást okozott, egyáltalán nincs olyan szép mint a nem natúr pirosítók. Még mindig a Bourjois a kedvenc.

FB0111
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

nonoicz

2017. szeptember 20.

Én nagyon szeretem: sokáig elég, jó az állaga, púderrel fixálva bír kb. 6 órát. A pretty terra nagyon szép, kicsit barackos rózsaszín, szerintem sok bőrárnyalaton jól mutat.

nonoicz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Rka

2017. szeptember 13.

A 01. Apricot árnyalat van meg nekem évek óta, és rendszeresen visszatérek hozzá, nagyon eltalálták az árnyalatot. Üde, nagyon természetes hatása van.

Rka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Szityike

2017. szeptember 12.

Szuper pirosító! Nagyon szeretem- minden nap használom!
A 08-as Berry Dream árnyalat van meg, ami egy hidegebb tónusú, sötét bogyószín.
Szuperül áll a reol bőrömhöl és szépen harmonizál a bronzosítóval is!
Kedvenc pirosítóm mióta megvan! (Az elsőt néhány használat után elejtettem és eltörtem, de annyira tetszett, hogy újravettem- ez is mutatja mennyire teszik! )
Az ára is kibírható és nagyon szép matt színű (legalábbis az én árnyalatom). A nap végéig fentmarad a bőrömön és egészséges összhatást nyújt nem "túlpirosított" hatást. :)
Az összetevői alapján is 5*
Mindenkinek jó szívvel ajánlom!

Szityike
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

Szuper pirosító! Nagyon szeretem- minden nap használom!
A 08-as Berry Dream árnyalat van meg, ami egy hidegebb tónusú, sötét bogyószín.
Szuperül áll a reol bőrömhöl és szépen harmonizál a bronzosítóval is!
Az összetevői alapján is 5*
Mindenkinek jó szívvel ajánlom!

szalingersarilol

2017. szeptember 6.

Nagyon kellemes hatása van, a bőrön!! Újra veszem az az biztos

szalingersarilol
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Nagyon kellemes hatása van, a bőrön!! Újra veszem az az biztos

ramma

2017. szeptember 4.

Tartós, nem tolakodó és natúr. Természetes hatású színt ad az arcnak, nagy kedvenc!

ramma
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

muszika

2017. augusztus 22.

Apricot árnyalatban volt meg, kettőt is elhaználtam, nagyon jó világos szín, hétköznapi és tartós :)

muszika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

Bettu

2017. július 31.

Már ideje volt hogy lecseréljem a régi pirosítóm. Krémmánián őt dicsérték, így kaptam az alkalmon, és az 50%-os Joy kuponnal meg is vettem a 01-es árnyalatot. Pont eltaláltam, a színe hasonlít a régi pirosítómhoz, szép,természetes. Ennyi pénzért teljesen megérte. A 03-as árnyalaton gondolkoztam még,de túl rózsaszínesnek találtam.
Az összetevői is tetszenek, megérdemelné a 6*-ot.

Update: Lassan elfogy, de szerintem újra fogom venni, már csak az összetevői miatt is. Néha egyébként túlzásba estem, és párom meg is jegyezte, hogy kicsit túl sok a pirosító, szóval szépen pigmentált. Imádom. :D

Bettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 31.

Az összetevői is tetszenek, megérdemelné a 6*-ot.

Ascyra

2017. július 6.

Mea culpa, de én nem fogok tudni jókat írni :( Az árához képest sem jó ez a pirosító szerintem. A tartóssága max 1-2 óra. Melegben meg akár ne is használnám. Nekem a színével is van gondom, valahogy sosem találok olyan árnyalatot, ami ne lenne túl sötét vagy túl világos, és nem is elég pigmentált. Jójó, hogy van, és jó, hogy tényleg natural... de. Számomra semmilyen, semmitmondó. Másikat fogok keresni. Két csillag: ára és összetétele miatt. A többiben nem produkál valami jól :(

Ascyra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 6.

Lina1105

2017. június 27.

Klassz kis pirosító. Nem túl tartós, de szép, visszafogott színű, nehéz "túladagolni". Az összetevői is szuperek, és viszonylag nagy kiszerelés, nekem már évek óta megvan, és egyszerűen képtelen elfogyni :)

Lina1105
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Bisabolol
Hidratálók: Magnesium Stearate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Nem szabályos INCI név. Jelentése illóolajok.

Bonyolult összetételű szilikát, mely a szilícium mellett bórt és alumíniumot, és változó mennyiségben vasat, magnéziumot, mangánt, kálciumot, káliumot, nátriumot, lítiumot és fluort is tartalmazhat. A CosIng hivatalos besorolása szerint sűrűség szabályozó anyagként használt a kozmetikumokban. E szerint a szabadalom szerint a tourmaline használható bőr- és hajtisztító termékekben arra, hogy csökkenteni lehessen a tisztítóban lévő felület aktív anyagok mennyiségét. Paula Begoun szerint nincs semmilyen hatása sem a bőrre.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.