KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4,7 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Heloise, Módosítva: 2015. január 14.

Kiszerelés:   4,7 g

Az arcbőrnek friss, egészséges ragyogást ad. A finom por puha textúrája szép tónussal hangsúlyozza ki az arccsontot.

Ár: 800 , Eladó: Gina01
Állapot: Alig használt, Helyszín: Győr, fizetés: megegyezés szerint
Alverde Puderrouge Arcpirosító 07 Flamingo
Ár: 1200 , Eladó: elitty
Állapot: 2-3-szor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: banki átutalás, esetleg személyes átvétel Dél-Pesten

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

javi

2018. május 22.

Nem annyira pigmentált, hogy bohócot csináljon az emberből, hanem jól lehet vele bánni - keveset is fel lehet venni belőle és építeni is lehet. Nekem a 01 Apricot van meg, nagyon világos bőrömhöz szerintem jó szín. Nemrég vettem, de imádom használni. Tetszenek az összetevői is, mostanában jobban hajlok a natúrabb kozmetikumok felé. Az illata enyhe, de finom gyümölcsös. A csomagolása jól zár, nem félek attól, hogy kinyílik a táskámban, ez külön tetszik. Nem tart egész nap, de jó pár órán keresztül látszik. Tartóssága miatt levonnék egy csillagot, de ezt az ára és a natúrság visszaadja.
(most 1199 Ft 😊)

javi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 22.

(most 1199 Ft 😊)

Neubauter

2018. május 22.

O nekem is utazos (vagyis napkozben szoktam vele igazitani a sminkemet), de jaj, nagyon szeretem, az illata is utanozhatatlan. Az ara ajandek! 5* :)

Neubauter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

hamamelis

2018. április 29.

Én utazó táskában hordom, így havi pár napot használom, jól fed, jól eloszlatható, tartós, elég erős a színe, de lehet belőle keveset is rakni, mivel szép, natúr színű, nem rikít. Az érzékeny bőrömnek semmi baja tőle.

hamamelis
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 29.

Hanachan

2018. április 16.

Az egyik kedvenc fajta pirosítóm, imádom használni. Rettenetesen pigmentált, kellemes a fedése és sokáig elég.

Hanachan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 16.

Emike7611

2018. április 5.

Nagy DM fan vagyok és nagyon érzékeny allergiás, ekcémás.bőrű. Régóta használom az Alverde termékeket, ez az arcpirosító szuper nagy kedvencem. Nem hagy foltot, finom mókus szőrecsettel viszem fel nagyon tartós.A legfontosabb, hogy nem szárítja a bőröm nem viszketek tőle.Az ára pedig még meggyőzőbb.

Emike7611
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 5.

dorothyk

2018. április 4.

Az alverédtől már megszokottan nagyon jó illata van és a színe is szép, jól pigmentált. Lehetne tartósabb is, de a hétköznapokon sokat használom.

dorothyk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 4.

Eria

2018. március 10.

03 Pretty Terra árnyalat van meg. Azért választottam mert szép a színe és mert szeretem az Alverde termékeket, mindig meglepnek valamivel. Az az egy-két baklövésük meg, amit vétenek, feledhető.
Szerintem tipikus példája annak hogy natur termék is lehet jó, és legalább pirosítóval nem kell extrán terhelni a bőrt, mert ez müködik.
Pigmentált, szépen felvihető, elég ideig marad a helyén.

Eria
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.

Pigmentált, szépen felvihető, elég ideig marad a helyén.

Eperhercegno

2018. március 7.

Én szeretem, visszafogott és a kreolos bőrömhöz illik ilyenkor is, mikor sápadtabb vagyok.

Eperhercegno
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 7.

fannus9

2018. február 22.

Nekem ket pirositom van belole. Nagyon imadom mindkettot. Tokeletesen passzolnak a bortonusomhoz, nem okoznak pattanasokat es szinte minden nap hasznalom oket telen nyaron. Mashoz nem is nyulok. Kuponos napokban foleg megeri! Mindenkinek csak ajanlani tudom.:) Ja es nagyon tartosak!

fannus9
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 22.

Ayran

2018. február 19.

Itteni vélemény hatására vettem, és nem bántam meg. Tökéletes színek és nagyon tartós, jól pigmentált, ár - érték arány tökéletes.

Ayran
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Bisabolol
Hidratálók: Magnesium Stearate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Nem szabályos INCI név. Jelentése illóolajok.

Bonyolult összetételű szilikát, mely a szilícium mellett bórt és alumíniumot, és változó mennyiségben vasat, magnéziumot, mangánt, kálciumot, káliumot, nátriumot, lítiumot és fluort is tartalmazhat. A CosIng hivatalos besorolása szerint sűrűség szabályozó anyagként használt a kozmetikumokban. E szerint a szabadalom szerint a tourmaline használható bőr- és hajtisztító termékekben arra, hogy csökkenteni lehessen a tisztítóban lévő felület aktív anyagok mennyiségét. Paula Begoun szerint nincs semmilyen hatása sem a bőrre.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.