KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4,7 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Heloise, Módosítva: 2015. január 14.

Kiszerelés:   4,7 g

Az arcbőrnek friss, egészséges ragyogást ad. A finom por puha textúrája szép tónussal hangsúlyozza ki az arccsontot.

Ár: 800 , Eladó: Gina01
Állapot: Alig használt, Helyszín: Győr, fizetés: megegyezés szerint
Alverde Puderrouge Arcpirosító 07 Flamingo
Ár: 1200 , Eladó: elitty
Állapot: 2-3-szor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: banki átutalás, esetleg személyes átvétel Dél-Pesten

aalexaa

2018. január 8.

A 08-as Berry dream árnyalat tulajdonosa vagyok. Elsőként a színbe szerettem bele, régóta keresek hasonló árnyalatot. Nem porol, nagyon kevés is elég belőle (épp ezért óvatosnak kell lenni, mert nagyon pigmentált, könnyű túlzásba esni), a szín nagyon jól áll és a kedvencem: tartós. Eddig csak Lovely, Essence és Catrice pirosítóim voltak, és azok alapján úgy gondoltam, hogy a pirosítók már csak ilyenek, hogy nap közepére nyomtalanul elpárolognak. Na, ez nem, még este, lemosáskor is ugyanolyan. Borzasztóan elégedett vagyok, abszolút megérte az árát, ha legközelebb pirosítóra lesz szükségem, elsőként itt nézek körül.

aalexaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 8.

szdorci12

2018. január 1.

Erősen pigmentált, kevés elég belőle, ezért sokáig használható. Kellemes illata van. Szerintem ajánlatos inkább keveset felvinni belőle, mert nagyon erős tud lenni és természetellenesen hathat.

szdorci12
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 1.

vmolnar

2018. január 1.

Nagyon tartós és természetes hatású rajtam. A 01-es arányaltot használom és nagyon szeretem.

vmolnar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

Helllaa

2017. december 28.

Egy ève nem sikerült elhasználnom. Jól pigmentàlt, a bőrőm nem pattogzik ki tőle alapozó nélkül sem.

Helllaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 28.

NyMirjam

2017. december 11.

Természetes hatás és ami nagyon fontos számomra,hogy nem irritálja a bőröm.
Tartóssága nem a legjobb,de mindig ott lapul 1 a táskámban.
Már a 3.at használom. 😉

NyMirjam
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 11.

Természetes hatás és ami nagyon fontos számomra,hogy nem irritálja a bőröm.
Tartóssága nem a legjobb,de mindig ott lapul 1 a táskámban.
Már a 3.at használom. 😉

sophy83

2017. december 6.

Tartós, jól pigmentált, természetes hatású a bőrömön, ár érték arányban kiváló.

sophy83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 6.

Tartós, jól pigmentált, természetes hatású a bőrömön, ár érték arányban kiváló.

Bocika

2017. november 29.

A Berry Dream árnyalatot használom, ami egészen természetes hatást kelt a bőrömön. Egészséges színem van tőle, mintha egy jót sétáltam volna a friss levegőn. Vigyázni kell a felvitelkor, hogy ne legyen túl sok, és hamar el is tűnik rólam, de mindennel így vagyok, mert zsíros a bőröm, és egyszerűen minden gyorsabban olvad le rólam.

Bocika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 29.

ilorincz

2017. november 15.

jól pigmentált, kevés kell belőle, ha smink fixálót is használok 6-8 óra után is látható
ár-érték arányban megfelelő

ilorincz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 15.

ár-érték arányban megfelelő

pizsiafalon

2017. november 7.

Az apricot árnyalat van meg. Természetes a színe, a tartóssága viszont 6 óránál nem több. Az INCI-je szép viszont.

pizsiafalon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 7.

ancsi2126

2017. november 6.

Nagyon pigmentált! Tartós, szép színek. Nagyon szeretem.

ancsi2126
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

Nagyon pigmentált! Tartós, szép színek. Nagyon szeretem.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Bisabolol
Hidratálók: Magnesium Stearate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Nem szabályos INCI név. Jelentése illóolajok.

Bonyolult összetételű szilikát, mely a szilícium mellett bórt és alumíniumot, és változó mennyiségben vasat, magnéziumot, mangánt, kálciumot, káliumot, nátriumot, lítiumot és fluort is tartalmazhat. A CosIng hivatalos besorolása szerint sűrűség szabályozó anyagként használt a kozmetikumokban. E szerint a szabadalom szerint a tourmaline használható bőr- és hajtisztító termékekben arra, hogy csökkenteni lehessen a tisztítóban lévő felület aktív anyagok mennyiségét. Paula Begoun szerint nincs semmilyen hatása sem a bőrre.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.