KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4,7 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Heloise, Módosítva: 2015. január 14.

Kiszerelés:   4,7 g

Az arcbőrnek friss, egészséges ragyogást ad. A finom por puha textúrája szép tónussal hangsúlyozza ki az arccsontot.

Alverde Puderrouge Arcpirosító 03 Pretty Terra
Ár: 1000 , Eladó: BRebi
Állapot: 1-szer kipróbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta
Ár: 599 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta ill. Bp-en személyesen
lolkabolka

2018. december 17.

Több darabot elhasználtam. Összességében elégedett vagyok vele. Megfelelően tartós, természetes színt ad.

lolkabolka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

boszetim

2018. november 24.

Az összetevők miatt választottam. Ár- érték arányban teljesen jónak mondanám. Rajtam tartós. Szeretem.

boszetim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 24.

Coffee123

2018. november 23.

Szerettem volna szeretni, de számomra annyira nem volt tartós, hogy többszöri kipróbálás után továbbajándékoztam.

Coffee123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 23.

RarityRose

2018. november 22.

Nagyon szeretem! Szépek az összetevői, könnyű használni, árban is kiválló. Nem okozott pattanásokat!:)

Azt viszont sajnálom, hogy csak 3 színben elérhető :(

RarityRose
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 22.

Azt viszont sajnálom, hogy csak 3 színben elérhető :(

kovacsd

2018. november 16.

Jók az összetevői, kellemes fedést biztosít, nagyon szép, természetes színnel.

kovacsd
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 16.

Jók az összetevői, kellemes fedést biztosít, nagyon szép, természetes színnel.

Diamondbaby

2018. november 11.

Évek óta használom ezt a fajta Alverde arcpirosítót. Sokáig elég. Vegán termék. Nekem nagyon bevált.
Többféle színárnyalatban kapható. Pirosas, barnás változatban is kapható.
Nagyon tartós és jó termék. Nem szárítja a bőrt. Ecsettel kell felvinni. (külön kell hozzá venni).
Nagyon szépen kilehet vele hangsúlyozni az arccsontot.
Mosakodás után arckrém használat+ rá az arcpír. Ha gondolod arcpír alá rakhatsz alapozót. Így tartósabb az eredmény.
Piperetáskában tárolandó. 2évig őrzi meg a szavidejét.

Diamondbaby
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 11.

Többféle színárnyalatban kapható. Pirosas, barnás változatban is kapható.
Nagyon szépen kilehet vele hangsúlyozni az arccsontot.
Piperetáskában tárolandó. 2évig őrzi meg a szavidejét.

domm

2018. október 20.

Egyik kedvenc. Évek óta ezt használom. Tartós. Szinte egész nap fent marad az arcomon.

domm
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 20.

Timi2424

2018. szeptember 10.

Nekem is a 03-as árnyalat van meg, gyönyörű sötét rózsaszín, kicsit földes árnyalat. Szerintem bárkinek jól áll. És tartós, kellemes, szép összetevőkkel. Szuper!

Timi2424
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

tara95

2018. július 20.

Szerettem volna egy barackos színt pinkes tónus nélkül, por állagban is. Ez tűnt a legkönnyebben beszerezhetőnek és az ár-érték aránya is szuper. Illata alig van, kicsit porzik de számomra ez nem hátrány. Nagyon szép a színe, tényleg sárgásabb barack. Könnyen el lehet dolgozni, világos bőrön sokkal természetesebb mint a rózsaszín (bár azt is nagyon szeretem) és nyárra jobban is mutat. A tartóssága lesz még érdekes, el vagyok kényeztetve az ásványi és koreai termékek után amik reggeltől-estig tartanak.

Egy hónap után rá kellett jönnöm sajnos, hogy bár a szín tökéletes és kb 8 órán át szépen fent is marad, annyira nem pigmentált, hogy a legsűrűbb ecsetemmel kell felvinnem viszonylag nagy mennyiségben. Sajnos ez eléggé lelombozó, újravenni semmiképp nem fogom, de a pozitívumokat is górcső alá véve egy négyest kap. De azt stabilan.

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 20.

SophieHarmon

2018. július 13.

Szép a színe, nem lenne semmi baj vele, de én úgy tapasztaltam, hogy ha használom akkor az orcámon pattanások lesznek :/ Pont ma reggel dobtam ki. Van másik, hát lehet, hogy nekem egyik pirosítót sem fogja bírni az arcom.

SophieHarmon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Bisabolol
Hidratálók: Magnesium Stearate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Nem szabályos INCI név. Jelentése illóolajok.

Bonyolult összetételű szilikát, mely a szilícium mellett bórt és alumíniumot, és változó mennyiségben vasat, magnéziumot, mangánt, kálciumot, káliumot, nátriumot, lítiumot és fluort is tartalmazhat. A CosIng hivatalos besorolása szerint sűrűség szabályozó anyagként használt a kozmetikumokban. E szerint a szabadalom szerint a tourmaline használható bőr- és hajtisztító termékekben arra, hogy csökkenteni lehessen a tisztítóban lévő felület aktív anyagok mennyiségét. Paula Begoun szerint nincs semmilyen hatása sem a bőrre.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.