KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4,7 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Heloise, Módosítva: 2015. január 14.

Kiszerelés:   4,7 g

Az arcbőrnek friss, egészséges ragyogást ad. A finom por puha textúrája szép tónussal hangsúlyozza ki az arccsontot.

Ár: 1200 Ft , Eladó: Kini1D
Állapot: 1-szer használt, Helyszín: Biatorbágy, fizetés: Személyes átvétel Budapesten,Budaörsön,Biatorbágyon
Alverde Puderrouge Arcpirosító 03 Pretty Terra
Ár: 1000 , Eladó: BRebi
Állapot: 1-szer kipróbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta

Timi2424

2018. szeptember 10.

Nekem is a 03-as árnyalat van meg, gyönyörű sötét rózsaszín, kicsit földes árnyalat. Szerintem bárkinek jól áll. És tartós, kellemes, szép összetevőkkel. Szuper!

Timi2424
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

tara95

2018. július 20.

Szerettem volna egy barackos színt pinkes tónus nélkül, por állagban is. Ez tűnt a legkönnyebben beszerezhetőnek és az ár-érték aránya is szuper. Illata alig van, kicsit porzik de számomra ez nem hátrány. Nagyon szép a színe, tényleg sárgásabb barack. Könnyen el lehet dolgozni, világos bőrön sokkal természetesebb mint a rózsaszín (bár azt is nagyon szeretem) és nyárra jobban is mutat. A tartóssága lesz még érdekes, el vagyok kényeztetve az ásványi és koreai termékek után amik reggeltől-estig tartanak.

Egy hónap után rá kellett jönnöm sajnos, hogy bár a szín tökéletes és kb 8 órán át szépen fent is marad, annyira nem pigmentált, hogy a legsűrűbb ecsetemmel kell felvinnem viszonylag nagy mennyiségben. Sajnos ez eléggé lelombozó, újravenni semmiképp nem fogom, de a pozitívumokat is górcső alá véve egy négyest kap. De azt stabilan.

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 20.

SophieHarmon

2018. július 13.

Szép a színe, nem lenne semmi baj vele, de én úgy tapasztaltam, hogy ha használom akkor az orcámon pattanások lesznek :/ Pont ma reggel dobtam ki. Van másik, hát lehet, hogy nekem egyik pirosítót sem fogja bírni az arcom.

SophieHarmon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 13.

KataMayaNagy

2018. június 6.

Nem vagyok nagy pirosítós, de ezt nagyon megszerettem. Sokáig elég, jó áron van, természetes összetevőkből áll. Nem fényes, szép matt színt ad.

KataMayaNagy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 6.

javi

2018. május 22.

Nem annyira pigmentált, hogy bohócot csináljon az emberből, hanem jól lehet vele bánni - keveset is fel lehet venni belőle és építeni is lehet. Nekem a 01 Apricot van meg, nagyon világos bőrömhöz szerintem jó szín. Nemrég vettem, de imádom használni. Tetszenek az összetevői is, mostanában jobban hajlok a natúrabb kozmetikumok felé. Az illata enyhe, de finom gyümölcsös. A csomagolása jól zár, nem félek attól, hogy kinyílik a táskámban, ez külön tetszik. Nem tart egész nap, de jó pár órán keresztül látszik. Tartóssága miatt levonnék egy csillagot, de ezt az ára és a natúrság visszaadja.
(most 1199 Ft 😊)

javi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 22.

(most 1199 Ft 😊)

Neubauter

2018. május 22.

O nekem is utazos (vagyis napkozben szoktam vele igazitani a sminkemet), de jaj, nagyon szeretem, az illata is utanozhatatlan. Az ara ajandek! 5* :)

Neubauter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

hamamelis

2018. április 29.

Én utazó táskában hordom, így havi pár napot használom, jól fed, jól eloszlatható, tartós, elég erős a színe, de lehet belőle keveset is rakni, mivel szép, natúr színű, nem rikít. Az érzékeny bőrömnek semmi baja tőle.

hamamelis
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 29.

Hanachan

2018. április 16.

Az egyik kedvenc fajta pirosítóm, imádom használni. Rettenetesen pigmentált, kellemes a fedése és sokáig elég.

Hanachan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 16.

Emike7611

2018. április 5.

Nagy DM fan vagyok és nagyon érzékeny allergiás, ekcémás.bőrű. Régóta használom az Alverde termékeket, ez az arcpirosító szuper nagy kedvencem. Nem hagy foltot, finom mókus szőrecsettel viszem fel nagyon tartós.A legfontosabb, hogy nem szárítja a bőröm nem viszketek tőle.Az ára pedig még meggyőzőbb.

Emike7611
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 5.

dorothyk

2018. április 4.

Az alverédtől már megszokottan nagyon jó illata van és a színe is szép, jól pigmentált. Lehetne tartósabb is, de a hétköznapokon sokat használom.

dorothyk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Bisabolol
Hidratálók: Magnesium Stearate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Nem szabályos INCI név. Jelentése illóolajok.

Bonyolult összetételű szilikát, mely a szilícium mellett bórt és alumíniumot, és változó mennyiségben vasat, magnéziumot, mangánt, kálciumot, káliumot, nátriumot, lítiumot és fluort is tartalmazhat. A CosIng hivatalos besorolása szerint sűrűség szabályozó anyagként használt a kozmetikumokban. E szerint a szabadalom szerint a tourmaline használható bőr- és hajtisztító termékekben arra, hogy csökkenteni lehessen a tisztítóban lévő felület aktív anyagok mennyiségét. Paula Begoun szerint nincs semmilyen hatása sem a bőrre.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.