Anastasia Beverly Hills

Ár:   €22.4   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2018. február 26.

Ár:   €22.4
Lelőhely:   online külföldről

• dörzsölés- és vízálló, még zsíros bőrön is tartós
  • krémes, könnyen siklik a bőrön
  • formázásra, színezésre és árnyékolásra is alkalmas

11 árnyalatban kapható

Teszteltük a világ leghíresebb szemöldökformázóját!

KERESEM! Anastasia Beverly Hills Dipbrow Pomade
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: brieb
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Ár: 5500 , Eladó: Sztellus
Állapot: Próbált, Helyszín: Szeged, fizetés: Szegeden előre megbeszélt időpontban 16 óra után, posta vagy Fox post eloreutalas esetén
Kremcica

2019. február 12.

Kis kiegészítés: egy ideje már használom, mondhatom úgy is hogy barátkozom vele. Elég nehezen találom el a megfelelő mennyiséget hogy ne nézzek ki bohócnak ennyi idő után is mert hiperpigmentált és sötét. Nehéz természetes hatású szemöldököt kreálni.

Itt sikerült hozzájutnom a Blonde árnyalathoz, már régi vágyam volt. Mikor először ránéztem azt hittem rossz színt kaptam. Ez a szőke árnyalat is elég sötét a természetes szőke szemöldökömhöz, felvéve még inkább. Először felvittem a szokásos más pomádékból használt megszokott mennyiséget és szépen túl is toltam a dolgot. Utána beletellett pár napba mire rájöttem a nekem szükséges mennyiségre. Sokáig elég lesz az tuti. Ár/érték arányban nagyon megéri, minőségi termék csak a színnel vagyok bajban.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

Madi

2019. február 12.

Blonde. Na hát ez nem szőke. Távolról sem. Ha egy kicsit többet viszek fel, baromi sötét, ellenben ha úgy használom, ahogy kell, marhára nem mutat szépen egy olyan hiányos szemöldökön, mint az enyém, inkább egy kikopott tetoválás látszatát kelti és még mindig nem szőke, legjobb indulattal is világosbarna, de mintha lenne benne egy kis vöröses tónus is. Sehogy sem passzolt a világos, természetes szőke hajamhoz.
Később kipróbáltam az ABH Brow Powderrel együtt, így jobb volt az eredmény, de még mindig messze állt a tökéletestől.

Maga a termék rendben van, jó az állaga, szépen lehet vele dolgozni, tartós és egy tégely baromi sokáig elég. Mikor másokat sminkelek, szeretem használni, ez alapján 5 csillagot adnék, de bosszantó, hogy konkrétan csak a barnákra gondoltak, így a magam részéről 1 csillag, mivel számomra pénzkidobás volt megvásárolni a terméket.

Madi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

Akasa

2019. február 5.

Fekete a hajam, ezért 2 árnyalatban is megvettem fekete és sbarna.
A feketével túl mű hatásúnak éreztem magam, az nem jött be, de saját "butaságom" ezért pontlevonás nem jár.
A sötétbarna viszont nagyon szép, természetes hatásúra tudom vele a 3 szál szemöldökömet készíteni dús, élethűvé varázsol. Imádom.
Rendkívül tartós és sokáig elég! Ceruzákat havonta használtam, ez kb. 1 évre elegendő mennyiségű krém.

Akasa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

Fekete a hajam, ezért 2 árnyalatban is megvettem fekete és sbarna.

EnciVarga

2019. február 1.

Ez a termek maga a csoda. Konnyu vele dolgozni, lehet visszafogottabban es eroteljesebben is hasznalni. Reggel 7-tol akar ket nap mulva reggel 7-ig is ott maradna, olyan szinten lerobbanthatatlan 😃. Teljes mertekben megeri az arat, plusz rengeteg termek van a tegelyben.

EnciVarga
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

nemethbe

2019. január 28.

Életem legjobb szemöldök festéke. Sok terméket próbáltam előtte, de a közelében sem voltak ehhez. Annyira könnyű vele dolgozni, siklik a szemöldökön, és ott is marad a nap végéig. Felül sötétszőke a hajam, alul kicsit világosabb, így a blonde színben vettem meg a Beauty Bayről. Sajnos túl meleg árnyalat hozzám, szerintem újra fogom rendelni a Taupe színben, de ettől független nem vonok le belőle, mert ez nem a termék hibája.

nemethbe
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 28.

Sztellus

2019. január 26.

Nagyon jó termék. A színskála engem nagyon megtévesztett, újra kellett rendelnem másik színben. A sötétbarna nagyoooon durván sötét. Ha valakit érdekel beauty bay-ról rendeltem kétszer próbáltam, de nekem túl intenzív volt.
A megfelelő színben viszont csodálatos, nem is tudom hogy tudtam élni nélküle. Rengeteg szemölökformázó cuccom van, pomádé, tus, gél, spirál,ceruza...., de egyik sem fogató ehhez. Iszonyatosan kevés kell előle nagyon pigmentált, kérmes. Ha elfogy biztos újra veszem, jelenleg a 14-es sajátmárkás ecsetével használom. Csak ajánlani tudom.
1 csillagot viszont a színskálára le kell vonnom, mert ez így pénzkidobás volt.

Sztellus
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

1 csillagot viszont a színskálára le kell vonnom, mert ez így pénzkidobás volt.

Csucsi08

2019. január 15.

Nagyon-nagyon vágytam rá. Még a csapból is ez a pomade folyik :D
Év elején be is szereztem (Cultbeauty). Mivel már egy Freedom-ot majdnem elhasználtam, így nem is volt kérdéses az árnyalat választás. Sötétszőkés, világosbarna a hajam, nincs festve, és így nekem az Ash Brown árnyalat a tökéletes, még a szemöldök szálaim így is kicsit sötétebbek.
Eszméletlen gyönyörű szemöldököt lehet vele készíteni. (Én egy Jessup ecsettel viszem fel a terméket)
Viszont meg kell, hogy mondjam, nem érzem az óriási különbséget a Freedom és e között a termék között. Kíváncsi leszek, ha elkezd beszáradni, akkor hogyan fog viselkedni, mert a másikat egy kis ricinus olajjal nagyjából használhatóvá tudtam tenni.
De egyszerűen muszáj vagyok levonni egy csillagot, mert nem hiszem el, hogy egy ilyen ikonikus termék esetében miért nem veszik ki az összetevőkből a parabént :(( Remélem ezen idővel javítani fognak.
Mindenesetre, nem bántam meg a megvételét, mert nem bírtam volna már tovább, hogy ki ne próbáljam :)

Csucsi08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

Nagyon-nagyon vágytam rá. Még a csapból is ez a pomade folyik :D

CRD

2019. január 11.

Sokáig tartott mire megtanultam "rendesen" használni, nekem nem ment olyan könnyen a felvitel, emiatt nagyon nem is szerettem sokáig. Sokkal jobban szeretem (még mindig) a szemöldök filceket, de ez nyilván egyéni preferencia. Amit nem szeretek ebben a termékben az a keménysége-ez nem azonnali probléma, de bontott tégely viszonylag hamar bekeményedik-nekem ez a tapasztalatom vele-és szépen dolgozni már csak úgy tudok ezzel ha lágyíto folyadékkal keverem. Nekem ez kicsit macera. Nem kedvenc, de az tény hogy gyönyörű szemöldököt lehet csinálni vele

CRD
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 11.

mkdorina

2019. január 10.

Valóban csodás termék! Néhány hónapja használom. Állagra krémes, nagyon könnyen lehet vele bánni, nem kell sok belőle. Bár én nem a saját ecsetével dolgozok, tényleg minőségi termék, de mindenképp be kell ruháznom az ecsetre, mert nem boldogulok teljesen vele. Az biztos, hogy ennyi pénzért is megéri, hiszen rettentően sokáig ki fog tartani. Én elsőre a Dark Brown-t választottam a középbarna hajamhoz. Ha keveset viszek fel akkor tökéletes a színválasztás, ha viszont erősebben kenem akkor már sötét, de még próbálkozom vele. Összességében tökéletes, ezután is erre fogok beruházni!!

mkdorina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

barbo94

2019. január 9.

1,5 éve van meg kb és sose fog elfogyni pedig szinte minden nap használom, ecsetre még bekell ruháznom de tökéletes szemöldököt tudok varázsolni, eddig szőke voltam, most már inkább barna és kicsit többet viszek fel máris sötétebb szemöldököt varázsolok magamnak (medium árnyalat van nekem), ha el is fogy biztos újra veszem, nekem tökéletes:)

barbo94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol