KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Astor

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Kodi, az összetevőket feltöltötte: Krémhilda, Módosítva: 2017. április 28.

Kiszerelés:   3,8 g
Kategória:   Sminkek szájra

Minden egy rúzsban: a tökéletes egyensúly a szín, a nedvesség, a kényelem és a kopás között.

• Nagy szín hatás: maximalizált pigmentek egy csapásra teljes fedés
  • Azonnali nedvesség: gazdag bőrpuhító szerek hidratált, simább és puhább ajkak
  • Egész napos kényelem: krémes súlytalan formula, könnyen alkalmazható
  • Hosszantartó: színe órákig hű marad
  • Beépített primer: segít megelőzni az elmaszatolódást.

Ár: 800 Ft , Eladó: kriszti.csatlos
Állapot: 1x próbált ecsettel, Helyszín: Szeged, Mezőberény, Békéscsaba, fizetés: fizetés banki utalással vagy készpénzben, személyes átvétel lehetséges, csomagautomata
Astor Perfect Stay Fabulous Lipstick 203
Ár: 1200 , Eladó: Veracs
Állapot: teljesen új, egyszer próbáltam, Helyszín: Budapest, XI., fizetés: utalással, vagy személyes átvétel

kkinga07

2018. január 16.

Hát, erős közepes. Krémes, szép a színe, pigmentált. Az illata is tetszik. De nem tartós, és igazán szépen csak ecsettel lehet felvinni a kialakítása miatt. Akciósan megérte, de teljes áron tuti nem venném meg.

kkinga07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 16.

KlaudiaZs

2017. október 24.

A 600-as Frozen Coffee árnyalatot vettem meg leárazva így őszre hétköznapokra, kellemes meleg világosbarna, enyhén barackos, a színe számomra telitalálat, intenzív is, enyhe fénye van csak, bár egy idő után bemattul, aminek én külön örülök is. Eleinte úgy éreztem hogy szárít, manapság viszont ez nem tűnik fel, kedvencemmé nőtte ki magát. Nagyon könnyű a formulája, selymes, szinte nem is érezni, valahogy mintha belesimulna az ajkakba, pont ezért egész tartós is, evés-ivás nélkül 4-5 órát bír rajtam, ez idő alatt fokozatosan halványodik, nem kopik csúnyán. Szerintem hidratálni nem hidratál, ahogy ígérné, de én ezt nem bánom, amíg nem szárítanak a rúzsok, nincs bajom velük. Az illata is amúgy mesés, szóval összességében megkapja az 5 csillagot.

KlaudiaZs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 24.

blankasara

2017. szeptember 26.

A 301-es For fun lilás-bordós árnyalat jött haza velem mindösszesen 1000 Ft-ért. Gyönyörű színe van, könnyen kenhető, nem csúszik túl, alapvetően tartós és meglepően jól kopik evésnél is. Lehet, hogy visszamegyek délután még egyért a Mechwart ligethez.

blankasara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

samelike

2017. szeptember 23.

Rengeteg rúzsom van Mac, isadora, l'oreal... Amióta a Floral árnyalatot megkaparintottam minden hova ezt kenem. Nagyon ünnepi, remek viselet. Számomra géles állagú, az apró csillámok pedig nem zavaróak. A matt termékeket kerülöm már, így ez a rúzs a nyár egyik favoritja volt. A rossmannban akadtam rá akciósan, teljes áron is újravásárolom.

samelike
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

TDiana

2017. augusztus 31.

Nekem 700-as Floral árnyalat van meg, szép nyári szín, ami nagyon megtetszett. Krémes az állaga, nem szárítja az ajkaimat, de kicsit úgy érzem csúszkál, bár teszem hozzá szájceruzát nem használok. Összességén jó rúzs, de használtam már jobbat is.

TDiana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

csilluf

2017. július 9.

A 600-as frozen coffee árnyalatban vettem meg. Az én ajkaimon jó finishe van. Amikor felkenem selymes, enyhén csillogó érezhetően és látványosan krémes. Ahogy telik az idő, úgy mattul és kicsit ül rá a számra. Nem vészes, ennél nagyobb hibái szoktak lenni egy -egy rúzsnak. Nekem kiváló, nagyon szeretem, ajánlom.

csilluf
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 9.

tara95

2017. június 29.

Naagyon jó, a frozen coffe az enyém. Elegáns, masszív, csodás sütis-dinnyés-nemtömény-parfümbenisimádnám illattal. Igazi látványosabb nude árnyalat, könnyedén siklik az ajkakon, először fényes, később kissé bemattul, nem szárít. Egyenletesen kopik. Nagyon tetszik.

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 29.

Yette

2017. június 17.

Egy 403-as Feeling feline árnyalatot vettem meg, és azóta ő a kedvenc rúzsom. Az első ami feltűnt az a nagyon kellemes illata volt. Az állaga krémes, jól kezelhető, és nagyon szépen pigmentált is. A tartósságával teljesen meg vagyok elégedve, reggel felkenem és kőrubelül ebéd utánig bírja. Szép egyenletesen kopik egyáltalán nem lesz foltos hatása szájon.
Szerintem megéri az eredeti árát is, de szerintem én kivárok egy akciót és még beszerzek egy pár árnyalatot belőle.

Yette
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 17.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. június 11.

A 403-as Feeling feline várt rám, szinte árván - mivel a DM sajnos megszünteti ennek a márkának a forgalmazását és kiárusítja a megmarad termékeket. Sajnos, teszem hozzá, mert én is kifejezetten szeretem az Astor rúzsait. De azért nem kell túlzottan szomorkodni, mert a Müllerben még továbbra is kapható.
A 403 egy igen szép, pirosas-korállos, de mégis finom, elegáns, nehezen leírható színárnyalat.Nagyon jól pigmentált, szépen felvihető. Megérdemli a legjobb minősítést!

Fiorentina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. június 11.

Zorica

Korcsoport: >54
2017. május 26.

301-es, For Fun árnyalat van meg. Gyönyörű lilás-bordós szine van. Szépen pigmentált, szép a finise, talán még szebben állna, ha szájkontúr ceruzával használnám, mert nem nem nehéz túlkenni. Teljesen áron kicsit drága volt.

Zorica
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. május 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Csipkebogyó olaj, melynek magas C vitamin tartalma van. E 2007-es tanulmány szerint azonban a csipkebogyó olaj C vitamin tartalma nagyban változó lehet attól függően, hogy a csipkebogyó milyen állapotba volt, amikor az olajat kivonták belőle. Lásd C vitamin. Az olaj a C vitamin mellett omega zsírsavakban is gazdag, így jó hidratáló, regeneráló összetevő a száraz bőrre.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!