KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Astor

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Kodi, az összetevőket feltöltötte: Krémhilda, Módosítva: 2017. április 28.

Kiszerelés:   3,8 g
Kategória:   Sminkek szájra

Minden egy rúzsban: a tökéletes egyensúly a szín, a nedvesség, a kényelem és a kopás között.

• Nagy szín hatás: maximalizált pigmentek egy csapásra teljes fedés
  • Azonnali nedvesség: gazdag bőrpuhító szerek hidratált, simább és puhább ajkak
  • Egész napos kényelem: krémes súlytalan formula, könnyen alkalmazható
  • Hosszantartó: színe órákig hű marad
  • Beépített primer: segít megelőzni az elmaszatolódást.

Astor Perfect Stay Fabulous Matte Lipstick
Ár: 1000 Ft szállítással , Eladó: horgi
Állapot: párszor használt, Helyszín: Tiszafüred, fizetés: előre utalás, postán maradó, MPL automata
Ár: 700 ft , Eladó: balazskrisztii
Állapot: néhányszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten, előre utalás esetén postázok

dynah13

2018. július 3.

604-es Fruity arnyalatom van, es bevalt! Gyonyoru szine van, jo az illata, hidratal, nem szarit, es egesz sokaig fent is marad. Akciosan szereztem be en is, meg amikor DM-ben volt Astor kiarusitas, de valahogy a feledes homalyaba merult, a multkoraban leltem ra ujra, aminek nagyon orulok :) Kar, hogy nem lehet mar kapni, de netrol es kulfoldrol szerintem meg beszerezheto :)

dynah13
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 3.

arizona07

2018. június 20.

Az Astor márka kivonulása miatt jutottam hozzá kedvezményesen, így zsákbamacska volt. TELITALÁLAT! Általában a világos babás és barackos rúzsokat kedvelem, de mivel ilyen nem volt, így bepróbálkoztam a 403-as pinkes vöröses árnyalattal. Szuper! Az egy dolog hogy jól is áll, de a helyén marad, lassan kopik és matt rúzs létére nem hogy szárítaná, de inkább hidratálja az ajkaimat. A ferde levágás miatt könnyű vele pontosan dolgozni ecset nélkül is. Az illata nekem kissé erős, de ez legyen a legnagyobb probléma. :) Sajnálom, hogy Magyarországon nem lesz beszerezhető. :/

arizona07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 20.

Mandulaszem

2018. június 7.

Féláron jutottam hozzá a 600-as 'Frozen Coffee' árnyalathoz. Gyönyörű a szín, amolyan selymes-barnás, visszafogott, nagyon nőies.:) Tartós is, könnyen eldolgozható, gyakran használom. Az illata is fenséges és gyengéden puhítja az ajkaimat. Teljes áron is újravenném.:)

Mandulaszem
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 7.

Csutak

2018. április 29.

Még amikor volt astor állvány nálunk, akkor hoztam el őket, bár sajnos nem egyszerre. Fashion Chic és Fruity árnyalatokban van meg nekem és nagyon szeretem őket. Nagyon finom illatuk van és könnyű felvinni őket. Igaz, egyik árnyalat sem olyan, amiről azt gondoltam, hordhatom, de megszerettem őket és most már sz*rok arra, ki mit gondol. Kár, hogy kivonult a márka, el tudnék még viselni egy-két árnyalatot.

Csutak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 29.

veronka19

2018. március 20.

Egyik kedvenc blogerrem bogarat ültetett a fülembe a pink rúzsokról. Listát ígért az ajánlásairól, de beelőztem. Ma találtam a 240-es Faboulos Berry árnyalatot a Rossmannban leértékelve és ááááálom szép. Csodásan fed, nem kenődik, bársonyosan matt. Kevés is elég belőle, nagyon pigmentált. Bitang jól zár a kis csomagolása. A többi árnyalata is szép, alig tudtam választani. Hajrá Csajok pinkre fel.

veronka19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

Csillagporocska

2018. március 13.

A 301-es árnyalat van meg. Nekem kissé erős a színe, de szeretem, mert nem szárít, és tényleg szépen, egyenletesen kopik.

Csillagporocska
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 13.

Eria

2018. március 10.

Az eddig próbált ruzsok között abszolut kedvenc.
A tok modern, bár a szocialista hatásu füstüveges érzetü müanyagtól szívesen eltekintenék, de a ragyogó fémes szín elegáns érzetet kelt. Jól zár.
A ruzs filigrán, csapott formája modern, elegáns, nőies. Nekem tökéletesen kézre áll, jó vele dolgozni. Sokkal esztétikusabbnak tartom, mint a töltényformát, és a tokkal együtt is légies, nem a megszokott rosszfogásu, elméretezett darab.
Két árnyalatom van: 202 Fuchsia, 203 Fabulous style. Az előbbi egyszerüen tökéletesen passzol a színeimhez, fuksziában az egyik legszebb, az utóbbi egy dögös vörös.
A textura kellően lágy, de nem folyik, nem olvad, tartja a formáját. Szárító hatást nem tapasztaltam. Könnyen felvihető, pigmentált, alap nélkül is marad, de csak pár óráig, frissíteni kell az irodában, mert lassan "elpárolog".
Felkenéskor kicsit sok kerül a számra, így általában használom a papírzsebkendős trükköt. Így maszatolódást nem tapasztaltam.
Ahogy az egyik régebbin látom, bár ugye ezeket is selejtezni kell, illat, hatás romlás nélkül éveket bír.
Abszolute ujravevős számomra.

Eria
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.

Az eddig próbált ruzsok között abszolut kedvenc.
Abszolute ujravevős számomra.

Diaaa

2018. február 6.

403-as feeling feline árnyalat van meg :) nem szárít, nagyon szépen fed és elég sokáig fennmarad a számon :)

Diaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 6.

kkinga07

2018. január 16.

Hát, erős közepes. Krémes, szép a színe, pigmentált. Az illata is tetszik. De nem tartós, és igazán szépen csak ecsettel lehet felvinni a kialakítása miatt. Akciósan megérte, de teljes áron tuti nem venném meg.

kkinga07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 16.

KlaudiaZs

2017. október 24.

A 600-as Frozen Coffee árnyalatot vettem meg leárazva így őszre hétköznapokra, kellemes meleg világosbarna, enyhén barackos, a színe számomra telitalálat, intenzív is, enyhe fénye van csak, bár egy idő után bemattul, aminek én külön örülök is. Eleinte úgy éreztem hogy szárít, manapság viszont ez nem tűnik fel, kedvencemmé nőtte ki magát. Nagyon könnyű a formulája, selymes, szinte nem is érezni, valahogy mintha belesimulna az ajkakba, pont ezért egész tartós is, evés-ivás nélkül 4-5 órát bír rajtam, ez idő alatt fokozatosan halványodik, nem kopik csúnyán. Szerintem hidratálni nem hidratál, ahogy ígérné, de én ezt nem bánom, amíg nem szárítanak a rúzsok, nincs bajom velük. Az illata is amúgy mesés, szóval összességében megkapja az 5 csillagot.

KlaudiaZs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Csipkebogyó olaj, melynek magas C vitamin tartalma van. E 2007-es tanulmány szerint azonban a csipkebogyó olaj C vitamin tartalma nagyban változó lehet attól függően, hogy a csipkebogyó milyen állapotba volt, amikor az olajat kivonták belőle. Lásd C vitamin. Az olaj a C vitamin mellett omega zsírsavakban is gazdag, így jó hidratáló, regeneráló összetevő a száraz bőrre.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!