KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Lábápolók

A krémet feltöltötte: csepelia, az összetevőket feltöltötte: tdianav, Módosítva: 2017. július 20.

Kategória:   Lábápolók

Frissítő ápolás az igénybevett lábaknak. A Balea teafaolajos lábkrém értékes vitaminokat és növényi olajokat tartalmaz, melyek javítják a vérkeringést. A teafaolaj antiszeptikus hatású, és megakadályozza a lábgomba kialakulását, a vörösszőlőlevél-kivonat pedig csökkenti a láb duzzanatait.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Preka5

2017. november 14.

Biztos, hogy újra fogom venni. Kifejezetten a teafaolaj miatt vettem meg. Nagyon szeretem az illatát is és a lábam is szereti, puha lesz tőle hosszú ideig, szuper termék.

Preka5
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 14.

Vikikremek01

2017. november 9.

Én szeretem, az illata sem rossz, aki ismeri a teafaolajat annak ismereős lesz. Az állaga inkább viszes mint zsíros, nem olyan nehéz, sűrű, tömény krém. Nekem a lában különösebben nincs kiszáradva, általános ápolóként haszbálom főleg télen. Ha az ár-minőség arányt nézem egyértelműen 5*

Vikikremek01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 9.

CeCeDrake

2017. szeptember 2.

Ez az egyetlen Balea termék, amit hosszú évek óta rendre újravásárolok.
Maximálisan elégedett vagyok vele, hidratál, fertőtlenít, nyugtat. A kellemetlen illata meg nem érdekes, este használom és reggelre nem érezni.

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Ez az egyetlen Balea termék, amit hosszú évek óta rendre újravásárolok.

coffelove

2017. június 27.

Alapos habköves sarokreszelés után egy éjszaka alatt (zokniban alvással) helyre tette az eléggé csúnya lábam. Kifejezetten büdös, de kit érdekel ha használ és olcsó!

coffelove
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 27.

eperturmix

2017. június 11.

Én mint bőrpuhító vettem,a többi között volt,nem is néztem mire jó,csak bedobtam,közbe ezt nem is ígéri.Pedig nem olyan rossz,másnap is még puhi a lábam,a tengeri sós-olivás tesójánál (aminek pont az lenne a funkciója,de sehol semmi,inkább jobban szárít) hát,mérföldekkel jobb.Nyugtató érzést kelt,rohangálós nap után jól esik nagyon.A szaga az fertelmes,valahogy mindig is ösztönösen kerültem a teafás dolgokat,megvan miért.Valószínű ez miatt,és mert az ureásat ill. a neutrogena lábkrémjét nem körözi le nem veszem újra,de nem vagyok rossz véleménnyel.

eperturmix
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 11.

snowbell

2017. május 11.

Én először is lábgomba-megelőzésképp vettem meg. Mióta hosszú órákon keresztül majdnem minden nap állómunkát végzek, egész nap a cipőben izzad a lábam, gondoltam kipróbálom, fertőtlenítésként. Ha rendszeresen használom, akkor tényleg sokat segít, és büdi sem lesz tőle a lábam. Nem hagy maga után zsíros, ragacsos érzetet, bár az illata nem éppen húdejó, de mondjuk én felváltva szoktam használni az UREA-s krémmel.

snowbell
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 11.

lviki

2017. április 26.

Az ureás kistesójával felváltva használom. Nyaralaskor wellnesskor mindig velem jön, megnyugtat a teafaolaj fertőtlenítő hatása. Az illata elsőre tényleg katasztrófa bár en szerintem már immunis vagyok ra. Teljesen jo kis krém. Ennyi pénzért meg szinte ajándék, sokan kenterbe vágja az agyonsztarolt polctarsait. 😊

lviki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

slytherclaw

2017. április 18.

Télen és utazáskor nélkülözhetetlen. Hidratálásra nem különösebben alkalmas nekem, de a teafaolaj fertőtlenítő hatása miatt nagyon szeretem. Egy végigcaplatott városnézős nap után mindig nagyon jólesik a hűsítése, télen pedig az csizmahordástől megdagadt lábamon segít sokat.

slytherclaw
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 18.

Emike

2017. március 20.

Nekem ez volt a legjobb kézkrémem télen. De komolyan. Lefekvés előtt kenem be kezem, lábam szinte minden este, és még másnap reggel is puha és hidratált érzés marad utána. Nekem eddig ő vált be a legjobban. Igaz, az illata nem túl kellemes, sőt kifejezetten erős, de engem ez nem zavar.

Emike
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

Cosmonaut

2016. szeptember 24.

Ez a krém majdnem mindent teljesít, amit szeretnék tőle, de az illatával nem vagyok kibékülve sajnos. Olyan mint valami rossz fogkrém vagy molyirtó...gondolom teafaolaj amúgy, de valamit nem találtak el benne. Egyébként a hatása viszont remek, simis, puha talpakat csinál :)
*amúgy nem hiszitek el, este úgy kenem be vele a lábam, hogy az egyikre nyomok egy adag krémet, és összedörzsölöm őket :D így a kezem és a párnám nem lesz tele az illatával :D

Update: Hatás elmegy, de a szag sok, unalmas, tolakodó, mint egy szauna, amit elfelejtettek kitakarítani az elmúlt 10 évben....

Cosmonaut
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Niacinamide

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A szőlő levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm