KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Biobaza

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Pingvin patikák, DM, Tesco, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BiobazaOfficial, Módosítva: 2017. május 3.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   Pingvin patikák, DM, Tesco, online
Kategória:   Ajakápolók

A Sun Therapy méhviaszos ajakbalzsam sárgarépaolajat és további ápoló olajakat tartalmaz, amelyek táplálják és puhítják az ajkakat. Ez az ajakápoló megvédi az ajkakat a nap káros sugaraitól (SPF15). Kiváló minőségű sárgarépa- és mogyoróolaj, valamint E-vitamin tartalmának köszönhetően hatékony védelmet nyújt az oxidatív stresszel szemben.

Parabéneket, hozzáadott mesterséges színezéket és illatanyagokat nem tartalmaz.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

kdorci

2017. július 26.

Nem jött át. :( Nagyon jó az illata, tök jó, hogy van benne SPF15, de egyszerűen a szám nem kompatibilis a bio dolgokkal. Annyira kiszárad tőle, mintha...én nem is tudom, csak nagyon rossz. Próbálkozom még vele, de szomorú vagyok, hogy nem jó :(

kdorci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 26.

Erina

2017. július 25.

Én nagyon megszerettem. Szuperül hidratál, alig kell újra kenni, nagyon szépen ápol, a fényvédőért pedig plusz pont jár. A csomagolása is tetszik, ez a bronz barna és sárga kombó, csábítja a szemet, és nagyon nyárias ;)

Erina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 25.

Hanna83

2017. július 25.

Azt hiszem, nem lesz a kedvencem. Olyan furcsa érzés, ha a számra kenem, kicsit mintha darabokban kenődne az ajkakra, amit azután szét kell oszlatni. Plusz van egy mellékíze, amit nem szeretek. Nem veszem újra.

A nagy melegben megolvad, kenhetetlenné válik..

Hanna83
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 25.

A nagy melegben megolvad, kenhetetlenné válik..

hjuditcrema

2017. július 11.

Sajnos nem tudok jó véleményt írni erről a termékről, de nagyon a márkáról sem (napozó jam-et próbáltam még korábban). Darabos, vastag rétegben áll a számon, valamint - legnagyobb döbbenetemre - a táskámban teljesen folyadék állagúvá olvadt. Eddig ilyet sosem tapasztaltam egy szájterméknél sem, úgyhogy dobtam is ki az egészet.

hjuditcrema
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 11.

blckrainbow

2017. július 1.

Imádom az illatát, és hogy hosszantartó, ivás után sem kell újrakenni. Napi szinten használom, a méhviasz szuper tápláló és puhítja az ajkakat.

blckrainbow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 1.

monika.t

2017. július 1.

Sokféle "napozós" ajakravalót próbáltam már, de vagy összecsomósodtak, vagy hagytak egy kellemetlen réteget a számon vagy nem csináltak semmit. Ennél a terméknél viszont ezek közül egyik sem jött elő, táplál és véd. Szép fényes ajkakat is eredményez, az illata is kellemes és persze natur. Örülök, hogy rátaláltam és az ára sem vészes.

monika.t
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 1.

SchmitterBettina

2017. június 23.

Nekem egy kicsit túl olajos! Nagyon csillog a számon, és mintha darabos lenne. Sajnos kb a 5 - ik tekerésnél már nem ment vissza a rúzs, szóval ujjal nyomom vissza, és a nagy melegben könnyen olvad, ami nem ilyen jó, mert szerintem ezt kifejezetten nyárra dobták piacra! Jól hidratál, elhasználom , de nem veszem újra!

SchmitterBettina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

kiralykislany

2017. június 15.

Tetszik, hogy fényvédős, és színtelen. Az állagával nincsen bajom, bár felkenés után olyan a számon, mintha apró homok szemcsék lennének benne. Táskában hordva, nagy melegben sem olvadt meg. Ami viszont nagyon nem tetszik, hogy hiába szépek az összetevői, kicserepesedett tőle a szám, pedig még akkor sem szokott, ha semmit nem kenek rá.

kiralykislany
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 15.

denbri

2017. május 29.

Strandsportot űzök, ami egyet jelent a rengeteg nappal a száraz homokos környezettel és sokszor a szeles idővel. Emiatt régebben sokszor sebesre száradt az ajkam, hiába kentem versenytársaival a legkülönfélébb árkategóriákból. Ez 100%-ban bevált, pár órán belül jelentős változás tapasztalható, eszméletlenül jól hidratál és az illata sem émelyítő. A fényvédőfaktor remek nyáron, tehát minden szempontból jár az 5 csillag.

denbri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

generalnagy

2017. május 9.

Kellemes mézes mogyorós illatú ajakír, ami nekem tetszik, bár lehet hogy nyáron töménynek fog hatni. Nagyon szépek az összetevői ezt örömmel kenem a számra. A 15-ös fényvédő faktor pedig külön nagy öröm.

generalnagy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Bisabolol
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kókuszolaj, melyet emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. Viszonlyag magas a comedogén indexe (5-ből 4-es), így a pattanásokra hajlamos bőrűeknek érdemes kerülni.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.