KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Biobaza

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Pingvin patikák, DM, Tesco, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BiobazaOfficial, Módosítva: 2017. május 3.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   Pingvin patikák, DM, Tesco, online
Kategória:   Ajakápolók

A Sun Therapy méhviaszos ajakbalzsam sárgarépaolajat és további ápoló olajakat tartalmaz, amelyek táplálják és puhítják az ajkakat. Ez az ajakápoló megvédi az ajkakat a nap káros sugaraitól (SPF15). Kiváló minőségű sárgarépa- és mogyoróolaj, valamint E-vitamin tartalmának köszönhetően hatékony védelmet nyújt az oxidatív stresszel szemben.

Parabéneket, hozzáadott mesterséges színezéket és illatanyagokat nem tartalmaz.

galivali

2018. április 25.

Túl ragacsos, nekem túlságosan csillog, olyan mintha apró homokszemcsék lennének benne. Nagyon megolvadt ebben a melegben. Az összetevői miatt és a fényvédő faktor miatt kapja a 3 pontot.

galivali
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

Bradshaw

2017. október 12.

Nagyon szeretem a bio dolgokat. Ez is az egyik kedvencem. Nyáron nagyon jó a fényvédelme miatt. Én vittem magammal mindenhová és nekem nem olvadt meg, pedig használtam bőven. Nagyon tetszik az illata. Nem szárította a számat, szépen ápolta, bár az is igaz, hogy nekem alapból nem szárazak az ajkaim.

Bradshaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

Marietta1977

2017. október 2.

Beauty boxban kaptam, nyáron jóbarátom volt :) Hidratálta az ajkaimat, nem hagyta hogy kiszáradjon strandolás közben. Az állaga elég nehéz, szerintem télen is hasznát fogom venni. Szeretem, ajakápolók közt nálam az első.

Marietta1977
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 2.

MartiWindisch

2017. augusztus 28.

Illata, állaga, hatása mind mind csillagos ötös. Ha lehetne plusz pontot is adnék az spf miatt.

MartiWindisch
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

CeCeDrake

2017. augusztus 27.

Kiszárította a szám, de hát kentem, kentem, mint egy őrült. Egészen addig, amíg a múltkor a 40+ fokban bele nem olvadt a táskámba.
Előtte sem volt valami bizalomgerjesztő, darabos volt vagy mihez hasonlítsam...fura.
Nem ajánlom

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

Nem ajánlom

kdorci

2017. július 26.

Nem jött át. :( Nagyon jó az illata, tök jó, hogy van benne SPF15, de egyszerűen a szám nem kompatibilis a bio dolgokkal. Annyira kiszárad tőle, mintha...én nem is tudom, csak nagyon rossz. Próbálkozom még vele, de szomorú vagyok, hogy nem jó :(

kdorci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 26.

Erina

2017. július 25.

Én nagyon megszerettem. Szuperül hidratál, alig kell újra kenni, nagyon szépen ápol, a fényvédőért pedig plusz pont jár. A csomagolása is tetszik, ez a bronz barna és sárga kombó, csábítja a szemet, és nagyon nyárias ;)

Erina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 25.

Hanna83

2017. július 25.

Azt hiszem, nem lesz a kedvencem. Olyan furcsa érzés, ha a számra kenem, kicsit mintha darabokban kenődne az ajkakra, amit azután szét kell oszlatni. Plusz van egy mellékíze, amit nem szeretek. Nem veszem újra.

A nagy melegben megolvad, kenhetetlenné válik..

Hanna83
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 25.

A nagy melegben megolvad, kenhetetlenné válik..

hjuditcrema

2017. július 11.

Sajnos nem tudok jó véleményt írni erről a termékről, de nagyon a márkáról sem (napozó jam-et próbáltam még korábban). Darabos, vastag rétegben áll a számon, valamint - legnagyobb döbbenetemre - a táskámban teljesen folyadék állagúvá olvadt. Eddig ilyet sosem tapasztaltam egy szájterméknél sem, úgyhogy dobtam is ki az egészet.

hjuditcrema
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 11.

blckrainbow

2017. július 1.

Imádom az illatát, és hogy hosszantartó, ivás után sem kell újrakenni. Napi szinten használom, a méhviasz szuper tápláló és puhítja az ajkakat.

blckrainbow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Bisabolol
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.