KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bobbi Brown

Ár:   11 300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2014. augusztus 25.

Ár:   11 300 Ft
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas

Egységesíti a bőr tónusát, az apró bőrpírokat szépen elfedi, minimalizálja a pórusokat. Természetes hatást és fényt kölcsönöz a bőrnek, amellett hogy hidratálja azt. 35-ös faktorszámú napvédőt tartalmaz.

• Scutellaria kivonat: segít a bőrpír és a sötétebb foltokat enyhítésében.
  • Gomoa  Argireline: természetes peptid, mely segíti a természetes kollagéntermelést, ezáltal a ráncok  csökkennek és csökkenti a jövőbeli öregedés jeleit.
  • Koffein és szacharóz: segít megelőzni bőrpírral  járó irritációt.
  • E vitamin és a rízskorpa kivonat segít a szabad gyökök kialakulásában
  • Nátrium hialuronát megtartja a bőr nedvességét

5 árnyalatban kapható.

Water / Aqua Octinoxate f 0 0Ethylhexyl Salicylate f Dimethicone eo I szil 1 0Benzophenone-3 f Butylene Glycol h 1 0Phenyl Trimethicone szil Pentylene Glycol Glyceryl Stearate eo I euBehenyl Alcohol eo I al Trioctyldodecyl Citrate eo Polymethylsilsesquioxane szil Octyldodecyl Stearoyl Stearate eo 0 0PEG-40 Stearate ti I eu Polyglyceryl-10 Pentastearate Ammonium Acryloyldimethyl Taurate/ VP Copolymer Titanium Dioxide f 0 0Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract eo Hordeum Vulgare (Barley) Extract eo Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract gy Laminaria Saccharina Extract Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract Scutellaria Baicalensis (Baikal Skullcap) Root Extract Polyquaternium-51 Acetyl Hexapeptide-8 h I pep Trehalose h Oryzanol Octyldodecyl Neopentanoate eo Urea h Polyglyceryl-6 Polyricinoleate eu Propylene Glycol Laurate ti Glycyrrhetinic Acid gy Tocopheryl Acetate a I v 0 0Sucrose h Glycerin h 0 0Sodium Stearoyl Lactylate eu Caffeine Linoleic Acid eo Cholesterol eo I eu 0 0Lecithin eo I eu Squalane eo 1 0Sodium PCA h 0 0Isopropyl Titanium Triisostearate eo I eu Propylene Glycol Stearate ti Stearic Acid eo I eu 2 0Polysorbate 20 ti I eu 0 0Sorbitan Laurate eu Xanthan Gum ti I eu Aluminum Hydroxide eo I h Sodium Hyaluronate h 0 0Silica Disodium EDTA Tetradibutyl Pentaerithrityl Hydroxyhydrocinnamate Sodium Dehydroacetate ta Chlorphenesin ta Phenoxyethanol ta Mica Titanium Dioxide / CI 77891 sz CI 77947 / Zinc Oxide sz 1 0CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz

Ár: 5500 , Eladó: b0rzi
Állapot: Kb fele, Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel
Ár: 4200 Ft , Eladó: Langel
Állapot: kb fele lehet, Helyszín: Budapest - 11. kerület, fizetés: személyes átvétel

Pinkie28

2017. augusztus 30.

Nagyon nagyon szerettem volna szeretni!! :( 3 napja vettem, ezer éve vágytam rá!. Az első nap, nagyon meg voltam vele elégedve: gyönyörű fedés, tökéletes szín, imádtam. A második napon már éreztem, hogy kicsit furcsa érzése van tőle az arcomnak: húzódott, az orromnál és az államnál nagyon szárított. Adtam neki még egy esélyt, amit nem kellett volna: már a nap végén alig vártam, hogy lemossam úgy szárította a bőröm. Másnap reggelre pedig úgy feldagadt az arcom, hogy alig bírtam kinyitni a szemem.... Valószínű vmelyik összetevőjével lépett a bőröm allergiás reakcióba. A duzzanat nap végére már leapadt, de a helyébe rengeteg pici apró, viszkető, húzódó kiütésféle maradt az arcomon. De valószínű nem a krémmel van baj, hanem az én bőröm hisztis, mert ugyan így jártam két éve a MAC BB krémmel (annál legalább nem dagadt fel az arcom...), holott minden nap MAC alapozót használok. Ha vkinek van tippje mi lehet a ludas, szívesen veszem. Én a fényvédőre tippelek (Benzophenone)
Szóval adok neki ennek ellenére 4 csillagot, mert egyébként szuper kis termék! Az elsői nap még a férjem is megjegyezte milyen szép, természetes az arcom. De sajna kénytelen leszek megválni tőle! :(((((((

Pinkie28
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

zseni

2017. június 30.

nagyon akartam szeretni ezt a BB kremet, kiprobaltam ezer modon, jol alahidratalva, hidrataloval keverve, kezzel, ecsettel, beauty blenderrel felvinni, de valahogy mindig szaritott, es a suru allaga miatt nehezen tudtam csak eldolgozni. kb 20 percig csak ult a bor felszinen csunyan kiemelve a szaraz reszeket (pedig nincs kifejezetten szaraz borom), aztan valamennyire beleolvadt mar a borbe, es volt hogy nap kozben ha tukorbe neztem, mar nagyon szepen mutatott, ugyhogy abszolut megertem, miert vannak sokan oda a termekert, az egyik legborszerubb finise van a BB kremek kozul. de valahogy az en viszonylag problemamentes borommel nem akart mukodni. azert adok 4 csillagot, mert alapvetoen jo termek es sokaknak bejon.

zseni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 30.

truska

2017. június 14.

A legjobb BB amit valaha használtam. Tény, hogy ebben az árkategóriában nem sokat próbáltam, mert leragadtam ennél. Ha jól számolom már a 3 tubusnál járok, pedig rettentő sokáig elég ( minimum fél év). Nagyon természetes a fedése, kicsit fényes, de ez nem is baj még zsíros bőrön sem, mert így nem olyan poros hatású. Nem hogy nem rontja, de szerintem egyenesen szépíti a bőrt. Csak egységesítésre ajánlom, a nagyobb bőrhibákra, karikákra kell mellé minden más, viszonylag tartós is évszaktól függően akár hosszabb napot is viszonylag szépen kibír, de ez nagyban függ attól, hogy milyen hidratálót, fényvédőt kenek alá. Nyáron pl. a PC RESIST Super-Light Wrinkle Defense SPF 30-el csodásan működik együtt, és még a legnagyobb kánikulában sem olvad le.
Nekem a legvilágosabb van meg, télen nyáron ezt használom és nagyon szeretem mert egyáltalán nincs sárgás beütése

truska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 14.

bluesky87

2017. május 30.

Csoda! Az egyedüli BB krém, amit elbír az arcbőröm is, és nem irritál. A színe is harmonizál a bőrszínemmel, könnyű felvinni, nem zsírosít. Először egy nyereményjátékon nyertem, és azóta is nagy a szerelem! Nem sminkelem magam hétköznap, de ez a krém csodát tesz a bőrömmel, és egyenletesebbnek, tónusosabbnak tűnik rögtön. A párom rögtön kiszúrja, ha valami van az arcomon, azonban ezt sosem veszi észre :)

bluesky87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

Paloma

2017. április 17.

Komoly piackutatás után vettem meg a Glamour napok kedvezményeit kihasználva.
Nem szeretem a maszkhatású alapozókat, viszont szerettem volna valami fedést is a bb krémemhez.
Ez pont azt adja. A Bobbi Brown pultjánál álló eladó segített a szín kiválasztásában ami remélem nem lesz túl világos nyáron.. azt tanácsolta, hogy mindenképp kézzel vigyem fel ami nagyon nehezemre esik. Azt mondta, hogy az ujjaim melege hozza ki a hatóanyagokat, de csak bénázok vele, és úgy érzem magam mint az első alapozómmal.
Felvitel előtt nem szabad kihagyni a hidratálást különben beleül pórusokba és kihangsúlyozza a bőr egyenetlenségeit. -nekem főleg az orromnál ül bele és mintha azt kicsit szárítaná is.
Szerintem gyorsan el fog fogyni, mert valahogy mindig úgy érzem, hogy még egy kicsit fel kéne vinni belőle... (korábban 2 kis pötty a blenderre és kész is voltam)
Nagyon szurkoltam, hogy megtaláljam végre az igazit, de folytatódhat a keresés.

Paloma
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 17.

Komoly piackutatás után vettem meg a Glamour napok kedvezményeit kihasználva.
Nagyon szurkoltam, hogy megtaláljam végre az igazit, de folytatódhat a keresés.

evatakacs

2017. április 12.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, plusz a lányok az üzletben is nagyon segítőkészek voltak. Előtte kimerítő piackutatást végeztem a számomra tökéletes bb krémet keresve. Első problémám mindig a szín volt, nyáron is nagyon világos a bőröm, szóval rögtön kiestek a Garnier és társaik akik 2 tónussal operálnak. A másik dolog, nyáron könnyen zsírosodik a bőröm és általában a bb krémek túl "olajosak" számomra. Ennek viszont nagyon nagyon krémes az állaga. Nem nehéz ,de jó a fedése is. Az illata is kellemes, a többi spf 35-ös krémhez képest. Biztos újraveszem.

evatakacs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 12.

Villango

2017. április 5.

Húúú hát nem rossz kis BB ez kérem! Igazi 2. bőr. Hihetetlen kényelmes viselet.
Idáig ebben a szegmensben nem próbáltam BB krémeket, csak koreaiakat konkrétan. Több volt ami bevált, de nálam a szín a fontos, mármint az én színemben nem találok megfelelő alapozót/BB-t.
Na de itt a FAIR tökéletes téli szín, a Natural pedig tökéletes nyári. Tényleg a high end vonalon kell megtalálnom a tökéletes színem? Idáig csak az Estée Lauder-nél sikerült......
Maga a krém nagyon természetesen fed, közepesnek mondanám a fedőképességét. Nekem ez elég, mert bár mindig vannak múlóban lévő pattifoltjaim, a maszkos hatást annyira nem szeretem.
Én reggelente alá BHA-t, kevéske hidratálót, majd fényvédőt teszek. Gyorsan beszívódik, és nekem igényel egy kis transzparens púdert, de nagyon szép természetes fényt ad így is, semmi mű hatás.
Egy picit lehet rétegelni, pl ahol bőrhiba van, vagy szem alá sötétebb karikák ellen, de még úgy is nagyon természetes marad.
Nekem a MAC Studio Fix préselt púderjéből most (téli időszak) NC30-asom van, de ehhez most a FAIR tökéletes. Persze nagyon gyorsan barnulok még fényvédő mellett is, így később a Natural lesz jó.
Felkenve olyasmi amúgy első blikkre mint a MAC Strobe krémje, csak sokkal jobb mert van színe és fedése. :) Árban pedig ugyanaz ugyebár.
Még annyi hogy az Arénában dolgozó lányok nagyon nagyon aranyosak, segítőkészek, de pár napja a MAC-ben ugyanezt tapasztaltam, ismét :) szóval csak így tovább!! :)

Villango
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 5.

Húúú hát nem rossz kis BB ez kérem! Igazi 2. bőr. Hihetetlen kényelmes viselet.

kneva

2017. április 3.

Az EL Daywear BB-hez képest ennek talán egy kicsivel rózsásabb a színe, de még mindig eléggé sárgás tónusú. Kicsivel erősebb a fedése is, és az állaga is sűrűbb egy cseppet. A végeredmény szerintem mindkettővel egyformán szép lesz. Ebből a pénztár mellett van kitéve utazó méret is, igaz, nem minden színben.
Mostanában a PC világoskék színezett naptej fölé teszek belőle egy keveset, számomra tökéletesen természetes, és porpúder sem kell a tetejére, szuper a bőrénye. Az SPF 35 számomra nagyon szimpatikus (az EL BB is SPF 35)

kneva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 3.

tramit

2017. március 29.

Eddig minden BB krém csíkos, ráncokban megülős, foltosodós lett rajtam. Meg is állapítottam, hogy ez az egész BB dolog nem nekem való. De ez! Ez tényleg olyan, mint az én bőröm, csak jobb (ahogy azt Bobbi is hangoztatja gyakran). Kellett egy kis idő, hogy összeszokjunk és rájöjjek, hogy milyen más krémekkel működik jól (a Body Shop primeremmel pl. nem), de azóta mindig szebbnek és magabizttosabbnak érzem magam, ha rajtam van. Nagyon szépen kihozza a kontrasztokat is az arcon, a szemöldök és a száj is markánsabbnak, élettelibbnek tűnik tőle.
Kb. 8-10 óra után elkezd fényesedni, de simán kibír 12 órát anélkül, hogy kényelmetlenné válna.
Már nem tudok élni nélküle. :)

tramit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 29.

Már nem tudok élni nélküle. :)

FannerManner

2017. március 27.

Szerintem ez az egyik legjobb BB krém. Könnyű vele dolgozni, én ecsettel viszem fel. Használat előtt mindig hidratálom az arcomat. Anélkül sajnos nem mutat olyan szépen rajtam. Közepes a fedése, egész nap bírja átfényesedés nélkül, még T- vonalban sincs gond vele. Pedig nem használok púdert. 35- ös fényvédelemmel bír, ami egész jó, bár ezen a téren a Chanel CC krémemnek( SPF !50!) nincs ellenfele. Abszolút újra vevős! :)

FannerManner
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Acetyl Hexapeptide-8, Trehalose, Urea, Sucrose, Glycerin, Sodium PCA, Aluminum Hydroxide, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Behenyl Alcohol
Emolliensek: Dimethicone, Glyceryl Stearate, Behenyl Alcohol, Trioctyldodecyl Citrate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract, Hordeum Vulgare (Barley) Extract, Octyldodecyl Neopentanoate, Linoleic Acid, Cholesterol, Lecithin, Squalane, Isopropyl Titanium Triisostearate, Stearic Acid, Aluminum Hydroxide
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, PEG-40 Stearate, Polyglyceryl-6 Polyricinoleate, Sodium Stearoyl Lactylate, Cholesterol, Lecithin, Isopropyl Titanium Triisostearate, Stearic Acid, Polysorbate 20, Sorbitan Laurate, Xanthan Gum
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Benzophenone-3, Titanium Dioxide
Szilikonok: Dimethicone, Phenyl Trimethicone, Polymethylsilsesquioxane
Tisztítószerek: PEG-40 Stearate, Propylene Glycol Laurate, Propylene Glycol Stearate, Polysorbate 20, Xanthan Gum
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77947 / Zinc Oxide, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Sodium Dehydroacetate, Chlorphenesin, Phenoxyethanol

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Közismertebb nevén argiline. Egy mesterségesen előállított peptidféle, melyről az összetevő gyártója azt állítja, Botox-szerű hatása van. Ennek az állításnak az az alapja, hogy az acetyl hexapeptide-8 képes a bőrben lévő izmokat ellazítani, melynek révén kisimulnak a felületi ráncok. Paula Begoun szerint ezeknek az állításoknak túl sok alapja nincsen, és az szinte bizonyos, hogy a Botoxhoz nem hasonlítható az összetevő hatása, viszont mint a legtöbb peptidféle, elméletileg ez is bír sejtkommunikáló és vízmegkötő tulajdonságokkal.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Linolsav vagy más néven omega-6 zsírsav. Telítetlen zsírsav, melyet bőrpuhító (emollient) anyagként használnak a kozmetikumokban. Paula Begoun és Leslie Baumann szerint is a linolsav segít a bőr természetes védőrétegének (natural skin barrier) fenntartásában, antioxidáns és gyulladáscsökkentő. A linolsav hasznos összetevő lehet a pattanásokkal kűzdők számára is, mert gyulladáscsökkentő hatása van a pórusokon belül is és folyékonyabbá teszi a sébumot (faggyú), ami így kisebb valószínűséggel tömíti el a pórusokat, e szerint a tanulmány szerint pedig jelentős mértékben képes csökkenteni a melasma méretét és súlyosságát is.

Cholesterol eo I eu 0 0

Squalane eo 1 0