KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bourjois

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2999-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: zsofilia, Módosítva: 2012. február 6.

Lelőhely:   Douglas, DM, online
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2999

Ázsiai gyümölcskivonatokkal gazdagított hidratáló, mattító púder. Az árnyalatok semlegesek.

4 árnyalatban kapható.

Ár: 2999, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1000 Ft plusz postaköltség , Eladó: Lierre
Állapot: használt, a kép alapján , Helyszín: Budapest II, fizetés: személyes átvétel a Margit híd budai hídfőjénél, foxpost, esetleg postán maradó
Bourjois Healthy Balance Beige Claire Kompakt Púder
Ár: 2000 Ft, csere is érdekel, a Vanilla àrnyalatra , Eladó: bolgifanni
Állapot: 1-szer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: --

kristinakroes

2017. november 26.

Nagyon jó púder.

kristinakroes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

Nagyon jó púder.

csengevarga

2017. november 20.

Elszoktam a púdertől, télire vettem, hogy az ilyekor hóka fejem befedje. Nagyon kellmes az illata, és elég fix a takarás is. Egyenlőre szenvedek, hogy pontosan melyik ecsettel is volna a legjobb felvinni.

csengevarga
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

tina0825

2017. november 19.

Nem szoktam alapozót használni, maximum CC krémet, ezért a púder az egyetlen, ami kiegyensúlyozza a bőröm színét, ezt pedig évek óta hibátlanul teszi ez a termék. Szépen fed, de nem feltűnően, az én bőrömet pont eléggé mattítja és még az illatát is imádom. Amíg lehet kapni, én nem veszek mást!

tina0825
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 19.

elve

2017. november 3.

Kombinált bőröm még pont elviseli, pár óra után kicsit fénylik T-vonalban, viszont szépen fel lehet frissíteni, nem lesz száraz hatású a bőr.

elve
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

greyheart

2017. október 13.

Finom, könnyed púder, én nagyon szeretem. Száraz bőrön is szépen mutat, ha megfelelően van használva. Az árát kissé soknak találom, az összetevői sem a legszebbek, de ez az egyik legjobb púder, amit eddig találtam. Nem szárít és nem is pattogok ki tőle. Nem mattít olyan erősen, így nem kelt poros/maszkos hatást (igaz nagyon keveset viszek csak fel). Kellemes, friss illata van.

greyheart
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 13.

eszterstella97

2017. szeptember 22.

Legjobb púder! És olyan mintha nem fogyna, pedig már nagyon rég óta megvan :)

eszterstella97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Legjobb púder! És olyan mintha nem fogyna, pedig már nagyon rég óta megvan :)

viviendora

2017. szeptember 20.

A száraz bőrömön is nagyon természetesen mutat, jól fixálja az alapozót és a korrektort. Nagy kedvenc lett! :)

viviendora
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

edsze

2017. szeptember 3.

A legjobb púder, amit eddig próbáltam. Jól mattít és sokáig tart.

edsze
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

A legjobb púder, amit eddig próbáltam. Jól mattít és sokáig tart.

MissKenedy

2017. augusztus 3.

Nem sok púdert próbáltam köszönhetően annak, hogy aránylag hamar kikötöttem ennél. Nekem az 53-as árnyalat vált be, mert alapból kicsit barnább vagyok, nincs porcelán arcom. De ha napozom nyáron még akkor is jó ez az árnyalat, max egy picit világosítja az arcomat, de erre a két hónapig tartó időszakra nem veszem meg a sötétebb tesóját mert utána csak állna a polcon. Nem porol, nincs lisztes hatása, nekem azért ilyenkor bőven rá kell menni az arcomra napközben is egyszer, de összeségében nagyon szeretem

MissKenedy
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

MrsBean

2017. augusztus 1.

Az eddig használt legjobb púderem! Nagyon könnyű használni, nagyon szép eredményt nyújt. Finom illatos, nem az a fura púderszagú, ráadásul nagyon kiadós. Imádom h olyan kis lapos, mindenhol elfér, nagyon praktikus! Szereteeeeem 😍😍

MrsBean
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Zinc PCA, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Kaolin 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.