KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bourjois

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2999-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: zsofilia, Módosítva: 2012. február 6.

Lelőhely:   Douglas, DM, online
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2999

Ázsiai gyümölcskivonatokkal gazdagított hidratáló, mattító púder. Az árnyalatok semlegesek.

4 árnyalatban kapható.

Ár: 2999, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Bourjois Folyékony Matt Rúzs
Ár: 1200ft , Eladó: kunikida
Állapot: Pár használat, Helyszín: Budapest , fizetés: Személyesen átadom. Oktogon, Blaha, Mexikói
Ár: 2500 FT , Eladó: k.boglarka
Állapot: Egyszer használtam, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Kremi23

2018. június 29.

Én nagyon szeretem a Bourjois termékeket, ez is bevált. Egész jól fed és nekem tartós is. Ha elfogy veszem a következőt.

Kremi23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 29.

jul100

2018. június 26.

Most a nyári melegben próbálom használni magában, mert az alapozót 2 perc alatt leizzadom ilyen időben, de örülnék, ha lenne egy jó kis kompakt púderem, ami egységesít kicsit és mattít. Nagyon szép természetes a bőrön, jó illata van, tök reális a színválaszték, de magában is és a mattítós Pupa BB-mre kenve is átfényesedik egy pillanat alatt. Normál-száraz bőrön biztos csodajó, talán télen nekem is jó lesz, de most inkább fiók mélye.. :(
Plusz most vettem észre az összetevőit, annyira nem örültem nekik..

jul100
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

Plusz most vettem észre az összetevőit, annyira nem örültem nekik..

karolinakovacs87

2018. június 10.

Újra és újra visszatérek ehhez a termékhez, ahogy ennek a márkának az alapozójáho is. Ár érték arányban szuper. Fedése, mattítása számomra tökéletes.

karolinakovacs87
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 10.

Emics

2018. május 17.

Szép természetes hatású fedése van, könnyen fel lehet vinni. Általában alapozó felett szoktam használni, de önmagában használva is megállja a helyét.

Emics
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

vega713

2018. április 6.

Nem rossz puder, de engem nem nyugozott le. Tobbfele ecsettel probaltam felvinni, de valahogy mindig az az erzesem, hogy nagyon leburkolja az arcomat, hiaba utogetem le elotte vagy epphogy csak athuzom az arcomon. Az illata kellemes, de nem tudja kelloen rogziteni a hozza tartozo alapozot. Reszemrol egyszeri vetel volt, tobbet nem ruhazok be ra.

vega713
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

andreab97

2018. február 27.

Szép természetes hatású, nem emeli ki a pórusaimat, a szemkörnyéki apróbb ráncokba nem ül bele. Nagyon tartós, jó a fedése. Maga az egész púder kicsi és lapos, szóval bőven elfér a táskában, plusz van benne tükör is, ami nekem sokszor jól szokott jönni.

andreab97
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 27.

eszti00b

2018. február 26.

Teljesen elégedett vagyok vele, nagyon kellemes illata van, selymes és természetes hatású.

eszti00b
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 26.

maow

2018. február 8.

Egyszerű, de nagyszerű púder: szépen mattosít, anélkül, hogy porossá válna az arcom. Kellemes gyümölcsös illata van, de egyáltalán nem zavaró, egy idő után elillan. Külön pozitívum, hogy van benne tükör, ami jól jön, amikor magammal viszem, hogy napközben frissítsem a sminkemen, ráadásul a csomagolása is bírja a strapát, nem úgy, mint a Rimmel Stay Matte púdere.

maow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

Boombapple

2018. január 14.

Nem használtam alapozót és púdert sem, de az orrom mellett az orcáimon megjelentek a tág pórusok és kellett egy kis egységesítés. Így megajándékoztak ezzel a púderrel, azt hiszem, a lehető legvilágosabb árnyalattal, ami tökéletesen passzol a bőrömhöz (talán, light beige vanilia?). Mattításra nem volt szükség, de egységesítésre igen, amit tökéletesen be is tartott. Nagyon szép, egészséges bőrt eredményez és elfedi azokat a tág pórusokat is. Nem irritál, nem fojtja a bőrömet, egy darab pattanásom vagy mitesszerem nem lett tőle. Az illata nagyon jó és puha lesz tőle a bőr. Ami hátrány, hogy gyorsan fogy és nem megfelelő ecsettel nehéz felvinni. Én nagy kabukival viszem fel púderecset helyett, úgy egy kicsit porzik, de legalább felviszi a púdert normálisan.

Boombapple
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 14.

bugeyes

2018. január 7.

Gondoltam a szokásos mellett kipróbálok valami újat, és a sok pozitív értékelés miatt ruháztam be erre a termékre.
A kis tégely, a csomagolás kellemes, tetszik, hogy van tükör. A púder textúrája is szuper, viszont sajnos a legvilágosabb szín sem passzol igazán a bőröm tónusához. Én a mattító hatás működését kb. 2 órán keresztül tapasztaltam, ez nekem sajnos sokat levon az értékéből, mert emiatt is próbáltam ki (hidratálás+mattítás). Összességében, ha elfogy, nem fogom újra megvásárolni, kísérletezek tovább.

bugeyes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Zinc PCA, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Kaolin 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.