KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bourjois

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: zsofilia, Módosítva: 2012. február 6.

Lelőhely:   Douglas, DM, online

Ázsiai gyümölcskivonatokkal gazdagított hidratáló, mattító púder. Az árnyalatok semlegesek.

4 árnyalatban kapható.

Ár: 1000 Ft plusz postaköltség , Eladó: Lierre
Állapot: használt, a kép alapján , Helyszín: Budapest II, fizetés: személyes átvétel a Margit híd budai hídfőjénél, foxpost, esetleg postán maradó
Bourjois Healthy Balance Beige Claire Kompakt Púder
Ár: 2000 Ft, csere is érdekel, a Vanilla àrnyalatra , Eladó: bolgifanni
Állapot: 1-szer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: --

greyheart

2017. október 13.

Finom, könnyed púder, én nagyon szeretem. Száraz bőrön is szépen mutat, ha megfelelően van használva. Az árát kissé soknak találom, az összetevői sem a legszebbek, de ez az egyik legjobb púder, amit eddig találtam. Nem szárít és nem is pattogok ki tőle. Nem mattít olyan erősen, így nem kelt poros/maszkos hatást (igaz nagyon keveset viszek csak fel). Kellemes, friss illata van.

greyheart
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 13.

eszterstella97

2017. szeptember 22.

Legjobb púder! És olyan mintha nem fogyna, pedig már nagyon rég óta megvan :)

eszterstella97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Legjobb púder! És olyan mintha nem fogyna, pedig már nagyon rég óta megvan :)

viviendora

2017. szeptember 20.

A száraz bőrömön is nagyon természetesen mutat, jól fixálja az alapozót és a korrektort. Nagy kedvenc lett! :)

viviendora
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

edsze

2017. szeptember 3.

A legjobb púder, amit eddig próbáltam. Jól mattít és sokáig tart.

edsze
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

A legjobb púder, amit eddig próbáltam. Jól mattít és sokáig tart.

MissKenedy

2017. augusztus 3.

Nem sok púdert próbáltam köszönhetően annak, hogy aránylag hamar kikötöttem ennél. Nekem az 53-as árnyalat vált be, mert alapból kicsit barnább vagyok, nincs porcelán arcom. De ha napozom nyáron még akkor is jó ez az árnyalat, max egy picit világosítja az arcomat, de erre a két hónapig tartó időszakra nem veszem meg a sötétebb tesóját mert utána csak állna a polcon. Nem porol, nincs lisztes hatása, nekem azért ilyenkor bőven rá kell menni az arcomra napközben is egyszer, de összeségében nagyon szeretem

MissKenedy
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

MrsBean

2017. augusztus 1.

Az eddig használt legjobb púderem! Nagyon könnyű használni, nagyon szép eredményt nyújt. Finom illatos, nem az a fura púderszagú, ráadásul nagyon kiadós. Imádom h olyan kis lapos, mindenhol elfér, nagyon praktikus! Szereteeeeem 😍😍

MrsBean
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

maow

2017. június 12.

Egyszerű, de nagyszerű púder: szépen mattosít, anélkül, hogy porossá válna az arcom. Kellemes gyümölcsös illata van, de egyáltalán nem zavaró, egy idő után elillan. Külön pozitívum, hogy van benne tükör, ami jól jön, amikor magammal viszem, hogy napközben frissítsem a sminkemen, ráadásul a csomagolása is bírja a strapát, nem úgy, mint a Rimmel Stay Matte púdere. Szerintem a Bourjois jobb választás a hatása és a csomagolása miatt. Notinon, lánykori nevén iparfümerián pedig jóval olcsóbban hozzá lehet jutni, mint a DM-ben vagy a Müllerben. ;)

maow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 12.

VAniko

2017. június 11.

Textúrája nagyon ígéretesnek tűnt, így gondoltam, jó ötlet lesz a megszokott Rimmel púderemet lecserélni a gyümölcskivonatokkal gazdagított hidratáló termékre. Bár az illata és az állaga változatlanul tetszik, a hatása sajnos nem, már 1-2 órával felvitel után átfényesedik a bőr. Így az ígért 10 órás mattítás jócskán elmarad. Ha elfogy, biztosan visszatérek a Rimmel Stay Matte púderjéhez, ami sokkal tovább mattít, és szebben fixálja az alapozót is.

VAniko
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 11.

sflora00

Korcsoport: < 18
2017. május 19.

Nemreg vettem meg mert sok jot hallottam rola, es nem is hiaba. Tenyleg iszonyat selymes es finom, az illatat kifejezetten szeretem. Nagyon szepen mutat a boromon, az egyetlen bajom hogy nem talalom a tokeletes szint. Az 53-ast vettem meg az egy kicsit sotet volt, viszont a legvilagosabb mar nagyon vilagos. Ha nyaron barnulok egy keveset akkor ez tokeletes lesz de most a tavaszi idoszakban nekem nem mukodik. Ezert nekem ez csak 4 csillag😕

sflora00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. május 19.

szaszkoj

2017. május 15.

Nagyon sokáig használtam, 7-8 biztos elfogyott belőle. Szerettem a textúráját, selymes és könnyű felvinni, igaz, eléggé porol, úgyhogy mindenhova jut belőle :D Mattított is rendesen, és nem volt nagyon maszkos/púderes, ha napközben még egy réteget feltettem. Azért hagytam abba a használatát, mert feltűnt (igaz, csak jó sokára...), hogy nagyon megváltoztatja az alapozóm színét: a még nedves alapozóba beleragad és nagyon narancsos leszek tőle, pedig a legvilágosabb árnyalatot használtam :S
Alapozómentes napokon még most is használom, arra teljesen jó, mert egységesít és egy kicsi fedést ad, plusz ugye mattít is, de annyira nem erős a színe, hogy önmagában elszínezzen :D
Ha lenne belőle színtelen verzió, akkor tökéletes lenne, így csak négy csillag.

szaszkoj
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 15.

Ha lenne belőle színtelen verzió, akkor tökéletes lenne, így csak négy csillag.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Zinc PCA, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Kaolin 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.