KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   1159 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1159-ért megnézem

A krémet feltöltötte: falatka18, az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2018. január 9.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1159

Az ultra finom por könnyen feloldódik és elterül a bőrödön. Az olajmentes textúra fényvisszaverő pigmenteket tartalmaz, amelyek tartósan matt arcbőrt biztosítanak.

5 árnyalatban kapható

Ár: 1159, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 800 Ft , Eladó: szuhidori
Állapot: 1xprobalt, Helyszín: örs vezér tere, fizetés: személyes átvétel
Ár: 990ft , Eladó: lorsyn
Állapot: 1-szer kiprobalt, Helyszín: Budapest , fizetés: szemelyes atvetel

Babsszi

2018. január 13.

Egy hete használom, eddig elégedett vagyok vele. A legvilágosabb pont jó nekem, fedése nem nagyon van, bár számomra ez nem is volt kikötés, elég jól mattit, a nap végére se fényesedik át az arcom, szóval tartósnak is tartós viszont iszonyatosan porzik mikor próbálom felvinni az ecsetre a terméket. Ár-érték arányban rendben van, megérte fél órát válogatni a rossmannban :D
Update: Mióta a felső réteget elhasználtam róla, azóta egyáltalán nem porzik. A tartóssága pedig szuper, ha egész nap elvagyok akkor is csak a nap végére kezd átzsírosodni, de akkor se vészes. Jár az 5. csillag :)

Babsszi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 13.

cshrs

Korcsoport: < 18
2018. január 4.

Nekem egy atlagos puder. Az essence all about matt puderevel hasznalom ugy, hogy az megy a T-zonara, ez meg az arcom tobbi reszere. Igy teljesen bevalik, de a jobban zsirosodo reszeken annyira nem valt be. (Amikor uj volt, alig birtam kinyitni anelkul, hogy a kormom bele nem tort volna, de hasznalgatas utan javul a helyzet :D)

cshrs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. január 4.

szdorci12

2018. január 3.

Nem használok alapozót csak primert vagy arckrémet és erre szoktam felvinni ezt a púdert. Nekem eddig ez vált be a legjobban (már min. 5x megvettem) nem hiszem hogy a közeljövőben lecserélném. Ha egész nap szaladgálok előfordul hogy délutánra átfényesedik a bőrőm a T-zónában, de ilyenkor csak fél perc alatt felviszek egy plusz adagot és ezzel kb. ki is bírom egész napra. 5*

szdorci12
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 3.

LiSha

Korcsoport: < 18
2017. december 30.

Nagyon jól teszi a dolgát. Szépen mattít és kiegyenlíti a bőrt. Tartósságát tekintve, szintén nagyon szuper. Elég belőle csak nagyon keveset felvinni, sőt ha többet viszünk fel, már egészen púderes, természetellenes hatást kelt, ezért figyelni kell a mennyiségre.

LiSha
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. december 30.

Dotty96

2017. december 29.

Nagyon jó kis púder, szép az arcon, szépen mattít :)

Dotty96
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 29.

Nagyon jó kis púder, szép az arcon, szépen mattít :)

maczkovivien

2017. december 27.

Bb krém vagy korrektor fölé szoktam használni, sőt olykor csak az arckrémre, de úgy is rendben van. Szépen mattít, de nem nézek ki benne úgy, mint egy porcelánbaba, természetes hatása.

maczkovivien
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

Vicus

2017. december 18.

Tényleg nagyon szuper, ajánlom mindenkinek. Kifejezetten tetszik a minőségi csomagolása.

Vicus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 18.

Lestine

2017. december 13.

Nagyon világos az arcbőröm, zsírosodik, fényesedik és problémás is, így sokat keresgéltem a megfelelőt. Ez az. Sokadjára vettem újra, a fedése elég, nem kelt maszkos hatást. 3-4 óráig is kibírja, szépen mattít. Kicsit többet vártam tőle, hogy tovább fogja bírni, ezért a 4 csillag. Viszont még mindig ez a legjobb, amit tálaltam és az ára is jó.

Lestine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 13.

ariiratku

2017. december 7.

Drogériás púderek között szerintem az egyik legjobb. Tovább bírja kicsivel, mint sok más eddig próbált púder, azonban pár óra után szükséges az újrapúderezés.

ariiratku
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 7.

lovecreams

2017. november 26.

Kb. 3 órán át mattít, aztán fényesebb lesz a bőröm, mint előtte. Nem értem, miért kell egy púderbe illatanyag..elhasználom, de nem veszem újra.

lovecreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate