KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: falatka18, az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. november 5.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Az ultra finom por könnyen feloldódik és elterül a bőrödön. Az olajmentes textúra fényvisszaverő pigmenteket tartalmaz, amelyek tartósan matt arcbőrt biztosítnak.

5 árnyalatban kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

googles

2017. augusztus 11.

Imadom ezt a pudert es a catrice markat ugy altalaban nagy hálával egybekotve. Hálás vagyok, hogy teljesen jó minosegu dolgokat birnak gyartani nyomott aron. Imadom a szineiket, ennel a pudernel is gyartottak nekem valot es ajandekba ks talaltam epp megfelelo arnyalatut masoknak. Hasznalni os orom nekem, foleg nyaron, amikor a pudert viseli el leginkabb az arcom. Szinre szuper, gyonyoruen egysegesiti a borom szinet, meg el is takarja, amit kell, finom retegben felvive nem is latszik, nem maszkos, viszont szep barsonyossa teszi a boromet.
Durva borhibam nincs, igy akar alapozo vagy korrektor nelkul is eleg tud lenni! :)

Luxusnak persze beficcen neha egy-egy dragasag (luxusmarkakbol), de a catrice igazabol minden igenyemnek eleget tesz.

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 11.

Bettu

2017. augusztus 10.

Mintha már régen használtam volna ezt a púdert, de nem vagyok benne biztos, hogy nem a sun glow matt-tal keverem.
Ez előtt alverde púdert használtam, 030-as Beige árnyalatban, és párom többször megjegyezte, hogy túl világos a sminkem a bőrömhöz képest. (Lehet az alapozó volt világos).
a 025-ös és a 030-ason gondolkoztam, és mivel nem akartam megint ugyan abba a hibába esni, így a 030-as Warm Beige-t vettem meg.
Ezzel együtt lecseréltem az alapozóm is (Catrice 24h made to stay-ről szintén Catrice all matt plus-ra (egyébként ezt már használtam korábban). Itt is kettőn gondolkoztam és a sötétebbet vettem meg, most kicsit látom, hogy sötétebb az arcom színe az eddigiekhez képest, de szerintem most eltaláltam. Majd a párom megmondja. :D

Egyébként jó kis púder, valóban mattít.

Bettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Egyébként jó kis púder, valóban mattít.

kismacska00

2017. augusztus 9.

Nekem az tetszik benne a legjobban, hogy nem poros a használata után az arcom. Tényleg mattít, fixálja az alapozót, hosszan tart.

kismacska00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

avealena

2017. augusztus 4.

Imádom! Valóban mattít, szépen fed, és a tartósságával is teljesen meg vagyok elégedve. Nincs különösebben zsíros bőröm, de nyáron ilyenkor szükségem van nekem is egy kis extra fixálásra. Nincs túlságosan poros állaga, és szépen elfedi a bőröm, igazán természetes és szép hatást keltve. Az illata meg egyszerűen mesés, soha semmilyen terméknek nem imádtam ennyire ezt a lágy, finom illatát! :)

avealena
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Wivaxia

2017. augusztus 2.

Nagyon zsíros bőröm van,és ez az egy púder vált be a sok közül. Egyszer kell újrapúdereznem egy nap és azzal akár az egész éjszakát is kibirom.

Wivaxia
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

mismatch

2017. augusztus 2.

Szépen mattít, jól fed, nincsen az a nagyon poros hatása. Viszont nekem egy kicsit narancssárgás-barnás a legvilágosabb árnyalat. Viszont színezett púderek között ez az egyik legjobb amit valaha próbáltam.

mismatch
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

rozsaadrienn

2017. augusztus 1.

Jól mattít, jó az állaga, könnyen felvihető. Nekem maximális hozza az ígért hatást, ennyit várok el egy mattító púdertől.

rozsaadrienn
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

LajosLilla

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 1.

Nagyon gondolkodtam melyik legyen ez vagy a maybelline púder, ez volt az olcsóbb gondoltam hát csak jó lesz, NEM, számomra borzalmás fél óráig (de talán sokat mondok) matt volt, de utána...egy nap ennyiszer púderezni...pénz kidobás. Nem azt ígéri amit ír.

LajosLilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Timcsi26

2017. július 31.

Egy ideje áll a polcomon,mostanában kezdtem újrahasználni.Nekem jól mattít,azonban ha már csak egy picit is többet használok belőle a kelletténél,túl poros a hatás.Árban jó,a dolgát teszi.

Timcsi26
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 31.

orsi22

2017. július 26.

Másik nagy Catrice csalódás az All matt alapozóm után..mikor felteszem akkor olyan mintha egy nagy lisztes tányérba fejeltem volna bele..annyira csúnya, hogy hihetetlen..nem érzem a mattítását sem!😖

orsi22
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate