KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: falatka18, az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. november 5.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Az ultra finom por könnyen feloldódik és elterül a bőrödön. Az olajmentes textúra fényvisszaverő pigmenteket tartalmaz, amelyek tartósan matt arcbőrt biztosítnak.

5 árnyalatban kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

agica7

2017. október 15.

Nem szeretem, de használom, mert egyelőre nem találtam jobbat.. valahogy mindig így vagyok a púderekkel, kb 1 óráig érzem, hogy van értelme, aztán jön a borzalom, fénylő arcbőr, zsírosodás.. és semmit nem segít ilyen helyzetben. Már szinte csak zsepit használok mattításra..

agica7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 15.

MormiOrsi

2017. október 13.

Update: adok neki plusz egy csillagot, mert szörnyű 1 héten vagyok túl (a hormonális aknéknak köszönhetően) és ez a termék rengeteget segített, hogy emberien nézzek ki napközben. Összegzés: ha szép tiszta a bőröm és éppen nem szenvesztenek a ragyák, akkor egyáltalán nincsen rá szükségem, viszont, ha valóban természetes fedést kell biztosítani az arcomnak, akkor egész sokat segít, és a NYX matte finish makeup setting sprayjel még a poros hatást is lehet mérsékelni.

Azon gondolkodtam, hogy milyen véleményt írjak erről a termékről, mert igazából nem nagyon van különbség - szerintem - aközött, hogy használom vagy nem használom. Plusz összehasonlítási alapom sincsen, mert ő az első.
Az ok, amiért megvettem, hogy ne zsírosodjon olyan hamar át az arcom. Nos, ezzel nyilván nem nagyon tudott megbirkózni, így nagyon ritkán jut eszembe használni. Olyankor szoktam, ha nagyon rossz állapotba kerül a bőröm (kiragyásodik), hogy még inkább elfedjem a hibákat. Azt hiszem ez egész jól megy is neki, plusz valóban mattítja a bőrt. Nekem mondjuk egy kicsit "szemcsés" marad az arcomon, de ilyen vészhelyzetekre teljesen jó. Amúgy tudok nélküle élni, vagy inkább azt mondom, hogy tudok púder nélkül élni (vagy még nem próbáltam igazán jót :) Nekem ez egy átlags termék, újra nem fogom venni, 3 csillagot kap.

MormiOrsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.

Snowflake96

2017. október 12.

Jó kis púder, teszi amit kell. Ár-érték arányban megéri.

Snowflake96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 12.

Jó kis púder, teszi amit kell. Ár-érték arányban megéri.

bgabryellla

2017. október 2.

Régen az egész arcomra használtam, ma már csak a szemem körüli korrektort fixálom vele. Nagyon jó termék! Nem túl poros a hatása, nem okoz pattanásokat, nem irritálja a bőrömet. Nem azt mondom, hogy nincs tőle jobb, de szeretem!

bgabryellla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 2.

diafazekas

2017. szeptember 27.

Nálam simán veri a Maybelline Stay Mattet, amit évek óta használtam. Szépen mattít, de nagyon figyelni kell hogy milyen ecsettel és hogyan visszük fel. Hála égnek csillám sincs benne. Ennyi pénzért szerintem kincs :)

diafazekas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Csucsi08

2017. szeptember 26.

Szerintem teljesen rendben van. Pontosan annyira teszi a dolgát, mint az eddigi kőpúdereim.

Csucsi08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Alexa02

2017. szeptember 24.

Tapasztalataim szerint végzi a dolgát. Nem kiemelkedő, de nem is rossz. Nem tudom még, hogy újra veszem-e mert nincs hűha hatás, viszont annyira nem rossz és jó az ára.

Alexa02
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Dorka2121

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 24.

új kedvenc púder! sokáig mattít, tartós.

Dorka2121
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

új kedvenc púder! sokáig mattít, tartós.

Leyna

2017. szeptember 22.

Hamar kifényesedik a bőröm, muszáj púdert használnom, és ez a termék nagyon jól bevált. Szépen fixál és mattít, legvilágosabb árnyalatot használom, ami tökéletesen illeszkedik a bőröm színéhez.

Leyna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

vaszily60

2017. szeptember 22.

Bevált,teljesen.
Nagyon szeretem,Catrice alapozó felé szuper fixáló. Jól mattít,nekem hibátlan.:)

vaszily60
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Bevált,teljesen.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate