KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   1159 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1159-ért megnézem

A krémet feltöltötte: falatka18, az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2018. január 9.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1159

Az ultra finom por könnyen feloldódik és elterül a bőrödön. Az olajmentes textúra fényvisszaverő pigmenteket tartalmaz, amelyek tartósan matt arcbőrt biztosítanak.

5 árnyalatban kapható

Ár: 1159, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 990ft , Eladó: lorsyn
Állapot: 1-szer kiprobalt, Helyszín: Budapest , fizetés: szemelyes atvetel
Ár: 600 Ft. , Eladó: Vanii
Állapot: 2-3-szor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Kinguska09

2018. május 9.

Nagyon reg ota ezt a pudert hasznalom!
A 30 as arnyalatat
Teszi amit iger
Mattit,jol fed,nem leszek “foltos” par ora elteltevel sem,nem szarit,termeszetes szint ad , ára is megfelelo sok dragabb puder nem biztositott ilyen fedest mint ez a puder :) es ami nagyon fontos takarekossag szempontbol “nem darabosodik” sok puder par hasznalat utan “osszetorik” es mehet is a kukaba de ez vegsokig kitart :)
nagyon szeretem sokszor “elfogy a drogeriakba” igy ha van belole tobb bezsakmanyolom az osszeset :D ajanlani tudom

Kinguska09
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 9.

Nagyon reg ota ezt a pudert hasznalom!
A 30 as arnyalatat
Teszi amit iger

crazycatlady

2018. április 27.

Nagyon szuper!

crazycatlady
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 27.

Nagyon szuper!

poisonvert

2018. április 22.

Életem legjobb púdere, amit sosem cserélnék le! A Transparent árnyalatát használom, tökéegesen mattít, fixál és közben abszolút nem feltűnő. Számomra ő az igazi!

poisonvert
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 22.

Juli28

2018. április 22.

A legjobb púderem eddig amit próbáltam. Nekem elég reggel egyszer lefixálnom és egésznap bírja, maximum extra meleg idő esetén szoktam egyszer még napközben átmenni vele. Szem alatt is szuperül fixál! Tartósabb tőle az alapozó is. Biztos újra fogom venni ha elfogy!!

Juli28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 22.

PinkAlien

2018. április 21.

Szintén Catrice alapozóval együtt használom, szépen mattít és tartós is.

PinkAlien
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 21.

Szintén Catrice alapozóval együtt használom, szépen mattít és tartós is.

failedstardoll

2018. április 20.

Nagyon szeretem, Catrice alapozóval használva tök jo kus kombót alkotnak :)

failedstardoll
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

Nagyon szeretem, Catrice alapozóval használva tök jo kus kombót alkotnak :)

kocosfox

2018. április 18.

Fényévekkel jobb mint az Essence alapozója. Áttértem. :) Délután egy kis korrigálás szükséges neki, de utána késő estig kitart. 5*

kocosfox
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

fblnk

2018. április 18.

Hétköznapokra tökéletes, ennyi pénzt simán megér! Mattit, tartós, csodákat nem kell várni, de bőven teljesíti, amit ígért.

fblnk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 18.

Reni666

2018. március 29.

teljesen jo . tartos is .:) mattit .

Reni666
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

teljesen jo . tartos is .:) mattit .

zsofien

2018. március 22.

Az itteni jó vélemények miatt vettem meg és nem bántam meg, tényleg nagyon szuper, ez a kedvencem. Szépen mattít, én az alapozóm fixálására használom és tökéletesen jól teljesíti a feladatát.

zsofien
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate