KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   1489 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timeej, Módosítva: 2017. július 3.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Professzionális kontúr paletta két könnyen kezellhetó árnyalattal

2 változatban kapható

vlol

2017. augusztus 6.

A sötétebb árnyalatban van meg. A kontúr része nagyon bevált, szépen ellehet dolgozni. A highliter része annyira nem jött be.

vlol
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 6.

andigina

2017. augusztus 1.

A kontúr része teljesen jól használható. Jó a szín, könnyen kezelhető, jól eldolgozható. Érdemes apránként építeni, így nem lehet túlzásba vinni. A highlighter része is használható, bár elég csillámos, én több rétegben szoktam felvinni. Kár, hogy már nem gyártják.

andigina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

kdorci

2017. július 30.

Mikor megláttam, hogy még a mammut rossmannban kapható volt 700 Ftért, lecsaptam mind a két színre. A kontúr színeket szeretem mind a kettőbe, hál istennek egyáltalán nincs sárgás beütésük. A highlighterek nekem nem éppen a kedvenceim nagyon semmit nem látok belőlük az arcomon, de lehet megpróbálom majd más ecsettel vagy technikával. Összességében jó kis termékek, aki még talál csapjon le rájuk :)

kdorci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 30.

Csebix

Korcsoport: < 18
2017. július 29.

010-es árnyalatban van meg, már pár hónapja használom. Nagyon szép a kontúr szín, nem sárgás, jól eldolgozható, a highlighter szerintem nagyon szuper!! megfelelő ecsettel felvive nagyon szép látványos, bár nem az a fényes picit a csillámosabb fajta. A kontúrszínt szemhéjpúderként is használom a szemem mélyítésére, nagyon kis multifunkcionális darab, ennyi pénzért nagyon megérte! :)

Csebix
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 29.

lionshare

2017. július 27.

hatszázpárforintért vettem, jó kis kontúrozó, tetszik a két szín, a por állagból keveset felvéve szépen, tartósan dolgozható vele, szépen eldolgozható, építhető, természetes hatás érhető el vele.

lionshare
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 27.

edi01

2017. július 22.

Sokkal elegedettebb vagyok vele mint a kremessel mert sokkal kevesbe mű es a por allaga miatt nem ul bele a rancokba.Az is egesz jo de ez szerintem sokkal jobb es a highlighter szin is szebb

edi01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 22.

cherry19

2017. július 19.

Nem vagyok egy nagy kontúrozós, de teljesen pozitív csalódás. Miután elfogyasztottam az Essence I <3 nudes-kollekció my favourite taupingját új szín után kutattam, megláttam ezt a szépséget 700ft-ért egy standon, tudtam, hogy egymásnak lettünk kitalálva. És így is lett, most már sajnálom, hogy nem vettem kettőt, nagyon szomorú leszek, ha elfogy. A 010 Ashy radiance verzió jött velem, aminek a kontúrja tökéletes a hófehér-light sárgás bőrömre. A highlight nem nagy dobás, inkább természetes, sötétebbek világosítására használom.
Összességében nagyon sajnálom, hogy kivonják a szortimentből :(

cherry19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.

Összességében nagyon sajnálom, hogy kivonják a szortimentből :(

tara95

2017. július 10.

Porcelán bőrömre régóta koslattam már egy jó kis kontúr paletta után, de a sleek is túl sárgásnak tűnt. Elvagyok az essence szemhéjpúderemmel, szeretem is nagyon, de nem csak arcra, hanem szemre is kerestem egy duót. Így aztán amikor beestem nyitásra a rossmannba, megláttam az utolsó világosabb árnyalatot 700 forintért, már repült is a kezembe. Egyelőre egy villámgyors szemsminket dobtam fel, tökéletes lett. Szépen pigmentált, az én olajos, fedett szemhéjam imádja a porokat, nap végéig is helyben marad minden rajta. A highligher valóban nem a szemkiverős fajta, hétköznapokra ez egy remek kis kompakt. Amit még elcsicseregnék, az az, hogy a doboz...az a nyomorult doboz. Ki akartam nyitni már a buszon, megcsodálni az árnyalatokat. Körmöm csutka rövid a munkám miatt. Jó, akkor bérlettokkal. Nem. Csipesz. Nem. Valaminek a kemény csomagolása. Nem. Egyre jobban szenvedtem, amíg a techinája ki nem derült és felpattant. Bombabiztosan zár az tuti...

Up: ma végre élesben. Wow. Megvan a tökéletes bronzosítóm. Komolyan ennyire fehér vagyok, pontosan annyi sárgás árnyalat van benne, hogy napcsókolta, természetes hatású legyen. Kontúrhoz is tökéletes, de az essence púderem sokkal szürkésebb. A highlighter remek zsíros bőrre, pontosan annyi diszkrét fényt ad, hogy még én is fel mertem vinni ide-oda ecsettel, szemre ujjal. Tehát akiknek tökéletes bahama mama dupe: hulla, zsíros bőrrel. Egész nap tart. Le vagyok nyűgözve.

Up2: D néz rám:
-Olyan az arcod mint egy frissen sült zsemle.
- Wat?
- Tudod, kerek és olyan aranybarna :D

Szerintem ennél nagyobb dicséretet nem.is kaphattam volna arra, mennyire természetes hatású :D a zsemle még mindig jobb mint a hulla, nem igaz? :)

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 10.

Up2: D néz rám:
-Olyan az arcod mint egy frissen sült zsemle.
- Wat?
- Tudod, kerek és olyan aranybarna :D

csakeeen

2017. július 5.

Kontúr: Erősen pigmentált, hideg tónusú szín. Építeni lehet, eldolgozni már kevésbé. Lassan egy éve használom, de még mindig rengeteg van benne. Nagyon tartós, még este is tökéletesen fenn van az arcomon.
Highlighter: Szolid, hétköznapokra tökéletes. Nem fed olyan szépen, mint a kontúr, de nekem nem is hiányzik. Talán kétszer, ha belenyúltam.

Biztos, hogy nem kerül 1489 Ft-ba, 800-900 Ft körül mozog az ára.

csakeeen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 5.

Biztos, hogy nem kerül 1489 Ft-ba, 800-900 Ft körül mozog az ára.

illesbb

2017. július 4.

Kiárusításon vettem a hidegebb tónusú verziót. Nagyon szép színe van a kontúrszínnek. Szépen eldolgozható és viszonylag tartós is. A highlighter pigmentált, vigyázni kell vele, de ha nem rakok fel túl sokat, akkor hétköznapra is tökéletes.

illesbb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Arborescens Leaf Extract
Hidratálók: Magnesium Stearate, Aloe Arborescens Leaf Extract, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Kókuszolaj, melyet emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. Viszonlyag magas a comedogén indexe (5-ből 4-es), így a pattanásokra hajlamos bőrűeknek érdemes kerülni.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!