KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   1489 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 894-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timeej, Módosítva: 2017. július 3.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 894

Professzionális kontúr paletta két könnyen kezellhetó árnyalattal

2 változatban kapható

Ár: 894, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

ANDREAA

2018. július 5.

Örökké fogok utána sírni,hohy kivonták.. :(
A hideg tónusú van meg nekem, úgy vigyázok rá, mint az aranyra! Akármilyen márkától próbáltam eddig bronzosítót, mindegyik sárga a fehér arcokon..ez viszont tökéletes volt és baromi tartós!

ANDREAA
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 5.

Örökké fogok utána sírni,hohy kivonták.. :(

Stella8

2018. június 25.

en nagyon szerettem ezt a termeket, nagyon sajnalom,hogy nem kaphato :(

Stella8
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 25.

en nagyon szerettem ezt a termeket, nagyon sajnalom,hogy nem kaphato :(

donett0629

2018. május 29.

Sajnos én nem boldogultam ezzel a termékkel. A kontúr színe jó, de szerintem túl nehéz már ecsetre is felvinni, ezáltal az arcon is nehéz eldolgozni. A highlighter része pedig elég gyenge.

donett0629
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 29.

kovacs12zita

2018. május 12.

Nagyon sok catrice-es termékem volt/van, de ez sajnos nem tudta elnyerni a tetszésemet. A kontúr résznél vannak a problémáim. Az árnyalata tökéletes, DE nem túl pigmentált, és az ecsetemre egyszerűen nem kerül fel semmi a termékből. Amikor még frissen volt nyitva pár használatig rákerült az ecsetre, majd konkrétan meg kellett kapargatnom, hogy valami kerüljön már az ecsetre..... Van más termékem kontúr porból, ugyanazzal az ecsettel használom, mégsem "szárad" így be, hogy ne lehessen ecsettel felvinni. Nem tudom mi a baja ennek a résznek, de röhejesen rossz a minősége.
A highlighter része elfogadható, nem a legjobb, de mindennapokra visszafogott highlighternek jól használható. Kicsit porzik, a színe világos, ami az én bőrömhöz pont illik.

kovacs12zita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 12.

kismadár

2018. február 10.

A kontúr részét nagyon szeretem, rengeteget használtam. Szép hideg barna színe van, egyáltalán nem narancsos, nem csillámos. A highlighter színhez nem nagyon nyúltam, eléggé világos, gyöngyházas, csillámos, azt annyira nem szerettem. Olcsó, drogériás kontúrpalettának szerintem megfelelő. Én a 010 Ashy Radiance színt vettem, világos bőrre tökéletes.

kismadár
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

misspeterpan

2018. február 9.

Az sötét részének árnyalata tökéletes, és mivel én annyira nem szeretem a túlpigmentált kontúrozókat, nekem megfelel úgy, ahogy van. A highlighter részét viszont nem preferálom, az ajkam fölé szoktam használni, és nem sok látszik belőle sajnos. Csak azért kap 4 csillagot, mert sehol nem találtam még árnyalatra ennyire megfelelő terméket.

misspeterpan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

RarityRose

2018. január 1.

Nagyon sajnálom, hogy már nem lehet kapni :(
A catrice olyan mint az essence ( a gyártó is ugyan az) folyton kiárusitások vannak,és ezzel sok kedvenc termékem kivonják.. :( ezt nagyon szerettem, legjobb konturozo, 4 db használtam el belőle. Tényleg sajnálom, hogy kivonták :(

RarityRose
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

Nagyon sajnálom, hogy már nem lehet kapni :(

Lili28

2017. december 27.

A 010 árnyalatban van meg, mindennap ezt használom. Nagyon szép színű a kontúr, nem narancssárgás beütésű és szépen el lehet dolgozni. Én a highlighter részével is meg vagyok elégedve, tény, hogy nem a legpigmentáltabb, de nekem pont a visszafogottsága tetszik. Inkább egy vizes, selymes fénye van, mint sem csillogó hatása. De ez szerintem sokkal elegánsabb viselet, nagyon bénán hat, ha valaki össze-vissza csillog.:)

Lili28
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

nellory816

2017. december 19.

Osztom a véleményt, hogy a highlighter része nem sok mindenre jó, alig látszik, egyáltalán nem elég pigmentált, de a sötét fele nekem bejön, illik is a bőrömhöz meg jól el tudom satírozni. Nem túl tartós, a nap végére halványodik sokat. Ha elfogy szerintem mást fogok keresni.

nellory816
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 19.

Elfie98

2017. november 1.

A 010-es Ashy Radiance változatára ruháztam be már kétszer is. A highlighter része használhatatlan,egyáltalán nem pigmentált,ezzel ellentétben a kontúr rész valami csodás. Nagyon szépen eltudom dolgozni még a gagyibb ebay-es ecsetkémmel is. Építhető,bár könnyen túlzásokba lehet esni vele.

Elfie98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Arborescens Leaf Extract
Hidratálók: Magnesium Stearate, Aloe Arborescens Leaf Extract, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!