KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   1489 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timeej, Módosítva: 2017. július 3.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Professzionális kontúr paletta két könnyen kezellhetó árnyalattal

2 változatban kapható

Ár: 1100 Ft , ajánlott postával együtt , Eladó: horgi
Állapot: 2x használt, Helyszín: Tiszafüred, fizetés: Személyes átvétel, előre utalás ajánlott csomagként

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

domcsismiracle

2017. október 15.

Nagyon ritkán nyúlok hozzá. A highlighter gyorsabban fogy, a sötétebb részét nagyon nagyon ritkán használom, nem vagyok valami nagy mestere ennek a kontúrozásnak. Max. az orrom két oldalát szoktam ezzel a barnával kicsit karcsúsítani, a highlightert pedig az orrom tetejére és az arccsontomra szoktam egy pontban kenni, szóval így nagyon lassan fogy.

domcsismiracle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 15.

Barbizero

2017. október 4.

Nem vagyok megelégedve vele. A highlighter része csak egy sárgás púder ami semmilyen színt sem ad a kontúr része pedig borzasztóan pereg, erősen pigmenthiányos mindkét része.

Barbizero
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 4.

nagyemese

2017. szeptember 29.

A highlighter gatyi, de a kontúr színnel ki vagyok békülve. Nem túlságosan pigmentált, nem narancssárga, de ha túlzásokba esünk könnyen adhat "koszos" hatást a túl ashy árnyalata végett. Nem használom minden nap, mert az arcomon is megjelentek (remélem nem evégett, majd updatelek) a pattik,és gondolom nem tesz túl jót neki.

nagyemese
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

SztanikMona

2017. szeptember 29.

Szeretem. Leginkább a kontúr színt használom, bár egy kicsit kemény és nehezen vehető fel ecsetre a termék.

SztanikMona
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Cu2tka-baba

2017. szeptember 28.

Nekem csodaszer. 2 árnyalatban is megvettem szintén a kiárusítás keretein belül. Nagyon nagyon szeretem használni még akkor is ha amúgy csak egy kis szempillaspirált meg cc krémet dobok fel. Annyira szépen lehet vele kontúrozni, hogy az eldolgozás már csak pillanatok kérdése a színfelvitel után. Ami miatt levonok annak ellenére 1 pontot, hogy imádom, az a highlighter. A fedőréteg ami rajta van nagyon szép, de ahogy lejjebb érünk - én az ujjammal használom- már nem tartalmaz annyi fényes részecskét és elég tömör poros lesz az állaga. Ha ezen változtatnának akkor 5 * os lenne nekem.

Cu2tka-baba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

dizabella01

2017. szeptember 7.

699 forintért vettem. Szerintem egy nagyon jó termék, teljes árát is simán megéri. Szépen lehet vele kontúrozni, én a festéket száraz beauty blenderrel viszem fel, és azzal is dolgozom el, így nagyon jól működik.
A highlightere nem a legjobb, kicsit túl visszafogott az én izlesemnek, úgy viselkedik, mint egy szemfestékpaletta világosabb színe. Emiatt 4 csillag.

dizabella01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

mimi99

2017. augusztus 30.

A kifuttatáson vettem meg 699 Ft-ért a sötétebb változatot. Nekem bevált. A highlighter is szép visszafogott benne.

mimi99
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

zsofc

2017. augusztus 22.

A kontúr része nagyon bejött, aki viszont erősebb highlightra vágyik, ne ettől a terméktől remélje a csodát.

zsofc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

vlol

2017. augusztus 6.

A sötétebb árnyalatban van meg. A kontúr része nagyon bevált, szépen ellehet dolgozni. A highliter része annyira nem jött be.

vlol
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 6.

andigina

2017. augusztus 1.

A kontúr része teljesen jól használható. Jó a szín, könnyen kezelhető, jól eldolgozható. Érdemes apránként építeni, így nem lehet túlzásba vinni. A highlighter része is használható, bár elég csillámos, én több rétegben szoktam felvinni. Kár, hogy már nem gyártják.

andigina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Arborescens Leaf Extract
Hidratálók: Magnesium Stearate, Aloe Arborescens Leaf Extract, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!