KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   1489 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 894-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timeej, Módosítva: 2017. július 3.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 894

Professzionális kontúr paletta két könnyen kezellhetó árnyalattal

2 változatban kapható

Ár: 894, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1000 Ft , Eladó: lildiko
Állapot: párszor használt, Helyszín: Budapest, Eger, fizetés: személyes átvétel Budapesten a 4-es metró vonalán, vagy Egerben

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

kismadár

2018. február 10.

A kontúr részét nagyon szeretem, rengeteget használtam. Szép hideg barna színe van, egyáltalán nem narancsos, nem csillámos. A highlighter színhez nem nagyon nyúltam, eléggé világos, gyöngyházas, csillámos, azt annyira nem szerettem. Olcsó, drogériás kontúrpalettának szerintem megfelelő. Én a 010 Ashy Radiance színt vettem, világos bőrre tökéletes.

kismadár
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

misspeterpan

2018. február 9.

Az sötét részének árnyalata tökéletes, és mivel én annyira nem szeretem a túlpigmentált kontúrozókat, nekem megfelel úgy, ahogy van. A highlighter részét viszont nem preferálom, az ajkam fölé szoktam használni, és nem sok látszik belőle sajnos. Csak azért kap 4 csillagot, mert sehol nem találtam még árnyalatra ennyire megfelelő terméket.

misspeterpan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

kovacs12zita

2018. január 9.

Nagyon sok catrice-es termékem volt/van, de ez sajnos nem tudta elnyerni a tetszésemet. A kontúr résznél vannak a problémáim, az árnyalata tökéletes, DE nem túl pigmentált, és az ecsetemre egyszerűen nem kerül fel semmi a termékből. Amikor még frissen volt nyitva pár használatig rákerült az ecsetre, majd konkrétan meg kellett kapargatnom, hogy valami kerüljön már az ecsetre..... Van más termékem kontúr porból, ugyanazzal az ecsettel használom, mégsem "szárad" így be, hogy ne lehessen ecsettel felvinni. Nem tudom mi a baja ennek a résznek, de röhejesen rossz a minősége.
A highlighter résszel viszont abszolút meg vagyok elégedve, szuper kis árnyalat, szépen csillog, nem túl sok, és neki valamiért más az állaga és használható, csak miatta tartottam meg.
A két csillag felhúzást a vele járó highlighterért adom csak, mert az tényleg jó, de a kontúr szinte kuka.

kovacs12zita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 9.

RarityRose

2018. január 1.

Nagyon sajnálom, hogy már nem lehet kapni :(
A catrice olyan mint az essence ( a gyártó is ugyan az) folyton kiárusitások vannak,és ezzel sok kedvenc termékem kivonják.. :( ezt nagyon szerettem, legjobb konturozo, 4 db használtam el belőle. Tényleg sajnálom, hogy kivonták :(

RarityRose
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

Nagyon sajnálom, hogy már nem lehet kapni :(

Lili28

2017. december 27.

A 010 árnyalatban van meg, mindennap ezt használom. Nagyon szép színű a kontúr, nem narancssárgás beütésű és szépen el lehet dolgozni. Én a highlighter részével is meg vagyok elégedve, tény, hogy nem a legpigmentáltabb, de nekem pont a visszafogottsága tetszik. Inkább egy vizes, selymes fénye van, mint sem csillogó hatása. De ez szerintem sokkal elegánsabb viselet, nagyon bénán hat, ha valaki össze-vissza csillog.:)

Lili28
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

nellory816

2017. december 19.

Osztom a véleményt, hogy a highlighter része nem sok mindenre jó, alig látszik, egyáltalán nem elég pigmentált, de a sötét fele nekem bejön, illik is a bőrömhöz meg jól el tudom satírozni. Nem túl tartós, a nap végére halványodik sokat. Ha elfogy szerintem mást fogok keresni.

nellory816
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 19.

Elfie98

2017. november 1.

A 010-es Ashy Radiance változatára ruháztam be már kétszer is. A highlighter része használhatatlan,egyáltalán nem pigmentált,ezzel ellentétben a kontúr rész valami csodás. Nagyon szépen eltudom dolgozni még a gagyibb ebay-es ecsetkémmel is. Építhető,bár könnyen túlzásokba lehet esni vele.

Elfie98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 1.

domcsismiracle

2017. október 15.

Nagyon ritkán nyúlok hozzá. A highlighter gyorsabban fogy, a sötétebb részét nagyon nagyon ritkán használom, nem vagyok valami nagy mestere ennek a kontúrozásnak. Max. az orrom két oldalát szoktam ezzel a barnával kicsit karcsúsítani, a highlightert pedig az orrom tetejére és az arccsontomra szoktam egy pontban kenni, szóval így nagyon lassan fogy.

domcsismiracle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

Barbizero

2017. október 4.

Nem vagyok megelégedve vele. A highlighter része csak egy sárgás púder ami semmilyen színt sem ad a kontúr része pedig borzasztóan pereg, erősen pigmenthiányos mindkét része.

Barbizero
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 4.

nagyemese

2017. szeptember 29.

A highlighter gatyi, de a kontúr színnel ki vagyok békülve. Nem túlságosan pigmentált, nem narancssárga, de ha túlzásokba esünk könnyen adhat "koszos" hatást a túl ashy árnyalata végett. Nem használom minden nap, mert az arcomon is megjelentek (remélem nem evégett, majd updatelek) a pattik,és gondolom nem tesz túl jót neki.

nagyemese
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Arborescens Leaf Extract
Hidratálók: Magnesium Stearate, Aloe Arborescens Leaf Extract, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!