KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Clinique

Ár:   8100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bodzavirag27, Módosítva: 2015. január 21.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Az összetett hatású BB krém UVA/UVB szűrővel és a környezeti hatások ellen nyújtott védelemmel segíti megelőzni az öregedés idő előtti jeleinek kialulását, miközben elfedi a bőr tökéletlenségeit. Egyedülálló optikai keveréke láthatóan enyhíti az apró ráncokat és vonalakat, miközben a krém nyugtató és hidratáló hatása révén teszi fiatalossá a bőrt. A krém emelett segíti a bőr egyensúlyának megőrzését, a faggyútermelés szabályozása révén gátolja meg a bőr kifényesedését és teszi tartóssá az alapozót.

Kiszerelés: 40 ml

Termékteszt: Clinique Age Defense BB krém

Ár: megegyezés szerint , Eladó: Nikolacica
Állapot: új, Helyszín: Tapolca vagy Keszthely, fizetés: fizetési banki utalással, postázom vagy személyesen átvehető
Ár: 5000 Ft , Eladó: dana17
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

FruzsiF

2017. szeptember 23.

A fedése szuper ,ez az én BB krémem! Az 1. Szín nagyon jó,még a legvilágosabb bőrüeknek is. A 3. Szín barátnőm szerint a legszebb világos-kávészínű krém a világon. Nagyobb bőrhibákra is megfelel. Abszolút 5 csillag!

FruzsiF
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 23.

roniela

2017. augusztus 28.

Hát nekem nem igazán vált be.. Első alkalommal működött, örültem hogy lesz egy spéci cuccom, második alkalommal meg már hüledeztem, hogy mi történt ezzel a krémmel az eső használat óta. Nagyon gyorsan szárad, ezért nem lehet sokáig pepecselni vele, ha rögtön nem sikerül tökéletesen felvinni, moshatom le, kezdhetem az elejéről az egészet. Aztán ott van utána a korrektor, amit még szépen el is tudok dolgozni blenderrel, de a korrektor körül, ahol hozzáér a bőrömhöz-és azzal együtt ehhez a BB-hez- a szivacs, azzal az erővel le is szedi a BB-t. Amúgy én alapozó-párti vagyok, nem szoktam BB-t használni, de amit észrevettem, hogy sokkal sűrűbb, nehezebb az alapozómnál ez a cucc (pedig Pupa Made to Last alapozót használok), én meg pont azt hittem, hogy az a lényege ezeknek a BB krémeknek, hogy könnyebb fedést nyújtsanak. Szóval nálam ez a termék elbukott.

roniela
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

nileve1222

2017. február 14.

Kis kiszerelésben vettem meg a 2-es árnyalatban, kipróbálásra. Nagyon szkeptikus voltam, hogy jó lesz-e nekem, mert nem ezért a BB krémért indultam el, viszont végül színben ez passzolt a legjobban. Egy nagyon hosszú utazós, esti programmal nyújtott napra kentem fel kora reggel és meglepődtem, olyan jól teljesített. Az este készített fotókon még szép, egyenletes és természetes fedése volt (alig kopott, sminket tartotta) és nem fénylett át vészesen a T-zónámban sem. Kíváncsian használom tovább, hogy hosszabb távú tapasztalatokat is levonhassak róla. A nyári teljesítményére külön kíváncsi leszek, az spf mindenesetre rendben van. A bőrömre most sok clinique terméket használok, egyre nagyobb megelégedéssel.

nileve1222
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

felho

2017. február 7.

Eddig egyetlen egy BB sem vált be nálam, mindig csillogott tőle az arcom, egy kellemetlen plusz zsírrétegnek éreztem az összeset és mindig lemostam őket egy óra után. Ez a BB krém viszont nekem nagyon bevált. Láttam az előző kommentekből, hogy mindenki panaszkodik, hogy túl száraz. Nekem pont ez tetszik benne, hogy könnyű és úgy érzem mintha nem is lenne rajtam semmi. Egyenletes és sima lesz tőle az arcom, mindent tökéletesen elfed. Nekem ez egy must have!

felho
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 7.

marlu

2016. november 13.

Nyáron kezdtem használni ezt a terméket, 02-es árnyalatban szereztem be. Az én bőröm kicsit vízhiányos, viszont hajlamos pattanásosodásra. Sokan írták itt, hogy plusz hidratálás kell ez alá a BB krém alá. Nekem erre szerencsére nem volt szükségem, elég a szokásos arcápolási rutinom. Számomra könnyed viselet, a nyári melegben sem folyt le, nem tömítette el a pórusaimat - mondjuk az én pórusaim nem tágak - és nem csak nyáron, hanem még most is ezt használom, nagyon jól illeszkedik a bőrszínemhez. Számomra nagy kedvenc.

marlu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 13.

Lorna

2016. szeptember 10.

Pozitívum, hogy csak kis kiszerelésben vettem meg, és, hogy figyelmeztet, ha száraz a bőröm, hogy kell még több hidratálókrém, vagy valami gebasz van a rutinommal, mert úgy kiemeli a száraz részeket, hogy az csak na. Mondjuk ez a negatívum is benne. Sokszor liftezek munkahelyen - jól kivilágított óriástükör, lehet nézegetni magam benne - és egyetértek a többiek véleményével, hogy olyan mintha a pórusaimra valami fura por kerülne rá, emlékszem ránéztem a tükörképemre, és közelebb mentem, hogy levakarjam róla azt a fura dolgot, ami hozzáragadt, na nem, az a száraz bőröm, aztán jéé, pórusok! lol na nem mintha bármi eltüntetné őket, meg engem nem zavar, ha látszanak - nem fognak azok eltűnni, de a lényeg az, hogy ez a BB krém mindent kihoz az emberből, amit nem akar, és kb. rosszabbul nézek ki ha rajtam van, mintha nincs rajtam. A rendes árát szerény véleményem szerint tök nem éri meg. Úgy értem ha száraz a bőröd kiemeli, ha kombináltabb, akkor a pórusokat emeli ki. Ha tökéletes az arcod, és csak egy kis fényvédelem kell, és sűrű állagú BB krémeket szeretsz, azoknak talán jó. De tőlem nem kap ajánlott plecsnit.

Lorna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

vkati15

2016. július 28.

Nem tudom eldönteni hogy szeretem-e vagy utálom. De komolyan, ilyennel még nem is találkoztam. Ha teljesen hidratált a bőröm és jól viszem el működik, ha nem klappol valami akkor nagyon gázul tudok kinézni. Ameddig nem találok jobbat sajnos marad ez, mivel szükségem van a napvédőm felé még valami UVA/UVB szűrőre ami fedést is ad. A rétegzős védelem híve vagyok jelenleg (most is használok kémiai hámlasztókat). 4 csillagot adok, mert tényleg eddig csak ezt találtam ami adta volna azt amit elvárok és néha jól is tud kinézni..... Az ára meg kedvezőbb ha a 15 ml próba/utazós kiszerelést veszem (kb. 1800 ft) átszámolva.
Ja és hihetetlenül meg tud ülni a pórusokban, valami eszméletlenül rondán is ki tud nézni. Legyen inkább ezért 3 csillag.

vkati15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

Cannes

2016. július 8.

Hát egyszer működött egyszer nem de nem a legjobb vételem volt nem tudtam megszeretni.Nagyon fogott

Cannes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 8.

szreka86

2016. június 24.

jól fed, könnyű felvinni, viszont kicsit megfogja a felsőimet, kabátomat..sokáig elég, egybeolvad a bőröm színével.

szreka86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 24.

Panda55

2016. június 13.

Nem tudok dűlőre jutni ezzel a cuccal. Néha működik, néha nem. Alapvetően én ezt nehéz BB krémnek érzem, és ha nem hidratálok nagyon alá, akkor borzasztóan tud kinézni. Olyan, mintha rászáradna valami nagyon gagyi alapozó az ember bőrére és ilyen poros felületet képezne. Viszont azokon a napokon, amikor valamilyen oknál fogva "működik", egész jól elhalványítja a bőregyenetlenségeket, szépen egységesség teszi a bőrszínt. Árnyalatát tekintve telitalálat volt, szal ebből a szempontból rendben van. De talán pattanásodásra hajlamos bőrűeknek nem ez a legjobb választás.

Panda55
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 13.

Antioxidánsok: Squalene, Tocopheryl Acetate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Sucrose, Glycerin, Sodium PCA, Trehalose, Urea, Sodium Hyaluronate, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Behenyl Alcohol
Emolliensek: Dimethicone, Glyceryl Stearate, Behenyl Alcohol, Trioctyldodecyl Citrate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Octyldodecyl Neopentanoate, Hordeum Vulgare (Barley) Extract, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract, Linoleic Acid, Squalene, Cholesterol, Lecithin, Isopropyl Titanium Triisostearate, Stearic Acid, Aluminum Hydroxide
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, PEG-40 Stearate, Cholesterol, Lecithin, Sodium Stearoyl Lactylate, Polyglyceryl-6 Polyricinoleate, Isopropyl Titanium Triisostearate, Xanthan Gum, Stearic Acid
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Benzophenone-3, Titanium Dioxide
Szilikonok: Dimethicone, Phenyl Trimethicone, Polymethylsilsesquioxane
Tisztítószerek: PEG-40 Stearate, Xanthan Gum
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77947 / Zinc Oxide, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Chlorphenesin, Sodium Dehydroacetate, Phenoxyethanol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Linolsav vagy más néven omega-6 zsírsav. Telítetlen zsírsav, melyet bőrpuhító (emollient) anyagként használnak a kozmetikumokban. Paula Begoun és Leslie Baumann szerint is a linolsav segít a bőr természetes védőrétegének (natural skin barrier) fenntartásában, antioxidáns és gyulladáscsökkentő. A linolsav hasznos összetevő lehet a pattanásokkal kűzdők számára is, mert gyulladáscsökkentő hatása van a pórusokon belül is és folyékonyabbá teszi a sébumot (faggyú), ami így kisebb valószínűséggel tömíti el a pórusokat, e szerint a tanulmány szerint pedig jelentős mértékben képes csökkenteni a melasma méretét és súlyosságát is.

Cholesterol eo I eu 0 0

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Tartósítószer.