KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

CV Cadea Vera

Ár:   715 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. január 14.

Lelőhely:   Müller
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Mattító púder, zsíros pattanásos arcra

Nem tömítí el a pórusokat, antibakteriális. Szalicilsav tartalma révén, csökkenti a pattanásokat, a cink pórusösszehúzó hatású. Parfümmentes, nem irritáló.

Krémmánia Kedvencek a -től
Kedi81

2017. június 23.

Most nagyon csúnya leszek,de múlt héten vettem meg életem legdrágább púderét, (Dior) ,ezt ma sikerült beszereznem,de egy próba után azt kell mondjam,hogy az én bőrömre jobb,mint a Dior.......
Azt hiszem ezzel mindent elárultam,mattít,mégse látszik,kellemes érzés használni,és nagyon olcsó,meg még a pattanásokra is jó elvileg,kell ennél több?!?!?
Maximális csillag egyenlőre,később még beszámolok a hosszú távú hatásáról,de úgy néz ki megtaláltam az IGAZIT :-)))
Ő lesz a mindennapos a Dior-t meg alkalmi sminkeléshez fogom használni,így nagyon sokat spórolok is,de jó....,megérte ma betérnem a Müllerbe:-))
Update:
Sajnos délutánra már kifényesedik az arcom hiába használom,van valakinek esetleg tapasztalata olyan termékkel ami tényleg egész nap tart és nem kell újra púderezgetni,hogy ne fényesedjen át?
Lecsillagozom 4-re,mert én amit vártam tőle csak részben tartja meg:-((

Kedves Tara95,nagyon köszi,megpróbálom:-)))

Kedi81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 23.

Update:
Lecsillagozom 4-re,mert én amit vártam tőle csak részben tartja meg:-((

Kedves Tara95,nagyon köszi,megpróbálom:-)))

Dike01

2017. június 11.

Szeretek mindig más márkát kipróbálni de valahogy rövid időn belül mindig ennél a púdernél kötök ki. Legutóbb szinte ingyen dobálták a helyi Müllerbe ,gyorsan vettem is kettőt.

Még mindig kedvenc! Tökélesen fed ,mattít , csomagolás strapabíró bátran dobom a táskába.

Dike01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 11.

beauty7

2017. június 10.

Nosztalgikus hangulatomban vettem meg, ugyanis ez volt az első púderem. Akkor még nem nagyon számított milyen csak púder legyen, de most sok púderrel magam mögött állítom, ár-érték arányban egyik legjobb! Sajnálom, hogy nincs benne tükör, az hiányzik hozzá, bár 800Ft-ért igazából nem lehet ez elvárás. Szépen mattít, természetes, nem okoz pattanásokat, szebb tőle a bőröm, színe is jó, fed, de nem feltűnően. Nagyon elégedett vagyok vele, egy darabig egészen biztos nála maradok

beauty7
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 10.

Ennie86

2017. június 1.

Egy szó: imádom! :)
Teljesen véletlenül botlottam bele egy mülleres csavargásom alatt. Miért ne?- alapon már jött is velem haza a soft beige (20) árnyalat. Elég világos szerencsére a hulla fehér bőrömhöz. Mattító krém után szoktam felvinni, és szép természetes lesz az összhatás. Egy egész napot nem bír ki a mattító hatása, de ezt nem is vártam tőle. Külön plusz pont az antibakteriális összetevőiért. :)

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 1.

Egy szó: imádom! :)

Dourou

2017. május 25.

Nagyon örülök,hogy rátaláltam. 700ft-ért kb. annyit nyújt,mint egy 3-4 ezres púder. Azt bánom,hogy vizes szivaccsal nem tudom használni,mert ahhoz szoktam hozzá,de mégis már lassan az ötödiket fogom venni:). Szerintem jó a fedése,persze korrektort is használok alá,de semmi mást. Akár egy egész napot kibír, néha egy kis frissítés és szaladok is tovább:) Plusz pont,hogy nincsenek benne csúnya összetevők és még antibakteriális is. Hát lehetne ennél jobb?!:) A legvilágosabb színt vettem, télen pont passzol a bőrömhöz,pedig eléggé fehér vagyok és nehéz találni jó púdert hozzá. Nyáron lehet keverem majd egy sötétebb árnyalattal is.

Dourou
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 25.

natulcien

2017. május 25.

Ennyi pénzért tökéletes. Semmi extra pluszt nem ad embernek, de amit ígér, azt megtartja. A csomagolás nem túl guszta, a szivacsot nem használom hozzá, és az egésznek olcsó érzete van, de mégis jó kis púder ez. Főleg ennyi pénzért, és ezt nem győzöm hangsúlyozni. Véletlenül került hozzám és ha választani kéne a púdereim közül nem ezt vinném magammal, de ha megszorulnék anyagilag, örülnék, hogy van egy ilyen alternatíva, és biztos, hogy ezt vásárolnám meg. Nem csodaszer, de egy nagyon stabil kis darab, amiről jó tudni, hogy van ilyen is. Szerintem kezdő púdernek, illetve "játszós púdernek" nagyszerű. Tipikusan az a darab, amit nem sajnál az ember, ha elejti vagy eltűnik, de mégis nagyon jól funkcionál a mindennapokban. Tényleg nem okoz pattanásokat, és a 10-es soft ivory árnyalat számomra nagyon passzoló szín. Egyszerűen nem tudom lepontozni az "olcsó" kinézet miatt, mert hát ez az erőssége, úgyhogy mégiscsak megkapja az 5 csillagot, a tervezett 4 helyett, mert olyan méltatlanul bánnék vele, ha nem ennyit adnék. Megsajnáltam na. Szerethető kis darab.

natulcien
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 25.

emeseee6

2017. május 22.

Ha valami,akkor ez tényleg csodaszer. Nem mattít le egész napra ,kicsit átfénylik stb,viszont én nem tudom mit csinál az arcommal,összességében sokkal kevésbé zsírosodik magától. Lemosás után is sokkal jobb a tapintása,nem tocsog úgy a zsírban. Az ára meg külön megér egy misét.Csak 800ft ezért a csodáért :O Ha továbbra is így teljesít sose cserélem le.

emeseee6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 22.

niki994

2017. április 29.

Eddig jól funkcionál. A mattítás valóban nem egész napos sajnos, de ennyiért mit is vár az ember, de az arcbőrömhöz jól illeszkedik a 30-as legsötétebb árnyalatban. Később Uptdate!

niki994
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 29.

Magdolna

Korcsoport: >54
2017. április 14.

Nagyon jó kis púder, rendkívül jó áron. Csak ajánlani tudom zsíros, pattanásos bőrre! A lányom imádja!

Magdolna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. április 14.

b0rzi

2017. április 7.

Asszem összesen 3 szín kapható, na nekem a legvilágosabb és a közepes van meg. Először a szivacsával vittem fel, mert elegem volt az alapozóból, dehát ez így olyan poros volt, mint a bánat, aztán arckrémre vittem fel, úgy már jó volt, most van bb-krémem, afölé használom. Mattít, (de a BB krémem is "mattra" szárad, bár az annyira nem), nem okoz bőrproblémát, és hát így ennyi is. Azért ha valamihez hozzáér az arcom (és az sötét, pl barátom pulcsija), akkor fehér nyomot hagy (szerintem ez nem csak a púder hibája). Nem biztos hogy újravenném.

b0rzi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.