KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

CV Cadea Vera

Ár:   715 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. január 14.

Lelőhely:   Müller
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Mattító púder, zsíros pattanásos arcra

Nem tömítí el a pórusokat, antibakteriális. Szalicilsav tartalma révén, csökkenti a pattanásokat, a cink pórusösszehúzó hatású. Parfümmentes, nem irritáló.

Ár: 400Ft , Eladó: Jdit04
Állapot: párszor próbált, Helyszín: Mosonmagyaróvár, fizetés: személyes átvétel/posta

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Zsofffii

2017. szeptember 6.

Elégedett vagyok vele! Nem minden nap használom, de mikor előkapom teszi szépen a dolgát! Ecsettel viszem fel, viszont ha erősebb fedést szeretnék akkor a szivacsot választom!
Ára tökéletes!

Zsofffii
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Ára tökéletes!

HomlokPuszi

2017. augusztus 9.

Jajj, annyira szerettem volna szeretni ezt a púdert, de sajnos nem sikerült.. Szép összetevők, viszonylag jó fedés, reggel felkentem - imádtam, majd este mikor hazaértem és mosnám le veszem észre, hogy tele lettem apró pici fehér pattanásszerű izékkel. RENGETEGGEL. Tuti, hogy ez a ludas, mert semmi új dolgot nem kentem magamra, és sosem voltak még ilyen kiütéseim semmiféle sminktől.. Nagyon csalódott vagyok.. :(

HomlokPuszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

asztromélia

2017. augusztus 8.

Nagyon jól fed, a szín tökéletesen passzol, könnyen beszerezhető és olcsó. Egyedül ezt a gumi korongot nem szeretem amit hozzá adnak, fura érzés ahogy az arcomhoz ér.

asztromélia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

tothsugarka

2017. július 22.

Eddig minden púder amit megvettem csak rontott az arcomon, de ez nagyon sokat segített:) Nem látványos hogy az arcon van, nem emeli ki a bőrhibákat és nem hagy nehéz érzetet, szépen mattít és nem gyarapítja a pattanásaim. A matt hatás nem egész napos, én egy nap többször is felviszem az arcomra, de sokkal hatásosabbnak bizonyult mint eddig bármelyik másik púder.

tothsugarka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 22.

goracka

2017. július 12.

Elsőre szépen fed, de pár óra és ismét fénylik a fejem, mint egy diszkógömb. Jól ki is szárította a bőrt, amitől csak még pattanásosabb lettem.

goracka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

natasa

2017. július 2.

Többször venni akartam már, de annyira kiábrándító látvány volt mindig a Müller legalsó polcán, odahajigálva, le sincsenek zárva rendesen...De mit lehet várni egy ilyen olcsó púdertől, tudom. Az összetevői viszont nagyon jók, az áráról nem is beszélve, így "lesz ami lesz" alapon mégis vettem egyet a középső színben.
Az első benyomásom nagyon rossz volt, az a kis gumiszivacs annyira büdös, rossz tapintású és gagyi, hogy hirtelen csalódottságot éreztem. Gyorsan kidobtam a kis szivacsát és elővettem egy jót, azzal próbáltam ki. Tudja, amit egy púdernek tudnia kell: mattít, fixál. Plusz antibakteriális, ami külön jó pont.
Ennyi pénzért nagyon megéri. Azóta vettem egy világosabb színűt is, de az nem olyan jó a bőrömhöz, de simán elhasználható az is.
Jó lenne bele egy tükör és egy normális puffni. Tudom, akkor drágább lenne, de akkor is.

natasa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 2.

Kedi81

2017. június 23.

Most nagyon csúnya leszek,de múlt héten vettem meg életem legdrágább púderét, (Dior) ,ezt ma sikerült beszereznem,de egy próba után azt kell mondjam,hogy az én bőrömre jobb,mint a Dior.......
Azt hiszem ezzel mindent elárultam,mattít,mégse látszik,kellemes érzés használni,és nagyon olcsó,meg még a pattanásokra is jó elvileg,kell ennél több?!?!?
Maximális csillag egyenlőre,később még beszámolok a hosszú távú hatásáról,de úgy néz ki megtaláltam az IGAZIT :-)))
Ő lesz a mindennapos a Dior-t meg alkalmi sminkeléshez fogom használni,így nagyon sokat spórolok is,de jó....,megérte ma betérnem a Müllerbe:-))
Update:
Sajnos délutánra már kifényesedik az arcom hiába használom,van valakinek esetleg tapasztalata olyan termékkel ami tényleg egész nap tart és nem kell újra púderezgetni,hogy ne fényesedjen át?
Lecsillagozom 4-re,mert én amit vártam tőle csak részben tartja meg:-((

Kedves Tara95,nagyon köszi,megpróbálom:-)))

Kedi81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 23.

Update:
Lecsillagozom 4-re,mert én amit vártam tőle csak részben tartja meg:-((

Kedves Tara95,nagyon köszi,megpróbálom:-)))

Dike01

2017. június 11.

Szeretek mindig más márkát kipróbálni de valahogy rövid időn belül mindig ennél a púdernél kötök ki. Legutóbb szinte ingyen dobálták a helyi Müllerbe ,gyorsan vettem is kettőt.

Még mindig kedvenc! Tökélesen fed ,mattít , csomagolás strapabíró bátran dobom a táskába.

Dike01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 11.

beauty7

2017. június 10.

Nosztalgikus hangulatomban vettem meg, ugyanis ez volt az első púderem. Akkor még nem nagyon számított milyen csak púder legyen, de most sok púderrel magam mögött állítom, ár-érték arányban egyik legjobb! Sajnálom, hogy nincs benne tükör, az hiányzik hozzá, bár 800Ft-ért igazából nem lehet ez elvárás. Szépen mattít, természetes, nem okoz pattanásokat, szebb tőle a bőröm, színe is jó, fed, de nem feltűnően. Nagyon elégedett vagyok vele, egy darabig egészen biztos nála maradok

beauty7
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 10.

Ennie86

2017. június 1.

Egy szó: imádom! :)
Teljesen véletlenül botlottam bele egy mülleres csavargásom alatt. Miért ne?- alapon már jött is velem haza a soft beige (20) árnyalat. Elég világos szerencsére a hulla fehér bőrömhöz. Mattító krém után szoktam felvinni, és szép természetes lesz az összhatás. Egy egész napot nem bír ki a mattító hatása, de ezt nem is vártam tőle. Külön plusz pont az antibakteriális összetevőiért. :)

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 1.

Egy szó: imádom! :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.