KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

CV Cadea Vera

Ár:   715 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. január 14.

Lelőhely:   Müller
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Mattító púder, zsíros pattanásos arcra

Nem tömítí el a pórusokat, antibakteriális. Szalicilsav tartalma révén, csökkenti a pattanásokat, a cink pórusösszehúzó hatású. Parfümmentes, nem irritáló.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

HNReni

2018. július 11.

Könnyű érzés a bőrön, a fedése közepes. Korrektorral és alapozóval együtt használom. Elégedett vagyok vele, szépen mattít. Szerintem újra veszem ha elfogy.

HNReni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

szabofannika0215

2018. július 10.

Jól pigmentált, átlagoss púder

szabofannika0215
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 10.

Jól pigmentált, átlagoss púder

e

2018. július 3.

Ár - ertek aranyban egesz jo, de nem kell tole csodát várni , azt vettem észre, hogy elég gyorsan fogy

e
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 3.

Luca28

2018. június 17.

Egyre kevesebb a pattanásom mióta ezt használom. Nagyon szépen mattít, és szépek az árnyalatok. Újra veszem:)

Luca28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 17.

bogarka23

2018. június 15.

Nem szokásom vakolatot készíteni az arcomra, ezért ez a púder nekem telitalálat! Yves rocheres BB krémre ezt használom és a végeredmény valami fantasztikus: fedés a bőrhibák ellen, de nem természetellenes és estig rajtam marad! Nem porzik, szerintem teljesen jó az a kis szivacs, amit hozzáadnak. Egészen biztos vagyok benne, hogy ezt fogom újravenni, ha elfogy.

bogarka23
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 15.

Edinkaa

2018. június 4.

Én már régóta használom, és engem abszolút meggyőzött. Elég problémás az arcbőröm, ha nagyobb fedésre vágyom, akkor a L'Oréal - True match alapozóval együtt használom, bár ilyenkor hamar elkezd fényleni az arcom (ez inkább az alapozó "hibája"). Kisebb fedés esetén van amikor a saját márkás CV-s BB krémmel használom, na szerintem ők együtt jobbak, ezzel a kombinációval nem fénylik annyira az arcom. Az ára egyenesen verhetetlen, nekem a pattanásaimat is visszaszorította, illetve amit ígér, azt tartja is. Számomra szuper termék! :)

Edinkaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 4.

doriarany

Korcsoport: < 18
2018. május 19.

A marka fedo stiftjevel egyutt hasznalom, imadom:))

doriarany
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. május 19.

A marka fedo stiftjevel egyutt hasznalom, imadom:))

berdobarbara

Korcsoport: < 18
2018. április 30.

Itteni vélemények miatt vettem meg, egész jó.: )

berdobarbara
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. április 30.

Itteni vélemények miatt vettem meg, egész jó.: )

lyll

2018. április 18.

Tabletta nélkül küzdök a PCOS tünetei ellen és mostanában olyan szinten zsírosodott a bőröm, hogy már nem tudtam, mit rákenni, pár óra múlva tocsogott a homlokom a zsírban és a hajam is borzalmasan nézett ki tőle. Teljesen véletlenül találtam itt rá erre a termékre és kicsit szkeptikusan vettem meg, de most már nagyon örülök, hogy megleltem. Még munka után is matt vele a végeredmény, imádom. Ezentúl mindig lesz nálam, mert ez a termék nekem tényleg igazi csodaszer!

lyll
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

tothbabi

2018. március 29.

Nagyon szeretem! Nagyon sok púdert/alapozót/BB krémet próbáltam már, de sokszor visszatértem hozzá. Jó egy biztos pont az életemben. Kabuki ecsettel szoktam felvinni, nem túl vastagon, így közepesen fed+fújok rá egy kis ásványvizes permetet, hogy eggyé váljon a bőrrel. Igaz, nem mattít egész nap, de nem is várom el. Szerintem egész természetes hatást kelt. Kettesével veszem :-) Mindenképp érdemes kipróbálni. Ár-érték arányban 5-ös

tothbabi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.