KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

CV Cadea Vera

Ár:   715 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. január 14.

Lelőhely:   Müller
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Mattító púder, zsíros pattanásos arcra

Nem tömítí el a pórusokat, antibakteriális. Szalicilsav tartalma révén, csökkenti a pattanásokat, a cink pórusösszehúzó hatású. Parfümmentes, nem irritáló.

Ár: 400Ft , Eladó: Jdit04
Állapot: párszor próbált, Helyszín: Mosonmagyaróvár, fizetés: személyes átvétel/posta

llidia

2018. január 14.

Itteni vélemények alapján vásároltam.
Nagyon szépen fed, pattanásaim tényleg sokkal kevesebbszer vannak mióta ezt használom.
Egy negatívum, hogy a homlokom kifényesedik tőle, így oda nem használom.

llidia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 14.

Itteni vélemények alapján vásároltam.
Egy negatívum, hogy a homlokom kifényesedik tőle, így oda nem használom.

tonic

2017. december 5.

A leírás alapján vettem meg, egész jó egyébként.

tonic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 5.

A leírás alapján vettem meg, egész jó egyébként.

belaura

2017. november 18.

Nekem nem fényesedik át (legalábbis így ilyen időben, majd kíváncsi leszek nyáron hogy teljesít), legfeljebb csak a nap végére egy kicsit. Meglepően jó a fedése, nem használok hozzá alapozót, csak primert, rá pedig az essence fixáló spray-jét, hogy kicsit elvegye a poros hatást. Nagyon szeretem, szép egységes bőrképet ad így. Pattanásokat nem okozott.

belaura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 18.

tbanett

2017. november 17.

Nekem bejött, mattít, fed de nem maszk hatású és illeszkedik a bőröm színéhez. :)

tbanett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

piperepozitív

2017. november 11.

Szeretném többször használni, de a legvilágosabb is csak nyáron jó nekem, egyébként túl sötét.
Nem rossz, de azért átfényesedik ez is pár óra után. Bár lehet, ha lenne olyan árnyalata, amit a hűvösebb évszakokban is jó lenne, kevésbé lenne ilyen gond vele :P
Amúgy egész jó, akinek jók a színek, használja bátran.
Nem okozott pattanásokat sem.

piperepozitív
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 11.

Amúgy egész jó, akinek jók a színek, használja bátran.
Nem okozott pattanásokat sem.

Zsani.D

2017. november 10.

Szuper kis púder, két árnyalat is megvan belole. Nem szükséges sokat használni belőle, nem kelt maszk hatást. Nap közben viszont legalább egyszer szoktam meg használni, mert sajnos pár óra után atzsirosodik. Ar-ertek arányban viszont kitűnő.

Zsani.D
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

Matryoshka

2017. november 1.

Először kicsit világosnak tűnt, de felvitelkor eltűnik a színe. Nap végére nálam már elveszíti a hatását.

Matryoshka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 1.

Zsofffii

2017. szeptember 6.

Elégedett vagyok vele! Nem minden nap használom, de mikor előkapom teszi szépen a dolgát! Ecsettel viszem fel, viszont ha erősebb fedést szeretnék akkor a szivacsot választom!
Ára tökéletes!

Zsofffii
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Ára tökéletes!

HomlokPuszi

2017. augusztus 9.

Jajj, annyira szerettem volna szeretni ezt a púdert, de sajnos nem sikerült.. Szép összetevők, viszonylag jó fedés, reggel felkentem - imádtam, majd este mikor hazaértem és mosnám le veszem észre, hogy tele lettem apró pici fehér pattanásszerű izékkel. RENGETEGGEL. Tuti, hogy ez a ludas, mert semmi új dolgot nem kentem magamra, és sosem voltak még ilyen kiütéseim semmiféle sminktől.. Nagyon csalódott vagyok.. :(

HomlokPuszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

asztromélia

2017. augusztus 8.

Nagyon jól fed, a szín tökéletesen passzol, könnyen beszerezhető és olcsó. Egyedül ezt a gumi korongot nem szeretem amit hozzá adnak, fura érzés ahogy az arcomhoz ér.

asztromélia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.