KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Estée Lauder

Ár:   20 900 Ft és 30 500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Estee Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2016. március 31.

Ár:   20 900 Ft és 30 500 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   Estee Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Az Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II az Estee Lauder eddigi legátfogóbb, legkorszerűbb széruma. A bőrben zajló, sejtszintű Catabolysis-tvizsgáló kutatások forradalmi eredményeinek köszönhetően az összetétel most először serkenti a bőr fiatalosságának megőrzéséhez létfontosságú természetes éjszakai tisztuló folyamatokat. A hatékony Catabolysis és Chronolux™ technológiákat párosító ÚJ, forradalmi ChronoluxCB™ technológia sejtszintű tisztítással egészíti ki a szérum bőrfunkciókat összehangoló hatását a bőr természetes éjszakai regenerálódásának maximalizálása érdekében.

Az új technológia segíti a sejtszintű károsodásokat okozó belső szennyeződések eltávolítását a bőrsejtekből, ezáltal optimalizálja a sejtműködést és javítja a bőr általános regenerálódását.

Látványosan enyhíti az öregedés látható jeleinek mindegyikélt, és teszi fiatalosabbá a bőrt. Hatására a megerősödött bőr ellenállóbbá válik a káros hatásokkal szemben. A minden etnikum számára bizonyítottan hatékony, forradalmi éjszakai regeneráló szérum hatására a bőr simábbá, hidratáltabbá, erősebbé és egyenletesebb tónusúvá válik.

Kielemeztük a hónap krémét: Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II

szviktoria

2018. január 8.

Ajándékba kaptam a blockbuster csomagban először féltem tőle, mert érzékeny pattanásra, kipirosodásra hajlamos a bőröm de ki próbáltam és azóta mást nem vennék egy igazi csodaszer. Egy éjszaka utan mondta a párom, hogy mitől ilyen szép most az arcom hát az Advanced Night Repair azóta ő is használja. Az ára kicsit marós de minden pénzt megér az első még el sem fogyott mar vettem egy másikat kedvezményes áron.

szviktoria
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

La-Fee

Friss:
Próbáltam mást, de semmi nem múlja felül! Negyedszer veszem újra. Most újra kisimultam....

Nekem látványos változásokon ment keresztül a böröm. Második üveggel fogyasztom, az elözö még a régi verzió, ezt talán még jobban is szeretem. Megéri a cseppjeit, bár tényleg nagyon drága, de jobb a tükörbe nézni... Folyamatosan kell ápolni a bört, föleg már a mi korunkban, de hát ez van, remélem nem látszom annyinak, amennyi szám szerint lennék :)

Friss:

Jézuskától megkaptam a legnagyobb kiszerelést, plusz szemránckrémet, nagyon boldog vagyok vele, nekem évek óta alap barab és igenis látszik, hogy használom. Lehet, hogy a gének is jók, de vagyok már annyi, hogy látom, ez egy nagyon de nagyon hasznos kellék a szépség megőrzéséhez! :)

La-Fee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 4.

juditka70

2018. január 4.

Szerencsés gének..... bár még 47 évesen sem vagyok ráncos, Persze,az orrnyeregnél található kicsit mélyebb barázdám az van,de nem olyan vészes, A használatánál amit tapasztaltam a jó hidratáláson kívül,hogy szebbé,kicsit mintha feltöltené a barázdám. :) Az ehhez hasonló problémával küzdő hölgyeknek csak ajánlani tudom! :)

juditka70
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 4.

vica85

2018. január 4.

Egy csoda! Fantasztikus bőrképet ad, tökéletesen hidratált, ragyogó, és egészséges tőle az arcom. Igaz, nem olcsó, de nagyon sokáig kitart, és at eredményért bőven megéri. Pillanatok alatt beszívódik, és úgy veszem észre, az éjszakai krémem hatását is erősíti. Bérelt helye van a polcomon. :)

vica85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

Mancsusz

2018. január 2.

Először egy rendelésem során kaptam ajándékba a mintát, a hűvös időben igazán jól jött. Az első pár használat után éreztem, hogy egy igazi csodaszer. Érzékeny a bőröm így nem igazán sok terméket bír. Látványosan szebb, egészségesebb és ragyogóbb lett tőle a bőröm, illetve igazán hidratált és puha is. Elég drága, de ha valaki ki tud adni ennyit rá akkor én csak ajánlani tudom.

Mancsusz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 2.

ludri97

2017. december 26.

Egy karácsonyi ajándék szett része volt,már régebben is kacérkodtam vele, szerelem lett :)

ludri97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 26.

brenata

2017. december 23.

Életem első nagy kiszerelésű ANR-jét megkaptam a Télapótól.Eddig mindig csak mintákat használtam és csak sóvárogtam iránta. Szerencsére egy szuper jó akciós csomagot talált a Télapó és az Este Lauder webshopjából megrendelte nekem:-) Gyorsan beszívódik, emiatt smink előtt is bátran lehet használni. A szemkörnyékápolójával csodákra képes.

brenata
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 23.

HDR

2017. december 21.

Eloszor mintat kaptam egy kedves km-es felhasznalotol, aztan Notinorol rendelt csomagban volt 15 ml-kiszereles. Nos a minta amit hasznaltam olyan csodas arcot csinalt egy ejszaka alatt,mintha harom hetet relaxaltam volna a Bahamakon es napi 12 orat aludtam volna. Feszes, egyenletes,sima arckep, dzem alatti piros duzzanatok sehol. Am a Notinos termek nem hozza ezt az eredmenyt... Erdekes... Igy legyen negyes es nem tudom eldonteni,hogy megvegyem-e nagyban vagy sem.

HDR
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 21.

laracroft

2017. december 18.

Ez a szérum egy álom!
Nem igazán tudom megfogalmazni, hogy mit csinál vagy hogyan csinálja, de észrevehetően, sőt, látványosabb szebb összképet generál.
A bőröm simább, puhább, egységesebb, hidratáltabb, talán még az apró, kezdődő ráncokat is halványítja.
Az eddigi legjobb szérumom, pedig próbáltam már ennél jóval drágábbat is.
Biztosan újra fogom vásárolni.

laracroft
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 18.

Ez a szérum egy álom!
Az eddigi legjobb szérumom, pedig próbáltam már ennél jóval drágábbat is.
Biztosan újra fogom vásárolni.

Kiezapcsa

2017. december 9.

Az idei karácsonyi bőröndben jutottam hozzá, EL fan vagyok, de eddig nem foglalkoztatott a ránctalanítás, önmagában nem biztos, hogy megvettem volna (még).
Egyelőre annyit tudok róla elmondani, hogy nem allergizál, a bőröm issza és puhább illetve feszesebb lesz egyből. Csak este, lefekvésnél használom. A pipetta praktikus, a termék könnyen és szépen terül a bőrömön. Update-elek ha elfogyasztottam.

Kiezapcsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.

Antioxidánsok: Yeast Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Anthemis Nobilis (Chamomile)
Hidratálók: Methyl Gluceth-20, PEG-75, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Butylene Glycol, Propanediol, Glycereth-26, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Peptidek: Tripeptide-32
Vitaminok: Pantethine, Tocopheryl Acetate

A PEG a polyethylene glycol rövidítése. Stabilizáló, vízmegkötő anyag.

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Az Afrikai esőerdőkben honos fa magjának, a kóladiónak a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő. Hatása jórészt magas koffeintartalmával magyarázható: antioxidáns, vízhajtó (átmenetileg simább bőrt eredményez) és érszűkítő (szem alatti puffadás, sötét karikák ellen hatásos lehet) hatása van a bőrre.

B5 vitamin (pantonén sav).  Sebgyógyító, hidratáló hatása van.

Az Estée Lauder Inc. szabadalma szerint ez az összetevő képes a bazális sejtekben (keratinocyte, a bőr legfelső rétegének, az epidermisznek a fő alkotósejtje) aktiválni bizonyos géneket az éjszaka során, amikor azok kevésbé aktív állapotban vannak. Ez az összetevő kombinálva egy DNS-javító enzimmel (Lactobacillus Ferment) képes a bőrünket ért múltbeli károkat helyrehozni, és megelőzni a jövőbeni károkat. Ezen összetevő (illetve összetevő-kombináció) hatékonysága azonban független kutatások által még nem alátámasztott. A szabadalom leírása: http://www.freepatentsonline.com/y2009/0220481.html

Nátrium ribonukleinsav. Bőrkondicionáló hatású összetevő, mely segíti a bőr megújulási folyamatait.

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Squalane eo 1 0

Kíméletes felületaktív anyag (surfactant), mely lehetővé teszi az olaj és zsír feloldását és lemosását.

Lásd Tripeptide-32

Oleth-3 eu 5 2

Oleth-5 eu 3 2

Kamilla. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.

Choleth-24 ti I eu 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag (surfactant)

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Színező anyag. (Piros)