KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Estée Lauder

Ár:   20 900 Ft és 30 500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Estee Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2016. március 31.

Ár:   20 900 Ft és 30 500 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   Estee Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Az Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II az Estee Lauder eddigi legátfogóbb, legkorszerűbb széruma. A bőrben zajló, sejtszintű Catabolysis-tvizsgáló kutatások forradalmi eredményeinek köszönhetően az összetétel most először serkenti a bőr fiatalosságának megőrzéséhez létfontosságú természetes éjszakai tisztuló folyamatokat. A hatékony Catabolysis és Chronolux™ technológiákat párosító ÚJ, forradalmi ChronoluxCB™ technológia sejtszintű tisztítással egészíti ki a szérum bőrfunkciókat összehangoló hatását a bőr természetes éjszakai regenerálódásának maximalizálása érdekében.

Az új technológia segíti a sejtszintű károsodásokat okozó belső szennyeződések eltávolítását a bőrsejtekből, ezáltal optimalizálja a sejtműködést és javítja a bőr általános regenerálódását.

Látványosan enyhíti az öregedés látható jeleinek mindegyikélt, és teszi fiatalosabbá a bőrt. Hatására a megerősödött bőr ellenállóbbá válik a káros hatásokkal szemben. A minden etnikum számára bizonyítottan hatékony, forradalmi éjszakai regeneráló szérum hatására a bőr simábbá, hidratáltabbá, erősebbé és egyenletesebb tónusúvá válik.

Kielemeztük a hónap krémét: Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II

Ár: 8000 Ft , ajánlott postával együtt , Eladó: horgi
Állapot: új, Helyszín: Tiszafüred, fizetés: Személyes átvétel, előre utalás ajánlott csomagként

Augmentin

2017. október 12.

Szenzációs ez a termék. Az itteni vélemények alapján "kispóroltam" magamnak egyet. Egész életemben seborreás, problémás bőrrel küzdöttem. Ez az első olyan kence, amitől megnyugszik, sima, és egészséges a bőröm. Szinte mindenki észreveszi a környezetemben, hogy milyen más az arcom.Nem tudom mennyi ideig lesz elég a 30 m-l es üvegcse, de bevallom azért spórolok vele, mert Nekem ez azért nagyon drága. Ennek ellenére valószínűleg újra fogom venni.

Augmentin
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 12.

Greta1996

2017. október 10.

A bőröm állaga javult egy kicsivel, de ha már ennyibe kerül nagyobb hatást vártam volna. Pozitívuma, hogy nagyon hamar felszívódik és a hidratáltság megvan utána.

Greta1996
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 10.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. szeptember 23.

A bőröm "becuppantja", szinte azonnal ezt a szérumot. Nincs ragacsos érzés, csak bababőr, mintha valami láthatatlan, elasztikus anyag vonná be az arcomat. Amikor ezt a szérumot használom, azt vettem észre, hogy a felvitel után szeretem többször is ellenőrizni, végigsimítani az ujjaimmal, érezni a hihetetlen bársonyosságot, amit más termékeknél ritkán tapasztaltam. Kitűnőek azok a natúr olajok is, amit csak ajánlani tudok, de az olaj, az olajos érzéssel jár, ott nincs helye a simogatásnak. Szerencsés vagyok azért, hogy a bőrömhöz jól alkalmazkodnak az EL termékek, vagy fordítva... Bevallom, hogy egyszerűen imádom ez a márkát! Lehet, hogy furcsa kívánság, de azt sem bánnám, ha egyszer zárás után bent felejtenének egy EL üzletben és reggelig mindent kipróbálhatnék! Kicsit azért hiányozna az udvarias kiszolgálás és az eladók szakértelme, ami nem elhanyagolható.
És akkor jöjjön a meglepetés: nem adhatok mást, mint... na jó, hát csakis maximális pontot!

Fiorentina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

KissAngika

2017. szeptember 23.

Érezhetően tisztább és szebb a bőröm tőle, mellette a Lancome hydra zen-t használom éjszakára és nappalra is.

KissAngika
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

gyulzsuzsi

2017. augusztus 23.

Körülbelül két hónapja használom, csodás a pipetta, az illat, reggelre valóban egységesebbnek látom a bőröm. ( Néha nappalra is használom, ha tudom hogy nem megyek sehova)
Nem tartom nélkülözhetetlennek, de örülök hogy kipróbáltam. Az ára miatt nem adhatok maximumot.
Egy tipp: sok plázában minden hónapban van akciós nap amikor a ( pl. EL cuccokat árusító ) parfümériákhoz is beszerezhető kupon, érdemes megvárni, mert ilyen árnál már nem mindegy.

gyulzsuzsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

Nita26

2017. július 26.

Mintát kaptam belölle, nem használom minden nap, csak akkor vetem be, ha extra tuningra van szüksége a börömnek. Azonnal kisimít és ragyogóvá teszi a böröm, nagyon szeretem, és nem kell sok belölle. Daywear krémmel együtt pedig szuper!

Nita26
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 26.

Juliette Cavill

2017. július 10.

Szem alatti karikák miatt vásároltam meg, kicsit halványította, de az árához képest nagy változásról nem tudok beszámolni. Egyelőre nem lesz újravevős, csak ha nem találok minőségben még elfogadható, olcsóbb terméket. Mellette szól, hogy nem irritálta a bőröm, sokáig tudtam használni, mert kis mennyiség is elég volt.

Juliette Cavill
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

Wee

2017. június 21.

Anya használja főként, de néha ha nagyon fáradtak a szemeim, nagyon szépen helyrehozza szem alatti karikákat és reggelre mintha kivirágozna az arcom.

Wee
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 21.

BettyBabu

2017. június 21.

Az utolso cseppjeig beszippantja a böröm, egyszerüen imadja.
Sokaig eleg, szep inci-vel, egymagaban azert nem eleg.
A jot meg kell fizetni ez van:)

BettyBabu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 21.

Az utolso cseppjeig beszippantja a böröm, egyszerüen imadja.
Sokaig eleg, szep inci-vel, egymagaban azert nem eleg.
A jot meg kell fizetni ez van:)

marliz

2017. június 16.

Kb. fél éve használom. A bőrömön nem rontott, de igazán átütő változást pozitív irányba sem tapasztaltam. Nem ragad, hamar beszívódik, nem irritálja a bőrömet, de más szérum után nézek.

marliz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 16.

Antioxidánsok: Yeast Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Anthemis Nobilis (Chamomile)
Hidratálók: Methyl Gluceth-20, PEG-75, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Butylene Glycol, Propanediol, Glycereth-26, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Peptidek: Tripeptide-32
Vitaminok: Pantethine, Tocopheryl Acetate

Vízmegkötő és bőrjavító (skin conditioning) szer. A bőrön alkalmazva selymes és lágy érzetet nyújt.

A PEG a polyethylene glycol rövidítése. Stabilizáló, vízmegkötő anyag.

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Az Afrikai esőerdőkben honos fa magjának, a kóladiónak a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő. Hatása jórészt magas koffeintartalmával magyarázható: antioxidáns, vízhajtó (átmenetileg simább bőrt eredményez) és érszűkítő (szem alatti puffadás, sötét karikák ellen hatásos lehet) hatása van a bőrre.

B5 vitamin (pantonén sav).  Sebgyógyító, hidratáló hatása van.

Az Estée Lauder Inc. szabadalma szerint ez az összetevő képes a bazális sejtekben (keratinocyte, a bőr legfelső rétegének, az epidermisznek a fő alkotósejtje) aktiválni bizonyos géneket az éjszaka során, amikor azok kevésbé aktív állapotban vannak. Ez az összetevő kombinálva egy DNS-javító enzimmel (Lactobacillus Ferment) képes a bőrünket ért múltbeli károkat helyrehozni, és megelőzni a jövőbeni károkat. Ezen összetevő (illetve összetevő-kombináció) hatékonysága azonban független kutatások által még nem alátámasztott. A szabadalom leírása: http://www.freepatentsonline.com/y2009/0220481.html

Nátrium ribonukleinsav. Bőrkondicionáló hatású összetevő, mely segíti a bőr megújulási folyamatait.

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Squalane eo 1 0

Kíméletes felületaktív anyag (surfactant), mely lehetővé teszi az olaj és zsír feloldását és lemosását.

Lásd Tripeptide-32

Oleth-3 eu 5 2

Oleth-5 eu 3 2

Kamilla. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.

Choleth-24 ti I eu 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag (surfactant)

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Színező anyag. (Piros)