KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Estée Lauder

Ár:   22 100 Ft és 32 100 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. március 26.

Ár:   22 100 Ft és 32 100 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Az Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II az Estee Lauder eddigi legátfogóbb, legkorszerűbb széruma. A bőrben zajló, sejtszintű Catabolysis-tvizsgáló kutatások forradalmi eredményeinek köszönhetően az összetétel most először serkenti a bőr fiatalosságának megőrzéséhez létfontosságú természetes éjszakai tisztuló folyamatokat. A hatékony Catabolysis és Chronolux™ technológiákat párosító ÚJ, forradalmi ChronoluxCB™ technológia sejtszintű tisztítással egészíti ki a szérum bőrfunkciókat összehangoló hatását a bőr természetes éjszakai regenerálódásának maximalizálása érdekében.

Az új technológia segíti a sejtszintű károsodásokat okozó belső szennyeződések eltávolítását a bőrsejtekből, ezáltal optimalizálja a sejtműködést és javítja a bőr általános regenerálódását.

Látványosan enyhíti az öregedés látható jeleinek mindegyikélt, és teszi fiatalosabbá a bőrt. Hatására a megerősödött bőr ellenállóbbá válik a káros hatásokkal szemben. A minden etnikum számára bizonyítottan hatékony, forradalmi éjszakai regeneráló szérum hatására a bőr simábbá, hidratáltabbá, erősebbé és egyenletesebb tónusúvá válik.

Kielemeztük a hónap krémét: Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II

Ár: 14000 , Eladó: Zsofia27
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II 30ml
Ár: 14000 + posta/foxpost , Eladó: sheder5
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: előreutalás után posta/foxpost vagy személyes átvétel Budapesten

bugeyes

2018. július 11.

30 ml-es kiszerelésben vásároltam meg, már használom kb. 2 hónapja, és még mindig megvan a 3/4-ede. Számomra pozitívum, hogy bár igen borsos az ára, de kevés is elég belőle, így nem kell havonta ennyi pénzt kiadni egy termékre. Az esti rutinban használom, de hogy teszteljem, hogy önmagában mennyire hatásos, egy ideig hidratáló krém nélkül használtam. Nekem sajnos nagyon zsíros a bőröm, úgyhogy nyáron nemhogy nem igényel extra hidratálást, csak a könnyebb textúrájú krémekkel, szérumokkal nézek ki vállalhatóan.

Nos, mivel nem vagyok szakértő, nem tudom, hogy hosszútávon hogyan fog hatni a bőrömre, de amit tapasztaltam, azzal meg vagyok elégedve. Szépen beissza a bőröm, bár nagyon pici ragacsos érzet marad utána, ez viszont reggelre eltűnik. Nem is tudom, valahogy szépen "összerántja" a bőröm, valahogy sokkal kipihentebb, egészségesebb, frissebb a kinézete. Egyelőre 4*-ot adok, mert van még a bakancslistámon egy éjszakára használható szérum, amit ki szeretnék próbálni, viszont az majdnem féláron megvásárolható.

bugeyes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

whitemerci

2018. július 7.

Én is csak estére használom ezt a szérumot, már második üvegnél járok, igaz volt közötte elég nagy kihagyás is. Kellemes állagú, hidratáló hatású szérum, amit hamar beszív a bőröm, nem lesz tőle ragacsos, és ténylegesen kisimultabb, kipihentebb bőrrel ébredek másnap reggel. Szerintem sem mindegy, hogy milyen éjszakai krémet használunk felette, nagyban befolyásolja a másnap reggeli eredményt, de nálam is előfordult már, hogy csak önmagában használtam és így is viszonylag jól teljesített (de csak normál bőrön, szárazon, már nem elég). Kimagasló csodaszernek persze ezt a szérumot sem nevezném, és olcsónak sem mondanám, a második kiszerelést én is csomag részeként kaptam, így sokkal olcsóbb volt. Szívem szerint 4,5 csillag, de mivel ilyet nem lehet ezért gyenge 5-ös.

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 7.

Jucccc

2018. július 1.

Nna, miután ennyire megosztó ez a termék, én is véleményezem. Őszintén mondom, nem hiszem el, hogy van, akinek ez nem csinál semmit a bőrével. Mivel szérum, nyilván nem önmagában használjuk, és a hatás nagyban függ a fölékent kencétől is (tapasztalat). De akármilyen gyengusz cucc ment fölé, akkor is jobb volt a bőröm reggelre. Sőt, tényleg ki lehet vele menni az utcára is, alapozó nélkül,mert szépen összekapja a bőrt, persze a bőrhibákat nem fedi el.
Éjszakai rutinomban betonbiztos helye lett, alatta egy c vitaminos szérum, fölötte egy másik jó kis Nuxe éjszakai kence, és reggelre fiatalodik a bőröm, még 4 óra alvás után is.

Jucccc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

Eni777

2018. június 28.

Esti arcápolási rutinom nélkülözhetetlen kelléke. Imádom! A hatása akkor mutatkozik legszembetűnőbben, ha egy átbulizott éjszaka után (ami nálam nem sűrűn fordul elő) használom. Másnap ugyanolyan kipihent, firss, kisimult arccal ébrdedek, mintha 9 órát aludtam volna :)
Gyorsan felszívódik, nem ragad és abszolút illatmentes. Nagyon fontos: MINDIG hidratálj a szérumra (ez nem hidratáló krém!) Mindenképp csodaszer, az ára picit húzós, de hosszútávon megéri, ez egy befektetés és a bőröd meg fogja hálálni. :)

Eni777
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 28.

VargaViktoria

2018. június 22.

Szerintem drága. Egy kisebb kiszerelésem volt belőle, nem ezt vettem újra, mert nem varázsolt el. Érdekes az állaga, olyan géles, de attól hígabb. Az illatát nem kedveltem. Egy rövid ideig ragadt is a bőröm, bár ez este nem számít. Jelenlegi álláspontom, hogy nem veszem újra.

VargaViktoria
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

Lorna

2018. június 15.

Update: Megleptem magam vele, végül nem egy szülinapra, ahogy eredetileg terveztem, hanem megadtam a módját stílusosan pont azon a random napon leptem meg magam vele, amikor le volt árazva 20%-al.
Nos, már majdnem elhasználtam egy 30 ml üvegcsét és azt kell mondanom, hogy ez egy nagyon kellemes szérum. Ez egy nagyon kellemes, és nagyon drága szérum. Legpontosabban fogalmazva, ez egy túl drága szérum, ahhoz, hogy a csak a kellemes legyen. És tényleg finom egyébként, rögtön feltölti a vízhiányos bőrt, vagy húzódásérzetet ha van, az állaga tökéletes, nem ragacsos, pont jó. Na de mennyi szérum van, ami kellemes és barátibb áru.
Igaziból a másik problémám ezzel a szérummal éppen az, hogy forradalmian korszerűsítették.
Anno olvastam ilyet a régi verzióról, hogy valaki éveken át ezt használta, és idős korára is folyton dicsérik a bőrét. Ezeket a szívmelengető sztorikhoz mindig olyan szkeptikusan álltam hozzá hogy oké, de mi van, ha a szerencsés illető csak éppen nyert a lottón genetikából?
Ettől függetlenül az EL Recovery Complex szérum II verzióról mindig az jut eszembe, már bocsánat a kockafejemért, de amikor a Star Trekbe a Dr. Leonard McCoy azt, mondja a Spocknak, miután az kispadozta/kipottyantotta a Kirköt egy lakatlan jégbolygóra a csata közepén hogy:
„Náluk otthon van egy mondás: ha indulsz a Kentucky derbin, nem hagyhatod az istállóban a díjnyertes csődört.”
Szóval kevésbé kockásan: miért is kellett ebből kiszedni az A vitamint?
Ami az egyik legfontosabb összetevő naptej mellett amit hivatalosan is anti-gaing összetevőnek tartanak, egy tuti dolog. Hasznos még kis koncentrációban is. Helyette meg tele van új szabadalmazott összetevőkkel – mindkettő az első helyen van – amit az EL szabadalmaztatott, úgyhogy annyira nincs róla sok információ, azon kívül, hogy ők azt állítják, hogy Ez. Biztos Jó. Lesz. Neked.
Eh.
Persze, amikor (nem ha;) nyerek a valódi lottón, lehet majd veszek újra belőle, mert tényleg kellemes.
Ja, és most nem segített a bőrömön, nincs annyira jó állapotba a bőröm, úgyhogy amikor előző alkalommal arról írtam, hogy talán ettől néz ki viselhetően az arcbőröm azt sztornózom.
(Azért ha az ára nem lenne talán adnék neki négy csillagot.)

Lorna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

Szóval kevésbé kockásan: miért is kellett ebből kiszedni az A vitamint?
Eh.
(Azért ha az ára nem lenne talán adnék neki négy csillagot.)

sheol

2018. május 29.

Legalább 3-4 fiolával elhasználtam (volt benne 30 és 50 ml-es is), nagyon szerettem az illatát, nagyon szertettem az állagát, de valahogy az én bőrömön olyan volt, mintha nem is használnék semmit, ezért abbahagytam. Lepontozni nem akarom, mert nem volt rossz, és lehet, hogy érettebb bőrön látványos az eredmény, de nálam nem okozott változást.

sheol
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

lydiajulyanne

2018. május 24.

Csoda szer! Ez az a szérum ami szerintem minden nő polcán fent kell hogy legyen, igaz borsos az ára, de rendkívűl sokáig elég. Én az utolsót tavaly decemberben vásároltam,még nyár végéig biztosan elég lesz. Igaz mostanában nem használom rendszeresen, de amikor érzem hogy száraz elhasználodott a bőrőm 1-2-3 nap használat után újra tökéletes ragyógó lesz, akár hetekig is ha megfelelően hidratálom. Rutinom: Hidratáló krémmel használom miután beszívta az arcbőröm a szérumot, tapasztalataim szerint így még jobb a végeredmény. Illata nem igazán van..nálam ez plusz pont! Nem ragad nem huzza össze az arcodat, száradás után puha és egyenletes arcfelület. Inkább az esti rutinomhoz használom. Összességében mindenkinek ajánlom, megéri az árát!!

lydiajulyanne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 24.

KataMayaNagy

2018. május 22.

Karácsonyi szettben kaptam ajándékba, nagyon örültem, hogy kipróbálhatom. Hamar felszívódik, kevés is elég belőle, a kis üvegcse sokáig elég volt a mindennapos használat mellett is. Az eredmény puha bőr és egyenletes bőrkép. Sminkalapnak is kiváló

KataMayaNagy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

claudia.nyilas

2018. április 23.

Egyből beszívódós könnyű szérum. Életet lehel egyből a bőrbe. Nem vitatom a szérum hatását, de nekem mintha egy fokkal jobb hatást érne el a Clinique laser focus-a.

claudia.nyilas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 23.

Antioxidánsok: Yeast Extract, Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Anthemis Nobilis (Chamomile)
Hidratálók: Methyl Gluceth-20, PEG-75, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Butylene Glycol, Propanediol, Glycereth-26, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Peptidek: Tripeptide-32
Vitaminok: Pantethine, Tocopheryl Acetate

A PEG a polyethylene glycol rövidítése. Stabilizáló, vízmegkötő anyag.

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Az Afrikai esőerdőkben honos fa magjának, a kóladiónak a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő. Hatása jórészt magas koffeintartalmával magyarázható: antioxidáns, vízhajtó (átmenetileg simább bőrt eredményez) és érszűkítő (szem alatti puffadás, sötét karikák ellen hatásos lehet) hatása van a bőrre.

B5 vitamin (pantonén sav).  Sebgyógyító, hidratáló hatása van.

Az Estée Lauder Inc. szabadalma szerint ez az összetevő képes a bazális sejtekben (keratinocyte, a bőr legfelső rétegének, az epidermisznek a fő alkotósejtje) aktiválni bizonyos géneket az éjszaka során, amikor azok kevésbé aktív állapotban vannak. Ez az összetevő kombinálva egy DNS-javító enzimmel (Lactobacillus Ferment) képes a bőrünket ért múltbeli károkat helyrehozni, és megelőzni a jövőbeni károkat. Ezen összetevő (illetve összetevő-kombináció) hatékonysága azonban független kutatások által még nem alátámasztott. A szabadalom leírása: http://www.freepatentsonline.com/y2009/0220481.html

Nátrium ribonukleinsav. Bőrkondicionáló hatású összetevő, mely segíti a bőr megújulási folyamatait.

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Squalane eo 1 0

Kíméletes felületaktív anyag (surfactant), mely lehetővé teszi az olaj és zsír feloldását és lemosását.

Lásd Tripeptide-32

Oleth-3 eu 5 2

Oleth-5 eu 3 2

Kamilla. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.

Choleth-24 ti I eu 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag (surfactant)

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Színező anyag. (Piros)