KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Estée Lauder

Ár:   22 100 Ft és 32 100 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. március 26.

Ár:   22 100 Ft és 32 100 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Az Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II az Estee Lauder eddigi legátfogóbb, legkorszerűbb széruma. A bőrben zajló, sejtszintű Catabolysis-tvizsgáló kutatások forradalmi eredményeinek köszönhetően az összetétel most először serkenti a bőr fiatalosságának megőrzéséhez létfontosságú természetes éjszakai tisztuló folyamatokat. A hatékony Catabolysis és Chronolux™ technológiákat párosító ÚJ, forradalmi ChronoluxCB™ technológia sejtszintű tisztítással egészíti ki a szérum bőrfunkciókat összehangoló hatását a bőr természetes éjszakai regenerálódásának maximalizálása érdekében.

Az új technológia segíti a sejtszintű károsodásokat okozó belső szennyeződések eltávolítását a bőrsejtekből, ezáltal optimalizálja a sejtműködést és javítja a bőr általános regenerálódását.

Látványosan enyhíti az öregedés látható jeleinek mindegyikélt, és teszi fiatalosabbá a bőrt. Hatására a megerősödött bőr ellenállóbbá válik a káros hatásokkal szemben. A minden etnikum számára bizonyítottan hatékony, forradalmi éjszakai regeneráló szérum hatására a bőr simábbá, hidratáltabbá, erősebbé és egyenletesebb tónusúvá válik.

Kielemeztük a hónap krémét: Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II

Ár: 4000 Ft , Eladó: Katisza89
Állapot: Kb 5 ml maradt benne , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Estée Lauder utazó méretű termékek
Ár: leírás szerint + posta , Eladó: Timmon
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+500 Ft)
Moncsika73

2019. január 14.

Kb 1 hónapja használom, egyenlőre meg vagyok vele elégedve, bár hosszú távú hatásáról meg korai lenne nyilatkozni . Az apróbb ráncokat szépen finomitja, bár a picit mélyebbnél meg nem tapasztaltam nagyon sok változást , bár tisztában vagyok vele, hogy a megtört vonásra krém , szérum nem lesz hatásos😒 ettől függetlenül a továbbiak megelőzésére használni fogom, és az ára ellenére újra veszem , mivel tényleg csak pàr csepp szükséges.

Moncsika73
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 14.

Johanna989

2019. január 10.

A karácsonyi sminkes bőröndben volt, amit minden évben beszerzek. Mivel a márka sminktermékeit szeretem, gondoltam kipróbálom. Sajnos nekem nem vált be. Akárhányszor próbálkoztam vele, mindig pattanásokat okozott, csakúgy mint a szemkréme. Semmilyen feszesítő hatást nem éreztem. Végül belekevertem az egészet a testápolómba.

Johanna989
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

edeseper

2019. január 2.

Szerintem ez tipikusan az a szer, amiről nehéz véleményt írni, hiszen a hatását valószínűleg 15-20 év múlva fogom igazán látni, de így két év használat után azért már látom, hogy bőven vannak pozitívumai.
Hetente 4-5 alkalommal kenem fel este tisztítás után, másnap érezhetően kisímult, kipihent a bőr, kicsit mintha hidratálóból is kevesebbet igényelne.
Szívesen látnék egy fotót valakiről, aki 10 éven át kente csak az egyik felét az arcának, szerintem látványos lenne a különbség :)

edeseper
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 2.

Dorina257

2018. december 30.

Nekem is bevàlt pàr napja hasznàlom :-) sztem sokaig eleg lesz a 30ml es kiszerelès is

Dorina257
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

Bettiky

2018. december 21.

Én rögtön 75ml-es verzióban vettem meg.
TÖKÉLETES!
A pattanásos bőrömet szépen helyrehozta, ha véletlen nyomkodnám is és este bekenem,
reggelre szépen begyógyul, nem marad utána csúnya nagy piros heg.

Többet nem használok mást :) Csak ajánlani tudom!

Bettiky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 21.

Én rögtön 75ml-es verzióban vettem meg.
TÖKÉLETES!
reggelre szépen begyógyul, nem marad utána csúnya nagy piros heg.

Többet nem használok mást :) Csak ajánlani tudom!

Whosthatfitgirl

2018. december 15.

Úúúúriiiiisteeeen!! Úúúúristen!!! Hát ez....ez egy csoda!!!
Nagyon-nagyon sokat hallottam róla, de nyilván nem az èn pènztárcámhoz szabott ára van, valamint nem akartam kiadni èrte 30 ezer forintot úgy, hogy nem tudom, hogy nekem jó lesz-e. Aztán mivel más Estee termèkeket is ki akartam próbálni meg a règen használt ès imádott krèmem újra hasznalni szerettem volna, ìgy vettem magamnak egy ajándèkcsomagot (ez lehet, hogy cikin hangzik 🤣), abban volt belőle egy picike kiszerelèsben.
Ahogy a nagykönyvben meg van ìrva, este egy csodálatos ès alapos arctisztìtás után felkentem a termèket (nyilván elèggè fukarul bánva vele😃😃😃 ). Azonnal fel is szìvódott, gondoltam is, hogy nah ez halottnak a puszi, annyit fog èrni, de mindegy elhasználom, aztán csendben levonom a tanulságot. Más krèmet nem is kentem rá, lehet bosszúból...
Reggel kócos èbredès, kicsiszogás a fürdőszobába ès csak álltam a tükör előtt....ès csak álltam ès álltam ès bambultam a fejem. Ès elfogott a "hűűű, b@meg" èrzès. Konkrètan, mintha valaki lecsiszolta volna èjszaka a fejem ès egy egèszsèges szìnű, csodálatos arcbőrt rakott volna a helyère!!! Nem akartam elhinni, hogy mindezt egy èjszaka alatt!!!
Lányok, vegyètek. Használjátok. Fantasztikus.

Whosthatfitgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 15.

Úúúúriiiiisteeeen!! Úúúúristen!!! Hát ez....ez egy csoda!!!
Lányok, vegyètek. Használjátok. Fantasztikus.

gaimanna

2018. november 28.

Pár napja használom a mintát, amit vásárlás mellé kaptam, és nagyon bejön! Este a tonik után és a krém előtt felpacsmagolok egy kicsit az arcomra, szinte azonnal beszívódik, reggelre pedig egyszerűen kisimult, egészséges kinézetű a bőröm. Kombinált a bőröm, de ez nem tette olajossá a problémás részeket. Úgy kell megállnom, hogy reggel ne használjam, csak este, mert annyira kellemes érzés! Meg is rendeltem az utánpótlást, és most tűkön ülök, hogy elég legyen a minta addig, amíg megérkezik a nagy kiszerelés. Igaz, hogy nem nagyon vannak ráncaim, fiatalító hatásról így nem tudok beszámolni, viszont soha nem volt még ilyen szép a bőrképem, amióta a pubertásba léptem kb. 15 évvel ezelőtt! :D

gaimanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 28.

pvleyla

2018. november 22.

Joker termék! Gyorsan felszívódik, nem hagy olajos nyomot, remek az illata. Leviszi reggelre a gyulladást, sokkal simább lett az arcom, foltjaim szépen tűnnek el a használat során, egy hónapja használom kb. bár kombináltam egy másik termékkel.

pvleyla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

SchmitterBettina

2018. október 29.

Imádom! Vérzik a szívem, most fogyott el. Még nincsenek mély ráncaim , kivéve egy mimikai a homlokomon, szépen kisímította , puha, sugárzó tőle az arcom. Én este szoktam használni, könnyen beszívódik, nem lesz reggelre olajos a bőrőm. Biztos újra fogom venni, csak várok az akcióra....

SchmitterBettina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

fagas

2018. október 22.

Nem tudok újat írni, mert Ti már megírtatok mindent előttem.:-))
Nagyon szuper kence, nekem is csak jót tett a bőrömmel, - tömörítés, kisimítás, csúnyaságok orvoslása - a kissé gyógynövényes illatát pedig külön imádtam. A legjobb azokból, amit eddig próbáltam/használtam. Csak az ára ne lenne olyan egetverő!!:-((

fagas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 22.

Nem tudok újat írni, mert Ti már megírtatok mindent előttem.:-))

Antioxidánsok: Yeast Extract, Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Anthemis Nobilis (Chamomile)
Hidratálók: Methyl Gluceth-20, PEG-75, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Butylene Glycol, Propanediol, Glycereth-26, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Peptidek: Tripeptide-32
Vitaminok: Pantethine, Tocopheryl Acetate

A PEG a polyethylene glycol rövidítése. Stabilizáló, vízmegkötő anyag.

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Az Afrikai esőerdőkben honos fa magjának, a kóladiónak a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő. Hatása jórészt magas koffeintartalmával magyarázható: antioxidáns, vízhajtó (átmenetileg simább bőrt eredményez) és érszűkítő (szem alatti puffadás, sötét karikák ellen hatásos lehet) hatása van a bőrre.

B5 vitamin (pantonén sav).  Sebgyógyító, hidratáló hatása van.

Az Estée Lauder Inc. szabadalma szerint ez az összetevő képes a bazális sejtekben (keratinocyte, a bőr legfelső rétegének, az epidermisznek a fő alkotósejtje) aktiválni bizonyos géneket az éjszaka során, amikor azok kevésbé aktív állapotban vannak. Ez az összetevő kombinálva egy DNS-javító enzimmel (Lactobacillus Ferment) képes a bőrünket ért múltbeli károkat helyrehozni, és megelőzni a jövőbeni károkat. Ezen összetevő (illetve összetevő-kombináció) hatékonysága azonban független kutatások által még nem alátámasztott. A szabadalom leírása: http://www.freepatentsonline.com/y2009/0220481.html

Nátrium ribonukleinsav. Bőrkondicionáló hatású összetevő, mely segíti a bőr megújulási folyamatait.

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Squalane eo 1 0

Kíméletes felületaktív anyag (surfactant), mely lehetővé teszi az olaj és zsír feloldását és lemosását.

Lásd Tripeptide-32

Oleth-3 eu 5 2

Oleth-5 eu 3 2

Kamilla. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.

Choleth-24 ti I eu 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag (surfactant)

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Színező anyag. (Piros)