KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Estée Lauder

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   5,8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Estee Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: despoina, Módosítva: 2017. április 9.

Kiszerelés:   5,8 ml
Lelőhely:   Estee Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Hidratáló, hosszantartó, magasfényű szájfény az Envy termékcsaládból. Többdimenziós fényvisszaverő pigmentekkel dúsítja az ajkakat, miközben ápoló összetevői hidratálják azokat.

Estée Lauder Pure Color Envy Sculpting Gloss -110 Discreet Nude
Ár: 4000,- Ft (+postaköltség) , Eladó: vtina85
Állapot: új, bontatlan csomagolású, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalást követően posta
Estée Lauder Pure Color Envy Sculpting Gloss - 340 Flirtatous Magenta
Ár: 4000,- Ft (+postaköltség) , Eladó: vtina85

legallybrunette

2017. augusztus 20.

Nem szoktam ilyen drága szájfényeket venni, pontosabban nem is veszek, mert rúzspárti vagyok. De nyárra megkívántam valami könnyedebb, gyorsan felkenhető rózsaszínes ajakkencét. Elolvastam a sok jó véleményt, neten kinéztem a Suggestive Kiss nevű rózsaszínt, és meg is vettem. Élőben pont olyan szép, mint a képeken, nekem ez a tökéletes rózsaszín. Nem túl babás, nem pinkes, nem sápaszt, nem hivalkodó, egyszóval hibátlan természetességet sugall. Nem tudom, milyen tartósságról beszélnek itt egyesek, én azt tapasztaltam, hogy semmivel sem tart tovább, mint egy olcsó, egy-két ezresbe kerülő fényecske. Sajna, nem tudok úgy enni, hogy vicsorogva a fogammal húzogatom le a villáról a falatokat, vagy két ujjal dobálom be a picányi falatkákat, nehogy a full smink károsodjon a fejemen, ezért megeszem a Glosst is, ha tetszik, ha nem.

De! Az állaga, hogy nem ragad (érzem, hogy a számon van, de nem zavaró), a csomagolás, hogy valóban nem keni össze az applikátor a tubust és önmagát (imádom ezért, mert a halálom a macsánkás, igénytelen sminkszer, amit nem lehet letisztogatni rendesen), az érzés, amit egy luxus szájfény használata ad, mindez feledteti azt, hogy egy étkezés alatt lejön a számról. Ezért öt csillag, ahogy az Envy rúzs is, ami szintén 80% csoda és20% parasztvakítás, mert szintén nem tartós egy tizesért. De hát ez van. Örülés, boldogolás, öccsillag.

Frissítés: Az a helyzet, hogy nem vagyok elájulva tőle. Használgatom, örömmel forgatom, hogy ilyen szép, drága biszbaszom is van nekem, de igazából nem akkora nagy durranás, mint amit az ára sugall. Leveszek egy csillagot, mert az 5 nekem tényleg a non plus ultrát jelenti, és ez nem az.

legallybrunette
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Mano1234

2017. július 4.

Karácsonyi sminkbőröndben jutottam hozzá két színhez. Ennyire pigmentált szájfényem még nem volt, teljesen olyan a színe felkenve is mint a tubusban. Nagyon jó állaga van,nem ragad és hidratál,de emellett tartós is, szépen kopik. 6-7000 forintot nem valószínű, hogy adnék érte, de a karácsonyi bőröndkéket biztosan meg fogom venni ezek után minden évben 😊😊

Mano1234
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

myvettsoprano

2017. március 20.

Eddig nem szerettem a szájfényeket, de ennek a terméknek nem tudok ellenállni, imádom az illatát, az állagát, színét. Csillagos ötös!

myvettsoprano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 20.

Keesia

2017. február 25.

Kedvenc szájfényem. A Potent petal egy nagyon szép nude szín, jó a pigmentáltsága, és nagyon tartós, hidratáló hatású. Biztosan újraveszem, ha elfogy. :)

Keesia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 25.

NovakneViki

2016. november 24.

A 2016-os karácsonyi blockbusterrel együtt jutottam hozzá a 110-es Nude és a 340-es Magenta színű szájfényekhez. Első ránézésre azt hittem, hogy a nude szín épp, hogy csillogni fog a magenta szín pedig majd egy halvány cseresznyepiros színt fog kölcsönözni az ajkaimnak, de felkenve teljesen ledöbbentem. A nude szájfény egy barackos színt is kölcsönöz az ajkaknak amellett, hogy szép fényes és egy picit csillog is, a magenta szájfény pedig ugyanolyan az ajkakon amilyen a tubusban. Ami még nagyon tetszik, hogy sokadik használat után a tubus teteje nem lesz teli szájfénnyel, mint más hasonló termékeknél, így az applikátora mindig tiszta marad.

NovakneViki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 24.

toszkana

2016. november 18.

Szuper szájfény :) Simán felveszi a versenyt a Chanel Levres Scintillantes-sel ;) Kellemes viselni, nem ragad, tartós és gyönyörűen csillog. Aki jó színt választ az meg fogja szeretni. Nagyon szép természetes szín a Reckless Bloom ;)

toszkana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 18.

Mse

2016. november 7.

Mivel az Envy-t minden formában szeretem, így tudtam, hogy ez a szájfény sem fog csalódást okozni. Nem is okozott.
Hibátlan!!!!
Minden eddigi szájfényemnél tartósabb, az árnyalatok meseszépek, nem ragad, és olyan, mintha semmi sem lenne a számon.
Csodás termék, minden szájfény rajongónak ajánlom!

Mse
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 7.

Hibátlan!!!!
Csodás termék, minden szájfény rajongónak ajánlom!

despoina

2016. szeptember 28.

Nagyon szuper termék :) A szájfények sztárja a high-end márkák között. Gyönyörű színekben kapható, nagyon magasfényű, csodálatosan ragyog az ajkakon és hosszantartó. Huhhh nagyon de nagyon jó termék. Tényleg optikailag feltölti az ajkakat.
5* csillag

despoina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

5* csillag