KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Estée Lauder

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   5,8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: despoina, Módosítva: 2017. április 9.

Kiszerelés:   5,8 ml
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Hidratáló, hosszantartó, magasfényű szájfény az Envy termékcsaládból. Többdimenziós fényvisszaverő pigmentekkel dúsítja az ajkakat, miközben ápoló összetevői hidratálják azokat.

Ár: 5000 , Eladó: Angel13
Állapot: 1x használt, Helyszín: Dunakeszi, fizetés: csak Foxpost+600
Ár: 3.000,-/db vagy egyben a kettő 5.000,- , Eladó: monika.t
Állapot: nem volt használva, Helyszín: --, fizetés: banki utalás/befizetés után küldve

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. július 8.

Úgy tűnik, valamiért sikerül olyan EL vásárlásokat eszközölnöm, hogy mindig találok egy szájfényt is a választott szettben, hiába "tiltakozom" a szájfények ellen. Most a 330 red extrovert került egy rúzs mellé, ami elsőre úgy tűnhet, hogy egy erőteljes narancs-pirosas árnyalat. Csak önmagában, rúzs és szájceruza nélkül használva - kellemes meglepetésként - éppen csak felerősíti a szánk eredeti színét, és természetesen ad egy szép fényt - aggodalomra semmi ok a szín miatt.
Ahogyan whitemerci is leírta, ez a szín is "ijesztget" egy adag mikrocsillámmal, ami szájon ennél az árnyalatnál már egyáltalán nem látszik (szerencsére). Valószínű, hogy ezek a miniatűr arany csillámok biztosítják a különleges fényt az ajkakon. Viszont sokunk fenntartással van az ilyen, csomagoláson átlátható csillámokkal szemben, nehéz elhinni, hogy nem fognak látszani. Mert a régi szájfények nem így viselkedtek.
Az Envy matt rúzsaimat ez a szájfény tette számomra hordhatóvá, már majdnem temettem őket, aztán bevetettem ezt a szájfényt, amit nagyon jól tettem.
Kicsit édes az íze, de nem parfümös, ami jó.
Hangsúlyozom, hogy nem vagyok egy szájfény rajongó, de ezt szívesen viselem. Minimálisan érezni, hogy az ajkunkon van, ami nemhogy nem zavaró, hanem teljesen komfortos.
Már nemcsak hogy nem bánom, hogy összecsomagolták egy rúzzsal, hanem kifejezetten örülök neki. Az EL úgy tűnik, ennyi idő után is képes meglepni...
Ami pedig az árát illeti: egy rúzs, egy szájfény és egy szájceruza került volna picivel talán több, mint egy rúzs árába, de az EL-re 15+20% akció volt - azaz így bőven megérte.

Fiorentina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. július 8.

Kicsit édes az íze, de nem parfümös, ami jó.

whitemerci

2018. június 1.

Az EL Blockbuster Holiday 2017-es bőröndjében is megtalálható 420-as Reckless Bloom árnyalatára tettem szert. A hosszú és kecses átlátszó kiszerelésen keresztül egy nagyon sok ezüst csillámmal rendelkező, szilvás, mályvás színt látunk, ami felkenve egy igazán szép, fényes, és világosabb nude színné változik, az ezüst csillámok beleolvadnak a színbe, ezáltal felerősítve annak üde ragyogását, tényleg nagyon szép természetes szín, lakkos fényességgel felerősítve. Mindenesetre javaslom, hogy mindig vékonyan vigyük fel, majd az ajkak összedörzsölésével még tovább egységesíthetjük, így elkerüljük a nagyon-nagyon enyhén ragacsos, a száj sarkainak közelében szájnyitáskor esetlegesen keletkező nyúlós szál kialakulását. Ha sok termék kerül fel a szájra, akkor az ajkak belső pereménél összesűrűsödik a szájfény, és az előzőekben leírtakat eredményezheti. Vékony rétegben is szépen, egyenletesen fed, ilyenkor egyáltalán nem ragad, igazán kellemes, kényelmes viselet, és a szájkontúrnál sem alakul ki erőteljesen fényes, szinte zsíros hatást keltő réteg. Rajtam teljes mértékig fényes, lakkozott nude eredményt produkál, de azért a fényes lakkréteg sincs nagyon túlzásba víve. A szájfény lekopása után azért marad hátra némi ezüst csillám, de egyáltalán nem zavaró, vagy tolakodó, tehát nem néz ki csúnyán :). Amíg fent van a szájon olyan érzés, mintha hidratáló réteggel zártuk volna le az ajkakat, és valóban hidratál is kissé. Nekem kifejezetten tetszik a hosszú szárú, hegyesen végződő applikátor, szépen igazodik a forma a szájhoz, könnyen siklik, nem vesz fel egyszerre túl sok anyagot, de még ezt is érdemes kicsit lehúzni a "tubus" szájánál. Nincs nagyon erős illata, az applikátort megszagolva vaníliás sütemény illatot lehet érezni, de ez a szájon már nem érezhető. Rendkívül jól kihasználható szín, kényelmes, kellemes, egyszóval remek.

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 1.

szeliger

2018. március 25.

350 Tempting Melon. A tavaszi neszesszer akció egyik szuper értékes terméke, kicsit kisebb kiszerelésben, mert csak 4,6 ml tartalmaz. A szájfények minden tulajdonságával, kicsit ragacsos, a rúzsokhoz képest hamarabb lekopik, ugyanakkor szép fényt ad a szájnak. A színe miatt nagyon szeretem, ehhez csak ráadás, hogy az ajkaim jól hidratáltak maradnak. Használatra érdemes termék, akár meg is venném.

szeliger
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 25.

vzorka

2018. január 20.

Nekem semmi extra. A színe gyönyörű lenne, ha a fürdőszobai megvilágításban látott mályvásan pigmentált csillogás a nappali fényben is ugyanaz lenne. De nem az. Már csak a fény (a lányom szerint, mintha nyálas lenne a szám 😮 ) marad. Kicsit ragacsos is az érzet viseléskor, mint bármelyik szájfénynél, és nagyon nem tartós. Ennek ellenére biztos, hogy elhasználom, de nem venném újra.

vzorka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 20.

legallybrunette

2017. augusztus 20.

Nem szoktam ilyen drága szájfényeket venni, pontosabban nem is veszek, mert rúzspárti vagyok. De nyárra megkívántam valami könnyedebb, gyorsan felkenhető rózsaszínes ajakkencét. Elolvastam a sok jó véleményt, neten kinéztem a Suggestive Kiss nevű rózsaszínt, és meg is vettem. Élőben pont olyan szép, mint a képeken, nekem ez a tökéletes rózsaszín. Nem túl babás, nem pinkes, nem sápaszt, nem hivalkodó, egyszóval hibátlan természetességet sugall. Nem tudom, milyen tartósságról beszélnek itt egyesek, én azt tapasztaltam, hogy semmivel sem tart tovább, mint egy olcsó, egy-két ezresbe kerülő fényecske. Sajna, nem tudok úgy enni, hogy vicsorogva a fogammal húzogatom le a villáról a falatokat, vagy két ujjal dobálom be a picányi falatkákat, nehogy a full smink károsodjon a fejemen, ezért megeszem a Glosst is, ha tetszik, ha nem.

De! Az állaga, hogy nem ragad (érzem, hogy a számon van, de nem zavaró), a csomagolás, hogy valóban nem keni össze az applikátor a tubust és önmagát (imádom ezért, mert a halálom a macsánkás, igénytelen sminkszer, amit nem lehet letisztogatni rendesen), az érzés, amit egy luxus szájfény használata ad, mindez feledteti azt, hogy egy étkezés alatt lejön a számról. Ezért öt csillag, ahogy az Envy rúzs is, ami szintén 80% csoda és20% parasztvakítás, mert szintén nem tartós egy tizesért. De hát ez van. Örülés, boldogolás, öccsillag.

Frissítés: Az a helyzet, hogy nem vagyok elájulva tőle. Használgatom, örömmel forgatom, hogy ilyen szép, drága biszbaszom is van nekem, de igazából nem akkora nagy durranás, mint amit az ára sugall. Leveszek egy csillagot, mert az 5 nekem tényleg a non plus ultrát jelenti, és ez nem az.

legallybrunette
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Mano1234

2017. július 4.

Karácsonyi sminkbőröndben jutottam hozzá két színhez. Ennyire pigmentált szájfényem még nem volt, teljesen olyan a színe felkenve is mint a tubusban. Nagyon jó állaga van,nem ragad és hidratál,de emellett tartós is, szépen kopik. 6-7000 forintot nem valószínű, hogy adnék érte, de a karácsonyi bőröndkéket biztosan meg fogom venni ezek után minden évben 😊😊

Mano1234
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

myvettsoprano

2017. március 20.

Eddig nem szerettem a szájfényeket, de ennek a terméknek nem tudok ellenállni, imádom az illatát, az állagát, színét. Csillagos ötös!

myvettsoprano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 20.

Keesia

2017. február 25.

Kedvenc szájfényem. A Potent petal egy nagyon szép nude szín, jó a pigmentáltsága, és nagyon tartós, hidratáló hatású. Biztosan újraveszem, ha elfogy. :)

Keesia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 25.

NovakneViki

2016. november 24.

A 2016-os karácsonyi blockbusterrel együtt jutottam hozzá a 110-es Nude és a 340-es Magenta színű szájfényekhez. Első ránézésre azt hittem, hogy a nude szín épp, hogy csillogni fog a magenta szín pedig majd egy halvány cseresznyepiros színt fog kölcsönözni az ajkaimnak, de felkenve teljesen ledöbbentem. A nude szájfény egy barackos színt is kölcsönöz az ajkaknak amellett, hogy szép fényes és egy picit csillog is, a magenta szájfény pedig ugyanolyan az ajkakon amilyen a tubusban. Ami még nagyon tetszik, hogy sokadik használat után a tubus teteje nem lesz teli szájfénnyel, mint más hasonló termékeknél, így az applikátora mindig tiszta marad.

NovakneViki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 24.

toszkana

2016. november 18.

Szuper szájfény :) Simán felveszi a versenyt a Chanel Levres Scintillantes-sel ;) Kellemes viselni, nem ragad, tartós és gyönyörűen csillog. Aki jó színt választ az meg fogja szeretni. Nagyon szép természetes szín a Reckless Bloom ;)

toszkana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 18.