KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Eucerin

Ár:   3629 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: rocksteadycat, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. június 30.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

2% tejsav hatóanyagtartalommal. Mitesszeroldó hatású, javítja a bőr tónusát Könnyű, olajmentes formula. Segíti a bőr regenerálódását az éjszaka folyamán. 3 hét alatt láthatóan csökkenti a bőrhibákat.

Ár: 2000 Ft , Eladó: kispajkos
Állapot: 4 alkalommal próbált, sajnos nem vált be, Helyszín: Eger, fizetés: előre utalás után elsősorban Foxposttal küldöm (házhoz is)

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

brigifanni

2017. október 1.

Sajnos nekem nem igazàn vàlt be ez a termék. Pattanásaimon, mitteszereimen nem segít, emellett mikor felkenem sajnos még húzza is a bőröm. Többet vàrtam, sajnàlom, hogy csalódnom kellett benne.

brigifanni
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 1.

menio

2017. augusztus 7.

Tini korom óta eléggé zsíros, pattanásos és mitesszeres a bőröm sajnos és az utóbbi időben nagyobb, mélyebben kialakuló pattanásaim is lettek, amik aztán persze kisebesedtek és elkezdtek hegeket hagyni. Utánaolvastam ennek, aztán rászántam magam, "egy próbát megér" alapon. Esténként használom, fürdés majd micellás vizes arctisztítás után, majd reggelente szintén lemosom az arcom, ismét micellás tisztítás, végül valami nappali hidratáló krém (abból még nem találtam meg az igazit, mint az éjszakaiból :) ). Nekem egyelőre abszolút bevált, talán már az első pár nap alatt érzékeltem a változást. Néha jönnek ki pattik, de az elenyésző mennyiség az eddigihez képest méretben és mennyiségben egyaránt. A mitesszereket is talán halványította, bár lehet az is segít, hogy mivel nem volt olcsó, az ember körültekintőbben használja, nem pazarol és tisztogatja a bőrét legalább az említett micellás vízzel :) Már a második tubussal használom és teljesen elégedett vagyok vele. Valóban nem olcsó, nekem ennyit viszont megér és pl. a fitotékában vásárolva az ára is kedvezőbb önmagához képest. (Illetve egyelőre kevés sikerrel próbálok leszokni az akaratlan arcbőr érintgetésről egész nap, mivel rengeteg szennyeződést viszünk fel így az arcunkra.)

menio
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Lina1105

2017. június 29.

Az eddigi legjobb éjszakai krémem, nem véletlen a sok pozitív értékelés. Isteni az illata, gyorsan beszívódik, kevés kell belőle, így sokáig elég. A problémás időszakban (nagy ritkán) előbújó pattanásokat is nyugtatja, hamarabb elmúlnak tőle. Egyetlen negatívuma talán csak az ára, más rosszat nem tudok róla mondani! :)

Lina1105
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 29.

GaBrIeLLa08

2017. június 6.

Erre a krémre egy bizonyos bloggernél találtam rá!
Épp aznap elvoltam keseredve mert a kozmetikusom lemondta az időpontot és itt kint Angliában nehezen találni jót és jó áron aki tényleg meg is éri az árát. Mivel nekem a fogamzásgátló teljesen össze zavarta a szervezetemet egyre több és több pattanás és miteszer jött ki rajtam még az arcomon is ahol soha de soha sem volt.
Amikor hallottam hogy ez a bizonyos blogger erről a termékről beszél és hogy milyen sokat segített neki akkor megnéztem itt a véleményeket és itt csak szinte jót olvastam gondoltam akkor egy próbát megér!
Egy jó éjszakai krém ami nem zsírosodik könnyen beszivodik és nem beszélve arról hogy amióta használom a pattanasiam végre kezdenek eltűnni! Örülök hogy erre rá találtam az egyszer biztos ha elfogyna akkor jöhet a következő belőle 👌🏻😊

GaBrIeLLa08
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 6.

Erre a krémre egy bizonyos bloggernél találtam rá!

Lilia84

2017. május 25.

Ez a létező legjobb arckrém, legalábbis számomra, 10 csillagot adnék neki, ha lehetne. A DermoPurifyer krém-gélt használtam sokáig, de mostanában nem találtam sehol, így helyette kipróbáltam ezt. Állagra, illatra ugyanaz, mint a krém-gél, de nekem még jobban bevált. Felkenés után azonnal, tényleg meglepően gyorsan beszívódik, csak puha, selymes, hidratált, és matt érzetet hagy maga után, és imádom az illatát. Az eredmény pedig látványos, már az első használat után is reggelre egységesebb, simább lett a bőröm, Kb két hete használom, mostanra egyértelműbben tisztábbak és kevésbé láthatóak a pórusaim. Lehet, hogy nappalra is ezt fogom használni. Megvettem a nappali krém verzióját is, de azzal nem vagyok annyira elégedett, nem mattít olyan szépen, picit olajos érzetet hagy maga után és a szaga is zavaró nekem.

Lilia84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 25.

ellaeleonoraella

2017. május 9.

Nagyon hatásos. Egy hét után érezhető a különbség. Nagyon jól eső érzés az arcra kenni szinte egyből beszívja a bőr. Tényleg megnyugtatja és javít a bőr minőségén.

ellaeleonoraella
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 9.

iren79

2017. március 21.

Többen írtátok, hogy nem hidratál rendesen, húzódik a bőrötök. Viszont az én vízhiányos bőrömön müködött. Szuperül hidratál. :-) 5 csillag

iren79
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 21.

szaszkoj

2017. március 13.

Legrosszabb rémálmomban se jöjjön elő ez a krém... Nem javított semmit a bőrömön, sőt, apró, fehér pattanás-szerű dudorok jötek elő az állam környékén, amiket csak nagy nehezen sikerült eltüntetni. A kettő csillag azért jár, mert találtam neki egy alternatív felhasználási módot: itt a KM-en olvastan, hogy az ajkakra a legjobbak a kémiai hámlasztók, mint pl. a tejsav, és mivel ebben van tejsav, gondoltam, kipróbálom. Nem mondom, hogy a világ legjobb ajakhámlasztója, de elmegy. A sminkelés elején szoktan néha felkenni az ajkaimra, majd kb. 10 perc után egy zsebkendővel ledörgölöm. Utána viszont kell az ajakír, mert ez ugyan nem hidratál semmit :D

szaszkoj
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 13.

derienart

2017. március 9.

Több mint 2 hete használom és meg vagyok vele elégedve. Nagyon gyorsan beissza a bőröm, másnapra pihe-puha, és szépen egységesíti a bőrt. A mitesszeroldó hatását még nem vettem észre, remélem hosszútávon ezen a területen is szuperál majd.

UPDATE:

Most már két hónapja folyamatosan használom. Még félig van a tubus, így szerintem megéri az árát. Szerintem mindent tud, amit egy éjszakai krémnek kell, másnapra tényleg puha az arc, nagyon jól hidratál. A mitesszereket nem tüntette el, de sokkal egységesebb lett az arcképem, vaalmennyit fehérített rajtuk, és pattanásom konkrétan nem jött ki 2 hónapja. Szerintem megéri megvenni, szuper kis könnyed krém.

derienart
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 9.

UPDATE:

Mytia89

2017. január 17.

Nekem nem nagyon használt, nagyon zsírossá teszi az arcom, valamint pattanásosabb lett a bőröm tőle.

Mytia89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

Antioxidánsok: Alanine
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, Lactic Acid, Alanine
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Alanine a I h