KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Ár:   890 - 1390 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 890 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Beus70, Módosítva: 2015. március 4.

Ár:   890 - 1390 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Helia-d.hu, 890 Ft

A száraz bőr mindennapos ápolására kifejlesztett Helia-D Krémes hidratáló testápoló 24 órán keresztül táplálja és hidratálja bőrét. Értékes növényi hatóanyagai, a napraforgószár kivonat, az avokádó olaj és a shea vaj a bőr nedvességmegkötő képességét fokozzák. A Krémes hidratáló testápoló urea tartalma bársonyossá és simává varázsolja bőrét. A benne lévő E-vitamin megköti a szabadgyököket, regeneráló, bőrfiatalító. Gyorsan felszívódik. 24 órás hidratálás.

Parabénmentes.

Ár: 1280 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár
Ár: 890 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, készpénz, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont
Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
Ár: 550 , Eladó: andian
Állapot: egyszer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, előre utalás után postával

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

agnescz

Korcsoport: >54
2017. december 8.

Szuper testápoló! Pillanatok alatt beszívódik, és selymes, bársonyos, hidratált lesz tőle a bőröm. Nem kaptam az extra száraz bőrre valót, így megvettem ezt. Nekem jobban bejött. Azt is szívesen használom, de a kedvenc ez lesz. Az illata finom, diszkrét, és hamar elillan, ami számomra fontos. Utálom, ha keverednek rajtam az illatok.

agnescz
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. december 8.

Nikolett0512

2017. november 17.

Nekem nagyon bevált a termék. Már több mint fél éve használom és semmi problémám nincs vele. Nem zsírosítja a bőröm és nagyon jól hidratál is ;) hamar beszívódik.

Nikolett0512
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 17.

laura20020201

2017. november 5.

A tökéletes testápoló

laura20020201
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 5.

A tökéletes testápoló

Lin

2017. november 3.

Többször vettem újra, nekem télen kicsit kevés a hidratálása. Illatáról a Gucci Rush jutott eszembe.

Lin
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 3.

kattja

2017. október 26.

Még régebben használtam, szerintem ez egy teljesen átlagos testápoló, nagyon könnyű és gyorsan felszívódik, ami sokaknál pozitívum lehet, de sajnos ez az én extra száraz bőrömre nem volt elég. :( 3,5 csillagot adnék.

kattja
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 26.

baranyikata

2017. október 25.

A leges-legjobb testápoló, amit idáig használtam. Az arcomra is ezt kenem, nálam tökéletesen bevált arckrémként is. Nem nehéz, nem zsírosodik tőle a bőr, reggeltől estig ugyanolyan friss érzést nyújt. Több hetes használat után jöttem rá, hogy a Gucci II. illatát hordozza, egész nap érzem a finomságos illatot. Nagyon újravásárlós! Csak ne változtassanak rajta, így tökéletes, ahogy van! Elsőszámú kedvenc!

baranyikata
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 25.

Kriszta180222

2017. október 25.

A legkedvencebb testápoló a világon. Relatív könnyen beszívódik, a bőrömmel csodát tesz, még másnap is azt a puha érzést kelti mint amikor frissen bekentem, amit eddig más testápolóknál nem tapasztaltam, az illata meg valami isteni. Már rengetegszer újravásároltam, és még fogom is valószínűleg.

Kriszta180222
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 25.

lina07

2017. október 23.

Nagyon szeretem a márka termékeit. De ezt különösen. Nagyon szuper kis termék.

lina07
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

Nagyon szeretem a márka termékeit. De ezt különösen. Nagyon szuper kis termék.

bagi54

2017. október 17.

Nagyon szeretem, tökéletes testápoló. Táplál, mégsem nehezedik el, könnyen beszívódik és jó az illata. Az eddigi tapasztalataim nagyon jók, szépen hidratálja a bőrömet.

bagi54
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 17.

ria23

2017. október 17.

Szeretem, könnyen és hamar beszívódik, nem túl sűrű az állaga és nem hagy zsíros réteget a bőrön. Az illata is finom.

ria23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Urea, Lanolin, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak