KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Ár:   1280 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 1280 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Beus70, Módosítva: 2015. március 4.

Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 1280 Ft

A száraz bőr mindennapos ápolására kifejlesztett Helia-D Krémes hidratáló testápoló 24 órán keresztül táplálja és hidratálja bőrét. Értékes növényi hatóanyagai, a napraforgószár kivonat, az avokádó olaj és a shea vaj a bőr nedvességmegkötő képességét fokozzák. A Krémes hidratáló testápoló urea tartalma bársonyossá és simává varázsolja bőrét. A benne lévő E-vitamin megköti a szabadgyököket, regeneráló, bőrfiatalító. Gyorsan felszívódik. 24 órás hidratálás.

Parabénmentes.

Ár: 1280 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár
midnightsun

2017. március 13.

imádom az illatát...újravevős

midnightsun
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 13.

imádom az illatát...újravevős

Betti22

2017. március 11.

Utàlom! Nem tudom mi az ebben a krèmben amitől viszketek ès kiüt, de ha meglàtom a polcon a boltban màr fogom a fejem.

Betti22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 11.

Zsoki93

2017. február 28.

Imádom, nemrég fedeztem fel és azt kell mondjam, hogy ilyen klassz kis testápolóval rég találkoztam :) Az árából mondjuk egy picikét lehetne faragni, de végül is a minőségért cserébe megbarátkoztam vele :)

Zsoki93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 28.

2017. január 30.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 30.

7pottyos

2017. január 27.

Az első olyan testápoló, aminek az illatába nem csak én, hanem a férjem is beleszeretett! :D Így egy okkal több, hogy ne hanyagoljam el esténként a krémezést. :) Az én bőröm is iszonyatosan száraz télen de mióta ezt a terméket megtaláltam nem is hiszek a szememnek: nem fehéredik ki a lábam szára, nem hámlik a bőröm és nem húzódik. Fantasztikus! A márkát anyukám és nagymamám is előszeretettel használja, most már értem, hogy miért... :)

7pottyos
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

Makocska

2017. január 24.

Jó állagú, illatra érdekes testápoló.
Egész jól hidratál :)

Makocska
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

Jó állagú, illatra érdekes testápoló.
Egész jól hidratál :)

buzavirag

2016. december 10.

Az illata jó, viszont a teljes hidratált hatást nekem nem adta meg, ami az én bőrömnek szükséges télen.

buzavirag
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 10.

sztich

2016. december 9.

Nagyon kellemes. Hamar beszívódik és hatásos.

sztich
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 9.

Nagyon kellemes. Hamar beszívódik és hatásos.

lialiacska

2016. november 16.

Nagyon szeretem! Közepes textúrájú krém. Hamar beszívódik ès nagyon jól hidratál. Hosszabb használat után észrevehető a bőr hidratáltsága,szép bőrt eredményez. Ajánlom

lialiacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

Nikcsix

2016. november 12.

A nagybetűs testápoló számomra! Az illata kellemes, nőies. Hamar felszívódik és nem hagy zsíros érzetet a bőrön, mégis puhává teszi azt. A csomagolása inkább nőies, elegáns, nekem nagyon tetszik. Az ára elfogadható (egyébként eurós boltokban 870-ért is lehet kapni).

Nikcsix
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Urea, Lanolin, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak