KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D

Ár:   890 - 1390 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 890 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Beus70, Módosítva: 2015. március 4.

Ár:   890 - 1390 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Helia-d.hu, 890 Ft

A száraz bőr mindennapos ápolására kifejlesztett Helia-D Krémes hidratáló testápoló 24 órán keresztül táplálja és hidratálja bőrét. Értékes növényi hatóanyagai, a napraforgószár kivonat, az avokádó olaj és a shea vaj a bőr nedvességmegkötő képességét fokozzák. A Krémes hidratáló testápoló urea tartalma bársonyossá és simává varázsolja bőrét. A benne lévő E-vitamin megköti a szabadgyököket, regeneráló, bőrfiatalító. Gyorsan felszívódik. 24 órás hidratálás.

Parabénmentes.

Ár: 1280 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár
Ár: 890 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, készpénz, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont

agicca

2018. május 21.

Az itteni ajánlások alapján vettem. Végre találtam egy olyan testáplót ami az én száraz, vizhiányos bőrömre is megfelelő. Reggel-este használom, és úgy érzem végre kezd rendbe jönni a bőröm. Gyorsan felszívódik, kellően hidratál, nem ragad, nem fénylik, nem hagy olajos érzetet. Bátran ajánlom mindenkinek.

agicca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 21.

Ircsi0421

2018. május 11.

Mióta rátaláltam a Krémmánia oldalára napi vásárlója vagyok a drogériáknak.A vélemények alapján vettem meg ezt a testápolót.Eddig Dove testápolót használtam de még beken€s után fél órával is csusztam mint a hal.Nem is hidratált.Szóvsl kezdjük az illattal.Nekem egy kicsit frissen mosott ruha illata van.Én szeretem az édeskés parfüm illatot inkább.De ez nem minusz a testápolónál.Lehet hogy irtózatos száraz a bőröm,de ahogy magamra kenem már be is itta a bőröm.Nem ragad utána sem.Olyan friss látszata van a bőrömnek tőle.Lehet hogy tulzás de este lefekv€skor még azt is érzem hogy dolgozik a testápoló és puhul kezd élni a bőröm.Nagyon jó hogy fürdés után mikor bekenem magam nem viszketek.Szóval eddig bevált.Még nem használom sok ideje.Uj fejlemény esetén nyilatkozom.Köszi krémmániások.

Ircsi0421
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 11.

Denny

2018. április 29.

A 400ml-es kiszerelés van meg, nyár óta használom és még mindig van az alján egy kicsi. Szeretem, hogy kevés is elég belőle és sokáig kitart, az illata is kellemes, nem túl tolakodó, az állaga is tetszik. Nem túl folyós, de nem is túl tömény. Viszont - lehet én használok sokat - ha felkenem, rajtam néha fehér bevonatot képez, vagy csíkokat hagy. Ráadásul hiába szívódik fel gyorsan, ragacsos érzetet hagy maga után, amire nem túl kellemes pizsamát húzni. Ellenben szuperül hidratál, nagyon puha utána a bőröm, ami sokáig megmarad. Eddigi testápolóim közül ez hidratál a legjobban. Negatívumai ellenére talán még újraveszem.

Denny
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 29.

kovacsagi0629

2018. március 26.

Finom az illata, szeretem hogy sokáig erződik a bőrömön. Nem ragad, gyorsan beszívódik és elég jól hidratál. Újravevős.

kovacsagi0629
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

vajdalilla22

2018. március 17.

Az illata kis mennyiségben kellemes, de egész testet bekenve eléggé erős volt számomra ez a parfümös hatás. A hidratálással nincs baj, bár nekem nem volt jó, ha minden nap használtam, 2-3 naponta kentem be vele a testem (száraz a bőröm). Egyszer használtam, miután elfogyott nem vettem újból.

vajdalilla22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 17.

Beyuci

2018. március 10.

kellemesen csalódtam benne,hamar beszívódik,kellemes az illata!összességében ennyi,nem ez lesz a kedvencem!

Beyuci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 10.

devababa

2018. március 9.

Nekem ez a krem nagyon bejott. Valoban puha utana a borom es sokaig olyan marad. Amugy picit szaraz felel hajlo borom van, de nem mondhatom extra szaraznak. Nekem az illata talan tul intenziv, de legalabb sokig megmarad. Sok testapolot kiprobaltam mar, de egyiknek sem volt ilyen tartos a hatasa mint ennek. Gyorsan beszivodik, nem hagy ragacsos erzetet maga utan. Joval jobb, mint a sima drogerias testapolok.

devababa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 9.

Kriszta180222

2018. február 13.

A legkedvencebb testápoló a világon. Relatív könnyen beszívódik, a bőrömmel csodát tesz, még másnap is azt a puha érzést kelti mint amikor frissen bekentem, amit eddig más testápolóknál nem tapasztaltam, az illata meg valami isteni. Már rengetegszer újravásároltam, és még fogom is valószínűleg.

Update:
38 hetes kismama vagyok, régi kamaszkori striákkal a combomon, amiből kiindulva az esélytelenek "nyugalmával" kezdtem el napi szinten kenni a hasam ezzel a kis csodával, mondván, hogy úgy sem fogom megúszni a tigris-effektust, de hátha. Nem túlzok, hogy csoda kis krém, mert másnak nem tudom betudni, hiszen a mai napig semmi új stria nem jelent meg rajtam, sőt, megjegyezték már hogy szebb a bőröm mint valaha, szóval ha tehetném 10 csillagot kapna tőlem.

Kriszta180222
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 13.

Update:

Narbeleth

2018. február 3.

Gyorsan beszívódik és jól hidratál, de hátra marad egy réteg, mintha bevonat lenne a bőrömön. Egy télen keresztül használtam, egy évvel később meg már kiütéses lettem tőle, de ez inkább a bőröm mint a krém miatt van. Ekcémások, érzékeny bőrűek vigyázzanak vele, de egy jó ideig nekem is bevált.

Narbeleth
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 3.

RarityRose

2018. január 8.

Nekem ettől a testápolótól sokkal feszesebb lett a bőröm, és szebb! Ujra veszem majd.

RarityRose
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Urea, Lanolin, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0