KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

I Heart Makeup

Ár:   4290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 4290 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Ehssty, az összetevőket feltöltötte: palotaizs, Módosítva: 2015. június 15.

Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 4290 Ft

A 16 matt és gyöngyházfényű szemhéjpúdert tartalmazó paletta.

Ár: 4290 Ft, Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 3000 Ft (Az ár a postaköltséget tartalmazza!!) , Eladó: Nikkifashion
Állapot: Néhányszor használt, Helyszín: Komárom, fizetés: fizetés banki utalással, postázni házhoz szállítással tudok. ( Ezt a termék ára már tartalmazza!!! )

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

beauty88lover

2017. december 12.

ha kezdő vagy ha profi de egy mindennapi palettát keresel jó áron akkor ő az!
szép színek, jól pigmentált, könnyen eldolgozható.
ha utazásra kerül a sor ez nem maradhat itthon!

beauty88lover
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

ha kezdő vagy ha profi de egy mindennapi palettát keresel jó áron akkor ő az!
szép színek, jól pigmentált, könnyen eldolgozható.
ha utazásra kerül a sor ez nem maradhat itthon!

eddiethestray

2017. november 24.

2 db csokis I <3 makeup palettám van, mindkettőt imádom! Intenzív, erősen pigmentált színek, tartósság jellemzi! Nagyon szeretem őket, jó kis Too Faced dupe!! Ajánlom! Az applikátor viszont siralmas :D

eddiethestray
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 24.

jadegirl

2017. július 15.

Sajnos pont a két legkulonlegesebb szin hasznalhatatlan,a piros es a zold. Plusz a vilagosrozsaszin konkretan lathatatlan... Vannak bennek jok de nem kulonleges arnyalatok ezert osszesegeben nem érte meg nekem es ritkan nyulok hozza.

jadegirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 15.

Madarka15

2017. április 25.

Nagyon szépek a színek, gyönyörűen pigmentáltak. Könnyű őket satírozni és tartósak is! Szóval maga a tökély! 5*

Madarka15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 25.

Kassziopeia

2017. január 3.

Az összes palettám közül őt használom a legtöbbet. ♡♡♡ Nagyon nagyon szeretem, gyönyörű színeket tartalmaz és egytől egyig ki is tudom használni mindet. Az egyedüli bajom vele az, hogy mivel magammal hurcolom mindenhova, ezért a teteje kezdi megadni magát, remélem még kihúzza egy kis ideig és nem törik le.

Kassziopeia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 3.

Csermely

2016. május 25.

Meseszép a paletta és maga a tartalma is, félek is néha használni mert olyan szép a külseje ezért mindig visszarakom a tokjába nehogy baja essen. A színek nagyon jó állagúak.

Csermely
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 25.

Szixooo

2016. május 14.

Mar kezbevenni is jo ezt a palettat, hat meg hasznalni :)
Szepen pigmentalt, kremes allagu porok. A negy fele matt barna, ketfele highlighter (matt es fenyes), es meg 10 harmonizalo szin, amivel nappali es esti smink is egyarant keszitheto. Kedvencem a sotetebb, bordosabb arnyalat. Egy szin van benne, amivel nem sikerul megbaratkoznom (zold), mert tul nagynak tartom benne a csillamokat. A tobbi inkabb fenyes, mint glitteres, oket nagyon szeretem. Kulon jo a hatalmas tukor a belsejeben :)

UPDATE: A fedele nekem is megtort a csatlakozasnal, csak tudnam, hogy mikor es miert :/ Ket szin abszolut hasznalhatatlan belole, mert tul nagy csillamok vannak benne, es igy nem tapad normalisan meg szemhejalapra se :( A ket szin a zold (ami inkabb barnaszold) es a tole kettovel jobbra talalhato burgundi. Az also sorban talalhato burgundi nagyon jo, de az emlitett ket szint inkabb kivettem a palettabol mert csak idegesitettek. A lila a palettaban jol nez ki, de felkenve nem igazan lehet rola megmondani hogy lila, mert inkabb barnasnak hat - de ez legalabb nem potyog, igy maradt a helyen.
A paletta erossege egyertelmuen a bronzos-aranyos arnyalatok: bronz szinu color tattoo-ra (on and on bronz) epitve nekem meg se moccanak egesz nap. Hasonloan jol mukodik a rozsaszin es az alatta levo burgundi rozsaszin color tattora epitve (pink gold). A matt barnak bar kremesek, satirozhatosaguk nem egyforman jo. A masodik sor bal szelen talalhato meleg kozepbarna szepen mukodik, de a kozeptajon talalhato masik ket barna foltos, koszos hatasu mindegy hogy mennyit fustositem.
Osszesitve 16 szinbol 10-zel elegedett vagyok. A palettat csak abban az esetben vennem ujra, ha minden szin olyan jo minosegu lenne, mint a bronzok vagy az also burgundi. Kezdetben szinte csak a bronzokat hasznaltam, igy elegedett voltam a palettaval, de kb egy eves hasznalat utan le kell pontozzam a fent emlitett szinek minosege miatt.

Szixooo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 14.

Mar kezbevenni is jo ezt a palettat, hat meg hasznalni :)

csill87

2016. április 1.

Ud2.: Szegényt már annyit használtam, hogy letört a teteje :( Amúgy strapabíró kis darab, nem hiszem, hogy ennyi használt mellett más jobban bírta volna, de most új paletta után nézek majd, mert így már nagyon csúnyácska szegény :( Még annyit hozzátennék így végül, hogy a színek minősége igencsak változó a palettán belül, de vannak benne kifejezetten jó minőségűek is, meg csapnivalóan rosszak is, de ez ilyen.Szerencsére az általam szinte kizárólag használt natúr, természetes színek jó minőségűek, inkább a színesekkel van gond, amiket ritkán használok (szinte soha), bár ott sem minddel. A kakizöld csapnivaló, alap nélkül semmi. De van benne egy irrizáló fehér kiemelőszínnek, highlithernek tökéletes! Szóval tényleg változó.

Ud.: Az egyik színnek az aljára értem, ez velem még nem fordult elő, csak egyszer egy Mac szemhéjpúderrel. Nagyon jó vétel volt, szépek a színek, jól kombinálhatóak, intenzívek és tartósak is.

2015. április 12. Nagyon örülök, hogy megvan ez a paletta, jó minőségű, pigmentált színek, nagyon jól variálható árnyalatokkal, egyszerűen tökéletes hétköznapokra. öröm kézbe venni, ennyi pénzért meg ajándék :)

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 1.

Lina14

2016. március 15.

a csomagolás nagyon cuki és ötletes! az árkategóriához képest egészen jó minőségű, könnyen nyitható, de nem nyílna ki a táskába dobva. a barnás színek szuperül működnek, de a kék, a rózsaszín és az oliva szerintem nem elég színes, sokkal inkább barnásak vagy nem eléggé pigmentáltak. illetve kicsit porolnak. alaptól függően lehetnek a színek tartósak is. használni fogom, de szerintem a barnás paletták jobban működnek.

Lina14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 15.

MajorLinda96

2016. március 5.

Gyönyörűségesek a színei, és az ár-érték aránya kiváló! Imádom!

MajorLinda96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 5.

Gyönyörűségesek a színei, és az ár-érték aránya kiváló! Imádom!

Hidratálók: Magnesium Stearate

Színezék. Piros.

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!